подарунок хлопчику на 3 роки

Що подарувати хлопчику на 3 роки на день народження

В 3 роки хлопчик з малюка потроху починає перетворюватися на особистість, зі своїми уподобаннями та інтересами. Не чекайте, що він відкрито їх покаже або виголосить вголос. Найчастіше він і сам не усвідомлює, що конкретно можна віднести до його улюбленим заняттям і речей.

Особливості віку

У цьому віці вже виражається типова риса всіх дітей — цікавість. Презентувати якісь енциклопедії поки рано, але пізнавальні іграшки чи книжки зараз вже виявляються доречними.

що подарувати хлопчику на 3 рокиПри цьому певні риси характеру вже простежуються, і з ним можна зробити деякі висновки щодо того чи іншого подарунка на день народження. Наприклад, рухомого дитини не зможуть зацікавити настільні ігри, а тихому може здатися нудним навіть м’яч — кумир всіх хлопчаків.

Приблизно в цьому віці дитина починає розуміти значимість не тільки іграшок, але й інших дітей у ролі друзів. Він вже може вибирати для себе товаришів не тільки на підставі присутності у них цікавих машинок, але і за конкретні риси характеру. Зрозуміло, в компанії в рази веселіше, якщо є щось, у що можна пограти. А це ще одна підказка для вибору подарунка.

Вимоги до подарунка

Вирішуючи, що подарувати хлопчику на третій день народження, слід керуватися основним правилом для всіх дитячих подарунків: вони повинні бути абсолютно безпечними і не містити в собі шкідливих барвників або матеріалів. Крім цього, поки все ще шкідливі дрібні іграшки і деталі, які не вирізняються високою міцністю.

подарунок хлопчику на 3 рокиПодарунок неодмінно повинен мати «миттєвий» характер, хлопчик повинен оцінити його моментально в хвилину вручення, в іншому разі ефект зникне остаточно.

Іменинник просто не стане асоціювати вас з походом в розважальний центр або цирк, навіть якщо це ви піднесли квитки. З тієї ж причини небажано дарувати гроші: що б не було на них куплено, цей подарунок вже буде «не ваш».

Одяг, з точки зору дитини, — це взагалі не подарунок. Він знає, що дорослі можуть її купити і подарувати в будь-який день. Але сьогодні свято, а не простий день, тому не даруйте йому одяг, взуття або постільна білизна, нехай воно навіть з героями улюблених мультфільмів.

Машини та інструменти для майбутніх чоловіків

В 3 роки дитина ще зовсім малий, але інтереси у нього все-таки вже чоловічі.

Можна перебитися звичайними машинками, це і так порадує малюка, але можна вибрати разом весь набір задоволень. Приміром, багаторівневий автопаркінг або спеціальний гоночний трек, причому не просто з машинками, але і з іншої транспортної інфраструктурою.

подарунок хлопчику на 3 рокиЯкщо фінанси дозволяють, презентуйте малюкові особистий електромобіль, той самий, справжній, на якому можна буде кататися. Це буде приводом для шаленого захвату!

Дитина вже в 3 роки усвідомлює, що доросле життя — це не тільки широкі можливості, але й коло певних обов’язків.

Бажання бути схожим на тата, здатного виправити буквально все, що зламалося в будинку, штовхає малюка на інтерес до інструментів, особливо тим, що виготовлені спеціально для дітей. Особливу увагу варто звернути на набір з машинки з комплектом інструментів для її складання або розбирання.

Серед інших популярних рішень:

 • дитячі дрилі на батарейках;
 • молотки;
 • цвяхи;
 • комплекти столярних інструментів.

Презенти для розвитку тіла і інтелекту

3-річна дитина надзвичайно рухливий і десь в глибині душі він бажає бути як мінімум чемпіоном. Подібне прагнення дуже корисно для здоров’я, з цієї причини заохочуйте малюка, наприклад, зробивши відповідний презент на його триріччя.

Часто радять дарувати:

 • подарунок хлопчику на 3 рокиквартирний спортивний куточок для вправ, він розвине тіло і дасть вихід надмірної активності;
 • батут для безпечних стрибків без шкоди для диванів або ліжок;
 • самокат або триколісний велосипед для насолоди швидкістю;
 • різноманітні м’ячі, так улюблені усіма хлопчиками;
 • всілякі товари спортивної спрямованості, розроблені для малюків 3-х років.

Однак, сила без інтелекту — річ досить марна, тим більше, що досить помітною рисою маленького чоловіка зараз є нестримна цікавість і потяг до знань.

Настав час для викладання рахунку, читання, вивчення безкрайнього навколишнього світу. У зв’язку з цим розгляньте схожі наступні ідеї подарунка:

 • навчальні мозаїки, кубики і лото, а також магніти з буквами і цифрами;
 • перші енциклопедії і барвисті книжки з картинками про тварин, транспорті, динозаврів, бажано з наочними зразками у вигляді іграшок;
 • індивідуальний дитячий планшет або інша навчальна електроніка.

Ідеї для активного і спокійного відпочинку

Нехай навіть ваш маленький чоловік не є спокійною дитиною, все одно трапляються моменти, коли він стомлюється, але нудьгувати все ж не побажає. Якщо ж хлопчик гиперактивен, але при цьому посидющий, то йому по-справжньому необхідно піднести що-небудь для мирного часу. Для таких випадків, як правило, добре можуть підійти настільні ігри з навчальним елементом або без нього, просто розважальні. Хороші приклади — лото та ігри, де потрібно ходити по черзі. Досить грамотним подарунком буде і конструктор, але рекомендується, щоб він був без надмірно дрібних деталей.

подарунок хлопчику на 3 рокиЯкщо малюкові цікаво мистецтво, музика, він любить танцювати і співати, а батько з матір’ю при цьому можуть переносити безперервний шум, презентуйте дитині музичні інструменти. Як правило, із них усіх у повному обсязі грати можна лише на синтезаторах і дудках, але в будь-якому випадку це досить захоплююче заняття.

Малюк може так віддатися творчості, що настане момент, коли він осмислить різницю між справжнім інструментом і іграшкою і просить зарахувати його в музичну школу.

Універсальні варіанти презентів

Якщо у вас немає можливості багато часу присвятити вибору подарунка, рекомендується розглянути варіанти, які сподобаються кожному хлопчикові і зможуть надовго стати його улюбленою іграшкою:

 1. подарунок хлопчику на 3 рокиМашини будь-яких типів: від самих тривіальних моделей до різновидів з радіоуправлінням, моторчиком та іншими функціями.
 2. Роботи-трансформери, здатні трансформуватися в ту ж машину, наприклад.
 3. Невелика залізниця.
 4. Предметні набори для чоловічих спеціальностей: працівника поліції, пожежного, медичного працівника.
 5. Іграшкові револьвери або пульверизатори. Поки бажано без кульок, просто блискучі і видають звуки.
 6. Комплекти солдатиків для проведення повноцінних баталій.
 7. Літачки, кораблики та інші транспортні засоби.

Не забувайте, що красива обгортка і упаковка — це вже частина успіху. Віддавайте перевагу або барвистим і привабливим іграшок, або тим, що по максимуму схожі на свій оригінал.

Поради щодо вибору подарунка

Зріла людина, прийнявши невідповідний подарунок, не подасть виду, але 3-х річний малюк зобразить, що він розчарований. Прикрість в такому віці швидко забувається, але свято буде зіпсовано, тому уникайте дарувати те, що дитині не доведеться за смаком.

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть уникнути незручних ситуацій:

 1. Все, що неможливо терти, торкатися, мацати — не подарунок.
 2. Гостинець, має тільки практичну цінність без розважальної або ігрової складової, збережіть для наступних днів народження — 3 роки подібне не буде оцінено.

подарунок хлопчику на 3 рокиВ 3 роки будь хлопчик вже усвідомлює і розуміє свою статеву приналежність, йому не буде приємно більшість гостинців, які прийшли б до смаку дівчинці. Нехай навіть сам малюк і воліє такі сюрпризи, але є ризик, що його засміють інші діти.

Бійтеся дарувати дитині надмірно складні подарунки, які він у свої малі роки не може усвідомити. Це можуть бути як надмірно складні ігри і популярні енциклопедії, так і модний нині планшет, якщо він не адаптований для дітей.

Всякий раз звертайте увагу на збірку, упаковку та величину подарунка. Не сумнівайтеся, маленька машинка, запечатана в целофан, і велика барвиста коробка з комплектом будівельної техніки — 2 зовсім різні речі при рівній ціні.

Малюки у віці 3 років вже усвідомлюють, що означає «солідний вигляд». А коли до набору з екскаватором і краном прикладають ще й шуруповерт на батарейках або значне ілюстроване керівництво, та ще й «солодкий приз» — ціни і подарунку, і самому дарувальнику не буде!

Серед бажаних іграшок на день народження до 3 хлопчикові — залізні дороги (прості, музичні, діалогові, навчальні), автозаправки, паркування, треки і просто машинки.

Завжди приводять їх у захоплення спеціальні машини:

 • подарунок хлопчику на 3 рокитрактор;
 • екскаватор;
 • пожежна машина;
 • швидка допомога;
 • евакуатор;
 • навантажувач;
 • поліцейський автомобіль;
 • будівельний кран;
 • вантажівка.

Виростити справжнього чоловіка з «прямими руками» дозволить іграшковий верстат зі столярними приладами. В комплект входять:

 • шурупи;
 • подарунок хлопчику на 3 рокицвяхи;
 • молоток;
 • гайкові викрутки;
 • дриль;
 • ключі;
 • пила;
 • долото.

Як правило, їх виготовляють із дерева або пластмаси, бувають навіть функціонуючі дрилі на батарейках. Зрозуміло, вони малопотужні, і стіну в приміщенні малюк не просвердлить, але в ремонті участь візьме!

Вибір подарунка безпосередньо залежить також від пори року, коли святкується день народження. Влітку можна подарувати хлопчикові повітряного змія, самокат, катер на радіокеруванні, модні сонцезахисні окуляри, беговел, надувний басейн.

Взимку дитина зрадіє снегокату або санкам, а також спокійним настільним розвиває забав. Є безліч ігор від 3 років для невеликої компанії: завдання на розгадування звірів, вибір картинок, пазли.

Перш ніж купувати подарунок трехлетке, враховуйте площа його кімнати. Такі товари, як особисте електроавто, станція техобслуговування, батут, спортивна стінка, заберуть порядно місця. Батут, так омріяний дітьми будь-якого віку, займе мінімум третину приміщення.

Крім усього згаданого, юного чоловіка є можливість порадувати складними музичними інструментами (справжня міні-гітара, синтезатор, мікрофон, дарбука), рухливими іграми на координацію і влучність (боулінг, баскетбол, гра «накинь кільця»), комплектами для рольових забав (кондитер, продавець, ветеринар, лікар).

До дня народження всякий гостинець повинен сподобатися малюкові. Він буде надзвичайно радий вашому подарунку, головна умова, щоб він був піднесений з любов’ю і від усієї душі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *