що подарувати дівчинці на 3 роки

Варіанти подарунків дівчинці на 3 роки

Трирічний вік вважається першим етапом дорослішання дитини. В такому віці дівчинка дуже активно буде розвиватися морально і фізично. У три роки вона вже здатна через гру пізнавати навколишній світ і приміряти на себе роль дорослої людини. Саме тому так важливо підібрати підходящий подарунок для трирічної дівчинки, оскільки він принесе їй не тільки радість, але й велику користь. Не варто легковажно підходити до питання про вибір подарунка. Адже саме в цьому віці буде закладатися фундамент для формування гарної і доброї особистості майбутнього дорослої людини.

Топ-10 подарунків

Питання про те, що подарувати трирічній дівчинці на день народження, турбує багатьох батьків. Для цього є список десяти найкращих подарунків, які підійдуть до цього віку. Потрібно лише придивитися до цього списку і вибрати з нього.

 1. Лялька. Такий подарунок вважається досить банальним, але зате дівчинка вже в ранньому віці зможе приміряти на себе роль мами, доглядати і дбати про свою маленьку ляльку.
 2. Набір дитячого посуду. Це чудовий подарунок, який зможе розвивати в дівчинці хазяйновитість.
 3. Книги. У цьому віці вже можна купувати різні книги і вчити дитину читати. Спочатку, зрозуміло, саме батькам доведеться розповідати дочки всі історії, які описані на сторінках захоплюючої книги. Бажано, щоб у книзі було багато картинок, які привернуть увагу юної особи.
 4. що подарувати дівчинці на 3 рокиАксесуари для ляльок. Можливо, у дівчинки вже є велика кількість різноманітних ляльок, але вони можуть їй сильно набриднути з часом. А тому можна придбати для них набір суконь або прикрас і таким чином урізноманітнити зовнішній вигляд ляльок.
 5. М’які іграшки. Уявіть, яке невимовне задоволення отримає маленька дівчинка, якщо з ранку на день народження її буде чекати в кімнаті великий плюшевий ведмідь.
 6. Фломастери і розмальовка. Це чудовий подарунок, який буде розвивати дрібну моторику, а також уяву.
 7. Дитяча косметика. Ні для кого не секрет, що маля хоче бути такою ж красивою, як і її мама, а тому дівчинка може залізти в сумку матері, щоб взяти її косметику. Саме для таких цілей і розробили дитячий вид косметики, який не зашкодить ніжну дитячу шкіру.
 8. Гойдалки. Такий подарунок можна купити або виготовити самостійно.
 9. Одяг. Кожна жінка починає модничать ще з самого раннього віку, а тому подарунок у вигляді одягу сподобається будь стильною малятку.
 10. Музична іграшка. Такий подарунок буде розвивати музичні навички і слух дитини.

Подарунки, розвивають рухову активність

В якості подарунка для трирічної дівчинки можна вибрати предмет, який буде розвивати фізичну активність, оскільки в цьому віці енергія буквально б’є ключем, а діти завжди вибирають рухливі ігри.

 1. Фітбол. Фітнес із застосуванням гімнастичного м’яча буде дуже корисний для розвитку почуття рівноваги, а також гнучкості у дитини. Такі заняття можуть позитивно позначитися на хребті і вестибулярному апараті. Для трирічної дівчинки ідеальним варіантом буде м’яч на 55 см в діаметрі, але якщо в грі буде брати участь і мама, тоді м’ячик необхідно купувати з діаметром до 70 або 75 див.
 2. Гойдалки. Це дуже хороший варіант подарунка, особливо в тому випадку, якщо дитина проживає у приватному будинку. Їй буде дуже весело кататися, а при цьому будуть розвиватися фізичні навички дитини. Значною мірою розвивається координація рухів, а також відчуття рівноваги, зміцнюються ноги, спина і плечі, сформується правильна постава.
 3. що подарувати дівчинці на 3 рокиБоулінг для дітей. Боулінг — це дуже безпечний вид спорту. Саме тому грати в цю гру може навіть маленька принцеса, яка боїться отримати синці та садна. Дуже вагомим плюсом є те, що під час гри будуть задіюватися дуже багато груп м’язів. А ще, щоб збити всі кеглі, необхідно розраховувати траєкторію руху кулі, а тому окомір також буде розвиватися.
 4. Килимок для танців. Всі маленькі дівчатка люблять танцювати під веселу музику. Саме тому до трьох років можна придбати спеціальний килимок з яскравими картинками. З допомогою такого подарунка можна буде розвинути у дитини координацію рухів, відчуття ритму.

Необхідно запам’ятати, що подарунок повинен бути не тільки корисним, але і сподобатися дитині. Зараз батьки вибирають розвиваючі іграшки і забувають про те, що потрібно враховувати ще й інтереси дівчинки. У дорослих і дітей дуже сильно розрізняються критерії вибору.

Батьків зазвичай привертає опис іграшки, її властивості, а дівчаткам подобаються персонажі, яких вони знають з мультиків, і ті речі, що є в її друзів. Діти вибирають іграшки такі, що миттєво викликають бажання схопити їх і грати. Трирічні дівчатка ще воліють такі речі, які роздають звуки, збираються і розбираються, а також мають рухомі деталі.

Подарунки, розвиваючі творчо і емоційно

У дитини вже є потреби у творчості. Вона хоче щось робити своїми руками самостійно. І це для мети виготовляються спеціальні подарунки.

 • Лялька-пупс. З цього віку можна вносити в діяльність дитини ігровий елемент. Дівчатка дуже люблять ігри в дочки-матері, а тому лялька стане ідеальним подарунком. Але не варто відразу ж купувати дитині популярні ляльки Братц, Барбі або Монстер Хай. Такі види ляльок розраховані на доросліших представниць прекрасної статі.
 • Коляска для ляльки. Дуже багато дівчатка люблять грати з колясками. Якщо у маленької леді є молодша сестра, дівчинка завжди намагається забрати у мами управління коляскою і сама рулить. Для таких дітей можна придбати власну коляску. При такому виді занять буде поліпшуватися координація рухів, а також удосконалюватися навичка орієнтації в просторі.
 • що подарувати дівчинці на 3 рокиСинтезатор. Варто відзначити, що продаються і не габаритні моделі, а спеціальні іграшки для дітей. Можна з допомогою цього приладу вчити з дівчинкою ноти. Така іграшка розвине почуття ритму та музичний слух.
 • Пластилін. Цей подарунок відмінно буде розвивати творчі навички дитини. Значною мірою тренується дрібна моторика, а також за допомогою пластиліну дівчинка дізнається кольори і різні форми предметів. Краще всього починати ліпити якісь об’єкти разом з дитиною, тоді освоєння цієї іграшки пройде швидше.
 • Розмальовка. Цей подарунок є бюджетним. Необхідно вибирати тільки таку книжку, яка виготовляється на щільному папері і має великі малюнки. У трирічному віці небажано купувати книжки з дрібними деталями для розмальовки.
 • Дитячий посуд. Це необхідний аксесуар для гри дівчинки. Дитина зможе відчути себе кухарем, влаштувати чаювання. З допомогою посуду дівчинка відчує себе дорослою, розвине фантазію і розширить свій кругозір.
 • Калейдоскоп. Напевно кожен в дитинстві заворожено дивився на магічні візерунки, які з’являються у цій трубці. Під час гри дівчинка навчиться концентрувати увагу, вивчить кольори і форми, а також розвине дрібну моторику.
 • Набір доктора. За допомогою такого набору можна розвинути в дитині бажання допомагати людям і доброту до оточуючих. У набір входять різні інструменти, які зручно розташовуються кожен за своїм місцем.
 • Набір продавця. Сучасні дівчатка часто люблять грати в супермаркет. В такому випадку можна подарувати дитині іграшковий касовий апарат, тоді гра буде дуже цікавою для неї. А також з допомогою таких пристосувань дуже легко навчити дитину рахувати. Ці іграшки оснащуються світловими і звуковими ефектами. Дуже часто в касу кладуть іграшкові гроші. Якщо їх немає, то можна виготовити гроші самостійно.
 • З пісочниці. Такий пісок дуже підійде в тому випадку, якщо дитина захворів і її не можна виводити на вулицю надовго. Зараз розробляється чудовий вид піску, який ідеально підійде для ігор у домашніх умовах. Примітно те, що він не бруднить руки та одяг.

Батькам необхідно пам’ятати, що в такому віці бажано купувати іграшки, які мають реалістичну форму. Тобто це можуть бути звірі чи люди. Потрібно це для того, щоб дівчинка уявляла, які істоти живуть у реальному світі. Не варто купувати вампірів, монстрів і зомбі. В такому віці психіка дитини ще досить нестійка, а тому такі іграшки налякають.

Подарунки трирічній дитині без іграшок

Іграшка не завжди є ідеальним подарунком для маленької дівчинки. Дуже часто юні леді хочуть отримати такі ж предмети, як у мами, а тому можуть образитися, якщо їм не дадуть, наприклад, справжній фен. В такому випадку краще подарувати дівчинці такі іграшки, які нагадують дорослі предмети. А також в такому віці дитина може попросити домашню тваринку.

Домашні тварини

що подарувати дівчинці на 3 рокиУ віці 3 або 4 років у дитини вже сформується характер. А тому дуже важливо в цей період прищеплювати почуття співчуття та доброти, бо все це допоможе надалі. Щоб розвивати такі якості, дуже стане в нагоді домашній вихованець. Дівчинка буде піклуватися про зверюшке, а тому стане хорошою мамою і дбайливою людиною.

В якості домашнього вихованця можна вибрати папугу чи кролика, а також дівчаткам дуже подобаються котенята. Якщо дівчинка вдумлива і спокійна, то їй полюбятся рибки, за якими можна дуже довго спостерігати. Якщо вирішили купувати живий подарунок, то краще порадитися зі своєю другою половинкою, оскільки не завжди доросла людина зрадіє такому подарунку для дитини. Коли купили звірка, необхідно розповісти дитині, чим він живиться, як з ним грати і як за ним доглядати.

Квитки на лялькову виставу

Театральне лялькову виставу буде розвивати естетичний смак дівчинки. Зараз дитина дуже сприйнятлива, а тому йому можна пояснити, що значить добре, а що погано. І лялькову виставу ідеально впорається з таким завданням. Після вистави можна на прикладі персонажів пояснити, що один був поганим, а інший хорошим. Слід сказати, що потрібно і самій бути хорошою, як сподобався персонаж, адже це так чудово — допомагати людям.

Спектаклі завжди показують приклад міцної дружби, правди, взаємодопомоги, доброти, справедливості. До того ж, якщо привчити дитину ходити в театр з малого віку, дівчинка полюбить це, і мистецтво їй дуже сподобається. Адже кожен батько хоче, щоб доросла дочка із задоволенням ходила на художні вистави замість барів і клубів.

Костюм

що подарувати дівчинці на 3 рокиЗазвичай у трирічному віці багато дітей вже записані в дитячий сад, а там регулярно проводяться різноманітні ранки, які вимагають наявності оригінального костюма. Тому можна зробити корисний і в той же час цікавий подарунок для дитини. Мова йде про яскравий і своєрідний костюмі.

Але не варто вибирати подібний наряд самостійно, завжди запитуйте думку дитини, враховуйте те, що їй подобається. Запитайте у дочки, які мультики вона найбільше любить і хто її улюблений персонаж. Тоді можна буде дуже легко зорієнтуватися у виборі маскарадного костюма. Можна зайти в Інтернет, підібрати різноманітні варіанти, а після показати своїй дитині, щоб вона сама зробила вибір.

Пристосування, як у мами

Ні для кого не секрет, що маленька дівчинка завжди і у всьому наслідує своєї матері. А тому відмінними подарунками будут ті речі, які схожі на дорослі. Не потрібно шукати предмети зі своєрідними мультяшками і принцесами. Дівчинці дуже сподобається, якщо їй подарують дзеркало, гарну шпильку для волосся і гребінець, адже все це є у її мами, і вона щодня ними користується.

А також відмінним варіантом для презенту стане маленька сумочка. Це не тільки буде нагадувати те, що є у мами, а також з допомогою сумки можна навчити дівчинку прибирати і акуратно складати речі. Краще всього вибирати таку модель, яку легко можна повісити на плече. Дитина завжди може брати сумку і носити з собою там необхідні речі, а також іграшки. У комплект зазвичай входять різноманітні бантики, сердечка і квіточки.

що подарувати дівчинці на 3 рокиКоли визначитеся з тим, що подарувати на три роки дівчинці, не забувайте про красиву упаковку, адже така дрібниця принесе дитині додаткове задоволення і радість. Запакуйте презент в красиву обгортковий папір і повісьте зверху бантик. Можна не витрачати гроші на листівки і почекати з цим ще пару років, коли дитина навчиться добре читати і зможе гідно оцінити цей жест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *