цитати про любов

Цитати про любов

Якщо ти дійсно любиш, то ніколи не будеш грати з почуттями дорогої людини, але, сама того не знаючи, дозволиш йому грати зі своїми, і навіть маніпулювати собою.

* * *
У справжнього кохання є три стадії – воно дуже миле і ніжне в своєму початку, романтичне і сексуальне в своєму розвитку і важке в своєму закінченні.

* * *
Часто люди дивуються, як так відбувається, що самка богомола після любовного акту з самцем пожирає його – але ж в нашому світі після заміжжя багато жінок робить так само.

* * *
Любов … Хто б підрахував, у скільки нам обходиться ця чортова ілюзія. Крижаний врожай (The Ice Harvest)

* * *
Багато хто плутає любов із закоханістю, але на відміну від останньої, любов довговічна і може витримати всі випробування і, більш того, стати ще міцніше і більш насиченою.

* * *
Поки ти любиш, ти живий. Віталій Гиберт

* * *
Любов – пізнати іншого, як самого себе. Лорен Олівер. Перш, ніж я впаду

* * *
Коли любов звернена до тебе, ні про що не замислюєшся, ні в чому не сумніваєшся і сприймаєш, як належне. Коли твої почуття спрямовані на когось, то звідки не візьмись беруться сумніви, лізуть різні нехороші думки і починає долати боязнь втратити кохану людину.

* * *
І ні з того ні з сього, поки він говорив з нею по телефону, нахлинуло непереборне бажання померти за неї, в хворій уяві спалахували і гасли бачення героїчної самопожертви. Він так її любить, так відчайдушно, так безнадійно. Джек Лондон. Мартін Іден

* * *
Я просто хотів, щоб ти була вільна. А кого ти будеш любити – вирішувати тобі. Пліткарка (Gossip Girl)

* * *
Чоловік, який купує своїй жінці з продуктів все, чого вона забажає, просто хоче смачно поїсти. Якщо не купує нічого – значить, вона погано готує.

* * *
Чи не вічна це насмішка, що жінка не може всією душею прийняти того, хто любить її? Вільям Шекспір

* * *
Любов – це в якійсь мірі рабство … Міхаель Драу. Помилка програми

* * *
Не варто переживати, що у вас до сих пір немає коханої людини, адже з кожним днем ​​і кожним роком у вас збільшуються шанси на любов до гробової дошки …

* * *
Любов в нас – як скарб, ми про неї нічого не знаємо, вся справа в випадку. Марина Іванівна Цвєтаєва

* * *
Люди думають, що вони можуть полюбити, тільки коли вони знайдуть гідну людину – нісенітниця! Ви ніколи не знайдете такої. Люди думають, що вони полюблять, тільки коли знайдуть досконалого чоловіка або жінку. Дурниця! Ви ніколи не знайдете їх, тому що досконала жінка і досконалий чоловік не існують. А якщо вони існують, то їх не хвилює ваша любов. Ошо (Бхагван Шрі Раджніш). Про кохання

* * *
– Адже людина не може бути закоханий вічно, правда? – жалібно міркувала я. – З часом закоханість замінюється любов’ю, на якій і будуються більш міцні відносини. А Любов – це така ніжна дружба в поєднанні з сексом … До якого типу людей ви себе відносите?

* * *
Романтика живе в серцях тих людей, які знають, що таке ніжність, турбота, бажання зробити приємне дорогій людині. Але важливо це все вміти проявити.

* * *
Всі жінки діляться на дружин і коханок. Перші ненавидять друге і навпаки. І хай не брешуть, що ці категорії можуть мінятися місцями – це як касти в Індії. Народився парією же не бути тобі брахманом. Олег Рой. Світ над прірвою

* * *
Якщо ти хочеш, щоб тебе любили, якщо хочеш, щоб людям поруч з тобою було комфортно і радісно, ​​будь щасливою. Застав себе бути щасливою … Кайл XY (Kyle XY)

* * *
Якщо він є першим, про що ти думаєш, прокинувшись, головним, коли не спиш і останнім, коли засинаєш – значить, це любов!

* * *
Не завжди вдається зустріти люблячу і кохану людину в одній особі, але коли це все-таки трапляється, мурашки бігають по шкірі і весь світ зосереджується в ньому.

* * *
Як добре, коли чоловік і жінка знаходять один одного – від цього в світі стає більше творів мистецтва, віршів і … дітей.

* * *
– Гадаю, ти, ніколи не любив.
– Багато разів, друже мій. І різниця в тому, що я визнаю, що любов – це ірраціональний саморуйнівний імпульс, замаскований під щастя. Притулок (Sanctuary)

* * *
Любов – прекрасна приємна дієта, в любові є натхнення поета, любов, як дар – цінуєте і зберігайте!

* * *
Чекаючи зустрічі з вашої половиною, постарайтеся, щоб любов стала їй причиною.

* * *
Чоловік і жінка – це два абсолютно різні істоти, життя яких абсолютно неможливе разом і абсолютно неможливе нарізно.

* * *
Кожна жінка хоче, щоб її любили … Але найбільше вона хоче відчувати, що є головним у житті чоловіка. Вона хоче бути першою. Вона хоче бути найважливішою для нього. Барбара Картленд. Нерозгадане серце

* * *
Не можна розчинятися в коханій людині до повної втрати свого “Я”, його краще доповнити собою, зберігаючи при цьому гідність і повагу.

* * *
Любов подібна наркотику: спочатку відчуваєш інтерес, велике задоволення, ейфорію, а потім, коли вона раптово зникає – настає ломка і жахлива біль.

* * *
Немає нічого прекрасніше, коли двоє прокидаються в чудовому настрої в різних квартирах. І перша думка в такий ранок поділитися посмішкою один з одним.

* * *
Мускус мій, бурштин, кохана моя, блиск місяця, моя рідна, моя прекрасна Пані, життя моє, колосок мій, чарівність, райський напій, рай мій, весна моя, радість моя, день мій, троянда моя. Ах, усміхнена троянда моя, сонце моє, свічка моя, таємниця моя. Чудове століття (Muhteşem Yüzyıl)

* * *
Любов буває простою і складною, недовгою і нескінченною, ніжною і жорстокою. Буває злою, несправедливою або ж, навпаки, вселяє в нас силу і впевненість. Вона робить людей щасливими і змушує страждати. Так, любов буває різною, але жити без неї неможливо.

* * *
Щоб зробити день незвичайним і незабутнім потрібно відійти від стереотипів. Вечеря в ресторані – це приємно, але не більше. А ось поцілунок під дощем на мосту, коли двоє стоять під однією парасолькою – незабутньо.

* * *
Любов – це як кашель, її все одно не приховаєш. Ірвінг Стоун. Муки і радості

* * *
Бути з тобою хочу відчайдушно … Марія Парр. Вафельне серце

* * *
Любити – це коли всі думки і мрії тільки про улюбленого, коли здійснюєш вчинки тільки заради коханого, коли забуваєш про все на світі, навіть про самого себе.

* * *
Любов – не ліки, від хвороб не лікує. Вона як бунтарка – всьому суперечить.

* * *
Ніхто не зобов’язаний розділяти твою любов і відповідати на неї. Якщо почуття збігаються – це велике і рідкісне щастя. Якщо не збігаються – це звичайне явище. Олександра Марініна. Заміна об’єкта

* * *
Психологія любові проста: якщо людина женеться за любов’ю і намагається її наздогнати, вона буде від нього тікати, і варто йому повернутися до неї спиною, як вона тут же постукає по його плечу.

* * *
Наполегливе бажання домогтися взаємної любові обожнюваного об’єкта за будь-яку ціну, часом закінчується повним розчаруванням в людських відносинах і придбанням додаткових комплексів неповноцінності.

* * *
Музикою … Поруч з ним я стаю музикою … Лорен Олівер. Перш, ніж я впаду

* * *
Коли чоловік і жінка одружуються, їх відвідують різні думки: жінка мріє змінити свого чоловіка, а чоловік сподівається, що дружина залишиться такою ж, якою він знав її до весілля.

* * *
Красива жінка – це не та, над якою працюють косметологи, стилісти або редактори. Ця та, яка вийде без косметики, і всі ахнуть.

* * *
Щастя – це ніжно обіймати сопучу поруч кохану людину, цілувати в крихітний носик безтурботного малюка, чути дзвінкий сміх щасливого сімейства.

* * *
Якщо раптово у вас кольнуло в область серця, то не поспішайте телефонувати в швидку допомогу і капати на цукор “валідол”, можливо це влучна стріла Амура.

* * *
Якщо двоє люблять один одного, – це не може скінчитися щасливо. Віталій Гиберт

* * *
Любов – це не театр, тут немає репетицій – суцільний експромт. І не потрібно грати в великого “Станіславського”, мовляв, вірю – не вірю, потрібно відчувати серцем та діяти за покликом душі.

* * *
Не розмовляйте про свою кохану людину з тими людьми, які її недолюблюють. В іншому випадку ви ризикуєте розлюбити її.

* * *
Уві сні і в любові немає нічого неможливого. Ернест Хемінгуей

* * *
Іноді навіть самі довгі стосунки не викликають всеосяжних почуттів, а триваючі лише одну мить – призводять до величезної любові на все життя.

* * *
Любов мобілізує, додає нам крил і відваги. Анна Борисова. Vremena goda

* * *
Колір кохання – білосніжний, так само як порожнє полотно, колір якого ще не вирішене. Ось чому колір любові повинен бути білим. Расул Гамзатов. Написи

* * *
Люби я тебе менше, то не була б настільки запеклою, настільки вимогливою. Енн Бронте. Незнайомка з Уайлдфелл-Холла

* * *
Найсмішніше те, що я правда подумав, що причина, по якій я народився на світ – це віддати всю свою любов тільки їй … Дощ любові (Love Rain)

* * *
Кохана людина подібна до сонця – навіть на відстані, вона здатна зігрівати і підтримувати вас теплими променями непідробною і сильною любовю.

* * *
Любов – ніжне почуття: вона не терпить зради і брехні, згорає у вогні ревнощів, розбивається об стіну зради і облуди. Зберігайте любов, як зіницю ока.

* * *
Любов завжди була і залишається вічною і жорстокою битвою двох статей – тільки спочатку потрібно захищатися жінці, а після – чоловікові, і горе тому, хто програв.

* * *
Людина без любові, як лялька, оскільки любов – це сильне людське почуття, яке породжує безліч найрізноманітніших емоцій, в основному приємних.

* * *
З милим рай і в шалаші-
Так, цілком можливо!
А ось без любові прожити
І на віллі складно!

* * *
Якщо любов йде, яке знайти рішення?
Можна вдатися до доводів, сперечатися і переконувати,
Можна піти на прохання і навіть на приниження,
Можна загрожувати розплатою, пробуючи залякати. Олександр Блок. Скіфи

* * *
– Люди вмирали ні за що. Хіба не про це вся історія?
– Ні. Вся історія – про любов, честі і фатальні помилки. Еліс Хоффман. Позначена зірками

* * *
Любити дуже важко часом, особливо приймати людину саме таким, яким він насправді є, а не намагатися його якось переробити або перевиховати.

* * *
Я любила, а в цьому випадку ти готовий на все. Розумієш, на все. Навіть життя віддати. Олег Рой. Едельвейси для Єви

* * *
Любов завжди шалено красива. Але … то що вона красива, не означає, що вона завжди щаслива. У ній смуток і радість йдуть рука об руку. Love Rain

* * *
Може бути, я не можу любити, але я все ще можу жити. Поклик крові (Lost Girl)

* * *
Любов, як фортуна – річ абсолютно не передбачувана. Коли вже остаточно зневіритися її знайти і опустиш руки, вона тут же простягає до тебе свої.

* * *
Все можна пережити в цьому житті, поки є для чого жити, кого любити, про кого піклуватися і кому вірити. Олег Рой. Світ над прірвою

* * *
Чоловіки і жінки різні настільки, наскільки ми самі це розуміємо. І тому часом надто розумним людям так важко навчитися розуміти протилежну стать.

* * *
Кожен хоче любові яскраве, чистої, всеосяжної. Але не кожен готовий віддати іншому те ж, що бажає отримати взамін. Любов завжди одна на двох і її потрібно ділити удвох.

* * *
Переживати невдачі в любові можна по-різному .. Хтось втрачає віру, хтось просто чекає, що життя налагодиться саме собою, хтось розвиває бурхливу діяльність по виправленню власних помилок .. Короткий курс щасливого життя

* * *
Або твоя реальність тебе має, або ти вчишся займатися з нею Любов’ю. Віталій Гиберт

* * *
У любові є початок. Народившись в душах людей, вона окрилює їх і піднімає все вище, і вище. Як безмежний Всесвіт, так і справжня любов не має кінця.

* * *
У відносинах, як на тернисті дорозі, доведеться долати перешкоди, втоми і одноманітність. І тільки тримаючись за руки це зробити набагато простіше!

* * *
Ми обіцяємо піти за коханою людиною на край світу, обіцяємо дістати для нього зірку з неба, але при цьому не здатні навіть на зовсім небагато: скупимося на ласкаві слова і накопичуємо дрібні образи через дрібниці.

* * *
Сила любові буває настільки велика, що вона може перетворити закоханої людини в тварину – і тоді він або ширяє в небесах, або плазує на землі.

* * *
Самотня людина не може бути щасливою, тому як справжнє щастя людина може знайти тільки в союзі, отримуючи можливість ділитися своєю радістю і любов’ю.

* * *
Основа любові полягає в тому, щоб не дивитися на уогось ніколи з боку і ніколи не судити про кохану людину разом з ким-небудь. Михайло Михайлович Пришвін

* * *
Хороші відносини між людьми можуть бути вчинені без наявності любові між ними, а ось любов – абсолютно немислима без наявності хороших відносин між закоханими.

* * *
Не варто ставитися до життя дуже серйозно, не варто все сприймати близько до серця – все одно просто так з цього життя вам не вдасться вийти живим …

* * *
Бережіть коханих! Не лінуйтеся робити приємне. Не ображайтеся через непорозуміння. Говоріть відкрито і чесно! Адже потім виправити безліч помилок за раз не вийде …

* * *
Наша подорож насправді пошук. Пошук любові і прихильності. Іноді він приводить нас назад додому. Невідомий

* * *
Ще кілька років тому на питання, що б я зробив за п’ять хвилин до кінця світу, я б відповів: стрибнув з парашутом. Зараз я волів би зайнятися коханням зі своєю дружиною. Венсан Кассель

* * *
Якщо людина прожила день, не люблячи, він сміливо може прирівняти його до смерті, викреслити його зі свого життя, бо без любові наше життя стає безбарвним, втрачає будь-який сенс.

* * *
Ми народжені провокувати любов. Світлана Сурганова. Зошит слів

* * *
Багато разів читала я в романах про любов і закоханість, але ніхто з спілки письменників не описав цього отупляющого і принизливого стану, коли перетворюєшся на якусь залізну скріпку, яку притягує до магніту нестримна сила (нам демонстрували це на уроці фізики) – не по своїй волі і не за потягом серця, а за законами природи. Тому що так влаштований світ. Анна Борисова. Vremena goda

* * *
Кожен з нас не ідеальний, але в тому і вся принадність. Не старайся змінити того, хто поруч з тобою. Ти ризикуєш побачити зовсім іншу людину, так не схожого на того, в кого закохався.

* * *
Любов це неймовірне почуття, такі відчуття абсолютно неймовірні, дивні, в першу чергу це бажання торкатися, торкатися руками, тілами, торкатися душею. Короткий курс щасливого життя

* * *
Кращі з чоловіків добре ставляться до всіх людей, і не дуже вміють любити одну людину, а кращі з жінок людством дуже цікавляться, зате одну людину вміють любити дуже сильно. Ошо (Бхагван Шрі Раджніш). Про жінку

* * *
Чим довше намагаєшся продовжити руйнуючийся роман, тим він безнадійніший.

* * *
Для дівчини любов – великий художній твір. Для хлопця – віршик.

* * *
Знаєш, ти могла б прожити сотню життів і все одно не заслужити його. Сьюзен Коллінз. Голодні ігри

* * *
Дружба часто закінчується коханням, але любов ніколи не закінчується дружбою …

* * *
Дурень, хто пізнав любов, в більшості випадків розумнішає. З розумними ж навпаки: закохана розумна людина, на жаль, часто перетворюється на повного дурня.

* * *
Якщо у вас є одночасно любов і свобода, вам більше нічого не потрібно. У вас є все те, заради чого дане життя. Ошо (Бхагван Шрі Раджніш). Любов, кохання. Свобода. самотність

* * *
Тобі традиційно внушалось, що в любові ініціативу повинні брати на себе чоловіки, жінкам це не личить. Ці уявлення зжили своє – навіщо з самого початку відводити собі друге місце? Якщо ти любиш чоловіка, навіщо чекати? Я знаю багатьох жінок, які роками чекали, тому що хотіли, щоб ініціатива виходила від чоловіка. Ошо (Бхагван Шрі Раджніш). Про кохання

* * *
Чоловіки красунь пишаються зовнішністю дружин, часто підбираючи їх собі, немов аксесуари. Чоловіки ж звичайних жінок просто щасливі.

* * *
Дуже легко сказати три нехитрих слова: “Я тебе люблю!” Найважче це довести, а доводити доведеться все життя. Тільки таким способом можна перевірити щирість цих слів.

* * *
Він не ангел і не святий. Він іноді лається і злиться. Він буває безтурботним і неуважним. Але за одну сльозинку з її очей, він готовий битися з будь-яким.

* * *
Ненависть і любов – один і той же фантик, тільки пофарбований з різних сторін в різні кольори. Дмитро Ємець. Таня Гроттер і прокляття некромага

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *