Рейтинг кавомашин для будинку з автоматичним капучинатором 2020

Перш ніж обзавестися новою технікою, загляньте в наш рейтинг кавомашин для будинку 2020 з автоматичним капучинатором, щоб бути впевненими у своєму рішенні. З цієї статті ви дізнаєтеся, як її вибрати і на що слід звернути увагу при покупці.

Принципи вибору машини

Якщо ви шанувальник капучіно та збираєтеся придбати апарат для виготовлення улюбленого напою, то ознайомтеся з рейтингом кавомашин для будинку 2020 з автоматичним капучинатором. Це незамінний прилад для завзятих кавоманів, що дозволяє готувати улюблені напої в будь-який час вдома.

На жаль, не всі подібні апарати призначені для домашнього використання. А деякі дорогі моделі можуть готувати лише два виду напою. Тому перед придбанням зверніть увагу на меню напоїв, які здатна приготувати конкретна модель.

Любителям кави з додаванням молока слід звернути увагу на кавомашини з капучинатором для дому, які дозволяють в короткі терміни збити пінку. Освіта повітряного верхнього шару може відбуватися в ручному або автоматичному режимі.

Якщо механічна модель, то при приготуванні латте необхідно присутність людини. Тому, якщо не хочете брати участь в процесі особисто, придбайте кавоварки для дому з автоматичним капучинатором, рейтинг (2020) яких подано далі.

На смак приготованого напою безпосередньо впливають такі фактори:

  • фортеця;
  • температура напою;
  • розмір помелу зерен;
  • функція попереднього змочування;
  • кількість кави, яке витрачається на одну чашку.

Це називається «смаковими налаштуваннями» і істотно відбивається на якості продукту на виході. У багатьох машинах на ці параметри не можна вплинути, тому звертайте на них особливу увагу при покупці.

Вбудована кавомолка дозволяє регулювати розмір помелу зерен. Це впливає на смак кави і є необхідною опцією, враховуючи те, як багато є прихильників певного типу помелу.
Не має значення, з якого матеріалу буде виконана кавоварка. Це не впливає на її роботу. Вбудована кавомолка, на жаль, є не у всіх моделей, і багато машин можуть працювати тільки з розмеленим продуктом.

Чим вище потужність машини, тим швидше готується напій. Але це підходить не для всіх видів кави і впливає на смак. Тому краще вибирати машини потужністю 1200-2000 Вт.

Додатково ознайомитися з незалежним рейтингом кавоварок можна на відео:

Функція попереднього змочування дозволяє зробити напій насиченішим. Залежно від часу, протягом якого відбувається замочування, напій буде легким і з меншою гіркотою, або більш насиченим. Регулювання часу змочування є тільки у дорогій моделі преміум-класу з нашого рейтингу кавомашин для будинку 2020.

Крім правильного вибору кавомашини, слід пам’ятати, що багато в чому смак напою залежить від якості кавових зерен, які використовуються при його приготуванні. А саме від таких факторів:

  • ступеня обжарювання;
  • географічного розташування плантацій і країни-виробника;
  • процентного співвідношення в складі арабіки та робусти.

Кава арабіка трохи кислить, а зерна робусти надають гіркоту. Також на насиченість смаку впливає ступінь обжарювання. Від неї залежить і помел: він повинен бути тим дрібніше, ніж менш обсмажені зерна кави.

Температуру напою на машинах виставляють в залежності від його фортеці. Для видів кави типу американо підійде максимальна, а для капучино і лате потрібні середні температури, щоб не зіпсувати їх солодкуватий смак.

Час попереднього змочування для просмажених сортів кави буде не більше 1 сек, для слабопрожаренних – 3 сек, середня – 2 і 1 сек, для молочних видів напою -1 сек.

Якщо ви любите напої з додаванням молока, то слід знати, що для використання в кавоварках підходить продукт з жирністю 2-3,2% і вмістом білка до 3 гр.

Зверніть увагу, що купується кави не повинен бути старше 1 року, а краще, щоб з моменту його виробництва пройшло не більше 6 міс., так як смак його стає неприємним. Якщо у вашої кавоварки немає функції підігріву чашок, то перед приготуванням напою не забувайте сполоснути ємність гарячою водою, щоб не знизити температуру приготованого напою.

А тепер розберемо детальний рейтинг кавомашин для будинку 2020 з автоматичним капучинатором.

3 місце. Philips EP3558-3100Series

Об’єм: 1,8 л. Вартість: 15 999 грн.

Найдоступніша з машин з автокапучинатором. Дозволяє готувати зернової і меленої кави. Має спеціальну функцію, що запобігає розбризкуванню молока. Готує капучіно в автоматичному режимі. Є можливість налаштування і збереження в пам’яті рецептів улюблених напоїв і готування їх одним натисненням.

Регульована висота наливу в чашки до 15 см. Володіє компактним розміром, при цьому буде задовольняти потреби навіть великої родини, завдяки об’ємним ємкостям для молока і води. Автоматична система очищення.

2 місце. DeLonghi ECAM 22.360

Об’єм: 1,8 л. Вартість — 318 410 грн.

Повністю автоматична машина з 2-рядковим дисплеєм і можливістю установки індивідуальної програми для кожного члена сім’ї. Має фільтр для води, підставку для чашок з підігрівом. Контейнер для молока знімний і може зберігатися в холодильнику. Машина оснащена функцією автоматичного очищення. На відміну від моделей DeLonghi ETAM 29.510 і DeLonghi ECAM 21.117, оснащена автоматичним капучинатором.

1 місце. Nivona CafeRomatica NICR 779

Об’єм: 2,2 л. Вартість: 22 999 грн.

Покращена версія моделі Nivona CafeRomatica NICR 520 оснащена більш зручним капучинатором. Є можливість управляти з телефону. Є автоматичний процес створення напою, регулювання режимів змочування, кавомолка з нержавіючої сталі, контейнер для меленої кави. Можна підігрівати молоко без спінювання. Прогрів напою відбувається у 3 етапи, є 5 ступенів фортеці кави. Функція самоочищення дозволяє прочищати навіть капучинатор. Готує 7 видів напоїв.

Рейтинг кавомашин для будинку 2020 з автоматичним капучинатором до 13 000 грн. очолює Nivona CafeRomatica NICR 520, ємністю 2,2 л. автоматичний Капучинатор, але має певну незручність – для роботи з ним необхідно вставити шланг у посудину з молоком. Вартість: 11 999 грн.

Кавомашини є досить простими у догляді. Від вас потрібно регулярно викидати використаний кавовий макуха, який накопичується у спеціальному контейнері. Машина подає сигнал, або загоряється індикатор, коли приходить час його спустошити. Бажано робити це кожен день.

Також не забувайте проводити повну очистку машини, коли вона попереджає вас про це сигналом. Це потрібно робити вкрай рідко, але не варто ігнорувати цю процедуру. Так машина прослужить вам довше і буде радувати улюбленими напоями.

Не забувайте, що засипати каву в кавомолку слід з розрахунку на пару днів. Якщо кавові зерна пролежать у негерметичній ємності більше 3-х днів, вони значно втратять у смаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *