що подарувати хлопцю на день закоханих

Що подарувати на день Святого Валентина хлопцеві: недорогі варіанти подарунків

Догодити коханому з подарунком – справа нехитра. Особливо, якщо ви знаєте, від чого тремтить коханий чоловік. У День всіх закоханих він заслуговує чогось особливого. Покажіть молодій людині свою любов. Що подарувати хлопцеві на 14 лютого, дізнайтесь з нашої статті.

Креативний подарунок

Як здивувати кохану людину? Подаруйте йому свої надруковані знімки в стилі «ню». Будь-який чоловік оцінить цей подарунок дуже високо. Особливо, якщо ви підійдете до підготовки подарунка з усією серйозністю. Виберіть заздалегідь фотографа, який здійснить вашу мрію. Заздалегідь дізнайтеся, коли будуть готові знімки. Запитайте, чи зможе фотограф сам їх роздрукувати або це доведеться робити десь в іншому місці (а в цьому випадку втрачається конфіденційність).

що подарувати хлопцю на день закоханих

Можна не дарувати відразу весь альбом з фото, а влаштувати для чоловіка справжній квест. Підготуйте для нього завдання, виконуючи які він зможе дізнатися, де лежать наступні фото.

Ситний подарунок

Ситий чоловік – добрий чоловік. Романтичну вечеря при свічках вдома або в будь–якому закладі залишить після себе виключно приємні спогади у вашого супутника життя. Якщо чоловік сам вирішив кудись запросити вас саме в цей день, залиште свій подарунок при собі для найбільш підходящого для цього випадку.

що подарувати хлопцю на день валентина

Приготувати вечерю з найулюбленіших страв чоловіка вдома не складе труднощів, якщо вдасться на деякий час попросити його кудись піти (якщо він у цей день не на роботі).

Нехай романтичні посиденьки виявляться для нього справжнім сюрпризом. У доповненні до вечері можна подарувати коханому яку–небудь дрібничку.

Подарунок, зроблений своїми руками

Є думка, що хлопці не цінують подарунки, зроблені своїми руками. Насправді це не так. Особливо, якщо підійти до створення подарунка з креативом. Що подарувати хлопцеві на день святого валентина, зроблене своїми руками? Конкретно, що це буде за подарунок, залежить виключно від ваших умінь і навичок. Наприклад, якщо дівчина грає на гітарі і співає, вона може написати для молодої людини пісню. Ніяких матеріальних витрат. Виключно тимчасові.

подарунок хлопцеві на день святого валентина

Необхідно приділити заняття з написання музики і тексту від 2 і більше днів залежно від поточного рівня виконання та навичок гри. Якщо дівчина грає на гітарі дуже давно, «збацати» для свого улюбленого пісню, їй точно не складе праці.

Ще один незвичайний подарунок, зроблений своїми руками – макет улюбленого героя гри молодої людини або фільму, який він готовий переглядати по кілька разів на день, зроблений з паперу. Останнім часом такі набори часто можна зустріти у продажу вже в готовому вигляді.

Увазі покупців представлені деталі вирізані з паперу (або цілісний лист з деталями, які доведеться вирізати самостійно), канцелярський ніж, клей і інструкція. Щоб не платити за набір 1000-1500 гривень, можна знайти в інтернеті макет героя і самостійно зібрати такий набір. Згодом молода людина зможе повісити готову фігуру де-небудь у себе над ліжком.

Інші ідеї подарунків, зроблених своїми руками

Список подарунків, зроблених своїми руками, можна продовжувати ще дуже довго. Якщо дівчина непогано малює або має подругу або друга, які непогано малюють, варто зробити для свого коханого романтичну книгу із замальовками з історії їхнього знайомства. Мабуть, це найбільш романтичний подарунок (див. фото) з тих, що можна подарувати на день св. валентина хлопцеві своєму коханому хлопцеві.

Кількість сторінок у «книзі» залежить від фантазії дівчини і часу, скільки вони з молодим чоловіком проводили разом. Замість замальовок варто використовувати стиль карикатури. Особливо цікаво будуть виглядати малюнки в цьому стилі, що повторюють незвичайні і смішні ситуації, які сталися в парі за час їх відносин.

Разом з книгою подаруйте молодій людині фарби або олівці. Нехай він сам розфарбує ваші відносини. Можливо, ви зможете йому в цьому допомогти.

Цікавий варіант подарунка для тих дівчат, хто не вміє ні співати, ні малювати – випічка. Спечіть для свого коханого пиріг або торт. Якщо хлопець любить солодощі, зробіть для нього найбільш солодкий торт у світі. Чоловікам, які обожнюють м’ясо, варто приготувати суто чоловічий м’ясний пиріг. Такий подарунок коханий точно оцінить по достоїнству. А якщо його красиво піднести. Хлопець точно залишиться без розуму від своєї дівчини.

Сто причин моєї любові

Що подарувати хлопцеві на день закоханих? Відмінний подарунок – коробка з признанням в любові «100 причин ” чому я тебе кохаю». Не копіюйте причини любові до чоловіка з інтернету. Обов’язково додайте щось від себе. Бажано, щоб це були факти з життя вас і молодої людини, про які знаєте лише ви.

Напишіть причини своєї любові до коханого на красивому кольоровому папері і розріжте її на невеликі смуги з 1 причиною.

що подарувати хлопцю на день закоханих

Кожен листочок акуратно згорніть і зав’яжіть ниточкою, щоб папір не розгорнувся. Також можна роздрукувати причини на кольоровому папері на принтері. Далі розріжте папір на смуги і зробіть з ним те, що зазначено вище.

Обов’язково підготуйте баночку, куди ви складете причини свого кохання до молодої людини. Для цього підійде красива банку з Ikea або незвичайної форми з-під консервації. Останню можна придбати в звичайних мережевих магазинах.

Що можна написати в якості причин любові до молодої людини:

 1. Я люблю тебе за то, що ти завжди даєш мені вранці поспати зайвих 5 хвилинок.
 2. Я люблю тебе за те, що у тебе гарні родимки на спині.
 3. Я люблю тебе за то, що ти не співаєш в душі (або навпаки – співаєш).
 4. Я люблю тебе за те, що у тебе такі гарні очі.
 5. Я люблю тебе за то, що ти пам’ятаєш, коли у моєї мами День народження.
 6. Я люблю тебе за то, що ти ніколи не наступаєш мому котові на хвіст.
 7. Я люблю тебе за то, що ти завжди знаходиш час подзвонити мені навіть, якщо дуже зайнятий.
 8. Я люблю тебе за то, що ти допомагаєш мені вирішити мої проблеми.
 9. Я люблю тебе за то, що ти допомагаєш мені з моїм навчанням.
 10. Я люблю за те, що ти пам’ятаєш, як я люблю морозиво.
 11. Я люблю тебе за то, що ти такий добрий до мене.
 12. Я люблю тебе за те, що у тебе найкращий у світі їжачок на голові.
 13. Я люблю тебе за то, що ти так гарно малюєш.
 14. Я люблю тебе за то, що ти ніколи не говориш про мене погано при своїх друзях.
 15. Я люблю тебе за то, що ти радуєш мене смакотою, коли я хворію.
 16. Я люблю тебе за то, що ти смачно готуєш.
 17. Я люблю тебе за то, що ти завжди даруєш мені саме те, про що я мрію.
 18. Я люблю тебе за то, що ти завжди миєш за собою посуд.
 19. Я люблю тебе за то, що ти будеш мене приємними смс вранці.
 20. Я люблю тебе за те, що у тебе чудова фігура.
 21. Я люблю тебе за то, що ти завжди йдеш миритися першим.

подарунок хлопцю на 14 лютого

Що подарувати молодій людині при відсутності фінансової підтримки?

Якщо так склалося, що подарувати молодій людині щось дуже хочеться, але для цього немає коштів, вдасться вийти з положення, що склалося завдяки фантазії та креативу. Що подарувати на 14 лютого хлопцеві, якщо у вас практично немає зайвих грошей на подарунок?

Придумайте для свого коханого маршрут прогулянки по місту, що включає в себе найромантичніші місця. Немає коштів, щоб зайти перекусити в кафе і купити чай? Візьміть з собою термос з чимось гарячим (наприклад, шоколадом) і щось легке перекусити (наприклад, печиво). Якщо на 14 лютого синоптики обіцяють хорошу погоду, чому б не скористатися цим «подарунком» природи і не провести час з чоловіком на свіжому повітрі.

Якщо на 14 лютого знову-таки буде гарна погода (а саме – сніжна), озброївшись балончиком з фарбами, привітайте свої молоду людину з святом. Для цього напишіть або намалюйте гарне привітання на снігу прямо під його вікнами (або під вашими вікнами, якщо ви живете разом). Переконайтеся в тому, що молодий чоловік побачив ваше привітання. Можна відразу йому подзвонити і попросити виглянути у вікно. Інакше хлопець ризикує залишитися без подарунка. Досить комусь «поставити на привітання» свій автомобіль.

що подарувати хлопцю на день валентина

Якщо жоден з варіантів вам не підійшов, зніміть для свого хлопця відеопривітання з Днем всіх закоханих. Розкажіть йому, як сильно хлопець вам дорогий, і чому ви хочете бути саме з ним. Відео можна зняти на будь-який телефон або на веб-камеру ноутбука. Можливо, у когось з ваших друзів є камера. Варто попросити їх взяти участь у підготовці привітання.

Із звичайного відео легко зробити справжню вітальну листівку. Для цього потрібно знати ази обробки такого контенту, а також ази роботи зі спеціальними програмами монтажу. З’єднати кілька роликів в один легко в режимі реального часу, скориставшись спеціальними онлайн-програмами.

Що ще можна подарувати молодій людині, якщо немає грошей на дорогий подарунок?

Не в грошах щастя. Навіть якщо на них можна було б купити щось приємне для коханого. Що подарувати на день святого валентина хлопцеві з недорогих презентів, якщо фінанси обмежені або їх немає взагалі.

З недорогих подарунків можна вручити своєму хлопцеві турку. За умови, що він завзятий кавоман. Якщо ж хлопець віддає перевагу чаю, такий подарунок йому точно ні до чого.

Ще один недорогий подарунок – набір чаю (чайних пакетиків або розсипного чаю). Він якраз підходить тим, хто не любить каву. Разом з набором варто подарувати чоловікові іменний кухоль або кухоль з його фото. Він зможе користуватися ним як на роботі, так і вдома, згадуючи про вас.

Відгуки дівчат

Познайомтеся з відгуками тих дівчат, які вже придумали, що подарувати своєму хлопцю на 14 лютого.

Аліна, 19 років

Я хочу подарувати своєму хлопцю спільну фотозйомку. Ми зустрічається вже 2 роки, а у нас досі немає хороших фотографій. Я заздалегідь записалася до кращого фотографа в місті. Результат виправдав очікування. Молодий чоловік залишився дуже задоволений. Раніше він не любив робити спільні фото, а зараз при кожному зручному випадку кличе мене «фоткатись».

Ірина, 25 років

Я хочу подарувати своєму коханому прогулянку-квест в заміському парку. Я заздалегідь склала програму, як ми будемо проводити дозвілля. Звичайно, хотілося б подарувати йому щось більш масштабне, але, на жаль, на це немає потрібної суми. Хотілося б, що мій скромний подарунок все-таки сподобався коханому. Адже я стільки сил витратила на те, щоб придумати програму прогулянки.

Маргарита, 23 роки

Ми зустрічаємося відносно недавно. Поки що я ще не встигла вивчити всі його захоплення, тому вирішила зупинитися на тому презент, в якому точно впевнена. Молодий чоловік дуже любить пити каву. Я подарувала йому колекційний набір кавових зерен із зарубіжжя. Подарунок справив фурор. Чоловік залишився більш ніж задоволений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *