татуаж брів що це таке

Татуаж брів волосковим методом: фото до і після

Кого природа не нагородила красивою формою брів, тим доводиться щодня малювати собі брови і витрачати вранці дорогоцінний час. І тоді на допомогу приходять такі процедури, як татуаж брів — волосковий метод: фото до і після наочно продемонструють переваги техніки, а відгуки самі скажуть за себе.

Яким буває татуаж брів

Покриття брів спеціальними техніками фарбою називається татуажем брів або перманентним макіяжем. Останнім часом дуже популярною стала волосковая техніка. Ця процедура проводиться апаратної та ручною технікою. Ручне промальовування називається мікроблейдінгом, а апаратна волосковою. Сенс обох процедур один — нанесення малюнка на шкіру брів у вигляді волосків за допомогою впровадження в шкіру пігменту.

татуаж брів фото
Ручне промальовування брів або мікроблейдінг

Скільки тримається татуаж?

Стійкість яскравості пігменту в шкірі залежить від того, яка шкіра у клієнтки. На жирній шкірі волоски тримаються менше, і їх слід оновлювати приблизно раз на півроку, а на сухій пігмент має властивість зберігатися рік і довше. На занадто жирної шкіри волоски можуть розпливатися і з часом перетворюється на ефект тіней. На сухій шкірі волосковая техніка відмінно тримається, пігмент не вицвітає.

Чим робиться волосковий татуаж?

Для даної процедури є спеціальні апарати, якими проводиться відтворення. Є спеціальні техніки укладання волосся: азіатська, європейська та інші. Апарати бувають роторні та індукційні. Роторними машинками можна робити складні малюнки, їх потужність здатна проводити обробку татуювань різної складності на будь–якому типі шкіри.

татуаж брів фото до і після
Волосковий татуаж брів: фото до і після

Процедура виконується голкою з допомогою внесення пігменту у верхні шари дерми. Досвідчений майстер знає, щоб пігмент не поміняв колір, слід дотримуватися в роботі певну глибину. Пігменти вносяться в шкіру тонкою голкою.

Чи болюча процедура?

Процедура абсолютно безболісна і нетравматична. Перед процедурою майстер наносить клієнтці професійну заморозку у вигляді крему або гелю і залишає її на шкірі під плівкою в середньому близько 20 хвилин. Якщо під час роботи клієнтка відчула хворобливі відчуття, то в цьому випадку існує заморозка другого ступеня, призначена для знеболювання шкіри вже в пошкодженому вигляді. Властивості такої заморозки в тому, що вона не тільки робить шкіру нечутливою, але і звужує судини, що запобігає появі крові з дерми.

Наскільки безпечна ця процедура?

Витратні матеріали для татуажу брів — волоскового методу: голки, ковпачки, носики (фото до і після) одноразові, а з відгуками після процедур можна ознайомитися в кінці статті. Слідкуйте за тим, щоб майстер перед вами розкрив упаковку з голками і носиками. Все обладнання в кабінеті стерилізується з допомогою дезінфекції, передстерилізаційного очищення, стерилізації.

Правильно проведені етапи очищення інструменту гарантують повну безпеку при проведенні процедури. Для кожного клієнта видаються одноразові простирадла, шапочки, фартух, бахіли.

татуаж брів фото
Поетапне промальовування волосків

Після проведення роботи майстер, крім стерилізації інструментів, обробляє спеціальними медичними розчинами свій кабінет, включаючи кушетку, столики, підлоги і т. д. Фарби для нанесення волосків повинні бути сертифіковані, що виключає ймовірність нанесення шкоди організму.

Чи травматичний татуаж?

Волосковий апаратний спосіб не травматичний, якщо у майстра є досвід роботи. Пігменти вносяться у верхні шари шкіри і не залишають рубців.

Показання та протипоказання

Волосковий спосіб промальовування так само, як і інші техніки мають свої показання та протипоказання. Така техніка рекомендується тим, у кого:

 • відсутність природних волосків на бровах;
 • брови не естетичні;
 • асиметрія;
 • алопеція;
 • є рубці і шрами;
 • перещипанні брови.

А до протипоказань слід поставитися з усією серйозністю. Їх досить багато, але виділимо головні з них:

Фото до і після татуажу брів
Фото до і після татуажу
 • артеріальний тиск;
 • онкологія і пухлини;
 • вагітність;
 • годування груддю;
 • гепатити;
 • ВІЛ;
 • СНІД;
 • вживання напередодні алкоголю і кофеїну;
 • цукровий діабет;
 • алергія;
 • анемія;
 • шкірні захворювання;
 • герпес і т. д.

Як бачите, протипоказань для татуажу брів — волоскового методу предостатньо: захворювання, алергії (фото до і після), але позитивні відгуки переважують всі страхи. Якщо є яке–небудь захворювання, то необхідно відвідати лікаря для консультації. При більш серйозних захворюваннях ви повинні повідомити майстра про це і для виключення спірних моментів надати майстру довідку від лікаря зі схваленням татуажу.

Який колір слід вибрати?

Майстер вибирає колір фарби з урахуванням кольоротипу, знанням колористики і поведінки того або іншого пігменту в шкірі. Перед процедурою варто ознайомитися з портфоліо, щоб визначитися з формою і кольором.

Як проводиться сама процедура?

Майстер повинен уточнити у клієнтки інформацію про протипоказання, щоб виключити будь–якого роду алергію та інші реакції при певних захворюваннях. Обов’язково підписується інформаційна угоду. Далі знезаражується область лоба, і наноситься заморожування. Відсидівши належний час з анестезією, брови очищаються, і починається побудова брів. Майстер наносить спеціальним маркером або олівцем певну схему волосків на шкіру клієнтки в області брів і показує для погодження. Якщо другу сторону все влаштовує, то починається сам процес.

татуаж брів що це таке
Як виконується мікроблейдінг

Майстер починає креслити волоски за схемою на бровах, завдаючи вибраний пігмент. Процедура займає по часу від години і більше.

Коли процес практично завершений, майстер може нанести певну кількість пігменту на брови і залишити на деякий час, щоб фарба краще увійшла до місця промальовування. Так зазвичай роблять майстри мікроблейдінга, але і при волосковом татуажі такий спосіб доречний. Спеціальною пінкою стирається з шкіри пігмент, і клієнтка може умити обличчя з милом. Коли процедура закінчена, майстер видає спеціальну пам’ятку по догляду.

Корекція

Пігмент протягом чотирьох тижнів перетворюється в шкірі. Фарба апаратного або ручного татуажу буде сприйматися організмом як чужорідне тіло. Запускається захисна реакція і імунна система починає боротися з цим тілом за допомогою виштовхування фарби з шкіри.

До того ж шкірне сало в надмірній кількості також буде робити свою справу, і пігмент буде вимиватися з шкіри значно швидше, ніж на сухій. В результаті не весь пігмент, який був нанесений приживається в шкірі. Для цього і потрібна корекція. Під час корекції майстер оновлює волоски на бровах, наносячи шар за шаром. Процедура без корекції не вважається закінченою.

Догляд за бровами

Не потрібно ніякого особливого догляду за волосковим татуажем. У перший день після процедури можна з ранку вмитися з милом і після цього кожні три години змочувати брови спонжіком з розведеним хлоргексидином. Це допоможе прибрати сукровицу, знезаразити поверхню і зменшити ймовірність виникнення кірок.

татуаж брів
Після проведення татуажу потрібно регулярно доглядати за своїми бровами

Далі слід забути про брови. Якщо почне сильно тягнути шкіру, слід перед сном намазати брови вазеліном тонким шаром і залишити на 10 хвилин, після чого промокнути шкіру сухим спонжем. Не можна терти шкіру або обривати скоринки. Це призведе до зажившої нерівномірності самого малюнка.

Відгуки

Наталя, 34 роки:

«Зібралися їхати з сім’єю в Таїланд через два місяці, і я вирішила зробити собі татуаж брів — волосковий метод: дивилася в інтернеті фото до і після, і читала відгуки. Брови свої дуже світлі і я боялася, що намальовані волоски будуть сильно виділятися на обличчі. Спочатку так і сталося. Я дуже засмутилася, так як темні волоски серед моїх світлих брів виглядали не дуже. Коли відпали скоринки, мої намальовані волоски було не відрізнити від рідних, так як фарба змінила колір. Брови тепер виглядають густими, красиво оформленими. Спасибі майстру».

Ірина Анатоліївна, 42 роки:

«Почула про акцію, яку проводив один салон в нашому місті. Вирішила собі зробити волосковий татуаж по знижці. Свої брови я перещипала, і вони зовсім перестали рости. Майстер намалювала мені спочатку олівцем волоски, а потім машинкою. Я дуже боюся болю, але було на диво зовсім не боляче. В якийсь момент я навіть заснула. Тепер мої брови виглядають гарно, красиво укладені. Зрозуміла одне, не треба було боятися, а зробити бровки набагато раніше. Я дуже задоволена».

Марина, 26 років:

«У мене алопеція і в області брів зовсім немає волосся. Чесно, вже втомилася малювати їх, витрачаючи багато часу з ранку. Знову ж, протягом дня доторкнешся рукою до брів, і немає половини. Вирішила зробити саме волосковий, щоб було натурально. В інтернеті подивилася, як його роблять, які малюють схеми. Для мене дуже важливо було, щоб на голій шкірі волоски виглядали природно. Ми з майстром все обговорили, я показала, що саме хочу і вуаля! Мої брови тепер просто шикарні. Волоски дійсно виглядають як справжні! І найприємніше, що вранці мені не доводиться витрачати багато часу, і я можу трохи довше поспати».

Будь–який татуаж дає естетичний вигляд бровам, а красиві брови — це краса всього обличчя. З допомогою волоскового татуажу ви будете прекрасно виглядати в будь–який час та в місці, будь ви в басейні, на відпочинку, в сауні. Красиві доглянуті брови після процедури завжди будуть в порядку, і ви перестанете вранці витрачати час на спробу намалювати їх симетрично.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *