Самі модні принти 2021 року

Забарвлення і візерунки значно впливають на візуальне сприйняття речі і те, наскільки сучасно вона виглядає. У статті розглянемо модні принти 2021 року в одязі, а також фото стильних образів, які покажуть, як поєднувати новинки і класику.

Чільні тенденції

Циклічний розвиток моди призводить до того, що зараз ідеї та рішення, характерні для різних історичних періодів, зійшлися і нашарувалися один на одного.

Тому варто виділити кілька основних тенденцій, які на перший погляд можуть суперечити один одному:

  • урбанізм, що виявляється в неоні, пастельних гамах, переважання геометрії у візерунках;

  • 70-90-ті роки з яскравими комбінаціями і помітними принтами (леопард, великі квіти, ланцюги);

  • вікторіанська епоха як приклад жіночності і м’якості (дрібні квіточки, горошок, смужка) в ніжних відтінках блакитного, салатового, рожевого, світлого жовтого.

Поряд з лаконічними візерунками на модних показах не раз зустрічалися і складні мотиви. Поступово прокидається інтерес до східних орнаментів. Особливо варто виділити живопис, оскільки фрагменти всесвітньо відомих картин стали часто використовуватися для прикраси одягу, взуття та аксесуарів.

Трендові варіанти

Найбільш цікаві принти – це обіграна класика. Коли в клітку, смужку або дрібну квіточку додають оригінальний ефект, незвичайне забарвлення, легка зміна форми, то старий узор починає грати новими фарбами.

Квітковий

Флористичні мотиви в одязі ніколи не зникнуть назавжди. Весна-літо 2021 року порадують грою з фокусуванням бутонів. На одязі і аксесуарах будуть квіти, немов зняті через об’єктив з краплями води.

Розмиті, ніжні бутони придбають акварельну легкість. Найбільш ефектно такий квітковий мотив буде виглядати на тонких повітряних тканинах.

Звірині принти

Гордо увірвався в минулому році в модні тенденції «леопард» показав, що немає поганих візерунків, є неправильний підхід. Ця ідея продовжує свій розвиток в подальшій еволюції принтів. Модельєри відійшли від класичних кольорових гам для звіриних візерунків.

Тепер в моді:

  • розмиття;
  • зниження яскравості;
  • заміна на неонові, пастельні або інші відтінки.

Наприклад, нещодавно Instagram-простір захопило скромне по крою сукні з леопардовим принтом, що поєднує чорні плями і отруйно-зелений фон.

Особливо ефектно звірині принти виглядають з теплими тканинами, оксамитом та трикотажем. Тому модницям варто розглянути даний варіант як спосіб освіжити гардероб на період осінь-зима 2021 року.

Тай дай

Список новинок модних принтів 2021 року в одязі і того, як їх поєднувати, буде неповним без фото стильних образів з використанням тай дай. Розмиті колірні плями, які раніше були відомі як результат кустарного фарбування речі, стали одним з головних трендів на світових подіумах і в стріт-стайлі Південної Кореї, Парижа, Нью-Йорка.

Тай дай використовує всі можливості градієнтних розтяжок, розмиття і взаємодії кольорів для отримання яскравого оригінального ефекту. Одяг з його використанням нагадує твори сучасного мистецтва в стилістиці абстракціонізму.

Правильно нанесений на річ тай дай відіграє не тільки з колористикою, але і зі структурою тканин. Модний принт можна отримати в домашніх умовах, подарувавши нове життя старим предмету гардеробу.

Тропіки

Тема екзотики з жарких країн спочатку виявила себе в дизайні кімнат, але поступово нею зацікавилися і модельєри. Яскраві і соковиті фарби, незвичайні форми південних рослин і квітів незважаючи на мирну флористичну основу надають одягу хижий настрій.

Це стало чудовим приводом для створення літніх пам’ятних образів. Тропічні мотиви прекрасно комбінуються з базовими кольорами в одязі і допоможуть розбавити найсуворіший лук.

Ретро-бум

Одним з важливих джерел натхнення для модельєрів стали фешн-знахідки з минулих десятиліть. Особливо в майбутньому сезоні обіцяють бути популярними принти родом з 60-70-х років. Це яскраві, часто кислотні поєднання відтінків у звичних візерунках (горошок, смужка, клітка) або дивних формах (колірних лініях, візерунках, пересічних колах).

Нарівні з принтами в моді гасла на одязі. Серед них найбільш запам’ятовуються ті, що були створені плином хіпі, наприклад, «Make love, not war!». Гасла, заклики і вигуки – це те, що модно виглядає на футболках, блузах і куртках.

Мальовничі прийоми

До жіночних і різноманітних підвидів принтів належать ті, що наслідують прийоми зображень з живопису. Мова йде про імітацію мазків кистями, фарб, нанесених мастихіном, акварельних розводів і розмивках.

З допомогою цих прийомів легко зобразити квіти, орнаменти або повноцінні замальовки. Останні можуть повторюватися на тканини кілька разів або виступати в якості єдиного декору речі.

Батик

Спосіб принтування близький за стилістикою до попереднього, але відрізняється наявністю чітких контурів або їх імітації. Інтерес до батіку (розпису тканини) виріс на тлі підвищеної уваги до ремесел і ручної праці. Фото стильних образів показують, як носити і поєднувати речі з художніми новинками модних принтів 2021 року.

Найбільш привабливі для модельєрів виявилися двоколірні і дрібні варіанти малюнків, оскільки їх легше всього адаптувати до повторюваного друку на тканинах.

«Полька дот»

Під хитромудрою назвою ховається тривіальний переклад з англійської. Словосполучення «polka dot» означає «візерунок в горошок». 2021 рік обіцяє просто божевільні експерименти з цим звичним та затишним принтом.

Творці візерунків пропонують:

  • нашаровувати один горох на інший;
  • комбінувати різні розміри гуртків і відтінки;
  • спотворювати форму деяких з горошин;
  • міксувати хаотичне розташування точок з впорядкованим.

В цьому різноманітті відчувається вплив абстракціонізму та авангардизму. Модельєри прагнуть використовувати класичні принти, але подавати їх у новому форматі. Вони розраховують шокувати і дивувати людей тим, як звичний принт може змінити свій настрій завдяки кільком деталей.

Турецький огірок

Орієнталістика в останні роки набула великого значення в моді для жінок: елементи східних нарядів, особливості крою, поєднання дорогих тканин і, звичайно, улюблений багатьма принт «турецький огірок». Це жіночний, витончений малюнок, який однаково вдало виглядає як на ситці, так і на шовку. Він підійде для декорування блуз, суконь, шалей і костюмів.

В тренді виконання турецького огірка з використанням м’яких пастельних відтінків, а також рожевою, вохристою і червоної колірної гами.

Сучасні способи поєднань принтів

Простіше всього поєднувати речі з візерунками і однотонний одяг, бажано в тому відтінку, який присутній на орнаменті. На даний момент це не самий модний спосіб комбінації, проте він залишається універсальним. Не менш вдалим буде поєднання принту з речами в монохромі, сірих відтінках і в яскраво-червоній гамі.

Стильним варіантом стала комбінація в одному луці одягу з принтом єдиного типу, але різної колористики або розміру. Наприклад, це може бути кольорова і чорно-біла клітка. Непоганий спосіб об’єднати в одному образі чіткий друк на тканині і схожу, але художньо розмиту.

Комбінація двох різних видів принтів – це найскладніший, а тому і трендовий варіант. Щоб гармонізувати цибулю, варто вибрати аксесуар в кольоровій гамі, що використовує кольори візерунків, або підібрати їх так, щоб хоча б один відтінок був загальний.

Модні принти 2021 року в одязі порадували новинками і тим, як їх можна поєднувати. Фото стильних образів демонструють, що різноманітність і еклектика візерунків в одному луці прикрашають його і роблять цікавіше. Головне – знайти баланс між епатажем і колірною гармонією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *