Привітання Борису з іменинами, днем ангела і днем народження

Іменини: 6 серпня (День князів Бориса і Гліба)

“Борису передайте привітання!» —
Щомиті телефон кричить.
«І передайте, щоб його прагнення
Збувалися!»…Але дзвенять ключі

І входить той, кого так сильно чекали
Всі гості, і сім’я, друзі
І разом, громом, разом закричали:
«Привітаємо Бореньку душевно і люблячи!»

***

У ваш день народження,сказано багато про що,
Але слів так мало, щоб вас осягнути
І розгадати ту таємницю світу бога,
Коли задумав вас Він створити.

Борис, ви мандрівник, підкорювач,
За вами сотні б’ються сердець,
Ви вигляд честі, совісті хранитель,
Так буде славою витканий ваш вінець.

***

Нехай в цей ясний, божий день
Вас ангел чистий стереже, як тінь
Покірно, всюди слідує за вами,
Відводить прикрощі, розвіє всі печалі,

Подарує крила, молиться про вас Борис,
Любов рятуючи від земних примх,
Душі і тіла загоюючи рани,
Позбавить від вад.

***
Він безумовно переможець,
По життю, гордо розкинувши погляд,
Йде Борис—сталевий воїн,
Борець за правду, честь, закон.

І шлях тернистий—не перешкода,
Він вірить у свій священний обов’язок,
Нехай буде для нього нагородою
Рідних турбота і любов.

***

Друзів звичне тісне коло,
Коханих жінок, зачарованих подруг,
Борис, ви у долі в пошані,
Розумні, добрі, успішні на роботі,
Хотілося вам лише побажати
Тривог і смутків, турбот не знати,
І пам’ятайте, як збирач марок,
Життя—найдорожчий подарунок.

***

З днем народження, милий Боря!
Для-тебе посмішок море!
Для тебе — величезний торт,
Вина — найкращий сорт!

Розважайся до упаду,
Все тобі сьогодні раді!
Нехай в таке день народження
Приумножиться везіння!

***

З днем Ангела, мій дорогий Борис!
Тобі пишу з любов’ю привітання.
Ти для мене є найцінніший приз,
І бути з тобою — море насолоди!

І в цей день, тримаючи твої долоні,
Дивлячись в очі, де вабить глибина,
Бажаю перш за все міцного здоров’я,
І щоб життя твоє завжди було повне!

***

Іменини, милий Борька, —
Привід випити стопку “гіркої”;
Для здоров’я за тебе
Піднімають всі друзі.

Перший тост, щоб був здоровий,
Міцний, бадьорий і веселий!
І другий, звичайно, відразу,
Щоб не піддавався порчі.

Щоб стороною завжди
Обходила б біда.
Третій: щоб все було гладко,
Життя було великим і солодким!

Ну а далі ми без тостів,
Скажемо Від душі і просто:
Будь такий, яким звик:
Кращий друг і свій мужик!

***
Борька — найкращий хлопець!
Нехай щастить тобі у всьому.
Сьогодні ми тебе привітаємо
І за тебе келих наллємо.

Нехай буде в житті все відмінно
І небо над тобою синім;
Чим більше днів знайомі особисто,
Тим повага сильніша!

Привітання в прозі Борису З Днем Народження

***

День Народження-ось ті саме свято, якого всі ми так довго чекали. І навіть зараз, коли ми стаємо дорослими людьми, ми все одно не припиняємо його чекати. Ось зараз я прийшла до тебе для того, щоб привітати тебе з таким незвичайним святом. Знаючи те, як ти його сильно любиш, мені з усіх сил хочеться постаратися зробити для тебе все можливе, і знову побачити на твоєму обличчі широку посмішку. Насправді Борис, ти чудова людина, яка завжди підтримає у важку хвилину, і зробить все можливе для того, щоб допомогти іншій людині. І тому я хочу побажати тобі того, щоб ти іноді і про себе, трохи замислювалася. Адже тобі теж потрібно бути щасливим. І пам’ятай завжди про те, що зроблене добро одного разу обов’язково повернеться до тебе у багато разів більше. І тоді ти будеш дуже сильно здивований. І нехай удача буде присутня біля тебе дорогий Борис!

***

Кожна людина чекає те свято, яке йому найбільше приносити задоволення. І в такі моменти людина починає відчувати незвичайні емоції, які зовсім не можна передати звичайними словами. І в цей самий момент мені б так сильно хотілося привітати тебе Борис з такою подією. Я, звичайно, розумію, що тобі це свято зовсім не подобатися, але вдіяти з цим я нічого не можу. Я дуже хочу, щоб ти навчився цінуватися всі ті, що у тебе є. І тільки в такі моменти ти справді будеш до самого кінця розуміти те, що для тебе має бути важливим. Зараз давай просто постараємося добре провести наше свято. І нехай він є ятатися нам ще так надовго. Адже тоді ми дійсно зможемо робити все можливе для того, щоб радіти навіть найменшій дрібниці, який буде перед нами.

***

Для кожної людини день іменин означає багато почуттів і емоцій, але для кожного вони будуть такими різними. Але, в будь-якому випадку я знаю ті, що свій день народження Борис ти так сильно любиш. Вісь чому мені хочеться зробити для тебе все можливе, щоб цей свято, і в цей раз ти змогла насправді пережити найкращим чином. І тому я прийшла до тебе, щоб допомогти. Сподіваюся на те, що я зможу зробити для тебе все можливе. І тому давай просто добре зустрінемо всіх гостей, і зробимо все можливе для того, щоб всі ми неймовірно себе почували. І зараз мені пора вже йти. Ось чому я прошу тебе зробити все правильно і добре. Адже це так сильно важливо. І нехай всі твої бажання і мрії завжди будуть збуватися. Адже мені відомо те, як кожній людині це так сильно важливо і потрібно. Що ж, удачі тобі у всьому Борис і ще раз з днем народження!

***

Кожен день приносити для всіх, хто живе на планеті якусь зміну, які одного разу все змінює в нашому житті. І такі зміни дуже часто стають для нас кардинальними. Зараз мені б так сильно хотілося зробити все можливе для того, щоб ти Борис своє найулюбленіше свято з усіх міг відчути прилив енергії, і можливість і далі продовжувати радіти життю. І тому я навіть для тебе приготувала той подарунок, який, напевно, повинен буде тобі найбільше сподобається. Мені дійсно дуже важливо знати ті, як ти проведеш своє життя. Вісь чому я хочу попросити тебе про ті, щоб ти завжди замислювався про те, як будеш чинити. І якщо ти постараєшся з усіх цих, тоді удача обов’язково буде перебувати на твоєму боці. А я завжди буду готова прийти до тебе на допомогу, якщо звичайно моя допомога знадобитися.

***

Кожна людина повинна намагатися зустрічати цей день з посмішкою. І тільки в такому випадку він насправді зможе провести день не тільки добре, але і вельми плідно. І в твій день народження, коли на вулиці така чудова погода, мені б щиро, від усього серця привітати тебе з таким неймовірно гарним святому. Знаючи те, що ти особливо надаєш йому значення, мені насправді хочеться зробити для тебе все можливе, щоб він тобі є ятався так надовго. І ось зараз я дійсно збираюся зробити все можливе для того, щоб ти могла щасливо посміхатися. І також мені хочеться сказати Для тебе Борис кілька слів, які тобі насправді в твоєму житті обов’язково знадобляться. У тебе на втрьох життєвому шляху буде безліч пригод, негараздів і проблем. Але ти зовсім не повинен боятися з ними зустрічатися. І тільки так ти зможеш все перемогти, і вийти справжнім переможцям.

***

День народження-ось цей день ні для кого не залишається забутим і пройденим. А все тому, що це свято насправді є для кожної людини чудовою подією. І ти Борис не виняток. В першу чергу він нагадує кожній людині свою особливу подію, яка для нього ніколи не піде в минуле. І зараз мені особливо хочеться привітати з цією подією одну людину, яка для мого серця завжди буде така дорога. Зараз я дивлюся на тебе стоїть, і прекрасно розумію те, що ти неймовірно красивий. У тебе дуже красива посмішка, і тому Я бажаю тобі завжди залишатися з такою вісь посмішкою. І нехай Мій подарунок зараз доставити тобі неймовірне задоволення. Я постараюся зробити для тебе все можливе, щоб ти провів день якнайкраще. Сподіваюся на те, що у тебе вийде це зробити. З днем народження Борис!

***

Сьогодні я прокинулася з думкою про те, що для мене буде незвичайний і щасливий день, який обов’язково принесе для мене безліч приємних моментів, які стануть для нас такими є ятовуючими. Борис, сьогодні ти святкуєш і відзначаєшся свій день народження. Дивлячись на ті, як ти сильно посміхаєшся, я можу зробити висновок того, що ти неймовірно щасливий. Ось чому мені зовсім не хочеться ніяк псувати тобі день народження. Але, все ж, напевно, мені доведеться сказати тобі про те, що так давно хвилює мене. Мені так важливо попередити тебе про те, що в житті тебе очікує безліч труднощів, які стануть для тебе не зовсім приємними і легкими. Але, незважаючи ні на що, ти все одне повинен піднімати високо голову, і йти, неприємностей назустріч. І тоді ти дійсно зможеш досягти всього того, що тебе так сильно потрібно і важливо.

***

У нашому житті досить часто трапляються такі незвичні ситуації, які вимагають від нас блискавичного прийняття рішення. І тільки зробивши правильне рішення, ми насправді зможемо зробити все можливе, що тільки можна. Ці слова зараз я кажу зовсім не просто так. Я кажу про це для того, щоб ти Борис зрозумів те, що тобі в житті потрібно постаратися подолати всі проблеми, і насправді вийти переможцем. І зараз вже настав час мені з тобою попрощатися. Мені насправді хочеться, щоб ти зміг зробити все можливе для того, щоб впоратися зі своїми проблемами. І зараз я скажу тобі про те, що сьогодні прийде до тебе безліч гостей, яких тобі обов’язково потрібно буде прийняти найкращим способом. І нехай у тебе все це зробити обов’язково вийде. Вір у мрії, і вони обов’язково для тебе збудуться.

***

Зараз на вулиці стоїть, неймовірно тепла погода. І це насправді дуже дивно, адже ще вчора, тут було так холодно. Подумавши про це, я прийшла до висновку, що навіть погода радіє тому, що у тобі Борис зараз таке свято. Дивлячись на ті, як сильно ти посміхаєшся, мені так і хочеться продовжувати робити для тебе все можливе, щоб ти продовжував отримувати максимум від життя. І також я хочу сказати тобі про те, що може побут зараз твоє життя не здається тобі такий і прекрасною. Але думати про це зовсім ти не повинен думати. Адже прийде момент, і ти розумієш, що і до чого було. А зараз давай просто постараємося провести своє свято таким чином, щоб є ятати його надовго. А для цього давай просто постараємося сьогодні зробити все ті, що від нас буде можливо. Нехай ти будеш завжди залишатися таким красивим.

***

Сьогодні для всіх нас настав якраз те свято, яке ми всі так сильно чекали. Ми навіть постаралися приготуватися до нього найкращим чином. Зараз я стою перед тобою, і бачу те, як сильно світитися у тебе твої очі. Мені видно, що ти це свято чекав дуже сильно. І тому повір, Борис, я постараюся зробити для тебе все можливе, щоб сьогодні ти відчув неймовірне задоволення, які тобі ще давно не забути. І знаєш, може бути, зараз я покажуся для тебе трохи нудною і надокучливою, але я все ж скажу тобі ті слова, які тобі обов’язково потрібно знати. Ти Неймовірна людина, але все одне і у тебе іноді трапляють проколи. Вісь чому мені так сильно хочеться зробити так, щоб зараз ти зміг зробити все правильно, і до самого кінця прийняти все так, як є. І ще пам’ятай про те, що все і завжди буде залежати тільки від тебе, і від твоїх рішень. Так що спочатку подумай, а потім вже дій.

***

В цьому житті кожній людині дано право вибору. І якщо цей вибір виявиться правильним, то тоді ця людина насправді буде неймовірно щасливий. Ось чому зараз мені так хочеться сказати тобі Борис про те, щоб ти завжди намагався щосили думати про те, що збираєшся робити. Адже тільки таким чином ти зможеш уникнути всіх свої проблеми. І також мені хочеться привітати тебе з днем варення. Знаючи, як сильно ти любиш це свято, я постаралася зробити для тебе все можливе. І тому я впевнена в тому, що ти обов’язково зможеш, сьогодні своє свято провести найкращим чином. І нехай у тебе все дійсно зможе вийти. І якщо у тебе в житті якісь проблеми, просто звернися до мене, і я тобі зможу в усьому допомогти.

***

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code