подарунок дружині за народження дитини

Що можна подарувати дружині на народження дитини

Народження дитини завжди є приводом для свята. Багато чоловіків починають замислюватися про те, що подарувати дружині на народження дитини — хлопчика. Пологи є таким процесом, який чоловік ніколи не зможе зрозуміти.

Від жінки потрібно дуже багато сили і стійкості. В результаті на світ з’являється дитина. Народження сина є одночасно і подвигом, і святом для жінки.

А в тому випадку, якщо чоловік хотів саме хлопчика, ця подія стане найбільш радісним для нього. Але після народження ні в якому разі не можна забувати про матір малюка. А тому багато чоловіків вважають своїм обов’язком зробити коханій жінці в честь пологів особливий подарунок. Але що можна подарувати дружині на народження дитини?

Оригінальні та корисні ідеї подарунків

подяка дружині за народження сина

Плюшевая іграшка. Це вважається найбільш банальним презентом. Деякі чоловіки дарують дружині на день народження свого сина велику плюшеву іграшку. Вона повинна бути обов’язково величезною, можна сказати, що на повний зріст.

Такий жест продемонструє ніжність, увагу, а також любов до жінки. Зазвичай чоловіки дарують великих плюшевих ведмедів. Іграшку можна також нарядити в одяг блакитного кольору. Це буде дуже приємно і символічно.

Але ідеї необов’язково повинні закінчуватися на придбанні великого плюшевого ведмедя. Насправді, якщо чоловік замислиться про подарунок дружині на народження сина, то він повинен підготуватися до того, що остаточне рішення необхідно прийняти самостійно. Адже в світі є дуже велика різноманітність ідей, а йому потрібно з усього цього підібрати ідеальний презент.

Прикраси

Універсальним подарунком є прикраса. Коли чоловік замислюється про те, що необхідно подарувати дружині на народження дитини, він часто зупиняє свій вибір саме на коштовностях.

Це можуть бути золоті сережки, Які дружина дуже давно хотіла, а також браслет на руку. Такі подарунки обов’язково будуть оцінені по достоїнству. Дуже часто чоловіки намагаються придбати не прості брязкальця, а символічні подарунки.

Дуже хорошим і нестандартним презентом стане кільце у формі дитячої руки або п’ятки. Це буде і прикрасою, і символом одночасно. Але такий дар дуже складно відшукати в ювелірному магазині. Саме тому потрібно підготуватися і замовити подібну прикрасу заздалегідь.

Букет

Що можна подарувати дружині на народження дитини

В сучасному світі багато ідей і предметів, які можна чудово використовувати в якості подарунка до народження дитини.

Неважливо, хлопчик це буде або дівчинка. Необхідно просто порадувати новоспечену маму. На які ще ідеї можна звертати увагу чоловікам?

До виходу з пологового будинку можна підготувати величезний букет. Але необов’язково це повинні бути квіти. Презент може бути більш оригінальним. Наприклад, відмінно буде виглядати букет, який складається з цукерок і м’яких іграшок.

Дуже поширеним варіантом є придбання великого букета з безлічі м’яких іграшок. Такий дар жінка запам’ятає на довгий час. Вибір іграшок пояснюється тим, що квіти дуже швидко зів’януть, а оригінальний букет буде постійно нагадувати про пологи і прояві турботи про жінку.

Саме тому не варто ставитися до букету, як до банального презенту. Необхідно застосувати тільки трохи креативу і тоді створити можна воістину красивий і нев’янучий букетик, який буде радувати кожну представницю прекрасної статі.

Парфум

подарунок дружині за народження дитини

Наступним варіантом в списку є парфумом. Це не найоригінальніший, але зате дуже хороший подарунок. Будь-який чоловік знає, про те які духи воліє його дружина. Або, як мінімум, про тих, що вона давно мріяла придбати.

Коли вибираєте подарунок для своєї дружини при народженні сина, не варто забувати про бажання самої жінки. Справа в тому, що навіть самий банальний подарунок можна зробити особливим, якщо врахувати смакові переваги новоспеченої матусі. Такий подарунок може принести дуже багато задоволення.

Саме тому рекомендують звернути свою увагу на парфумерні вироби. Якщо жінка давно хоче придбати якісь духи, особливо дуже дорогі, тоді це саме час, щоб зробити такий подарунок.

Постарайтеся також вибрати креативну упаковку для такого презенту. Можна пов’язати блакитну стрічку або вибрати упаковку такого кольору, який буде символізувати народження хлопчика.

Спідня білизна

Будь-яка жінка хоче після пологів залишитися сексуальною і привабливою для свого чоловіка. Тому, якщо хочеться приємно здивувати свою дружину, можна зробити їй комплімент у вигляді нижньої білизни. Але тут чоловік може зіткнутися з низкою проблем.

Основна проблема полягає у виборі необхідного розміру. Чоловік у рідкісних випадках зможе вибрати ідеальний розмір, навіть коли жінка не вагітна, а після пологів ще й груди збільшується.

Саме тому можна прорахуватися і бюстгальтер, швидше за все, виявиться занадто маленького або великого розміру. А ще можна помилитися з призначенням білизни. Наприклад, в конкретній ситуації краще підійшов би варіант для годування, а чоловік купує звичайну білизну.

Тому з таким сюрпризом потрібно бути дуже акуратним і купувати його в тому випадку, якщо впевнений у всіх нюансах. Чудовим подарунком стане красивий і сексуальний пеньюар, а також нічна сорочка.

Сувенір на пам’ять

Цей варіант не у всіх випадках підійде в якості подарунка, який підноситься після народження сина. Мова піде про сувенір на пам’ять. Це може бути статуетка Оскар або кумедна медаль. На таких предметах виготовляють абсолютно різноманітні написи.

Написати можна, наприклад “спасибі за сина” або “кращій мамі на світі”. Такий напис буде відображати подяку за народження спадкоємця. Це дрібниця, але, безумовно, приємна. Такий подарунок може запам’ятатися на довгий час, і мати дитини буде зберігати його з ніжністю, оскільки він буде завжди нагадувати чудове мить.

Але не варто купувати тільки цю дрібницю, краще прикласти її до основного подарунку. Наприклад, відмінним варіантом буде покупка парфуму, прикраси або білизни в поєднанні з цією медалькою.

А також такі написи можна зробити на декоративному милі і букеті квітів. Але це не дуже хороший варіант, оскільки мило зазвичай застосовується за призначенням, а не зберігається на пам’ять. Тому краще все ж купити металеву медаль або якийсь кубок.

Техніка

подарунок дружині за народження дитини

Є універсальний варіант, яким можна привітати жінку з народженням сина. Дарувати такий президент необов’язково відразу після народження малюка. Можна придбати корисний предмет, наприклад, техніку.

Відмінним подарунком стане планшет або хороший телефон. У разі якщо жінка не дуже захоплюється подібними речами, то можна придбати звичайний стаціонарний комп’ютер. А також корисною річчю є нетбук.

Такий подарунок буде дуже корисний у тому випадку, якщо жінка не хоче залишатися без зв’язку, навіть коли знаходиться в декретній відпустці.

Дуже часто чоловіки дарують смартфони. Зазвичай чоловік знає, про що давно мріє його дружина, бо момент відмінно підійде для піднесення такого презенту.

Для дому та дитини

В честь народження сина можна придбати який-небудь корисний подарунок, який можна буде використовувати і в догляді за дитиною.

подарунок дружині за народження дитини

  1. Чудовим подарунком стане слінг або ерго-рюкзак. З таким подарунком можна буде набагато простіше виходити в магазин, гуляти або робити домашні справи. Це дуже порадує багатьох новоспечених мам. Але не всі люблять використовувати слінги і ерго-рюкзаки. Необхідно дізнатися спочатку думку дружини щодо такого пристосування.
  2. Гарним подарунком також стане відеоняня. Це диво техніки підійде практично для кожного будинку. Подарунок стане дуже актуальним, якщо сім’я проживає у великій квартирі. Тоді можна буде без особливих проблем весь час стежити за своїм малюком та приходити вчасно, коли йому це потрібно. Але, як і у випадку з рюкзаком, необхідно спочатку запитати у своєї дружини про таке помічника, можливо, що вона вважає це придбання зовсім не потрібним.
  3. Подарунок може бути корисним не тільки в період перших тижнів життя малюка. Можна придбати кухонний комбайн, особливо в тому випадку, якщо жінка давно мріяла про нього. За допомогою такої техніки можна готувати різні корисні пюре під час прикорму. А коли дитина підросте, то комбайн вже можна буде використовувати для зовсім інших потреб.
  4. Стерилізатор для пляшок. Це ще один корисний подарунок, але зараз цінність цього презенту нерідко втрачається. Не всі хочуть стерилізувати пляшки. Це пристосування допомагає в тих ситуаціях, коли жінки не годують грудьми. Але не кожна жінка захоче переводити свою дитину на штучне вигодовування, а тому не слід відразу ж кидатися за покупкою такого подарунка.

Для дитини

Можна акцентувати свою увагу не тільки на жінці, але і на малюку. В такому випадку піднести корисний подарунок можна для нового члена сім’ї.

  • відмінним варіантом буде придбання ліжечка з бортиками, але такий презент зазвичай підносять близькі родичі;
  • набір красивого одягу буде теж хорошим варіантом, особливо в тому випадку, якщо при виписці ще немає такого комплекту в будинку;
  • можна купувати красиві іграшки, але не варто занадто цим захоплюватися, різні пищалки і брязкальця не потрібно купувати в перші тижні життя малюка.

Фотосесія або зліпки

  1. Чудовим сучасним подарунком вважається фотосесія, яка виконана професійним фотографом. Коли жінка оговтається після пологів, можна подарувати саме таку фотосесію і зробити знімки всієї родини. Це дуже порадує жінку. Такий подарунок ніколи не залишиться забутим, оскільки всі спогади будуть зберігатися в сімейному альбомі.
  2. На додаток до цього можна подарувати своїй дружині комплект одягу, тоді знімки вийдуть оригінальними. Фотографії завжди збережуть світлі спогади про той момент, коли з’явився малюк.
  3. Ще одним оригінальним і сучасним подарунком є виготовлення зліпків. Такий презент чудово доповнить фотосесію. Раніше батьки обводили на папері ноги або руки новонародженого малюка. Але сучасні технології дозволяють робити зліпки замість малюнків. Саме цей набір можна піднести в якості подарунка своїй дружині. Зліпки можна зробити відразу після виписки з пологового будинку. Цей подарунок буде просякнутий турботою і ніжністю.

Сучасний достаток товарів дозволяє вибирати практично будь-який подарунок при народженні дитини. Необхідно лише включити фантазію і вибрати той варіант, який найбільше сподобається дружині.

І зовсім немає необхідності ламати голову над питанням про те, що подарувати на народження дитини дружині. Є вже багато оригінальних і приємних презентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *