Привітання Олександру з іменинами, днем ангела і днем народження

Значення імені: в перекладі з грецької “захисник”. Олександр відрізняється живим розумом і уявою. Він дуже чесний, товариський і наполегливий. З одного боку Олександр може бути дуже рішучим і точним, з іншого боку – необачним, здатним на необдумані вчинки. Найчастіше чоловіки, гордо носять ім’я Олександр – незалежні люди, з задатками лідера. Завдяки своїй енергійності і жвавості, Олександр може реалізувати себе у творчих професіях: письменник, журналіст, артист. У дитинстві Олександри можуть мати незначні проблеми зі здоров’ям, але надалі виростають міцними і здоровими чоловіками. Багато Олександри посилено займаються спортом, люблять рухливий і активний спосіб життя. Оскільки за своєю натурою Олександри сердечні і добрі, щодо жінок вони поводяться досить коректно, люб’язно і часом стримано. Найчастіше Олександри належать до сангвінічно-холеричного типу людей, що повною мірою проявляється в їх благородстві, відкритості, легкості і вмінню спілкуватися з людьми. Незважаючи на явні успіхи в особистих справах і в кар’єрі, часто Олександри можуть бути чимось незадоволені, вважаючи, що де-то могли щось упустити з виду. Якщо Олександри народжені в літній період, вони стають зразковими чоловіками і люблячими батьками. А що стосується Олександрів, які народжені в інші періоди, вони можуть бути дещо стриманими по відношенню до власних дітей.

Іменини: 6 грудня (День великого князя Олександра Невського)

***

Саша, ти сьогодні винуватець торжества,
Іменини відзначати прийшла пора,
Привітання та подарунки приймай,
Смачним короваєм нас пригощай.
Бажаємо міцного здоров’я тобі, щастя,
Нехай розвіє вітер всі негоди,
Нехай буде море тобі по коліно,
Нехай удача прийде неодмінно.

***

Іменини – це славне свято,
До тебе ангел спускається з небес,
Несе тобі удачу, щастя, радість,
Оберігає від невдач і бід.
Нехай все тобою задумане збувається,
Нехай успіх завжди посміхається,
Нехай буде твердий грунт під ногами завжди,
Нехай нагородить тебе, Саньок, доля сповна.

***

Ти іменинник, Саша, вітаємо,
Життя казкового щиро бажаємо,
Будь впевненим у собі завжди, не боязкий,
Будь здоровим, не хворій.
У всьому нехай тобі щастить,
Нехай любов красива до тебе прийде,
Нехай ангелок завжди оберігає,
Нехай днів щасливих багато-багато буває.

***

В славне свято тобі бажаємо щастя,
Нехай удача до тебе приходить часто-часто,
Даруємо багато компліментів і ніжних слів,
Нехай здоров’я буде міцним, будь здоров.
В день іменин нехай збудеться мрія,
Нехай удача мимо не пройде,
Саша, нехай щастить тобі у всьому, завжди,
Нехай любов красива до тебе прийде.

***

Гідний Саша наш, без суперечок,
Бути Олександром, як Суворов!
Бути Македонським або Невським,
Тому є аргумент дуже вагомий:
Розумний і щедрий наш Олександр,
По життю лідер, знає сам!
У своїй роботі досягає
Завжди всього, про що мріє!
Наполегливо до мети він прагне,
І труднощів він не боїться,
Його нехай Ангел збереже
Від бід, нещасть і образ!

***

Грецький герой, мужний, сильний,
Сповнений ти рішучості, символ міцної волі,
Для своєї родини-найкращий ти захисник,
Труднощі подолаєш, не боїшся болю…
Символ твій – сердитий краб, грізними клешнями,
Атакує сміливо, всіх хто докучає,
Менше оглядайся ти назад, захоплюй справами,
Нехай вогонь у грудях горить і не згасає…
Складна натура, в житті незалежний,
І завзятістю мети досягнеш, всіх ти завойовуєш,
Мудрий ти не по роках, істинний сангвінік,
Олександру цю Оду, гордо присвячую…
Ліка Кугейко

***

Не Македонський і не Невський,
Але привід все ж у нас вагомий
Привітати Сашу в іменини —
Для нас коханий він чоловік.
Нехай не завжди інтелігентний,
Але у своїй справі компетентний
І поблажливо прощає,
Коли його не розуміють.
Розумний і щедрий наш Олександр,
По життю-лідер, знає сам.
Заслуг своїх не применшує,
Порожніх похвал не приймає.
Отже, є чим йому пишатися!
Вміє Саша наш працювати —
З напором в житті досягає
Завжди всього, про що мріє.
Гідний Саша наш — без суперечок —
Бути Олександром, як Суворов.
Нехай Ангел імені зберігає
Від бід будь-яких і від образ.

***

Побажання Олександру
Настільки прості і нешкідливі:
Злити багатим, стати коханим,
Бути здоровим, жити щасливим!
В іменинний день весни
Всі по-своєму скромні…
Справедливість — головне для вас,
Слабкого в образу не дасте,
Ви по імені — захисник, переможець,
Підтверджували це стільки разів.
Любите компанію друзів,
Самотності боїтеся і рутини,
Ви на життя диветеся веселіше,
Відганяйте нудьги павутину.

***

Ми щасливі сказати сьогодні Саші
Слова ніжніше крихкого фарфору:
Долі спасибі за знайомство наше,
Адже у світі немає достойнішого командора.
І в цьому прихована головна причина,
Що за тебе грішно не випити стоячи.
Глава сімейства, офіцер, чоловік,
Любові і поваги гідний.

Привітання в прозі Олександру З Днем Народження в прозі

Коли ти озираєшся на минуле, нехай твої спогади будуть теплими. Коли ти відзначаєш цей день сьогодні, нехай твоє серце буде наповнене щастям і радістю. Коли ти дивишся в майбутнє, нехай Твої найглибші надії і мрії збудуться! Я хочу, щоб сьогодні ми відсвяткували всі чудові речі, які роблять тебе особливими не тільки в такий чарівний день, але і кожен день у році! Я бажаю тобі удачі, щастя і багатства сьогодні, завтра і завжди. Мені хотілося б, щоб за кожну додаткову свічку на торті ти отримав додаткову причину для посмішки. Дні народження-це черговий поворот в житті, період для нових починань з високими цілями. Іди вперед з упевненістю і хоробрістю. Ти така особлива людина. Також хотілося б побажати тобі дружби, яка розділяла радощі і турботи і всієї радості, яку може дати людині всесвіт. Зі святом, Олександре!

***

Не може бути кращого дня, щоб показати тобі всю вдячність за весь час і турботу, яку ти дарував мені всі роки нашого знайомства. Твоя особлива посмішка здатна скрасити будь-який день, наскільки похмурим він не був би, скільки б приводів для смутку він не приносив би. Все, що ти робиш, ти робиш зі стилем і вишуканістю. Тому всі оточуючі так тобою захоплюються. Куди б ти не відправився – я буду поруч, щоб підтримати. Чи знаєш ти, чому мені ніколи не потрібно просити про будь-які благословення Бога? Це тому, що Він дав мені такого друга, як ти! Особливі Друзі-рідкісна знахідка, але я радий, що я відшукав тебе! Ти змушуєш мене сміятися і посміхатися в обличчя всім невдачам. Ніякий подарунок у світі не зрівнятися з тим, що ти даруєш мені кожен день – свою любов і дружбу. Зі святом, мій дорогий і незамінний Олександр!

***

Олександр, сьогодні, коли ми відзначаємо твій день народження, хотілося б бажати тобі гарного дня. Будь благословенний і щасливий. Ми цінуємо особливу і унікальну роль, яку ти граєш в нашому житті. Ми сподіваємося, що це триватиме до кінця наших днів. Будь ласка, пам’ятай, тобою захоплюються всі друзі, тебе любимо, тебе цінують і не можуть уявити свого життєвого шляху без тебе. Ти завжди поруч, коли я потребую тебе – у важкі часи і під час злетів. Твоя сила, твоя турбота і твоя підтримка продовжують висвітлювати наші дні багатьма чудовими способами – незмінно, безкомпромісно і стійко. Безсумнівно, дні народження можуть бути смиренням або звільненням, просвітленням або джерело самоаналізу. Ти повинен почерпнути з цього дня все найпрекрасніше, вичавити з нього максимум, створити тисячі незабутніх миттєвостей. Зі святом!

***

Який воістину особливий день. Але варто пам’ятати, що він не був би настільки особливим без всіх людей, які тебе оточують своєю турботою і любов’ю, тому не забудь подякувати своїм близьким і друзям, за те, що вони поруч. Але їх надійною підтримкою, звичайно є ти. Складно відшукати людину, заради якої хотілося б жертвувати багатьом, аби бачити його посмішку і щасливий блиск в очах. Я бачив, як ти долав перешкоди, я став свідком такого чудового зростання і розвитку у всіх аспектах життя. Мені б дуже хотілося, щоб це було лише початок твого успіху на життєвому шляху, щоб ти здобув перемогу в кожній сутичці зі складнощами і труднощами. В тебе вірять всі рідні, бо кому, як не їм відомо, скільки в тобі сили, скільки волі і пристрасного бажання бути краще. Саме тому ми віримо, що у тебе все вийде. Зі святом, Олександре!

***

Олександр, кожен день, поетапно і експоненціально, ми бачили тебе, йдучим непохитно і цілеспрямовано крізь всі перешкоди, до цілей. Не дивлячись, ні на що ти завжди зберігав позитивний настрій, що не тільки допомагало тобі впоратися з усім в житті, але й надихало всіх оточуючих слідувати твоєму прикладу і боротися за те, чого прагне серце і душа. Ти показуєш пристрасть і інтерес до життя, твоя енергія є заразливою, тому до тебе тягне так багато чудових людей. Для мене велика честь і привілей бути свідком життєвого шляху такого дивного людини. І сьогодні ввечері задуваючи свічки святкового торта, будь ласка, знай, що ми дуже пишаємося тобою, і любимо тебе. Нехай твої кроки в житті залишаються такими ж рішучими і твердими. Ти натхнення і приклад для нас. Зі святом!

***

Олександр, оскільки у мене є такий друг, як ти, кожен день здається святом. Дні народження приходять щороку, але друзі, як ти, приходять лише одного разу. Радий, що ти увійшов в моє життя. Я не знав цього в той час, але день, коли ти народився, був одним з кращих днів в моєму житті! Я завжди можу розраховувати плече мого кращого друга, на яке можна спертися. Давай зробимо твій день особливим, про який ми будемо говорити ще довгі роки. Ти такий чудовий друг, якому не потрібен опис. Сподіваюся, що в найближчі роки тебе супроводжуватимуть ще багато благословень. Твоя надійність і чесність не можуть зрівнятися ні з чиєю іншою. Ти дійсно відрізняєшся в кожному аспекті. Ти унікальний. Не думаю, що твоє місце в моїй душі зміг би зайняти хтось інший. Бажаю щасливого і яскравого дня народження. Те, що ти в моїй долі багато значить для мене.

***

Я так радий, що ти все ще в моєму житті. З днем народження дорогий, Олександр. Членів сім’ї не можна вибрати, а ось друзів можна. Мені дуже пощастило, що я вибрав потрібну людину, щоб поділитися всіма своїми потаємними думками і емоціями. Ти завжди виручаєш мене з неприємностей, за будь-яких обставин. Незважаючи на всі мої дурні вчинки, ти завжди поблизу. Дні народження привносять сміх і м’якість в серці. Так що будь обережний, якщо ти чуєш постійно дзвінке хихикання в обох вухах, і у тебе починаються проблеми з серцем. Але жарти в сторону. Ніхто не заслуговує більшої уваги, ніж ти в цей день. Тому що з твоєю появою життя людей, в чиї життя ти увійшов, стала краще. Нехай цей день народження Дивовижна річ з твоїм днем народження – те, що я точно знаю, коли воно, але кожен раз це дивує мене! Чим старше ти стаєш, тим краще ти, тим міцніше наша дружба. Зі святом, Олександре!

***

З днем народження, Олександре! Твій святковий торт зі свічками вже чекає на тебе. Не бійся, у мене є пожежна частина на швидкісному наборі. Справжні друзі пам’ятають твій день народження, але забувають твій вік. Я пам’ятаю і те, і інше, але я не можу порахувати більше 20. Нехай твої благословення завжди перевищують твій вік. Ти не старієш. Ти покращуєшся, як прекрасне вино і преміальний сир. Деякі люди дозволяють своєму віку визначити, хто вони. Ти ігноруєш цю цифру і продовжуєш робити те, що хочеш. Ти відмінний приклад для нас усіх. Ти надихаєш своїми вчинками. Дуже мало жінок визнають їх реальний вік. Дуже мало чоловіків діють відповідно до їх віком, тому що життя занадто коротке, щоб турбуватися про зрілості. Вгадайте, кому веселіше. З Днем Народження того, хто знає, як насолоджуватися життям!

***

Забудь минуле, з ним покінчено. Не турбуйся про майбутнє; Воно в твоїх руках. Живи справжнім. Щороку твій день народження приносить нові надії, свіжі плани і більше перемог в грі життя. Між дорослішанням і старістю існує велика різниця: одне є обов’язковим, а інше необов’язковим. Я впевнений, що ти визначишся, що ти розумієш, про що я. Ти торкнувся життя багатьох людей і зробив так багато безкорисливих діянь. Для мене велика честь називати тебе моїм другом і святкувати цей чудовий день разом з тобою. Я не кажу тобі про це досить часто, але я дуже вдячний за благословення, яким ти є в моєму житті! Турбота про інших здається тобі природною. Нехай це буде день, коли інші зможуть віддати вам свою любов і тепло! Нехай твоє щастя буде множитися. Зі святом, Олександре!

***

Минуле – це дорожня карта на майбутнє. Ти так багато зробив за такий короткий час; Я бажаю тобі майбутнього, повного чудових пригод. Бажаю тобі ще одного року зростання, процвітання, миру і великої радості. Відсвяткуй своє життя і озирнися на все, чого ти досяг минулого року, і з нетерпінням чекай благословення майбутнього року. Роби кожну мить свого життя маленьким святом. Ти гідний, слухати слова любові і щирі побажання не тільки в цей день, але і кожну секунду твого життєвого шляху. Ще один рік позаду, а попереду ще один. Зараз ти прямо посередині-особливий день для роздумів, планування та святкування. Це чиста радість спостерігати, як ти перетворюєшся на того, ким би хотів бачити тебе Бог. Ти надихаєш мене бути кращим кожну мить. Сподіваюся, у тебе чудовий день, Мій дорогий Олександр!

***

Олександр, дякую, що змусив мене відчувати себе так чудово і за всі наші неймовірні моменти. Сподіваюся, що твій день особливий. Вся ця мудрість і зрілість дійсно тобі до лиця. Як прекрасне вино, з віком ти виглядаєш все краще і краще. У твій день народження я Посилаю тобі хороші думки, теплі обійми і щирі побажання для багатьох здорових і продуктивних років. Нехай всі твої мрії стануть реальністю в найближчі роки. Спасибі, що не відмовився від мене навіть у часи, коли я відчував, що сам себе не можу виносити. Ти змусив мене повірити в краще, і це допомогло мені впоратися з усіма труднощами. Думай про кожен день народження як про золоту медаль за все хороше, що ти зробив для стількох людей. Ти переможець. Що ми можемо побажати тому, у кого вже є така нагорода. У твій день народження, нехай тебе наповнить любов, радість і все, що завгодно твоєму серцю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code