що можна подарувати хлопчику на 9 років

Що подарувати хлопчику на 9 років: подарунок для сина

При виборі подарунка хлопчикові на 9-й день народження дуже важливо не помилитися і постаратися не зіпсувати свято своїй дитині. Ясна річ, що в 2017 році це повинна бути актуальна хороша іграшка чи інша річ, яка користується великою популярністю у дітей сучасного покоління. Саме про такі подарунки ми поговоримо в цій статті.

Одразу забудьте про різних елементах одягу і подібних речах, які доведеться купувати в будь-якому випадку. Немає сумнівів у тому, що це буде не самий кращий подарунок дитині на 9 років. Хлопчикові або дівчинці в цьому віці також не зовсім доречно дарувати грошові кошти. Отже, що подарувати сину на 9 років?

Цифровий або комп’ютерний гаджет

На жаль, а може і на щастя, зараз дев’ятирічні діти спокійно управляються з сучасними пристроями, що нікого не дивує. Тому будь-яка дитина буде дуже радий, якщо отримає якийсь модний гаджет на день свого народження.

Затребувана у дітей техніка

  1. Стаціонарний комп’ютер, ноутбук або планшет. Якщо у вашого сина все ще немає якого-небудь з цих пристроїв, то над подарунком можна навіть не думати. Можете не сумніватися в тому, що він буде щасливий при отриманні нового айпада, про який давно мріяв.
  2. що можна подарувати хлопчику на 9 роківІгрові миші та клавіатури, а також геймпади. Для юного геймера відмінно підійде зовнішнє комплектуючий для його комп’ютера. Це може бути дорога і не дуже ігрова миша або клавіатура, за допомогою якої йому буде зручно і цікаво грати в будь-які комп’ютерні ігри.
  3. Мобільний телефон. Якщо ви вирішили придбати в якості подарунка хлопчику 9 років новий телефон, то мають досить відповідально підійти до його вибору. Тримайте в голові той факт, що в такому віці хлопчик може ще не розуміти цінності свого гаджета і зіпсувати його. Тому буде цілком доречно підібрати в міру недороге, але практичне і сучасне пристрій.
  4. Фотоапарат. Такий подарунок підійде для тих дітей, які відчувають інтерес до фото – і відеозйомок. Так ви сприятимете розвитку дитини в майбутньому ремеслі, а також сповна його обрадуете і влаштуєте справжнє свято.

Однак завжди пам’ятайте про те, що не слід надмірно балувати свого сина дорогими подарунками і збільшувати його залежність від сучасних гаджетів. Це може спричинити за собою певні проблеми у вихованні.

Спортивний інвентар

Як правило, в такому віці більшість хлопчиків активно займається різною спортивною діяльністю. Особливо добре, якщо він робить це з інтересом і за власним бажанням. Можна врахувати цей фактор при виборі подарунка і підібрати потрібний.

Таким чином, для хлопчика, який займається коньковим видом спорту, ковзани підійдуть. Це можуть бути як роликові, так і стандартні моделі. Майбутньому боксеру можна подарувати комплект форми і боксерські рукавички, футболістові — бутси і так далі. Все залежить від індивідуального випадку кожної дитини.

Читайте також: Правильний вибір: що подарувати похресниці на 1 рік

Різноманітні ігри та інші розваги

Звичайно, не можна об’єднувати свято з повсякденними речами і презентувати дитині такий подарунок, з допомогою якого він завжди зможе відволіктися від рутини і з цікавістю провести час. Мова йде про всілякі іграх і іграшках.

Іграшки

  • Пазли і конструктори. Для поєднання приємного з корисним можна подарувати хлопчикові у віці 9-ти років розвиваючі пазли і конструктори. Таким чином, ви вб’єте відразу двох зайців: подбаєте про розвиток дитини і скрасите його дозвілля. Рекомендуємо придивитися до варіантів 3D-пазлів, які користуються великою популярністю в наші дні.
  • що можна подарувати хлопчику на 9 роківРадіокеровані машинки та інші іграшки. Будь хлопчик у віці дев’яти років з захопленням поставиться до машинки на радіоуправлінні. Не варто вважати, що гра з таким приладом є безглуздою тратою часу. Немає причин сперечатися з тим, що з цим гаджетом дитина може розвивати навички прийняття швидких рішень, а також спритності в цілому.
  • Настільні ігри. Теж чудовий і цікавий подарунок для дитини. Однією з найбільш популярних і корисних є гра «Монополія». Подарувавши таку річ своєму хлопчикові, ви зможете також грати разом з ним, що має свої позитивні сторони.

Як бачите, далеко не всі ігри та розваги існують тільки для дозвілля дитини. Більшість з них має власну розвиваючу спрямованість, що як не можна до речі в нагоді вашому синові.

Інші креативні подарунки

Якщо всі вищеописані подарунки з якоїсь причини не підходить для вашої ситуації, можете ознайомитися з різними креативними подарунками, які не поступаються у своїй корисності попереднім варіантам.

що можна подарувати хлопчику на 9 роківПершим подарунком є мурашина ферма. Такий агрегат може побажати не тільки 9-річний хлопчик, але і більш дорослі діти і підлітки. Немає необхідності сумніватися в тому, що така ферма сподобається будь-якій дитині. Крім цього, він зможе особисто познайомитися з життям комах і займатися її вивченням.

Підзорна труба — відмінний спосіб порадувати майбутнього астронома. Якщо ви помітили, що ваш хлопчик досить часто і з великим інтересом ставить питання про космос, а також задивляється на нічне небо, то терміново даруєте йому таку річ.

Отже, варто сказати, що існує величезний перелік різних подарунків, які можна презентувати свій 9-річній дитині на день народження. Головне — підібрати таку річ, яка точно припаде йому до душі. Для цього потрібно завжди слідкувати за тим, що викликає у нього інтерес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *