Модні прийоми дизайну вітальні в персикових тонах

Ставлення дизайнерів до персикового кольору в інтер’єрі вітальні неоднозначно. Одні вважають його вічним, інші – банальним, а треті генерують ідеї, що дають йому друге життя – та аж ніяк не на інших ролях.

Приємним сюрпризом для любителів цього кольору стало те, що дизайнери не обійшли увагою в 2019 році, використовуючи як нейтральний гостинний фон в інтер’єрі. Він добре узгоджувався з теплої осінньої палітри, самим просуваються трендом на найближчі кілька років. Чудово сприймається поряд з фурнітурою і прикрасами з міді та латуні, які тільки-тільки вводяться в новий дизайн. Пом’якшує гостроту металевих конструкцій стелажів, світильників, фурнітури стільців і крісел.

Традиції і мода

Що відрізняє новий персиковий колір в інтер’єрі вітальні від традиційних уявлень? Якщо раніше кімната оформлялася в ніжних тонах, то все в дизайні підпорядковувалося романтичному настрою. Наприклад, підбиралися білі або кремові штори, напівпрозорі або мереживні. Квіткові мотиви, продовжуючи вкрадчивую дамську тему, заповнювали оббивку або шпалери. Світлі, часто білі, рамі портали і двері відтіняли персикову бархатистість стін. А кришталеві люстри, обов’язковий атрибут вітальні в персикових тонах!

А біла меблі! Коли вона увійшла в моду, персиковий колір в інтер’єрі вітальні отримав нове дихання. У залі запановувала спокійна гармонія ніжних відтінків, кілька аморфна, але безумовно мила і привітна.

вітальня в персикових тонах
Інтер’єр вітальні в персикових тонах

Що змінилося? Персикові тоні стали трохи прохолодніше, тепер вони немов проглядаються крізь сіру млу, але залишаються в теплому спектрі модного палітри.

Альо головне – в інтер’єрний дизайн увірвалася еклектика. І якщо раніше вона досить несміливо відстоювала свої позиції, розглядалася скоріше як експеримент, ніж норма, то тепер мистецтво поєднувати протилежності доведеться освоїти кожному, хто бажає не відстати від моди.

Романтична брутальність

На тлі нейтральних персикових стін у вітальні поспішають заявити про собі аксесуари в індустріальному стилі. Лофт і персиковий? Так, тепер це можливо. І пам’ятаємо про осінь – її палітра того і затребувана, що дозволяє заспокоїти агресію індустріального стилю, адаптувати його до реального життя і зробити привабливішими для пересічного споживача. Персиковий цілком вкладається в цю концепцію.

вітальня в персикових тонах
Персикова вітальня в сучасному стилі

З світильників особливому фаворі мідні люстри, великі скляні кулі, лампі тесли. Освітлення стало розосередженим і різнорівневим – чудовий привід проявити свій художній смак при виборі освітлювальних приладів – авангардних або раритетних.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Різноманітні світильники дозволять проявити свій художній смак

Замість витончених білих шаф, комодів, столів в персикову вітальню проникає меблі з зістареного дерева простого, ґрунтовного кроєм. Поверхня масиву нерідко брашірованная, досить темна, зі складною фактурою. Фурнітура з чорненого металу або – увага – з латуні і міді, з відтінком антикварності. До речі, полірована мідь особливо ефектно грає жаром за підтримки персикових відтінків стін.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Дерев’яні меблі органічно впишуться в інтер’єр

Артистична розкіш

Неймовірно популярний натуральний камінь. Уявіть на хвилинку придиванный столик з мармуровою стільницею, так що представляти – ось він, на фото вітальні в персикових тонах з каталогу виставки архітектурного дизайну. Благородна деталь надає інтер’єру сучасний характер. Хто ризикне заявити, що персиковий колір стін цієї кімнати банальний або старомодний?

вітальня в персикових тонах
Столик з мармуровою стільницею стане родзинкою інтер’єру

Окремої уваги заслуговують дизайнерські меблі на металевому каркасі. Вони призначені для комфортного відпочинку, а не для трансформації в спальні місце, і тому їх ідеальні форми для сидіння. Дивани і крісла роблять на металевих ніжках і вони не здаються громіздкими. Виразність чітких контурів найкраще підкреслює нейтральний фон персикових стін вітальні і світла підлога.

вітальня в персикових тонах
Світлий підлогу підкреслює ніжний колір персикових стін

Вміння подати дійсно гідні аксесуари так, щоб вони не вислизнули від уваги – справжнє мистецтво. Буває, що розкішні художні речі губляться в занадто строкатому або неконтрастному інтер’єру. У цьому сенсі персикові стіни у вітальні – ідеальний фон для декору. Багато ви бачили аксесуарів в цьому кольорі? Ні? Значить те, що має стати родзинкою у дизайні кімнати, неодмінно опиниться в центрі уваги.

Ролі іншого плану

Який колір повинен бути сусідами у вітальні з персиковим тоном, у відповідності з концепціями 2018 року?

Не забуваємо про двох ключових принципах сезону: холодні відтінки і осіння палітра. Здається, що вони суперечать один одному, хоча б того, що осіння гама виключно тепла. Альо на прикладі модного вітальні в персиковому кольорі можна спостерігати, як елегантно підкреслює його контрастна обробка і «холодні» аксесуари, підсилюючи виразність і одночасно знижуючи колірну температуру кімнати.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Аксесуари холодних кольорів підсилюють виразність персикового

Отже, ідея полягає в тому, щоб охолодити палкий характер базового кольору, скласти йому контрастну партію і збагатити палітру.

Сірий: додамо тіней

Сірий, як м’який антагоніст, допомагає визначити форму приміщення – сірий підлогу, карнизи, дверні прорізи відтіняють колір стін і змушують по-новому поглянути на дизайн. Вони спонукають до використання холодної палітри в меблях і аксесуарах.

Як правильно вибрати відтінок сірого? Найпростіший прийом – приглушити персиковий колір сірим і цей новий відтінок використовувати в обробці, як охолоджувальне додаток.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Сірі деталі притлумлять персиковий колір

Він простий тільки на перший погляд. Складні відтінки сірого, саме складні, вкрай затребувані в сучасному дизайні. Альо колеровку доведеться довірити професіоналам: любителю легко помилитися, а виправити помилку практично неможливо. Виробники фарб, звичайно, курси тенденцій і пропонують готові панелі, що включають персиковий в різних відтінках і дружні йому тоні складного сірого кольору.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Сірі меблі відтінють колір стін

Хмара пастельних відтінків

Органічний і оптимістичний союз складають персиковий колір і пастельні фарби. Прованська вітальня в персикових тонах на фото є ятовується блякло-небесної забарвленням двері і арочного фронтону над нею. Таку кольорову вставку треба підтримати, наприклад, біло-блакитний оббивкою крісла або дивана.

Килим з бірюзовими мотивами не для того постелений, щоб розчинитися в інтер’єрі – він повністю змінює характер вітальні, додаючи нотку розкутою зухвалості. Бірюзовому належить повторитися в акцентной стіні або оббивці меблів, інакше йому буде самотньо.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Бірюзовий колір додає нотку розкутої зухвалості

Вершкові, ванільні і кремові фарби в обробці не сперечаються з персиковими стінами у вітальні, але надають додаткову виразність карнизів, арок і полуколоннам. Модні тенденції пропонують вибирати найбільш прохолодні відтінки – це можна зробити, використовуючи метод патинування, додавши сніжно-білі, бежеві, сірі «розлучення» в фактуру пілонів і фризів. Інший шлях простіше, він полягає в тому, щоб знайте готові елементи, що імітують ефект брашірованіе.

вітальня в персикових тонах
Гармонійне поєднання білих меблів і персикового оздоблення стін

Синій сапфір – пристань у туманному серпанку

Сапфіровий диван – данина вишуканою гамою брутального дизайну. Що він робить в персиковій кімнаті? Ну, по-перше, це красиво. По-друге – модно. По-третє, він виконує роль якоря. Це точка опори, навколо якої компонується весь ансамбль.

Благородний синій колір обов’язково повторюється в аксесуарах або малюнку килима, але строго дозовано, щоб не зруйнувати романтичний дух вітальні в персикових тонах, не перехопити лідерство.

Без великого контрастного дивана вітальня залишилася б кілька аморфною, не знайшла б тієї бунтарський характер, який явно вказує на її приналежність сучасності.

вітальня в персикових тонах
Актуальні поєднання персикових і темно-синіх тонів

Якщо синій і персиковий колір зустрічаються в обробці на рівних правах, вітальня набуває екзотичний, вигляд, властивий традицій країн Південно-Східної Азії. Один з цих енергійних новини неодмінно повинний переважати, інакше виникає колірної хаос. Оскільки ми розглядаємо зараз синій як додатковий, значить, він займає не більше третини простору.

вітальня в персикових тонах
Синій повинен бути присутнім в інтер’єрі дозовано

Цікаво, що в поєднані з оранжево-рожевим відтінками синій не охолоджує інтер’єр, а навпаки, підкреслює його вогненність.

Геометрія темних ліній

Тонкі графічні лінії, швидше не в чорному кольорі – це занадто жорстко і неприродньо, а в холодному коричневому або синьому, вносять визначеність у хитке простір вітальні в персикових тонах. Вони позначають перспективу, окреслюють зонування, виділяють істотні елементи, і при цьому залишають недоторканим ніжний вигляд кімнати. Гіркій шоколад, дерево венге і чорне дерево, сапфір, баклажан надихають на пошуки потрібного відтінку, який стані антагоністом персикового.

вітальня в персикових тонах
Чорні деталі підкреслюють зонування у вітальні

Темний металевий каркас крісла з м’яким яким або плетеним сидінням – це своєрідний мобільний акцент, з яким можна експериментувати, пересувати по кімнаті, привертаючи увагу до м’якого куточка в кремових або пудрових відтінках, то до ніші з фотографіями.

Рожевий – фарби полум’яного заходу

Можна комбінувати персиковий з рожевим? Після того, як майже десять років тому дизайнери дали зелене світло союзу фуксії і помаранчевого, нас вже ніщо не дивує. Вогненний східний колорит прийшов у північні квартири, та так до них і залишився. Звичайно, дизайн вітальні в персикових і рожевих тонах – на любителя. Любителя екзотики, прянощів і драйву.

Стиль бохо, індійські і арабські мотиви знайшли чудове втілення в білі-рожевому декорі віталень в персикових тонах на фото, де головну роль відіграють фарби сонця та заходу в орнаментах планок, килимів, невагомих фіранок і у відблисках латуні.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Колоритний інтер’єр з біло-рожевим декором

Рожевий та персиковий не заявлені, як тренд, альо своїх позицій не поступаються. Цей дизайн живе у вузькій ніші, він затребуваний в середовищі неформалів, розвивається силами ентузіастів і ще не розкрив повністю свій потенціал.

Фіолетові акценті – ожилі арабські казки

Як і у випадку з рожевим, доля фіолетового в дизайні вітальні в персиковому кольорі не відображає офіційно затверджену палітру 2018 – 2019 роки. Однак інтер’єрна мода, на щастя, ніколи не обмежувалася жорсткими рамками.

Фіолетовий потребує такту і делікатності – це дуже активний колір, здатний порушити баланс палітри вітальні в персикових тонах.

Наприклад, фіолетові портьєри неодмінно передбачають повторення в диванних подушках або килимах. Крім того, щоб знизити загострення пристрастей, два провідних кольору бажано розділити бежевим, білим або золотистим. Деяку стабільність вносити темно-коричнева меблі.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Ефектне поєднання персикового та фіолетового кольору

Всі ці рекомендації втрачають сенс, якщо у фіолетово-персиковому кольорі виконаний інтер’єр вітальні в арабському стилі. Він живе за іншими законами, він мальовничий, як арабески, і витіюватий, як арабські казки. У цьому розкішному етностилі не приживаються плоскі фарби і прості фактури. Шовк, велюр, каміння, метал в аксесуарах і декорі, соковита оздоблення арок і ніш багаторазово відтворюють фіолетові та персикові орнаменти, жодного разу не повторюючись.

Зелений декор

Модні смарагдові і хвойні відтінки зеленого дисциплінують дизайн вітальні в персиковому кольорі, повертають його зі світу мрій в реальність.

Строгі і мальовничі зелені аксесуари на тлі рожево-помаранчевих стін негайно фокусують на собі увагу. Їх не повинно бути багато.

Третім кольором, як правило, стає коричневий. Темна меблі та розділові контури в малюнках вносять в контрастний дизайн ще більшу визначеність.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Зелений декор для вітальні в персикових тонах

Особлива тема – жива зелень на персиковому тлі, але вона заслуговує окремої розмови.

Ідеальний фон для живих рослин

Важко уявити більш вдалий фон для живої зелені, ніж персикові стіни у вітальні, що вигідно відтіняють колір листя і підкреслюють контури великих екзотичних рослин.

Феномен теплого базового кольору в тому, що він підносить декоративні рослини, як головна оздоба кімнати. Їх не можуть затьмарити навіть яскраві, активні доповнення.

Зелень в будинку стала своєрідним «must-have», обов’язковою приналежністю інтер’єрного дизайну. У зв’язку з цим розводити квіти вчаться навіть ті, хто далекий від флористики. Їм на допомогу можна згадати не квітучі культури, догляд за ними простий, а декоративність просто неймовірна. До них можна сміливо віднести монстера, фікус, фатсії – це рослини великі, займають багато місця, але кожне з них по декоративності затьмарить цілу оранжерею дрібних і середніх новини.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Персикові стіни – ідеальний фон для рослин

Менш великі, наприклад, калатея, диффенбахія, драцена – потребують правильної подачі. Для цього дизайнери пропонують не тільки стильні кашпо, але і високі підставки для квітів. Невеликі рослини об’єднуються в композиції і на тлі персикових стін у просторій вітальні виглядають просто божественно.

персиковий колір в інтер'єрі вітальні
Композиції з квітів виглядають чудово

Будь універсальний базовий колір має перевірені, безпрограшні схем декорування інтер’єру і відкриває безмежні можливості для експериментів. Альо на відміну від бежевого, сірого або білого, персиковий колір несе заряд енергії, яка передається мешканцям квартир.

Додаючи в дизайн додаткові фарби, можна приглушити активність або, навпаки, посилити темперамент вітальні в персикових тонах, але в будь-якому випадку вона залишиться затишною і привітною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *