“Велике будівництво” активно використвоє у рекламній компанії – російську мову. “Да какая разница”

Проект за підтримки президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” – що має за мету розбудову інфраструктури, рекламує свою сторінку у Фейсбук з закликом вподобати сторінку російською мовою.

І все було б нічого, але 16 січня 2020 набув чинності закон про те, що уся реклама має бути українською мовою: Норми статті 32 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Дивує те, що державна структура, створює такі от провокації, з прогнозованими відмазками “ну там ж не написано, що і в фейсбуку реклама має бути лише українською”!!! Та і взагалі в їх рекламі каша: частина українською, частина російською. Слово “Проект” – написано через є “Проєкт”. Як сказала одна людина – “Да какая разница!”.

Реклама сторінки в Фейсбуку для такої організації, а навіщо? Судячи з кількості вподобань, а їх уже за 100 тис., якщо весь час використовувалась реклама для просування цієї сторінки, то бюджет повинен бути +- 10 000 $. Це настільки необхідно? Немає сфер де більш необхідні ці кошти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *