Рейтинг кращих мікрохвильовок 2020

Якщо ви хочете придбати домашню техніку, попередньо варто ознайомитися з рейтингом найкращих мікрохвильовок за 2020 рік за ціною і якістю. Топ кращих моделей значно спростить завдання покупцям. В магазинах вибір техніки досить широкий, але розібратися у всьому різноманітті не так-то й просто.

Вибір хорошої техніки

Перед покупкою необхідно розібратися в питанні, як вибрати мікрохвильову піч. Важливо розуміти, що потрібно враховувати не тільки ціну, але і технічні характеристики.

Зверніть увагу на наступні нюанси:

 1. Потужність печі. Це важливий показник. У багатьох моделях можна регулювати. На думку фахівців, для повноцінного приготування їжі достатньо потужності 900 Вт. Якщо ж плануєте тільки розігрівати їжу, досить 600-700 Вт.
 2. Матеріал внутрішньої поверхні. Найдешевші моделі покриті зсередини емаллю. Вони прості у догляді, але служать менше. Набагато краще в експлуатації показали себе моделі з нержавіючої сталі, але вона зажадає від вас ретельного відходу. Якщо ви не обмежені в засобах, то купуйте мікрохвильовку з біотермічним покриттям. Такий матеріал має антибактеріальні властивості, легко очищається, не схильний появі подряпин.
 3. Внутрішній об’єм. Не секрет, що НВЧ-печі можуть мати об’єм камери 15-30 л. Для звичайної сім’ї, яка складається з 3 чоловік, цілком достатньо придбати техніку обсягом 17 л, для 4-6 осіб – 20 л. Мікрохвильовки об’ємом 25 літрів дозволяють розігрівати в них цілу каструлю з їжею.
 4. Додаткові характеристики. Сучасна техніка має дуже багато додаткових характеристик. Всі вони розширюють функціональні можливості, збільшуючи ціну товару. Подумайте, а чи потрібні вам всі ці функції? Можливо, ви ними ніколи не станете користуватися.

Перелічимо основні характеристики:

 • парове очищення;
 • приготування на пару;
 • гриль;
 • конвекція;
 • режим розморожування;
 • рівномірний розігрів;
 • інверторна технологія.

Пропонуємо вашій увазі відео про те, як вибрати мікрохвильову піч:

Horizont 20MW800-1378

Дізнайтеся про рейтинг кращих мікрохвильовок в категорії «ціна-якість». У топ 2020 року потрапила модель від бренду Horizont. Потужність мікрохвильової печі становить 800 Вт. Проста і містка піч забезпечена функцією розморожування, підігріву. Об’єм пічки становить 20 л. Модель оснащена таймером на 35 хв.

Її внутрішня поверхня покрита емаллю. Головними перевагами мікрохвильовки є потужність, поворотні перемикачі, мініатюрні розміри. Це одна з кращих моделей вартістю до 2500 грн. Ціна Horizont 20MW800-1378 становить 1799 грн.

У рейтингу 2020 року бюджетних мікрохвильовок ця модель займає гідне місце. Її головними перевагами є:

 1. Простота управління.
 2. Скромна ціна.
 3. Стабільність у роботі.
 4. Швидкий нагрів страв.
 5. Невеликі розміри.

Недоліки:

 • слабке розморожування;
 • нещільне прилягання дверцят.

Midea AM 720 C4E

Дана модель опинилася в рейтингу кращих мікрохвильовок 2020 року, завдяки відгукам. В топі мікрохвильовок за ціною і якістю вона займає гідне місце. Оснащена 8 програмами і функцією розморожування. Піч має кнопкове управління, можливість налаштування програм і таймер (до 90 хвилин). А ось потужність даної моделі не висока, всього 700 Вт.

Переваги:

 1. Привабливий дизайн.
 2. Миттєвий запуск.
 3. Рівномірний розігрів їжі.
 4. Якісна збірка.

Недоліки:

 • ковзні ніжки;
 • присутність незначного стороннього запаху.

Користувачі віднесли мікрохвильовку в рейтинг кращих за 2020 рік за ціною і якістю у діапазоні до 6000 р. Вартість Midea AM 720 C4E становить 1999 грн.

Gorenje MO-17 MW

Дана СВЧ-піч має класичний дизайн. В ній використаний звичайний набір програм, включаючи розморозку і підігрів. Об’єм внутрішньої камери досягає 17 л. Мікрохвильовка має емалеве покриття і підсвічування, управляється механічними перемикачами. Потужність моделі — 700 Вт.

Переваги:

 1. Скромна ціна.
 2. Надійний виробник.
 3. Простота в управлінні.
 4. Якісне розморожування.
 5. Швидкий нагрів.

Недоліки:

 • не самий сучасний дизайн;
 • гучність під час роботи;
 • пічка підійде вимогливим господиням.

Bosch HMT 75M451

Пічка від іменитого бренду «Бош» має лаконічний дизайн. Її потужність досягає 800 Вт, агрегат можна розмістити під навісною шафою. Піч оснащена 7 програмами, її пам’яті вистачає для фіксування одного рецепта. Мікрохвильовка доповнена багатофункціональними годинами, завдяки яким час видно на дисплеї. Вартість печі — 2485 грн.

Переваги:

 1. Яскравий дисплей.
 2. Хороше освітлення.
 3. Можливість кріплення.
 4. Скромні розміри.
 5. Сучасний, але лаконічний дизайн.
 6. Пам’ять для одного рецепта.
 7. Якісна збірка.

Недолік: швидке змивання написів на кнопках.

Samsung MG23K3513AK

Приголомшлива багатофункціональна піч оснащена функцією «Розігрів грилем». Вона швидко розморожує продукти і підтримує температуру страв. Модель доповнена режимом зниження енергоспоживання. Внутрішня частина приладу має біокерамічне покриття. Воно дуже просто миється і не піддається корозії. Функція очищення від сторонніх ароматів підтримує свіжість і чистоту. Вартість печі — 4000 грн.

Переваги:

 1. Дизайн в стилі хай-тек.
 2. Функція видалення запахів.
 3. Рівномірний прогрів.
 4. Гриль.
 5. Об’єм камери 23 л
 6. Безліч режимів.

Недоліків у моделі не знайшлося.

Panasonic NN-CS894

НВЧ-піч оснащена грилем і конвекцією. Вона присутня в рейтингу кращих інверторних мікрохвильовок 2020 року. В топі піч виявилася завдяки своїй універсальності. Вона має гарний дизайн. Корпус печі виконаний з нержавіючої сталі. Модель оснащена 6 різними режимами готування. У ній присутні гриль, конвекція, парозволоження і можливість приготування на пару.

Головна особливість моделі – парогенератор. Його наявність дозволяє готувати їжу без використання мікрохвиль. Функція інверторної турборозморозки дозволяє розморожувати продукти дуже швидко. Господині можуть готувати страви відразу на двох рівнях.

Переваги:

 1. Матеріал корпусу.
 2. Обсяг 32 л.
 3. Парове очищення.
 4. Функції плити, йогуртниці, гриля, духовки.
 5. 48 програм.
 6. Потужність — 1000 Вт.

Головний недолік – це висока вартість – 16 000 грн.

Whirlpool AMW 730/WH

У рейтингу вбудованих мікрохвильовок 2020 року є модель компанії Whirlpool. Італійська мікрохвильовка володіє потужністю 800 Вт. Об’єм камери досягає 31 л.

Піч оснащена підсвічуванням, функціями, розморожування і заморожування, а також грилем. Модель має електронну панель, яка обладнана сенсорними перемикачами. Головним недоліком печі є її вартість –12 699 грн.

TESLER MEB-2070 X

Якщо вас цікавлять бюджетні моделі вбудованих печей, зверніть увагу на TESLER MEB-2070 X. МІКРОХВИЛЬОВА піч підходить для середньої сім’ї. Об’єм камери становить 20 л. В ній передбачені різні програми, включаючи гриль і розморозку.

Потужність моделі — 800 Вт. Піч оснащена електронним управлінням, 9 програмами і 5 рівнями потужності. Її вартість становить 5 000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *