Вправи для боків і талії

Вправи для боків і талії в домашніх умовах

Жінки часто запитують, як швидко створити собі ідеальну фігуру. Сама дієва порада — просто зайнятися спортом. Це запорука здоров’я і краси. Нижче розглянемо найефективніші вправи для боків і талії в домашніх умовах з фотографій і відео.

Що важливо знати, щоб скинути вагу

В області боків у жінок знаходиться вісцеральний жир. Від нього досить важко позбутися, тому потрібно не тільки фізичне навантаження, але і правильне здорове харчування. Бажано розробити для себе план тренувань і прийому їжі. Зазвичай він складається відразу на кілька місяців.

При необхідності, якщо буде недостатньо фото і відео про ефективні вправи для талії і боків в домашніх умовах, можна звернутися за допомогою до фітнес-тренера. Є цілий ряд методик, які допоможуть скорегувати жіночу фігуру в певних місцях. Якщо підібрати невірні тренування, то можна отримати прямо протилежний очікуваному результат.

Фахівці радять звернути увагу на наступні аспекти:

 1. Щоб на пресі опрацювати бічні і косі м’язи, використовуються гантелі і виконуються вправи під нахилом. До такої методики дамам краще не вдаватися, оскільки обсяг талії тільки збільшиться. Якщо ж хочете саме зміцнення кора, то тоді не варто боятися.
 2. При поворотах в бік, коли застосовуються обважнювачі, потрібно бути гранично обережними: можна отримати травму.
 3. Якщо неправильно виконувати заняття з обручем, можна пошкодити органи малого тазу.

Щоб швидко спалити зайві сантиметри на талії, рекомендується більше проводити час на кардіотренажерах. При надмірній силового навантаження пошкоджуються і хребці зміщуються, що призводить до різного роду захворювань.

Коли робляться вправи на боки, то застосовується додаткове обтяження. Для пророблення м’язів талії бажано приділяти кожному тренуванні не менше 20 хвилин. Саме такий час необхідно на опрацювання глибоких м’язів.

Не можна забувати про те, що перед силовими вправами в обов’язковому порядку робиться кардіотренування. Завдяки їй розігріваються м’язи і все тіло. Так вірогідність отримати травму буде набагато менше.

Під час тренування косих м’язів необхідно особливо стежити за технікою виконання вправ, як показано на фото і відео. Для боків і талії в домашніх умовах в програмі для жінок не повинна бути занадто великих навантажень.

Як готувати м’язи до фізичного навантаження

Щоб правильно схуднути в області талії, потрібно як слід підготувати бічні м’язи. Наприклад, можна зробити нахили, при цьому руки повинні залишатися у витягнутому положенні.

Під час фізичного навантаження, важливо, щоб рухи не були занадто різкими. Це може призвести до травм хребта. На талії і пресі зазвичай опрацьовуються бічні і косі м’язи.

Також можна повертати корпус на 90 градусів. Це допомагає трохи розігрітися і опрацювати основні м’язи тіла. Корпус спочатку повертається в праву, потім ліву сторону.

Тонка талія: як досягти ідеальної фігури

Тільки після того, як тіло розігріється (виконується 10-15 хвилин кардіо і після кількох підготовчих вправ), можна переходити до основного фізичного навантаження.

Серед найбільш популярних вправ для боків і талії в домашніх умовах для жінок (як показано на відео і фото) прийнято виділяти:

 1. Прес-поворот.
 2. Обіймання себе.
 3. Віджимання.
 4. Підняття на руках.
 5. Витягування обох рук до шкарпеток.
 6. Дотягування руками до кожної ноги.

Це були найпростіші вправи. До найбільш складних можна віднести комплекси на скручування тулуба. Щоб почати, потрібно максимально розслабити тіло, зайнявши вихідне положення лежачи на спині. Далі корпус піднімається, і починаються скручування (детально показано на фото). Необхідно виконувати спортивний комплекс таким чином, щоб талія не відривалася від підлоги.

Також фахівці пропонують наступну вправу в домашніх умовах. Зайняти позицію сидячи. Виконувати скручування тіла. Ноги повинні бути зігнуті в колінах. Важливо враховувати те, що тіло повертається плавно, тобто навантаження на м’язи дається поступово. Це потрібно для їх детального опрацювання.

Жінка лягає на підлогу, руки під головою, ноги зігнуті в колінах. Потрібно намагатися повернутися в кожну зі сторін, при цьому в зафіксованому положенні.

Для наступної вправи береться м’ячик. Корпус (як продемонстровано покроково на фото і відео) прилягає до нього. Коліна трохи відхиляються в сторону, щоб в домашніх умовах опрацювати косі м’язи живота.

Як правильно забирається жир внизу живота

Одна з головних проблем при виробленні ідеальної фігури у жінки – як же прибрати зайвий жир в низу живота, особливо якщо на цю частину тіла не працюють вправи для боків і талії. До традиційних фізичних навантажень, які допомагають боротися з такою проблемною зоною, відносяться підняття ніг в положенні лежачи на спині і підняття таза (при цьому ноги піднімаються вгору).

В таких вправах для боків і талії в домашніх умовах суворо забороняється допомагати собі піднімати ноги, потрібно слідувати інструкції, як показано на фото. Інакше можна пошкодити м’язи ніг і нанести травму тазостегновим суглобам.

Головною метою таких фізичних вправах стає не просто підняття ніг, а саме глибоке пророблення м’язів. Фахівці також рекомендують подумки концентрувати свою увагу на фізичному навантаженні, потрібно відчувати печіння в області м’язової тканини, відчувати рухи і коригувати їх.

Якщо правильно виконувати вправи, то вже через кілька тижнів можна помітити результати і після пишатися ними довгий час. Адже опрацьовується не просто низ живота, а практично всі м’язи корпусу в області талії.

Як ще зробити красивою область талії

Якщо не підходять наведені вправи для боків і талії в домашніх умовах для жінок, показані на фото і відео, то можна включати свою фантазію. Як альтернатива використовується еспандер.

Такий вид вправ дозволяє опрацьовувати одночасно практично всі групи м’язів. Еластичний тренажер, який використовується для відточування м’язів преса, робить область живота більш підтягнутою і пружною.

Додатково зміцнюються м’язи на ногах, сідницях, стегнах. Можна швидко позбутися від целюліту. Також це хороша розрядка для хребта.

Вправи з еспандером виконуються як у положенні лежачи, так і сидячи. Важливо правильно фіксувати ноги, щоб не завдати собі на травму (для цього можна використовувати інструкцію, як показано на фото).

У вправах з еспандером для боків і талії в домашніх умовах є наступні особливості:

 1. Якщо фіксувати корпус в положенні лежачи, ноги обов’язково повинні лежати під кутом 90 градусів.
 2. Ручка тягнеться на себе дуже плавно.
 3. Опрацьовується як нижня, так і верхня прес залежно від обраного комплексу вправ.

Тренери кажуть про те, що вправи з еспандером не будуть такими ефективними, якщо не дотримуватися правильне харчування. За один вечір, наприклад, у домашніх умовах можна скинути до 500-700 калорій, у той же час, якщо є в необмеженій кількості на ніч солодке, кількість калорій може перекрити витрачені.

Не потрібно забувати про те, що запорука красивої фігури — прекрасний настрій. Саме вироблення ендорфінів дозволяє нормалізувати обмінні процеси в організмі. Рекомендується додати медитативні практики, приділяти більше уваги вправам з йоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *