Привітання на 18 років весілля – Бірюзове весілля

Через 18 років після весілля подружжя відзначає «повноліття» їхнього шлюбу – бірюзове весілля. Якщо вас запросили на таке свято, то вам обов’язково варто не тільки придбати тематичні подарунки для подружжя, але і підготувати для них гарні поздоровлення. Ви можете сказати щось своїми словами або підготувати заздалегідь красиву і злагоджену промову у віршах або прозі. Портал ріара підготував для вас парочку прикладів привітань з бірюзовою весіллям, можливо, серед них ви знайдете підходящий для вас варіант.

Привітання з бірюзовим весіллям в прозі

Класичним видом привітання з будь-якою річницею, в тому числі бірюзовим весіллям, є красиві слова, сказані в прозі. Якщо вас запросили на святкування 18 років після весілля, то ви можете придумати щось своє, взявши за основу підготовлені нами приклади.

Вітаємо Вас з бірюзовим весіллям! В цьому році ваша сім’я стала «дорослою», адже ви разом цілих 18 років йшли рука об руку, з успіхом справляючись з дрібними неприємностями і невдачами, які зустрічалися вам на шляху. Так нехай ваші відносини і далі будуть красивими, як бірюза, і міцними, як цей камінь. Щастя вам, любові і удачі!

***

Вітаємо вас з днем весілля! 18 років тому Ви скріпили себе узами шлюбу, значить, сьогодні ваш союз став повнолітнім і зрілим. Тепер вам не страшні ніякі неприємності і невдачі, адже ви без праці зможете їх подолати і вирішити будь-які виникаючі проблеми. Нехай ваші почуття залишаються такими яскравими і чистими, як бірюзове море, що зачаровує своїм приголомшливим кольором. А стосунки будуть міцними, як камінь Бірюза-символ цієї весільної річниці!

***

Вітаємо вас з 18-ою річницею весілля, символом якої є красивий і міцний камінь бірюза. Ваші стосунки через 18 років придбали свою особливе, чудове «забарвлення» і «кам’яну» міцність. Так нехай на вашому сімейному шляху вам зустрічається тільки щастя і радість, а біди і неприємності обходять стороною. Бажаємо вам, щоб ваші стосунки придбали діамантовий блиск і міцність цього дорогоцінного каменю!

***

Хочемо в цей день подарувати вам ці скромні подарунки і піднести привітання з бірюзовою річницею весілля! Бажаємо вашому союзу довгих років спільного життя у взаєморозумінні і благополуччі. Нехай ваші серця і далі збережуть такі ніжні і трепетні почуття один до одного, а Ваше життя буде такою ж яскравою, як бірюза! Щастя вам і удачі!

Привітання з 18 річницею весілля у віршах

Теплі слова, складені в гарний вірш, порадують подружжя до глибини душі, головне, знайти саме той варіант, який розкриє всю красу їх відносин через 18 років з весілля. Як приклад наводимо парочку коротких віршів, можливо, якесь з них припаде Вам до душі і підійде не тільки на “повноліття” сім’ї, але і на наступну річницю весілля – 19 років з дня укладення шлюбу (варто просто замінити слово «вісімнадцять» на «дев’ятнадцять»).

Сім’ю з повноліттям вітаємо,
І бірюзу ми вам сьогодні даруємо.
Нехай відносини будуть ваші так чисті,
Гідні, щоб про них складали і романи, і вірші.
Бажаємо, щоб серця, з’єднані тоді-то,
Жили щасливо, радісно, багато.
Щоб діти ваші брали з вас приклад,
Легко долали будь-який життєвий бар’єр.

***

Вісімнадцять вже років
Ви прожили разом,
І сьогодні знову ви
Як наречений з нареченою!

В цей сонячний день
Всі вас вітаємо,
Щастя, радості, любові
Всі ми вам бажаємо!

***

Вісімнадцять років тому кричали «Гірко!»
Молодим, красивим і щасливим
А адже здається вчора ще, ось тільки,
Був тамада веселим, балакучим…
І ось вже на бірюзовому весіллі
Ви щасливі, нехай щастя далі триває!
Воно ще й вам, і вашим діткам
У справах сімейних явно стане в нагоді!

***

Повноліття вашої родини –
Весілля бірюзового річниця!
Вісімнадцять років жили ви в любові –
Ось воно щастя, ось причина.

Разом ви будьте назавжди.
Хоч змінюватися будуть погляди, мода,
Почуття нехай не гаснуть ніколи,
Незважаючи на моду і на роки!

Якщо ви не любите виступати на людях і володієте навичками створення відеороликів, то цілком можете створити для подружжя креативне відеопривітання. Це може бути:

  1. Зворушливий вірш, накладений на ряд красивих знімків.
  2. Нарізка з популярних фільмів або мультиків з цікавою озвучкою.
  3. Невеликі ролики рідних і близьких подружжя, де кожен з них говорить на камеру свої побажання, і ін.

Який з варіантів привітань на 18 років весілля у віршах, прозі чи у вигляді відео, оберете ви, вирішуйте самі виходячи з того, яка річниці весілля планується: в тихому сімейному колі або з розмахом в ресторані. У будь-якому випадку подружжя оцінять по достоїнству ваші старання, адже ви готувалися до їх свята, підбираючи для них найтепліші слова. А щоб ви знали, які свята чекають сім’ю через рік, два і більше років, пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, які бувають весільні річниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code