Особливості використання тонера для обличчя

Косметичний ринок в нашій країні і багатьох інших державах зараз захоплює корейська продукція. Ще декілька років тому вона не була такою потрібною, і на прилавках магазинів можна було зустріти всього два-три популярні продукти. Але потім, у міру того, як ці товари використовувалися, у них з’являлися шанувальники. З кожним місяцем кількість покупців, що бажали спробувати таку косметику, і тих, хто не пошкодував про це, збільшувалася. Це призвело до широкого поширення і великої популяризації косметики із Кореї. У лінійках виробників є як відомі, добре знайомі усім засоби, так і ті, які використовуються рідше, так як невідомі широкому колу користувачів. Саме до таких засобів й відносяться тонери для обличчя.

Багато хто вважає, що тонер – це аналог тоніку, тільки під іншою назвою. Але це невірне твердження, оскільки тонік, судячи з відгуків, сушить шкіру обличчя і часто стає причиною почервонінь та висипів, із-за великого вмісту спирту. Цього не можна сказати про тонери.

Особливості тонерів та навіщо вони потрібні?

Люксова корейська косметика по типу тонеру, вважається доглядовим засобом для шкіри. Цей тип товару створюється на гелевій або водній основі. Продаються вони у вигляді рідини або спрею. Наносити тонер слід відразу після очищення шкіри. Істинні кореянки проводять 10 кроків у догляді за обличчям. Саме тонер завжди застосовується на третьому етапі. Цей засіб призначений для нормалізації кислотно-лужного балансу, зміцнення захисного бар’єру шкіри, зволоження і живлення вітамінами дерми. Найголовніша причина, по якій цей засіб широко використовується в нашій країні – нормалізація рН шкіри обличчя. Тонер відрізняється слабокислотною формулою, яка відмінно відновлює захисні шари шкірних покривів. В результаті, шкіра стає більш здоровою, виглядає свіжішою і молодою.

У чому полягає ефект від використання тонера?

Тонер має широку позитивну дію:

  1. Зволоження. Надалі, молекули води затримуватимуться, скільки треба, за рахунок наявності гліцерину і соку алое.
  2. Підготовка шкіри для подальшого догляду. Тонер пом’якшує і сприяє повноцінному вбиранню крему, есенції або іншого засобу для обличчя.
  3. Зняття запалень. Екстракти лаванди, алое і азіатської центеллы заспокоюють, звужують пори і запобігають їх подальшому забиванню.

Наносити тонер рекомендовано одразу після вмивання та зняття макіяжу. Краще розібратися у всіх особливостях та характеристиках, перш ніж придбати відповідний товар.

Докладніше про тонер для обличчя: https://cosmetea.com.ua/ua/litso/toner/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *