Президент РБ Олександр Лукашенко пригрозив білорусам окупацією країни російськими військами

Про це повідомляє БЕЗ ТАБУ з посиланням на білоруські ЗМІ.

“Коли мова йде про військову складову, у нас є договір з Російською Федерацією в рамках Союзної держави і ОДКБ. Якраз ці моменти підходять під цей договір. Тому сьогодні з Президентом Росії у мене відбулася тривала, ґрунтовна розмова про ситуацію. Повинен сказати, мене навіть дещо здивувало-абсолютно присвячений в те, що відбувається” –

заявив Олександр Лукашенко і розкрив домовленості з Путіним.

“І ми з ним (Путіним, – прим. ред.) домовилися: при першому ж нашому запиті буде надана всебічна допомога щодо забезпечення безпеки Республіки Білорусь”

– додав президент РБ.

Відзначимо, що….

Олександр Лукашенко неодноразово критикував Україну за втрату Криму і частини Донбасу, підкреслюючи, що він готовий битися за кожен клаптик рідної землі. Тепер же “Бацька” планує беззастережно здати Білорусь за одне лише фіктивне збереження свого трону і гарантію власної недоторканності.

Що було раніше?

9 серпня в Білорусі завершилися вибори президента країни. За офіційними даними, у виборчих перегонах впевнено лідирує Олександр Лукашенко. Однак погодилися з цим аж ніяк не всі і тисячі людей вийшли на вулицю.

Незважаючи на жорстоку відсіч влади, антиурядові протести тривають досі. Протягом останніх декількох днів правлячий режим перебуває в явній розгубленості: найбільші заводи Білорусі оголосили страйк, колишні військові переходять під біло-червоні прапори, а масовість зборів лише наростає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *