Працевлаштування за кордоном на підприємствах Польщі

Сьогодні мало кого можна здивувати працею за кордоном. Складна економічна криза, погіршення умов життя в Україні спонукають все більше їхати на заробітки в чужі краї. Найближче за всіх розташовані Польща, Чехія, Німеччина. Але умови працевлаштування різні. Легальна робота в Польщі – реальний шанс підвищити свій добробут, можливість відвідувати рідних і знову повертатися на роботу. Компанія «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» пропонує актуальні, безкоштовні вакансії, надає інформацію та відгуки на сайті https://andriym.com/vacancies/poland

Особливості роботи в Польщі

Працевлаштуватися на роботу за кордоном не складно. Необхідно лише вирішити в яку країну і з’ясувати які документи потрібні. Є два типи перебування в Польщі:

 • тимчасове, короткострокове, сезонне – тривалість перебування 3 місяці, з можливістю повернення до роботи протягом 9 місяців на рік, для цього необхідно мати запрошення від роботодавця;
 • постійне, довгострокове, багатосезонне – візу можна отримувати протягом 3 років, якщо попереднє перебування і робота в компанії дорівнює не менше 5 років, працювати можна не більше 9 місяців на календарний рік.

Робота в Польщі легально надає гарантоване отримання заробітної плати, соцпакету, медичного страхування. Українські трудові мігранти з біометричним паспортами мають право на безвізовий режим, що значно полегшує процес оформлення документів.

Вакансії у фермерських господарствах

У більшості випадків робота в Польщі на фермі має сезонний характер. Тому, якщо ви вирішили шукати вакансії в фермерському господарстві, компанія Марисюка допоможе з пошуком роботодавців, на сайті можна переглянути свіжі пропозиції https://andriym.com/vacancies/poland/farm . Серед них можна визначити:

 • аграрний сектор (вирощування та збирання овочів та фруктів, ягід, грибів);
 • робота в теплицях (підготовка, засівання, прополка, догляд за рослинами, обробка від шкідників та захворювань);
 • тваринництво (молочно-м’ясний, м’ясо-молочний напрями).

До робітників ферми висувають певні вимоги, тому що це фізично важка праця. В деяких господарствах вимагається досвід роботи с тваринами, навички обробки м’яса, механізовано доїти корів, кіз, забивати та обробляти м’ясо. При роботі з рослинами також слід мати міцне здоров’я, не мати алергічних реакцій на рослинний сік тощо. Робота на фермі в Польщі з овочами та фруктами зазвичай включає підв’язування, обприскування, прибирання листя та інше.

Пропозиції працевлаштування для чоловіків

Більшість трудових мігрантів з України складають чоловіки. За кордоном можна знайти вакансії для людей з високим рівнем освіти, без досвіду. Робота в Польщі для чоловіків на сайті нашої компанії доступна за посиланням https://andriym.com/vacancies/poland/men. Для тих, хто має спеціальну підготовку, або зовсім немає досвіду пропонують:

 • сферу будівництва (зварювальники, малярі, електрики);
 • роботу на фабриці в Польщі, на заводі, складах;
 • в компаніях, приватних підприємствах.

Попитом користуються водії (далекобійники, автобусів, вантажівок). Також можна знайти вакансії і на високооплачуваних посадах: в сфері телекомунікацій, фармацевтичному виробництві. У компанії потрібні технологи, логісти, програмісти, інженери. В деякі фірми беруть працівників на стажування, тому це вигідні умови для студентів та молодих спеціалістів. Работа для чоловіків за кордоном передбачає і певні умови проживання. Більшість наймачів пропонують безкоштовне житло або проживання з вирахуванням комунальних послуг із заробітної плати. В середньому сума витрат складе до 300 злотих на місяць.

За відгуками працівників побутові умови достатньо добрі:

 • кімната у гуртожитку (4-5 чоловік), хостелі;
 • наявність побутової техніки, кондиціонеру, опалення;
 • харчування на підприємстві (обід, або за бажанням);
 • підвезення до роботи або розташування житла поряд.

Серед багатьох вакансій знайдеться і робота жінкам в Польщі: швачки, сфера послуг, робітниці на підприємства, фабрики, ферми тощо. Охоче запрошують до співпраці сімейні пари.

Особливості працевлаштування в Польщі. Доступні вакансії на роботу на фермі та фабриці. Робота для чоловіків та жінок від компанії Марисюка.

Думка про “Працевлаштування за кордоном на підприємствах Польщі”

 1. Владимир :

  Хороша компанія, неодноразово звертався за допомогою в пошуку роботи і працівники компанії Андрія завжди допомагали в пошуку вакансії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *