модні стрижки для жінок після 40

Модні стрижки для жінок після 40 років на коротке волосся, фото ідеї

Коротке волосся хороше тим, що можна постійно експериментувати зі стрижками і укладками. А адже жінки дуже люблять вносити якісь зміни в свій спосіб. Розглянемо, які жіночі стрижки на коротке волосся в 20189 наймодніші, їх фото, які стрижки підходять після 40 років, а також найкрасивіші варіанти коротких стрижок цього сезону.

Каре і його варіації

Каре, безумовно, залишається одним з лідерів сезону, оскільки це універсальна стрижка, яка підходить всім без обмежень. Розберемо, які жіночі стрижки на коротке волосся в 2019 в тренді, подивимося фото, як підібрати каре після 40 років, які варіації каре найкрасивіші.

модні стрижки для жінок після 40

Стрижка каре універсальна тим, що підходить для будь–якої форми обличчя і будь–якого типу волосся. До того ж ця стрижка прекрасно підходить жінкам після 40 років, оскільки вона освіжає образ і молодить. Не варто думати, що каре можна робити тільки на пряме волосся — його можуть собі дозволити і жінки з хвилястим волоссям. Більш того, при хвилястиму волоссі набагато простіше домогтися об’ємної зачіски.

модні стрижки для жінок після 40

В тренді 2019 року каре з рваними кінчиками. Така стрижка виглядає дуже рухомою, природною, молодіжною. З нею добре виглядають легкі хвилі, пляжні локони, а також укладання в стилі розпатланої недбалості. Волосся легко укладається: досить використовувати мус для волосся для створення повсякденного укладання.

Асиметричні стрижки каре підходять тим, хто хоче візуально змінити форму обличчя. Наприклад, якщо у вас квадратна чи кругла форма обличчя, то вам добре піде каре з асиметричним проділом. Проділ робиться недбалим, ніби випадково сформованим. Це також надає стрижці рухливість і природність.

короткі стрижки жінкам за 40

Дуже жіночно і елегантно виглядає каре з прямим проділом і легкими хвилями. Це стрижка, яка пом’якшує риси обличчя, виглядає об’ємно, дуже легко вкладається. Чудово підходить жінкам після 40 років, оскільки візуально молодить.

Каре в стилі кежуал сподобається прихильницям міського стилю. Ця стрижка вільного стилю може бути прямим або косим проділом. Волосся зазвичай пряме, обсяг створюється на маківці, кінчики волосся злегка збиваються пальцями і укладальними засобами.

зачіски для 40 річних жінок

Ще один варіант модного каре — з легким чубчиком і кінчиками волосся, які вкладаються в різні сторони.

Вже кілька сезонів поспіль у тренді залишається стрижка каре з асиметрією. Зазвичай це подовжені пасма у особи і більш короткі на потилиці. Така стрижка виглядає дуже ефектно як з прямим волоссям, так і з легкими хвилями.

модні стрижки для жінок після 40

Градуйованне каре візуально омолоджує, робить образ дуже цікавим, також підходить тим, хто хоче надати волоссю більше обсягу. Таку стрижку можна робити з косим або подовженим чубчиком, з косим або прямим проділом. Ступінь градуювання може бути різною. Для більш молодіжного, вільного способу можна зробити сильне градуювання, яке починається прямо від коренів; якщо ви віддаєте перевагу більш консервативному способу, то це може бути легке градуювання у вигляді драбинки. Градуювання можна виконати тільки на чубку, або на задніх і бічних пасмах.

Тренд сезону 2019 — каре, зачесане назад. Така стрижка вибилася в хіти тільки в цьому сезоні, і першими її приміряли на себе голлівудські зірки. Укладається волосся дуже легко — пінкою або гелем зачісуєтся тому.

короткі стрижки жінкам за 40

Одна з популярних стрижок — пряме каре без чубчика. Волосся повинно бути ідеально прямим і блискучим. Варіанти зрізу — півколо або прямий зріз.

У модному сезоні 2019 в тренді залишається і каре з довгим косим чубчиком, або складними варіантами градуйованоних чолок.

короткі стрижки жінкам за 40

У моді залишаються каре з геометрично правильними і чіткими лініями, а також видовжене асиметричне каре. Не виходить з моди 2019 боб-каре або «каре на ніжці», стрижку можна поєднувати з різними варіантами чолок (прямою або креативною).

Піксі — ще одні модні жіночі стрижки в 2019 році на коротке волосся, як видно на фото, після 40 років ці красиві стрижки виглядають дуже стильно і молодят.

зачіски для 40 річних жінок

Зухвалі і завзяті стрижки піксі ідеально підходять для короткого волосся. Вони підкреслюють витонченість шиї, роблять риси обличчя більш тонкими, а образ — більш легким і жіночним. В тренді 2019 — пікси з рваними краями. Це по молодіжному зухвала асиметрична зачіска з довжиним рваним чубчиком. Акцент робиться на пасма різної довжини. Стрижка підкреслено недбала, що робить її ідеальним варіантом для стилю кежуал. Добре освіжає образ і молодить.

В тренді залишається і класична піксі — це стрижка з прорідженим чубчиком, яка має напівкруглу форму. Обсяг робиться на маківці, для чого використовується мус, яким збивають пасма.

модні стрижки після 40

Модна варіація — пікси з подовженим чубчиком. Така зачіска часто зустрічалася на модних показах. Популярна каскадна піксі з видовженими пасмами. Це зачіска підходить для тих, кому необхідно зробити волосся більш об’ємними.

Більш стримана варіація — класична пікс, яка ідеально підходить для створення ділового образу, і в той же час виглядає дуже легко, природно.

сучасні стрижки для жінок середнього віку

Тим, хто любить екстравагантні зачіски, сподобається піксі з виголеним скронями — ефектна стрижка для найсміливіших. Можна проявляти креативність і варіювати ступінь вибритості — це можуть бути віскі з виголеними смужками або підстрижені під мінімальну насадку.

Якщо ви вирішили зупинитися на цій стрижці, пам’ятайте, що вона вимагає укладання — необхідно навчитися акцентувати потрібні прядки. Також необхідно регулярно відвідувати перукаря, щоб підтримувати ідеальну форму пікс.

Асиметричні стрижки

Будь-яка асиметрія на волоссі — це, безумовно, цікавий спосіб освіжити свою стрижку, зробити образ цікавим, ефектним і індивідуальним. Які жіночі стрижки на коротке волосся в 2019 можна зробити з асиметрією, подивимося фото кращих стрижок після 40 років, найкрасивіші варіації асиметрії.

Так, наприклад, дуже ефектно виглядає боб на короткому волоссі з асиметрією — це стрижка, яка найкраще підходить для круглого обличчя і пухких щік. Класичне каре також можна робити з асиметрією — цього ефекту можна досягти скошеним чубчиком або пасмами різної довжини. Зачіска вийде дуже грайливою і цікавою.

сучасні стрижки для жінок середнього віку

Асиметрією можна урізноманітнити також боб-каре, для чого робиться подовження з одного боку особи. Якщо у вас стрижка пікс на коротке волосся, її також можна зробити більш цікавою, додавши акценти у вигляді подовжених пасм чубчика.

Стрижка пікс-боб, яка поєднує в собі риси відразу двох стрижок, також може бути доповнена асиметрією, яка робить зачіску більш виразною, стильною і ефектною. Додавши асиметричні пасма, ви отримаєте велику свободу в укладанні такої зачіски — кожен раз її можна буде укладати по-різному, таким чином вносячи зміни в свій спосіб. Однак при всій універсальності у такої стрижки є і недоліки — її постійно доведеться укладати і поправляти, щоб вона зберігала свою форму.

зачіски для 40 річних жінок

Ще одна модна асиметрична стрижка для короткого волосся — А-подібний боб, акцент у якого робиться на укорочену потилицю і скошені пасма біля обличчя.

Асиметрію можна зробити і з допомогою чубка. Варіантів дуже багато: це може бути коса чілка, сильно профільована, густа з косим зрізом.

зачіски для 40 річних жінок

Паж

В тренді залишається і стрижка «Паж». Однак перш, ніж це зробити, слід врахувати деякі особливості. Передусім структуру волосся. «Паж» підходить тільки для прямого волосся, оскільки хвилясте доведеться постійно випрямляти. Також цю стрижку краще робити для густого волосся, оскільки вона вимагає обсягу.

Класичний варіант — це напівкруглий «Паж» з густою чілкою. Однак цю зачіску можна урізноманітнити. Наприклад, зробивши косий або асиметричний чубок.

короткі стрижки жінкам за 40

Зверніть увагу, що ця стрижка досить специфічна, тому вона підійде не для всіх типів лиця. Наприклад, стилісти категорично не рекомендують робити її для круглої, а також для прямокутної форми обличчя.

Стрижки на «ніжці»

Стрижки на «ніжці» ідеально підходять для короткого волосся. Воно не дуже складне у укладанні, робить образ дуже цікавим, молодять. Наприклад, в тренді сезону 2019 — «шапочка на ніжці», яка являє собою варіацію французького каре. Акценти в цій стрижці розставляються ззаду: спереду це звичайна шапочка з чубчиком, ззаду ж стрижуть «ніжку», тобто роблять укорочену потилицю.

Якщо у вас ідеально пряме волосся, які не потрібно випрямляти, вам буде зручна стрижка каре «на ніжці». Вона найкраще підходить овального або злегка витягнутого обличчя. Ця зачіска акцентує увагу на шиї, тому, якщо у вас витончена шия, яку ви хочете продемонструвати, вона вам ідеально підійде.

короткі стрижки жінкам за 40

Дуже ефектно і модно виглядає боб–каре, в якому роблять подовжені пасма, які спереду опускаються при більш короткій потилиці, а також «ніжка» на потилиці. Зачіска дуже стильна, молодіжна, ефектна.

Класичний боб також можна урізноманітнити, якщо зробити його «на ніжці». Потилицю робиться укороченою (або її навіть можна виголити), акцент робиться на подовжені передні пасма. Така стрижка стане ще більш креативною, якщо зробити модне фарбування, наприклад, в техніках балаяж або колорування.

зачіски для 40 річних жінок

В тренді 2019 не тільки звичні нам стрижки «на ніжці», але і дуже різноманітні стрижки. Наприклад, це не тільки прямі, але і косі стрижки, а також філіровані, з прорідженними чубчиками, із рваними кінчиками. Дуже цікаво виглядають стрижки «на ніжці» з укороченими, а також косими і рваними асиметричними чубчиками.

Практично всі такі стрижки вимагають укладання. Зазвичай для укладання необхідний фен і кругла щітка, а також муси для додання обсягу, віск або гелі для виділення прядок.

Стрижка драбинкою і каскадом

Зазвичай вважають, що драбинку роблять тільки на середнє і довге волосся. Однак драбинку можна зробити і на коротке волосся. Вона надає їм більше обсягу, робить зачіску більш рухомої, легкою і природною.

зачіски для 40 річних жінок

Драбинка помітно освіжає образ, а також допомагає коригувати риси обличчя: вона робить обличчя більш жіночним, пом’якшує різкі риси, коригує форму квадратного, круглого або трикутного обличчя. Драбинку зазвичай роблять з чубчиком — косим або подовженим.

зачіски для 40 річних жінок

Каскадна стрижка також допомагає додати об’єм там, де це необхідно, і скорегувати риси обличчя. Каскад можна починати з маківки, щоб надати зачісці більше легкості і обсягу.

Гарсон

Популярна в сезоні 2019 стрижка на коротке волосся — всім відомий «Гарсон», який робить образ по-юнацьки завзятим і грайливим. Ця стрижка виконується рівним зрізом, на відміну від «Пікс», а пасма на потилиці, маківці, скронях, а також чубок філіруютькороткі стрижки жінкам за 40.

 

Ця стрижка прекрасно підкреслює шию, робить риси обличчя більш тонкими, а завдяки наявності чубчика вона підійде жінкам з високим чолом. Однак є й обмеження за типом волосся. Так, стилісти рекомендують робити цю стрижку тільки для прямого волосся, оскільки на хвилястому і кучерявому вона не буде мати форми.

сучасні стрижки для жінок середнього віку

Ось такі жіночі стрижки на коротке волосся в моді в 2019 році, як видно на фото, вони йдуть жінкам після 40 років, оскільки вони не тільки ефектні і красиві, але ще і молодят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *