Привітання з народженням сина

Готуєтеся привітати з народження сина родичів, друзів або знайомих? Озбройтеся ручкою і записуйте нетривіальні здравиці на честь новонародженого карапуза. Нехай ці слова почують небеса і обдарують хлопчика всіма благами світу.

Народження сина — знаменна подія для сім’ї. З давніх-давен кажуть, що син народжується для світу. Це надія і втіха для батьків, їх опора і захист.

По вихованню хлопчика, його відношенню до батьків, до людей в цілому, працьовитості і духовних цінностей судять про все роді. Тому народження хлопчика в сім’ї завжди очікується з особливим трепетом і хвилюванням.

У народі кажуть, що висловлені від душі побажання на адресу новонародженого вистилають його життєвий шлях яскравими квітами, закликають ангелів невпинно стерегти його здоров’я, дбати про благополуччя дитини. Тому підготуйте теплі і щирі вітання з днем народження знайомим і близьким, у яких народився син.

Щоб простіше було висловити переповнює радість, візьміть на озброєння невеликі вітальні шпаргалки:

У прозі

***

У ваш будинок увійшло щастя — народився синочок! Бажаємо хлопчикові рости міцним і могутнім, сильним і витривалим, спритним і вмілим. Нехай його заливистий сміх прикрасить ваш світ і подарує щастя вашому будинку, його гострий розум і таланти змусять пишатися спадкоємцем. З днем народження синочка! Його поява-найважливіша справа, яку Ви здійснили, а тепер доведіть його до кінця-виховайте розумну і цілеспрямовану людину.

***

У ваш будинок прийшов ангел і приніс найдорожчий подарунок — продовжувача роду! З народженням сина щастя і любов у вашій родині знайде нові фарби і прояви. Нехай невтомність і допитливість маленького карапуза радують вас щодня. Бажаємо малюкові рости бадьорим і здоровим на радість і втіху мамі й татові, щоб він був добрим і ніжним хлопчиком, чемним і вихованим. Нехай всі небесні сили захищають його душу і тіло!

***

Прийміть щире привітання з народженням сина! Це найрадісніша і найщасливіша подія в житті батьків. Бажаємо, щоб синочок став справжнім дивом і втіхою: ріс здоровеньким і міцненьким, допитливим і шанобливим. Нехай в міру пустує, добре вчиться і слухає старших. Бажаємо, щоб він ввібрав силу предків, їх дух і таланти.

***

Вшановуємо сьогодні щасливих батьків з іменинником! Він ваша гордість і відрада, втіха і клопоти, насолода для очей і душі. Побажаємо йому незмірну висоти неба для польоту розуму і духу, крил від долі, які допоможуть подолати будь-які труднощі і негаразди. Нехай яскраве сонце освітлює його життєвий шлях, дарує енергію, сили і здоров’я. Радості, здоров’я і удачі вашому синочку!
***

Вітаю з народженням сина! Побажати хочемо маленькій дитині мати відмінний апетит, розвивати допитливість і шкодливість. Нехай випробує любов і терпіння батьків, радує їх щодня новими вміннями і здібностями. Бажаємо, щоб цей світ був привітний до малюка, подарував йому теплоту, захист і любов. Бажаю, щоб ваш синочок ріс щасливим, завзятим і безтурботним здорованем.

***

Привітання з народженням сина шлем щасливим батькам. Це маленьке янголятко стало для вас справжнім промінцем світла. Нехай він радує близьких відмінним апетитом, енергійністю, гострим розумом, численними талантами, наполегливістю та цілеспрямованістю. Нехай його здоров’ю дивуються і заздрять. Бажаємо, щоб він став справжньою втіхою для батьків, радував і дивував кожен день тата і маму своїми здібностями і вміннями. Удачливості йому і міцного здоров’я!

***

Прийміть щирі вітання з народженням синочка-крихти! Тепер ваш будинок розквітнуть строкаті пелюшки, ви будете спотикатися об машинки і паровозики, збирати конструктори і будувати цілі випробувальні лабораторії. Бажаємо новонародженому богатирського здоров’я, спритності і умілості, безлічі талантів і умінь. Нехай він приносить вам тільки радість і втіху!

***

У вашому будинку з’явився довгоочікуваний шалунішка! Вітаємо вас з народженням сина! Хай доля щедро обдарує вашого хлопчика всіма благами, які роблять людину щасливою: материнською любов’ю і турботою, батьківським напуттям та розумною порадою, відмінним здоров’ям і удачливістю у справах. Нехай духовна сила роду стоїть на сторожі його майбутнього, захищає і охороняє від усього недоброго і ворожого. Щиро бажаю, щоб ваш синочок-промінчик яскраво сяяв у вінці вашої родини, дарував вам радість і блаженство.

***

Доля послала вам найвищу благодать — сина! Нехай його життєвий шлях буде безхмарним, прямим, як стріла, з мінімальними перешкодами і великими нагородами. Бажаємо йому рости міцним, сміливим, спритним, винахідливим і допитливим, працьовитим і вихованим. Нехай він з посмішкою пізнає цей світ, купається в променях любові і ніжності, а вам бажаємо терпіння і чуйності в його вихованні.

***

У вашому будинку оселився маленьке янголятко-мамина відрада і татова гордість. Вітаємо з днем народження синочка і бажаємо йому бути розумним, цікавим, веселим і жвавим хлопчиком. Нехай він візьме від мами її красу і душевність, а від тата працьовитість, відповідальність і відвагу. Бажаємо, щоб маленький спадкоємець радував вас своїм розвитком, життєрадісністю, успіхами і вміннями. Нехай світ буде до нього прихильний, а ангели, що охороняють його, пильними. Нехай росте богатирем і генієм на радість мамі і татові!

Читайте також: привітання з народженням дочки.

Красиве привітання з днем народження—барвисте Доповнення до подарунка. Воно висловлює щиру радість за батьків, яким Всевишній подарував сина.

Слова надають потужний вплив на долю людини. Тому не скупіться на щедрі похвали і побажання новонародженому. Здивуйте всіх красивими і незвичайними привітаннями на честь народження сина.

Миле смс привітання з новонародженим хлопчиком

Якщо хочете сказати “вітаємо з народженням сина” за допомогою смс, подивіться на привітання на цій сторінці. Вибирайте одне з них і будьте впевнені — новоспечені батьки будуть в захваті!

Вас більш щасливими не бачили,
І цьому сьогодні є причина:
Відтепер, дорогі, ви — батьки,
Ми вітаємо Вас з народженням сина!
Нехай росте синок в любові і радості,
А ви йому частіше посміхайтеся,
Даруйте малюкові Подарунки, Солодощі,
Батьківством по повній Насолоджуйтесь!

***
Від щирого серця, від серця вітаю
З народженням сина нині. Для нього
Я щастя і здоров’я, зрозуміло, бажаю,
Нехай не стривожить малюка навіки нічого.
Нехай він росте найпрекраснішим чоловіком:
Гідним, розумним, міцним молодцем.
Нехай для посмішок ваших буде він причиною,
Дорослішаючи і пишаючись своїми мамою і батьком.

***
У вашому домі свято славне —
Мужичок народився головний,
Міцний богатир, милашка,
Ангелок-очаровашка.
Нехай, як тато, росте сильним
І, як матуся, красивим,
Щоб з самого народження
Був предметом захоплення.
Не хворів щоб ніколи,
Бадьорим, спритним був завжди,
Бігав, стрибав і скакав,
Тата з мамою поважав!

***
Лелека вам приніс синочка —
Дуже славного хлопчиська.
Нехай росте богатирем,
Щастя принесе у ваш будинок.
З поповненням вітаємо,
Від душі всіх благ бажаємо.

***
Вітаю з хлопчиком,
Славним милим зайчиком!
Радості і ніжності
Вам — до нескінченності.
Днів веселих, яскравих,
Від долі-подарунків,
І хвилин прекрасних,
І побільше щастя!

***
Син народився, вітаю,
Росте міцним нехай бажаю,
Нехай вас радує завжди,
Здоров’я, щастя і добра.

***
З народження сина вітаю,
Від усього серця бажаю,
Щоб виріс хлопчисько здоровий,
Сильний, красивий, кльовий!

***
До вас Ангел спустився —
Синочок народився,
Букет привітань прийміть зараз!
Нехай він підростає,
Дорослішає, мужніє
І стане відрадою в житті для вас!

Красиві вірші з народженням сина

По-перше, вірші — це красиво. Це класика, ну ви знаєте — коли не впевнені, що можете красиво сказати своїми словами, доводиться звертатися за допомогою до поетів.

В цьому немає нічого поганого! Гарні вірші можуть вразити і зробити цей радісний день ще радісніше і світліше — вам потрібно тільки вибрати найкращий вірш. А ми Вам в цьому допоможемо!

Вітаю з малюком,
У родині чоловік прибув!
Нехай росте синок великий,
В радість мамі милим.
Щоб дзвінкий дитячий сміх
Чувся частіше,
Просто радість — без перешкод —
Буде в будинку вашому!
Дев’ять місяців ви чекали
Щастя цього, і ось:
Збулося те, про що мріяли,
У житті новий поворот!

***
Ваш малюк прекрасний самий,
У світі він такий один,
Вітаємо тата з мамою,
Адже у вас народився син!
Народження сина — велика дата.
Ми вас від душі вітаємо,
Нехай буде сім’я і міцна, і багата.
Здоров’я та миру бажаємо.

***
Нехай радує чадо і маму, і тата,
І розумним росте, і красивим,
Бажаємо йому не хворіти і не плакати,
Нехай виросте найщасливішим!

***
Сенс життя ти знайшла!
Є для щастя велика причина:
Адже сьогодні ти народила
Малюка, чудесного сина!
Нехай росте, набирається сил,
Щоб бути здоровим завжди!
Я бажаю, щоб щасливий він був,
Решта все дурниця!

***
Малюк народився — це щастя.
Нехай же міцним він росте.
І повз нехай пройдуть негоди.
А замість них — успіх прийде.
Нехай росте малюк щасливим,
Талановитим і дуже сміливим,
Нехай стане мудрим, терплячим.
У всіх справах завжди вмілим!

***
Вітаємо ми сьогодні тата з мамою
Милого і пустотливого малюка,
Нехай росте синок здоровим самим,
І доля його нехай буде хороша!

***
Вітаємо тата з мамою,
Є у вас тепер синочок!
Стане нехай щасливим самим,
Міцним і завзятим дуже!

***
Народився ваш синочок —
Ваше щастя і радість
Вам всім звичайно хочеться
Його балувати трохи!
Бажаємо, щоб зміг стати
Ваш хлопчисько — героєм,
Щоб зміг діставати
Для вас зірки рукою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code