Сходинка любові

Викуп нареченої: прикольні конкурси для нареченого

Весілля – це не тільки важлива, але й дуже весела подія. Настрій в цей день залежить від багатьох факторів і в першу чергу від конкурсів. Адже жодне свято не обійдеться без викупу нареченої і цікавих, прикольних завдань для нареченого.

Їх заздалегідь придумують подружки нареченої, у яких фантазія часто не знає кордонів. Але якщо не виходить вигадати нічого свого, то варто обов’язково ознайомитися з інформацією нижче. Тут зібрані самі смішні і забавні конкурси для майбутнього чоловіка.

Сходинка любові

Цей конкурс відмінно підійде для тих, хто живе в звичайному панельному будинку і бажано на п’ятому поверсі – не нижче. У такому разі подружки нареченої заздалегідь вирізають великі і красиві літери, які в довільному порядку розкладаються по сходинках.

Завдання нареченого – наступити на кожну з них і придумати ласкаве прізвисько для нареченої. Вибране слово має починатися на літеру, яка знаходиться у чоловіка під ногою.

Сходинка любові
Сходинка любові

Заморожені ключі

Наступний конкурс підійде для тих, хто не проти трохи заморочитись. Але все, що для нього потрібно – це кілька склянок і така ж кількість дверних ключів.

За кілька днів до торжества необхідно помістити ключі в склянки з водою і поставити їх в морозильник. А в потрібний момент заморожені ключі виставляються перед нареченим. Його завдання – відгадати, в якій склянці знаходиться ключ від квартири його нареченої, а за кожну помилку доведеться платити: грошима, солодощами або алкоголем.

конкурси на викуп нареченої
Наречений платить за не правильну відповідь

Повний келих

Перед тим як проводити наступний конкурс, настійно радиться попередити нареченого, щоб він приніс з собою багато копійок. Бажано, щоб це були залізні гривні.

А тепер до суті. Перед нареченим виставляється стакан, наповнений рідиною приблизно наполовину. Завдання щасливого нареченого – сипати в нього гроші до тих пір, поки вода не почне виливатися з келиха.

Є й ті, хто використовує і паперові гроші, але їх потрібно дуже багато, та й мороки потім з такими купюрами не наберешся.

Викуп нареченої
Викуп нареченої

Завдання з фотографіями

Напевно, одне із самих милих і відомих завдань для нареченого. Для проведення конкурсу обов’язково готується плакат, на якому багато фотографій дітей, зроблених приблизно в один і той же час. І тільки одна з них належить щасливій нареченій.

Звичайно ж, завдання нареченого знайти саме цю фотографію, а за кожну помилку або підказку доведеться платити всім, що є в кишенях.

конкурси при викупі нареченої
Конкурс для нареченого

Яблуко і зубочистки

Один з самих прикольних і забавних конкурсів для нареченого під час викупу нареченої – це конкурс з великим яблуком, в яку віткнуто багато зубочисток. Наречений акуратно дістає кожну з них (багато просять, щоб це робили без допомоги рук) і після говорить ласкаві слова для своєї обраниці.

До речі, цей конкурс дружки часто підганяють «під себе» — відомі багато його варіації, які постійно удосконалюються.

Ось, наприклад, зубочистки може діставати свідок, але розхвалюють в цей раз не наречену, а нареченого, який повинен сподобатися «суддям» і довести, що гідний такої красуні.

При цьому є підступ – в яблуці прихована одна коротка зубочистка або сірник. І якщо витягнути її, то доведеться розкрити одну слабку сторону в характері нареченого.

викуп молодої на весіллі
Конкурс з яблуком і зубочистками

Підступне запитання

Одним з найбільш складних, але при цьому цікавим вважається конкурс, де нареченому задають питання про рідних нареченої. Для цього на сходах або на столику в передпокої кладуться перевернуті картки з питанням. Їх можуть складати свідки або ж сама наречена. Їх вміст також може бути абсолютно будь-яким. Головне, щоб наречений знав людину, про яких задають питання. Адже в кожній грі саме головне бути чесним.

Ясна річ, що якщо засічуть помилку – доведеться платити або виконувати дурне завдання. І ще незрозуміло, що гірше.

Конкурс запитань для нареченого
Конкурс запитань для нареченого

Перевірка пам’яті

Ще один конкур, допомагає зрозуміти, наскільки добре наречений знає свою обраницю. Щоб все пройшло гладко, заздалегідь вирізаються великі пелюстки ромашки і вішаються на стіну. При цьому із зворотного боку написані важливі дати в житті закоханих.

Цікаво, чи знайдеться хоч один чоловік, який здатний згадати кожну з них?

конкурси для викупу нареченої
Конкурс на пам’ять

Найкрасивіше ім’я

Закоханому чоловікові під час викупу нареченої можуть знадобитися не тільки мідні монети, але і дрібні купюри. Для чого? Щоб скласти з них ім’я дівчини, яка скоро стане господинею в його будинку. Напевно, в цей момент найбільш щасливими вважають себе женихи, чию наречену звуть Яна. А якщо це, скажімо, Світлана?

Конкурс з ім'ям нареченої
Конкурс з ім’ям нареченої

Дізнатися причину

Краща подруга нареченої обов’язково повинна з’ясувати мотив нареченого, навіщо ж йому потрібна господиня в хаті і які причини були у нього для одруження. Відповіді надаються свідками, нареченому залишається тільки вибрати правильний варіант. І зробити це потрібно за допомогою дартсу.

Суть гри проста. На мішені висять картки з різними варіантами відповідей – «із-за грошей», «всі одружуються, і я хочу», «вік підходящий», «по любові». І все, що потрібно нареченому – це потрапити в правильну зону.

конкурси при викупі нареченої
Викуп нареченої

Танець для нареченої

Досить прикольним і незабутнім може стати наступний конкурс для нареченого, під час викупу нареченої. На перший погляд, все дуже просто – свідок або сам наречений, ставить свою улюблену музику і танцює для всіх присутніх. Якщо танець сподобається – майбутнього чоловіка пропускають далі. А якщо ні – опустошай гаманець.

Більш складний варіант цього конкурсу не дає можливості нареченому заздалегідь підготуватися. А все тому що свідок ставить будь-яку мелодію на свій вибір. І вона необов’язково повинна йому подобатися.

Танець нареченого
Танець нареченого

Підставна колода

Витягти велику кількість грошей з нареченого відмінно допоможе наступне завдання. Нареченому простягається колода карт і лише на одній з них наклеєно обличчя майбутньої дружини. Витягнеш правильно – йдеш далі. Але зробити це з першого разу практично неможливо. Зате є шанс добре посміятися, так як інші карти обклеюють зображеннями тварин, знаменитостей і просто красивих жінок.

Якщо грошей зовсім не залишилося, то можна «пожертвувати» свідком. За кожну неправильну відповідь він повинен випити чарку алкоголю. Але в такому випадку є ризик, що прикольні конкурси для нареченого під час викупу нареченої перетворяться в балаган.

Наречений платить за виконане завдання

Сила любові

Хороші подруги захочуть дізнатися, як сильно майбутній наречений любить і буде любити надалі свою наречену. Для цього йому дадуть в руки рушник і скажуть зав’язати його у вузол як можна тугіше.

І чим тугіше зав’яжеться, тим швидше будуть міцніти і без того сильні почуття закоханих. Але все не може бути так просто – конкурс ще не закінчено.

Після першої частини випробування, свідок бере в руки таймер і просить нареченого якомога швидше розв’язати вузол на рушник. І чим швидше він впорається, тим швидше будуть сварки і неприємності йти з подружнього будинку.

Талант не проп’єш

Щоб розвеселити гостей і згадати дитинство, закоханому чоловікові виносять аркуш паперу, і дають завдання намалювати свою майбутню дружину. І навіть якщо молодий добре малює, корисні навички можуть його не врятувати, так як малювати доведеться з зав’язаними очима.

Нехай завдання і здасться важким, на перший погляд, але ніхто не говорить про створення шедевра. Головне, щоб викуп нареченої пройшов цікаво, а в цьому якраз і допоможуть прикольні конкурси для нареченого.

конкурси на викуп нареченої
Наречений малює наречену

Красиві губки

Без романтики в день весілля не обійтися. Тому багато проводять конкурс з відбитками губ під час викупу нареченої. Все, що потрібно обранцеві – впізнати серед багатьох відбиток губ, губи своєї нареченої. А як він це буде робити – зовсім інша історія.

Відбитки губ
Відбитки губ

Підступний тазик

Наступний конкурс проводиться вже в коридорі квартири. Для цього виноситься звичайний пластмасовий тазик, куди наречений повинен покласти найцінніше, що є у нареченої.

Рано чи пізно жінки підкажуть, що наречений і є «тим самим», тоді чоловікам залишиться вирішити, як помістити нареченого в таз такого маленького розміру.

Конкурс з тазиком
Конкурс з тазиком

Останнє випробування

Наречена вже знаходиться за дверима, а це значить, що заповітна мета вже близько. Та тільки щоб отримати її потрібно трохи постаратися – вимовити заповітні слова. І тільки фраза з трьох слів поверне чарівним чином замочок. Так нехай же швидше наречений скаже «я люблю тебе» своєї обраниці.

Наречений з нареченою
Наречений з нареченою

Як бачите, влаштувати прикольні конкурси на викуп нареченої для нареченого не так вже й складно. Особливо якщо врахувати, що правил майже не існує. У будь-яке завдання можна додати щось своє, потрібно тільки, щоб всі дії доводили і без того сильну любов нареченого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *