яку кількість квітів можна дарувати

Скільки троянд можна дарувати дівчині

Майже кожна дівчина любить, коли їй дарують квіти. Звичайно, крім того випадку, коли у неї на них алергія. Але це явище досить рідкісне, тому поговорити про дарування квітів дівчині варто. Сьогодні ми з вами будемо говорити про троянди. А точніше, про те, скільки штук потрібно дарувати дівчині на день народження та інші свята.

Кілька фактів про троянди

Дівчина з букетом троянд виглядає дуже красиво. Саме такі фотографії публікуються у багатьох спільнотах соціальних мереж з різними підписами на кшталт: квіти без причини — ознака справжнього чоловіка. Більшості жінок полюбилися саме троянди. Чому ж так?

Троянда — символ любові і ніжності. А ще ці квіти — одні з найдорожчих. І багато дівчат вважають, що якщо чоловік їх дарує — це ознака великої і світлої любові.

Є декілька незвичайних фактів про троянди, про які майже ніхто не знає:

 1. Вони є національною квіткою Ірану, Англії та США.
 2. Щорічно у День святого Валентина продається більше трьох мільйонів троянд.
 3. Вони з’явилися в Україні більше п’ятисот років тому.
 4. Аромат цієї квітки робить ваш настрій безтурботним.
 5. Масло троянд є найдорожчим у світі.

Середня вартість однієї рози у Україні становить 75 гривень. Ціна букета залежить від наступних факторів:

 • Регіон.
 • Сорт.
 • Розмір.
 • Кількість квіток в букеті.

квіти на заручини

Що означає колір і кількість подарованих квіток

Мало хто знає, що існує мова квітів. Більшість молодих людей, даруючи своїй коханій дівчині квіти, навіть не здогадуються про те, що означає певний колір і кількість подарованих троянд.

Колір, як правило, означає якісь почуття, незмірні математично:

 1. Червоні квіти — символ полум’яної любові. Подарунок у вигляді таких кольорів говорить про гарячих і пристрасних почуттях до свого партнера. Молоді люди дарують своїм дівчатам саме червоні троянди. Не варто пояснювати чому.
 2. що означають подаровані квітиБілий колір символізує невинність і чистоту. Саме білі троянди потрібно дарувати на знак поваги й визнання. Мовою квітів позначає чисту і світлу любов.
 3. Як відомо, рожевий колір є поєднанням білого і червоного. Мовою квітів все відбувається точно так само. Подаровані рожеві троянди є символом того, що людина хоче з вами вступити в романтичні відносини, і натякає на палку пристрасть, так як сказати безпосередньо соромиться.
 4. Помаранчеві троянди несуть в собі позитивну енергію. Мовою квітів позначає найкращі побажання. Їх можна подарувати як жінці, так і чоловікові.
 5. Чайна троянда пов’язана з розставанням. Боязкі молоді люди, які не можуть прямо сказати дівчині про закінчення відносин, дарують такі квіти. Вони це роблять з надією на те, що дівчина зрозуміє все сама, і не буде дошкуляти запитаннями про причини розставання. Не варто дарувати таку квітку людині, по відношенню до якого у вас є серйозні наміри.
 6. Чорні троянди є ознакою смутку. Винятком є букет з 9 штук для чоловіка. Це буде символом поваги і захоплення його чоловічими якостями.
 7. Інші відтінки є досить рідкісними і з’явилися у світі не так давно. Кожен з них означає щось своє, але їх об’єднує одне — якась таємничість. У будь-якому випадку, якщо вам подарували сині або жовті троянди, це не означає, що є якась таємниця. Швидше за все, вам хотіли зробити оригінальний подарунок.

А кількість подарованих квітів має якийсь зв’язок з магією чисел і з якимись явищами, що описують це число:

 1. Один квітка означає неповторність людини. Однак мова квітів знають далеко не всі. Коли дівчині дарують одну троянду, вона вважає це чимось особливим — небудь тим, що молодий чоловік вирішив заощадити.
 2. Букет з трьох кольорів означає добрі і теплі почуття, такі як дружба, любов і повагу. Їх можна дарувати будь-якій людині і з будь-якого приводу.
 3. П’ять подарованих троянд є побажанням успіху і досягнення успіхів. Суть в тому, що в школах і інститутах знання учнів оцінюють за п’ятибальною системою. А коли людина чимось задоволений, він часто це коментує: «П’ять балів!». Адже саме число 5 асоціюється у багатьох людей з удачею й успіхом.
 4. Сім подарованих квіток сигналізують про те, що вам бажають успіхів у нових і незвіданих справах. Число 7 символізує тягу до таких справ.
 5. Дев’ять троянд означають те, що людина хоче попросити у вас вибачення за якусь ситуацію, в якій він винен. Це є знаком того, що ви дуже йому близькі і він щиро розкаюється.
 6. В нашій країні не прийнято дарувати букети з 13 кольорів. Адже в Україні число 13 асоціюється з невдачами і проблемами. Тому якщо вам дарують такий букет, значить, у вас є недоброзичливці.
 7. Букет з 15 троянд можна дарувати на ювілеї і круглі річниці весілля. Особливий сенс набувається саме тоді, коли такий букет дарується на торжество.

Парну кількість квітів прийнято класти на могилу. Однак є деякі винятки, коли парне число подарованих квітів буде хорошим знаком. Наприклад:

 • Букет з 12 штук буде відмінним подарунком на річницю знайомства.
 • 20 квіток — знак того, що можна довіряти людині, яка вам їх подарувала.

Скільки квітів дарувати дівчині на першому побаченні

Більше половини молодих людей приходять на перше побачення з букетом. Звичайно, це добре, але не завжди правильно.

Скільки квітів дарувати дівчиніЯкщо ви дуже хочете подарувати цій дівчині квіти — приходьте на перше побачення з однією червоною трояндою. Цього буде більше, ніж достатньо. Повірте, дівчині буде приємний сам факт того, що ви даруєте їй квіти.

Є одне правило. Дарувати квіти дівчині необхідно тільки в разі, якщо ви впевнені, що їй подобаєтеся. А бажання подарувати квіти повинно бути щирим поривом. Нерідко молоді люди дарують квіти не за власним бажанням, а тому що так треба. Це неправильно. По-перше, це покаже, що ви намагаєтеся сподобатися дівчині і опиняєтеся в позиції благального, мовляв, піди, будь ласка, зі мною на побачення. По-друге, якщо ваш вчинок буде нещирим, дівчина відчує, що ви намагаєтеся її купити, і ваше побачення може бути останнім.

Тому якщо у вас немає пекучого бажання подарувати дівчині квітку, не варто цього робити. Буде набагато краще, якщо ви проявите свою щирість в інших вчинках. Для дівчини це набагато важливіше, ніж сам факт того, що ви подарували їй квіти.

скільки квітів дарувати дівчині на день народженняЖиття — дуже цікава штука. У ній буває дуже багато ситуацій — як приємних, так і неприємних. В останнє десятиліття нерідко стали виникати ситуації, коли хлопець і дівчина хочуть побачитися, але у них не виходить. Суть в тому, що багато хто зараз знайомляться в соціальних мережах і починають спілкуватися там досить близько. Доходить до такого, що люди закохуються одне в одного, але в силу якихось причин не можуть побачитися дуже довго.

Але якщо раптом ви домовилися про зустріч, то дуже добре. Ви сильно хвилюєтеся, тому що закохані в цієї людини, і скоро відбудеться перша зустріч. В такому випадку можна і навіть потрібно подарувати дівчині 3 червоні троянди. По-перше, це буде щиро. По-друге, на мові квітів це означає страсну і ніжну любов.

Свята

На день народження коханій дівчині краще всього дарувати 3 або 5 троянд, адже це є символом любові та побажанням успіхів. Однак квітів буде мало. Найкращий варіант — подарунок, який давно хотіла ваша дівчина. А букет троянд буде прекрасним доповненням до нього.

У житті кожної людини є власні свята. Це якісь значущі події, про які знають тільки близькі люди. В такий особливий день відмінним подарунком для вашої дівчини буде букет із семи троянд.

Якщо ви даруєте квіти вашій мамі або бабусі, то ідеальна кількість — 3 або 5 штук. Але на ювілей річниці весілля краще всього дарувати 15 або 36 троянд.

Сюрприз для коханої

Квіти без причини — ознака чоловіка! Саме так вважають багато дівчат. В принципі, це правда. Головне, щоб цей жест був адекватним. Наприклад, бувають такі ситуації, коли молодий чоловік дарує практично незнайомій дівчині великий букет троянд. Це може злякати дівчину і знизити ймовірність того, що між вами будуть якісь відносини.

А от якщо ви давно зустрічаєтеся з нею або навіть живете разом, то необхідно періодично радувати її букетом троянд. Повірте, якщо ви будете дарувати своїй коханій букет троянд або її улюблених квітів хоча б 1-2 рази на місяць, ваші стосунки будуть набагато більш яскравими. Ваша дівчина буде задоволена, а значить ваша нервова система залишиться неушкодженою. Іншими словами, періодично радуючи свою половинку букетом, ви прирікаєте себе на щастя.

Якщо ви хочете зробити своїй дівчата пропозицію руки і серця, то тут вам підійде букет з 33 або 101 троянди. Обидва ці числа означають, що ви хочете прожити з людиною життя, пропонуєте йому пройти цей шлях разом.

Додаткові поради

Ці правила, пов’язані з мовою квітів і їх кількістю в букеті, застосовні до всіх кольорів, а не тільки до троянд.

Пам’ятайте, що ваші подарунки не повинні бути в односторонньому порядку. Якщо ви радуєте свою дівчину букетом, то й вона повинна вас чимось радувати. Багато чоловіків просто не розуміють, що любов повинна бути взаємною, і обдаровують квітами. Вони роблять це тому, що так прийнято. Тому якщо ваша дівчина прямим текстом говорить вам, що хоче кольорів, вам пора задуматися. Або вона дійсно радує вас частіше, ніж ви або вам пора закінчувати ваші відносини. Можливо, від вас потрібні тільки квіти.

Скільки дарують квітів маленьким дівчаткам? Чи варто їх взагалі дарувати? Однозначно варто. Оптимальне число 1, 3 або 5 троянд. Маленьким дівчаткам, звичайно, не потрібно дарувати величезні букети. Однак навіть один квіточка здатний підняти їм настрій.

Є одна маленька хитрість для студентів або людей, які знаходяться не в кращому фінансовому становищі. У більшості випадків дівчина радіє самого факту того, що їй подарували квіти. Відповідно практично немає різниці, якщо їй дарують 1 квітка або 5. Звичайно, набагато приємніше тримати великий букет, але це не грає великої ролі. Якщо дівчина порядна — вона буде рада і одній квітці. А якщо закине вас в тому, що це мало, задумайтеся, чи потрібна вам така меркантильна особа?

яку кількість квітів можна даруватиДарувати квіти — досить банальний вчинок. Якщо робити це занадто часто, дівчина може звикнути, і її перестануть радувати ваші букети. Тому необхідно періодично влаштовувати їй незвичайні сюрпризи. Будьте непередбачуваним. Саме це зробить ваші відносини яскравішим і щасливішим!

Висновок

Тепер ви знаєте, яку кількість квітів можна дарувати вашій коханій жінці. Застосувавши на практиці рекомендації з цієї статті, ви зможете зробити ваші відносини більш щасливими. Успіхів вам і любові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *