молодіжний манікюр 2021

Молодіжний манікюр 2021

Молодіжний манікюр на 2021 рік пропонує безліч варіацій. Серед них і свіжі тренди, і цікаві поєднання різних технік, і навіть повернулися в моду новинки минулих років. Якщо раніше передбачалося, що молодіжний стиль дизайну нігтів це кислотні відтінки і яскраві малюнки, то в наступному році нас чекає новий підхід. Модні тенденції в поєднанні з пастеллю і стриманістю будуть красуватися на фото робіт стилістів і майстрів.

Свіжі тренди 2021 року

Ще пару років тому молодіжний дизайн відрізнявся яскравими кольорами і сміливими рішеннями. Сьогодні молоді дівчата віддають перевагу незвичайним ідеям і стильному покриттю. Вже неактуально покривати всі нігті блискітками, глітером або камифубуки. Виходять з моди і великі, розмазані по всій поверхні нігтя малюнки.


Молоді дівчата можуть звернути увагу на такі популярні в наступному році техніки:

 • 3D і 4D ефекти;
 • стиль negative space;
 • написи на нігтях;
 • малюнки у вигляді мультяшних персонажів;
 • орігамі.

Нюдові відтінки по-особливому виглядають у поєднанні з технікою оформлення в молодіжному стилі. Саме такі кольори в 2021 році стануть ультрапопулярними серед дівчат.

В тренді наступні відтінки:

 • бежевий;
 • пудрово-рожевий;
 • світло-блакитний;
 • ніжно-салатовий;
 • вершковий;
 • рожево-кавовий.


Такі кольори будуть використовуватися як основа для стемпінгу, нанесення написів, ліплення, прикраси стразами, місячного манікюру. Нюдові тони добре поєднуються з глітером та іншими видами блиску.


Нюдове покриття добре виглядає як на довгих нарощених нігтях, так і на короткій довжині.


Яскраві кольори також будуть застосовуватися в молодіжному нейл-дизайні. Вони будуть використовуватися для контрастних вставок, малюнків.


Соковиті відтінки підійдуть і для покриття. Однак у пріоритеті так звані «зефірні» кольору. Світло-жовтий, ніжно-рожевий, небесно-блакитний і блідо-салатовий будуть трендовими в наступному році. Вони будуть активно використовуватися для лінійного омбре та інших технік.


У 2021 році з моди будуть поступово виходити ультрадлинные загострені нігті. Актуальними залишаться форми «мигдаль» і «балерина». Трендової буде коротка довжина, особливо в квадратній формі.Такі нігті не залишають непокритими або безбарвними, як у чоловічому манікюр. Їх виділяють яскравими лаками, прикрашають в різних техніках: геометрія, місячний манікюр, фольга, малюнки, колорблок.

Модні написи

Написи на нігтях — це один із трендів 2021 року, який в нинішньому році знаходиться на піку популярності. Ця техніка відмінно поєднується з модними кольорами покриттів, актуальними техніками і ефектами. Молодими дівчатами будуть використовуватися як написання чорним дрібним шрифтом, так і яскраві написи.


У тренді:

 • девізи;
 • привітання;
 • окремі слова і фрази;
 • імена;
 • визнання;
 • гасла.


Манікюр з написами чорного кольору добре виглядає на матовому покритті нюдових відтінків. Такий дизайн можна доповнити дрібним малюнком. Цей лаконічний дизайн прикрасить романтичний лук, повсякденний або діловий.

Написи в манікюрі добре поєднуються з геометричними малюнками.


Оригінальний нейл-арт виходить, якщо напис розмістити на відбитку фольги сріблястого відтінку. Нігті при цьому повинні бути покриті пастельним тоном. Це може бути кремовий, світло-сірий або ніжно-рожевий лак.

Розміщення написів може не бути зосередженим на одному нігті. Стилісти пропонують також варіант оформлення, при якому задіяні відразу кілька нігтів. При цьому в дизайні не повинен простежуватися безлад. Нейл-арт виходить стильним і мінімалістичним.

Тонкі гілочки на нігтях

Для малюнків вже не так актуально виділяти лише один (безіменний) ніготь. Одним з fashion-трендів 2021 року будуть малюнки, розосереджені по кільком нігтям. Це можуть бути нігті великих пальців різних рук, чи два або три пальці на одній руці.


Новинкою сезону буде манікюр з намальованими тонкими лініями гілочками. Малюнок може розміщуватися на трьох нігті однієї руки. В якості базового кольору підійде м’ятний або персиковий. Можна використовувати світло-сірий відтінок. Цей дизайн підійде для весняних і осінніх луків.


Гілки малюють в мінімалістичному стилі. Вони доповнюються листям або квітами в невеликій кількості.


Майстри використовують гілочки для виконання місячного манікюру і френча. Малюнки можуть накладатися як на інший колір, так і використовуватися в якості ефекту лінії «посмішки» або виділення лунки.

Забавні малюнки

Складно уявити собі молодіжний манікюр без кумедних зображень на нігтях. В наступному році яскраві відтінки покриттів можна буде доповнити незвичайними малюнками. Цей дизайн стане відмінним варіантом річного манікюру.


Дизайнери пропонують малювати на нігтях:

 • незвичайну абстракцію;
 • їжу (фрукти, ягоди, торти, коктейлі);
 • персонажі анімаційних фільмів, коміксів.Модно додавати на нігті зображення героїв анімаційних серіалів. Цікаво виглядає манікюр, коли герой на різних нігтях розміщений в різних позах. Актуальний дизайн з малюнком, який збирається з декількох частин.


Важливо, щоб малюнки не вийшли наляписто. Навіть при великій кількості яскравих тонів у зображенні загальний дизайн повинен бути стильним.


Однією з актуальних тематик буде морська. Такий дизайн в наступному сезоні не повинен бути строкатим. Можна малювати пальми, парасольки на пляжі, фактуру води. Цікаво виглядають намальовані мушлі, корали.

Геометрія в стилі negative space

Геометричні фігури допомагають створити неймовірно стильний дизайн. Для молодіжного нейл-арту припустимі яскраві поєднання тонів і хаотичне розміщення фігур.


Поєднуючи геометричний дизайн зі стилем негативного простору, можна отримати незвичайний манікюр. Для нього підійдуть чорний і блакитний гелі-лаки, поєднання жовтого з сірим, білого з чорним і рожевим.


Молоді дівчата можуть вибрати дизайн, при якому negative space на одних нігтях доповнюється матовим покриттям на інших нігтях.


Геометричний дизайн відмінно лягає на короткі нігті квадратної форми. Також добре виглядає на формі мигндальній.


Альтернативою яскравого манікюру з фігурами різних відтінків стане мінімалістичний дизайн з однотонним покриттям пастельних тонів і фігурами, намальованими тонкими лініями лаком чорного кольору. Можна використовувати стемпінг. Такий манікюр стане відмінним варіантом на весну-літо 2021 року.

Елегантний манікюр з павутинкою

Для дівчат, які бажають підкреслити свою жіночність і витонченість, дизайнери пропонують манікюр, основним декором якого є павутинка.


Такий нейл-дизайн відмінно поєднується з повсякденними і вечірніми луками. Добре доповнить зимові образи.


Цей тип декору добре виглядає на всіх видах покриття, але найкращим варіантом стануть нюдові відтінки. Павутинка на нігтях відмінно гармонує з такими техніками:

 • написами;
 • французьким манікюром;
 • стразами;
 • орігамі-малюнками;
 • «битим склом»;
 • глітером.


Лаконічний дизайн з орігамі

Для цього дизайну оптимальним стане трендові в наступному році поєднання кольорів — чорний з білим. Також майстри пропонують наносити такі малюнки на пастельні відтінки. Стриманий манікюр з орігамі найчастіше будуть робити восени-взимку, але можна вибрати і для теплих місяців.


Яскраві неонові кольори краще не використовувати при цій техніці.


Для незвичайного дизайну можна доповнити орігамі на безіменному пальці технікою color block в білому, сірому, рожевому і чорному кольорах — на середньому пальці. Інші покрити нігті матовим чорним лаком. Краще не виконувати такий манікюр з камінчиками і іншим декором. Він привабливий своєю лаконічністю.


Манікюр з орігамі-малюнками можна виконати як на коротких нігтях, так і на довгих, мигдальної форми.


Кращі ідеї з оформленням нігтів в стилі орігамі можна знайти серед робіт майстрів, модних дизайнерів. Манікюр підходить як для повсякденних луків, так і вечірніх.

Абстракція на нігтях

Серед останніх новинок цього року можна помітити багато варіантів молодіжного нейл-арту з абстрактними малюнками. Для такого майстра манікюру використовують тонкі лінії, різні фігури, безформні мазки.


Здорово виглядає ця техніка з використанням чорного, білого і якого-небудь яскравого відтінку. Наприклад, можна зробити манікюр з лініями і фігурами чорного та світло-блакитного відтінків на білому тлі.

Ще один вдалий варіант — чорні і білі хаотично завдані нитки і мазки на світло-жовтому покритті.

Абстрактні малюнки, нанесені тонкими лініями чорного кольору поверх пастельного гель-лаку, зроблять дизайн виразним і стильним, особливо, якщо доповнити його мармуровим ефектом на безіменному пальці.


Модні тенденції в манікюрі змінюються кожний рік — додаються новинки в дизайні нігтів, усталені тренди доповнюються новими віяннями. У 2021 році молодіжний нейл-арт передбачає поєднання яскравих ідей і стриманого стилю. При виборі відповідного дизайну можна вивчити фото робіт модних майстрів і дизайнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *