Стрижки для жінок після 55 років: фото, новинки

Будь–яка жінка, незважаючи на вік, залишається розкішною, витонченою, а головне – красивою. Приховати дрібні недоліки зовнішності, що з’явилися в силу віку, привернути увагу до основних достоїнств і візуально «скинути» кілька зайвих років можна за допомогою вдало обраної зачіски. У статті розглянуті найбільш популярні стрижки для жінок після 55 років з фото і назвами, які допоможуть зробити образ більш кокетливим і грайливим, або навпаки вишуканим і елегантним.

Піксі

Відмінною рисою пікс є поєднання локонів різної довжини: укорочені прядки розташовуються в зоні шиї і скронь, а більш довгі – на маківці і чубчику. Така зачіска підходить власницям тонкого волосся, так як візуально зробить його більш об’ємними, пухнастими і текстурованим.

Модна стрижка з чубком набік

Існує досить багато варіацій на тему пікс. Майстер самостійно підбирає найбільш виграшну комбінацію, здатну збалансувати пропорції обличчя і відвернути увагу від недоліків:

 • стрижка з укороченою або бічною гривкою освіжає обличчя і збавляє вік;
 • дамам з повненьким лицем підійде варіант з максимальним об’ємом в макушечній зоні і подовженою бічною передньою прядкою;
 • жінкам з правильними рисами, які досягли певних успіхів у кар’єрі варто звернути увагу на ельф з довгим рваним чубчиком і локонами різної довжини. Така зачіска відмінно поєднується зі строгим офісним стилем, додає статусу і стриманого шику;
 • подовжена каскадна стрижка підкреслює м’якість рис, робить образ менш суворим і жорстким, додає ніжності, а головне – візуально омолоджує;
 • піксі з довгою косою чубчиком і скроневими пасмами що доходять до мочки вуха, прикриє дрібні зморшки і збалансує пропорції витягнутого, і квадратного обличчя.
Модна стрижка з короткою чілкою

Стрижка дозволяє «грати» з укладанням і кожен день створювати новий образ. Єдине, що потрібно враховувати – піксі вимагає щомісячного походу до майстра, інакше вона втратить свій шарм і привабливість.

Градуйоване каре

Стрижка під назвою каре є оптимальним варіантом для жінок після 55 років (фото нижче). Її головна особливість – багатоступенева лінія зрізу, з ледь помітним або яскраво вираженим градуюванням. В залежності від типу зовнішності і структури волосся, майстер може обробити лише бічні пасма, кінчики локонів або використовувати техніку точкового зрізу.

Стрижка каре градуйоване

Існує кілька варіантів градуйованого каре:

 • збалансувати занадто гострі і вуглуваті риси обличчя допоможе стрижка з боковим градуювання;
 • дамам з грушовидним овалом підійде зачіска з рваною або рівною гривкою;
 • панночкам з квадратним чи округлим обличчям потрібно уважніше придивитися до подовженого каре з градуюванням, що починається на рівні підборіддя;
 • жінки що бажають приховати «друге підборіддя» можуть зробити стрижку до рівня плечей з лінією деграде, яка починається трохи вище підборіддя. Незайвим буде доповнити зачіску злегка профільованим чубчиком;
 • приховати зморшки і різко окреслені вилиці, зробити образ більш аристократичним і стриманим допоможе каре з видовженими передніми пасмами.
Модна стрижка рвана

Градуйоване каре не є універсальною і в теж час модною стрижкою 2017, тож обов’язково потрібна консультація досвідченого стиліста, який допоможе підібрати оптимальний варіант зачіски.

Гарсон

Ще одним варіантом стрижки для жінок після 55 років є зачіска під назвою гарсон (фото нижче). Класичній зачісці притаманні профільоване і укорочене волосся в бічній і потиличній зоні, а також чіткі та рівні контури. Така зачіска робить жіночий образ вишуканим і витонченим.

Модна стрижка гарсон

Зрілим жінкам, безсумнівно, підійде подовжений ступінчастий варіант гарсона. В даному випадку, шию і частину обличчя прикривають тонкі прядки, а основний обсяг зосереджений в макушечной зоні.

Особливу увагу варто приділити чубку, який здатен збалансувати риси обличчя і відвернути від недоліків зовнішності:

Стрижка для жінок 55 років
 • зачіска виконана на один бік з косою прядкою стане оптимальним варіантом для дам з квадратним чи округлим обличчям;
 • подовжене переднє пасмо візуально зменшить великі риси і приховає високий лоб;
 • дамам з круглим обличчям підійде гарсон з максимальним об’ємом на маківці і подовженою косою передньою прядкою;
 • асиметричний короткий чубчик зробить більш виразними дрібні риси;
 • прямий короткий чубчик – хороший вибір для жінок з вузькою лінією лоба.
Модна стрижка з косим чубчиком

Точковий і елегантний силует гарсона дозволяє виглядати на кілька років молодше, тому зачіска стане ідеальним варіантом для зрілих жінок.

Гаврош

Сміливим, незалежним, впевненим у собі жінкам після 55 років підійде стрижка під назвою гаврош (фото нижче). Її відмітними рисами є подовжені загострені пасма на скронях і характерний обсяг в зоні верхівки. Витончений силует створюється завдяки структурованому остриганню, багаторівневої обробки контурів з обов’язковою філіровкою кожного шару.

Стрижка гаврош

Класичний варіант зачіски передбачає наявність чубчика у формі перевернутого трикутника, який візуально витягує овал обличчя. Проте можливі варіанти з косою рваною, асиметричною градуйованою або бічній густою чілкою.

Стрижка вважається універсальною і підходить жінкам з будь–якою зовнішністю і текстурою локонів, достатньо лише проконсультуватися з майстром і вибрати оптимальний силует. Жінкам з круглим обличчям підійде варіант з стирчачими в різні боки пасмами, класична стрижка пом’якшить загострені вилиці жінок з квадратною формою обличчя, а панночкам, чиє обличчя нагадує трикутник або овал підійде будь–яка варіація стрижки, крім тієї, що передбачає прямий чубок.

Паж

Досить складна по техніці виконання вважається стрижка під назвою паж, яка підходить для жінок після 55 років (фото в статті). Для зачіски характерні гладкі, чіткі і виразні контури з довгою, максимально густою чілкою. Під час створення багаторівневого силуету використовується техніка окантовки, що надає додаткову м’якість ліній зрізу.

Елегантна стрижка паж

Незалежно від довжини локонів, контури залишаються дуже пластичними, плавними і доглянутим. Більш сучасний варіант пажа передбачає косу або рваний чубок.

На піку популярності знаходиться подовжений паж. Для такої зачіски майстер залишає волосся трохи нижче рівня плечей, причому спереду пасма трохи коротше, ніж ззаду, зістригає їх по всій окружності і трохи завиває всередину.

Варіант стрижки паж

Стрижка невибаглива у догляді, передбачає кілька варіантів укладання і зберігає свою форму незалежно від примх природи. Обмежень за типом обличчя практично немає, але волосся доведеться пофарбувати в яскравий колір, інакше паж втратить свою чарівність і шарм.

Лоб

На піку популярності залишається стрижка лоб або подовжений боб (long bob). Для зачіски характерний косий проділ, довгі локони навколо особи і м’які обтічні контури ззаду. Лоб універсальний. Він підходить жінкам будь–якого віку і типу зовнішності, а структура волосся не має значення. Досвідчений майстер з легкістю підібере варіант, який приховає деякі недоліки і приверне увагу до переваг.

Модна стрижка лоб

Існує кілька видів стрижки:

 • long bob з кутом передбачає більш короткі локони ззаду і подовжені спереду. В залежності від форми обличчя, кут зрізу може бути мало помітним або різко вираженим;
 • градуйований лоб по техніці виконання нагадує каскад і дозволяє додати волоссю відсутнього обсягу;
 • асиметрична стрижка з косим проділом і пасмами різної довжини з обох боків голови. Такий варіант підійде тільки доглянутим зрілим жінкам, які не соромляться своєї зовнішності і впевнені у власній привабливості;
 • приховати зморшки допоможе лоб доповнений досить масивним, довгим чубчиком що доходить до рівня брів;
 • подовжений боб прекрасно приховує масивні вилиці, а збалансувати пропорції обличчя можна прикрасивши зачіску косим чубчиком.
Укладання подовженого боба

Візуально зменшити вік допоможе фарбування. На жаль, трендові попелясті кольори категорично не підходять зрілим жінкам, так як вони підкреслюють сірість і в’ялість шкіри. Краще зупинитися на природних медових, винних, пшеничних, каштанових або шоколадних відтінках. Крім цього, освіжити зовнішній вигляд допоможуть популярні техніки фарбування: колорування, брондування омбре, шатуш та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *