вправа кегеля для жінок як виконувати з фото

Вправа Кегеля для жінок. Як виконувати з фото!

Тренування для зміцнення м’язів тазового дна дозволяє не лише підтримати органи (матку, кишечник, сечовий міхур) в тонусі, але і запобігають опущенню статевих органів. Вперше, вправи для м’язів таза були описані в 1948 році відомим лікарем–гінекологом Арнольдом Кегелем. Генітальне розслаблення дозволяє підтримувати органи в рівновазі, при цьому відмінно допомагає при проблемах зі здоров’ям, у тому числі й при нетриманні сечі. Прості, але в теж час результативні вправи поліпшать ваше статеве життя.

Ефективні вправи при нетриманні сечі

Сьогодні все частіше в медицині фахівці рекомендують своїм пацієнтам гімнастику, для зміцнення м’язів таза при нетриманні сечі. Але самі популярні і ефективні вправи Кегеля допомагають при такому недугу.

Це один з легких при цьому результативних способів натренувати власні м’язи. Мимовільне виділення сечі може зіпсувати якість життя, як у жінок, так і чоловіків. Часто після пологів представниці слабкої статі можуть страждати нетриманням сечі, і без спеціальних тренувань важко буде позбутися від цього небажаного прояви.

Регулярні тренування, спрямовані на боротьбу з нетриманням сечі, допоможуть зміцнити м’язи тазового дня. Складність, темп і тривалість необхідно змінювати поступово.

Що включають в себе такі вправи:

  • Стиснути м’язи – тренування на напругу м’язів, які потрібно напружувати після чого відраховувати кілька секунд. Потім розслаблятися і знову починати вправу.
  • Скоротити м’язи тазового дна – тренування, спрямовані на розслаблення і скорочення м’язів.
  • Виштовхування – комплекс вправ, спрямований на напруження певної групи м’язів, ніби людина тужиться.

Всі такі тренування при нетриманні виконуються поступово.

Вправи за методикою Кегеля для представниць слабкої статі

Отже, вправа Кегеля для жінок, як виконувати. Корисні рекомендації:

Перш ніж приступити до зміцнення м’язів тазового дна, необхідно визначити, де ж вони знаходяться. Труднощів не повинно виникнути, якщо виконати наступні рекомендації.

Можна вибрати один з двох способів.

Перший варіант вправи Кегеля

При поході в туалет постарайтеся затримати струмінь сечі, без зайвих зусиль і рухів ногами. Ви відразу відчуєте ті самі м’язи, які утримують сечу.

Другий варіант вправи Кегеля

Якщо перший варіант з якихось причин не вдався, тоді необхідно виявити м’язи за допомогою пальця:

  • Для цього розташуйте палець в вагінальний отвір, стисніть його. М’язи промежини повинні стискати палець.
  • Знайти м’язи кегеля не складно, але важливо, щоб можна було приступити до основної вправи.
вправа кегеля для жінок як виконувати з фото
Вправа кегеля для жінок як виконувати з фото

Є кілька варіантів вправи Кегеля. Розглянемо основні:

Щоб приступити до вправи, спеціальна підготовка не потрібна, але консультація лікаря не зашкодить.

Вправа перша:

  1. Стискаючи і розтискаючи м’язи протягом десяти секунд. Всього необхідно три підходи з перервами в десять секунд.
  2. Все що і в першій дії. Тільки час на вправи скорочується до п’яти секунд, на перерву теж – п’яти секунд. Всього дев’ять підходів. Подивіться вправа кегеля для жінок, як виконувати фото.
  3. Третій крок: утримуйте м’язи в напрузі тридцять сек. Після чого розслабтеся на ті ж тридцять сек. Повторіть вправу кілька разів.

вправа кегеля для жінок як виконувати з фото

Вправа друга:

  1. Стискайте і розтискайте м’язи піхви протягом п’яти секунд, потім розслабте на десять секунд.
  2. Швидким темпом стискайте і розтискайте м’язи десять разів, тому необхідно повторювати три рази. Після чого стисніть м’язи на приблизно дві хвилини, час на відпочинок – дві хвилини, потім знову повторіть вправу спочатку.

Для виконання вправ не потрібні спеціальні навички та вміння. Ніхто з близьких та оточуючих вас людей не помітить, що ви виконуєте цю вправу. Ви можете проводити тренування в будь–якому місці і в зручний для вас час. Результат не змусить себе чекати! Буквально через кілька тренувань ви помітите, що позбавилися від неприємних відчуттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *