Що робити з телефоном Xiaomi

Що робити, якщо телефон зависає і не реагує

Багато людей, принаймні, раз стикалися з зависанням мобільного телефону. До зависання смартфона наводять різні причини, які заслуговують особливої уваги. Зазвичай телефони зависають і перестають реагувати з-за механічних пошкоджень або збою програмного забезпечення.

Цілісні корпуси з полікарбонату або алюмінію, спеціальні захисні скла можуть тільки замаскувати проблему. Однак найчастіше люди стикаються не з механічними пошкодженнями телефонів, а з програмними збоями. Незалежно від причини проблеми, потрібно знати, що робити, якщо мобільний телефон завис і не реагує ні на які кнопки.

Поради для власників iPhone

Найчастіше мобільні телефони iPhone зависають після оновлення програмного забезпечення або у спеціальних іграх. Часом досить відкласти мобільний телефон на 5 хвилин для того, щоб він виконав потрібні процеси і знову почав відгукуватися або завершив додаток. Однак іноді цього недостатньо. Отже, існують різні способи налагодити роботу айфона.

Можна спробувати самостійно закрити програму. Для цього слід двічі натиснути на кнопку Home і «змахнути» вгору всі непотрібні програми, які працюють. Цей спосіб ефективний, якщо телефон не гальмує з-за мінімальної пам’яті або низького заряду акумулятора.

Що робити якщо завис Айфон
Що робити якщо завис Айфон

Іноді потрібно натиснути кнопку включення і тримати до тих пір, поки не з’явиться вікно з пропозицією вимкнути мобільний телефон. У цей час потрібно відпустити кнопку включення і натиснути Home для завершення роботи проблемної програми. При бажанні можна провести по кнопці на екрані зліва направо і вимкнути смартфон. Потім телефон включається, і він буде робочим.

У деяких випадках телефони зависають при завантаженні, коли відображається логотип виробника. Звичайно це проявляється при оновленні програмного забезпечення. Навіть після виключення – включення проблема зберігається. У цьому випадку потрібно скористатися iTunes. Вимкнений телефон підключають до комп’ютера, після чого потрібно на 12 секунд натиснути кнопки включення і Home.

Через 12 секунд можна відпустити кнопку включення, але Home слід утримувати до визначення телефону в програмі. Потім потрібно вибрати Відновлення і відновити всі наявні дані з резервної копії. Після цього телефон знову буде робочим.

що робити якщо глючить телефон
Спробуйте витягнути батарею

Може ушкодитись кнопка включення. У цих проблемних ситуаціях допоможе функція Assistive Touch, яка дозволяє відмовитися від використання фізичних клавіш. Функція активізується в налаштуваннях: «Універсальний доступ» — «Фізіологія і моторика». Однак телефон включиться тільки після того, як буде приєднаний спеціальним кабелем до персонального комп’ютера.

Поради для власників телефонів Sony

Мобільні телефони Соні часто пропонуються з незнімними акумуляторами, але японський виробник додав спеціальну кнопку для жорсткого перезавантаження. Кнопка розташовується під заглушкою слотів СІМ карти. З цієї причини потрібно зняти заглушку. Потім тонким негострим предметом натискають на кнопку і утримують її. Кнопку відпускають тільки після того, як телефон завібрує.

Іноді це не дає потрібного результату. У таких ситуаціях потрібно натиснути на кнопку OFF під кришкою і потримати на 2 хвилини, незважаючи на вібрації.

Що робити з телефоном Sony
Що робити з телефоном Sony

Потім підключають телефон до зарядного пристрою і заряджають до появи індикатора зарядки. Тільки після цього можна включити телефон.

Поради для власників телефонів Samsung

Самсунг може бути оснащений знімної або незнімної батареєю. Зазвичай допомагає стандартна інструкція.

  1. Потрібно одночасно натиснути відразу три кнопки: Гучність вниз, Живлення, Додому.
  2. Три кнопки утримують до тих пір, поки не згасне екран мобільного телефону.
  3. Апарат повинен перезавантажиться.

Така інструкція є стандартною. Вона підійде для будь–якого телефону. При цьому, якщо мобільний оснащений знімною батареєю, можна витягти акумулятор і потім вставити його назад.

Поради для власників телефонів Xiaomi

Мобільні телефони Ксіаоми можуть перезавантажуватись в м’якому або жорсткому режимі.

М’яке перезавантаження

Такий варіант перезавантаження потрібно при оновленнях або заповненій пам’яті телефону. Команду на перезавантаження формує операційна система, тому в більшості випадків дані зберігаються.

Що робити з телефоном Xiaomi
Що робити з телефоном Xiaomi
  1. Спочатку потрібно натиснути на кнопку живлення (включення – виключення).
  2. Потім потрібно почекати віконце з меню.
    Тепер можна натиснути на пункт «Перезавантажити». Апарат перезавантажиться.

Такий варіант буде актуальним, якщо телефон реагує на механічні кнопки і не реагує на дотики.

Жорстке перезавантаження

У цьому випадку також натискають на кнопку живлення, але тримають зазвичай до 20 секунд. Кнопку відпускають тільки після того, як на екрані з’явиться Mi Logo. Якщо нічого не сталося, можна натискати на кнопку до 25-30 секунд. Таке жорстке перезавантаження допомагає в багатьох ситуаціях.

Якщо ні м’яке, ні жорстке перезавантаження не увінчалися успіхом, потрібно скористатися спеціальними комп’ютерними програмами або звернутися в сервісний центр.

Поради для власників телефонів Lenovo

Смартфон Lenovo також деколи може зависати. Зазвичай це відбувається через оперативні збої, заповненої пам’яті. З цієї причини рекомендується регулярно стежити за пам’яттю і своєчасно робити резервні копії, переносити цінні файли.

Що робити, якщо телефон завис
Що робити, якщо телефон завис

Потрібно відзначити, що часто може знадобитися виконувати скидання до заводських налаштувань Леново. Часто для цього використовуються спеціальні програми і утиліти.

У більшості випадків перезавантаження завислого телефону може бути виконано самим користувачем техніки. Тільки в складних ситуаціях потрібне звернення в сервісний центр для визначення причини проблеми і її подальшого усунення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *