Страхові програми від надійних компаній – це спокій завтрашнього дня

Сьогодні кожен уже розуміє, що варто заздалегідь подбати про свій фінансовий захист у складних життєвих ситуаціях. Унікальна можливість набути впевненості в цих питаннях – це застрахувати своє життя й майно. Водночас не слід забувати, що страхові компанії благодійністю не займаються, але допомогти в скрутну хвилину можуть. Це реально з тими організаціями, які давно працюють на страховому ринку, мають належну репутацію, надійні фінансові показники та дбають про своїх клієнтів. Такі фірми пропонують свої послуги за багатьма напрямами й гарантують виплату компенсацій.

Однією з таких організацій є страхова компанія «Арсенал Страхування», яка дотримується європейських стандартів під час обслуговування клієнтів, готова запропонувати сервіс належного рівня. А головне – вона щоденно виплачує 3 млн грн, що свідчить про її належний фінансовий статус.

Автомобільне страхування

Один із найпопулярніших напрямів страхування – це захист авто. З одного боку, великий попит пояснюється високими ризиками на трасі, з іншого – тим, що в нашій країні страхування ОСЦПВ є обов’язковим. Застрахувати своє авто можна двома способами:

  • придбати автоцивілку. Цієї вимоги треба неухильно дотримуватися, інакше доведеться сплатити штраф до 850 грн;
  • оформити поліс КАСКО. Це добровільна програма, за допомогою якої можна захистити свій автомобіль від пошкодження під час стихійного лиха, викрадення тощо.

Варто зауважити, що наявність договору ОСЦПВ не дасть можливості відремонтувати власне авто коштом страхової компанії. Виплати будуть здійснені тільки постраждалій стороні. Суттєвий плюс для власника поліса полягає в тому, що йому не доведеться компенсувати збитки тим, хто постраждав через його недбалість на дорозі. Компанія виплатить до 130 тис. на ремонт машини та до 260 тис. грн на лікування постраждалих. А КАСКО охороняє від будь-яких негараздів, що можуть статися з технікою.

Медичні страхові програми

Наші умови сьогоднішнього життя вже підтвердили, що варто уважно ставитися до свого здоров’я та заздалегідь подбати про фінансову підтримку під час можливої хвороби або її ускладнень. Уже багато страхових компаній відреагували на виклики пандемії й запропонували своїм клієнтам оновлені страхові пакети:

  1. ANTI-COVID. За цією програмою доступна швидка медична допомога та лікування в стаціонарі, якщо клієнт інфікувався на коронавірус. Максимально можна отримати до 20 тис.
  2. «Захист від COVID-19». Це корпоративні пакети, ними користуються великі й малі компанії, які захищають своїх співробітників під час захворювання. Пацієнта можуть госпіталізувати, вилікувати пневмонію стаціонарно чи амбулаторно, виплатити допомогу рідним, якщо сталося найгірше. Вартість таких страховок залежить від кількості застрахованих осіб, виплачують до 100 тис.

Практика свідчить про те, що оформлення таких договорів вигідно для клієнтів. Застрахувати своє життя та здоров’я з надійною компанією – це безпечно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *