МОН та Google організують курси для вчителів щодо онлайн-навчання

Вивчення англійської мови через Скайп з EnglishDom — це зручно та продуктивно

Вивчення англійської мови стало ще більш актуальним за останні роки. І якщо раніше мовою цікавились в більшості випадків під час отримання освіти і для подорожей, то зараз це питання стає все більш і більш актуальним. Саме тому, варто шукати нові способи, щоб вивчити іноземну раз і назавжди, а школа англійської мови EnglishDom допоможе в цьому. Адже вивчення іноземної мови тепер можливе навіть не покидаючи власну домівку. Необхідно лише підключити Скайп і можна починати урок.

Чим відрізняється EnglishDom від інших курсів

Курсів з вивчення іноземних мов дуже багато. Частіше всього потрібно відвідувати групові уроки, сидіти в класі годину або й більше. А EnglishDom пропонує навчання по Скайпу, яке можна проводити як вдома, так і на роботі.

Все що потрібно для цього — це швидкісний інтернет і бажання. А про все інше подбають досвідчені фахівці, які організують динамічний формат вивчення англійської мови.

Переваги вивчення англійської з EnglishDom

Знання будь-якої мови завжди збагачує не лише лексичний запас, але й дає можливість пізнати нову культуру, вимову, традиції. І якщо вчитися можна прямо з дому в зручний для вас час, то чому б чим не зайнятися. Адже вивчення англійської має свої плюси:

  • звісно перш за все це зручність та економія свого часу (не потрібно нікуди їхати, а потім повертатися назад, стояти в пробках і підлаштовуватися під графік інших);
  • заняття тет-а-тет допомагають краще зрозуміти правила, більше практикуватись і зупинятись на тому що не зрозуміло;
  • не потрібно купувати підручники та іншу літературу, адже все можна знайти онлайн на сайті EnglishDom;
  • навчання по відеозв’язку — це дуже сучасно і актуально, особливо враховуючи ситуацію з COVID-19;
  • під час навчання використовується комплексний підхід, також можна відвідувати розмовний клуб для подолання мовного бар’єру, пошуку нових друзів та практики мови;
  • робота з персональним куратором відстежується, щоб зрозуміти, який прогрес досягнуто, і що потрібно ще підтягнути;
  • заняття проводять досвідчені викладачі, котрі організовують процес вивчення мови максимально ефективним та швидким способом.

Що таке урок англійської мови по Скайпу

Насправді, уроки через інтернет відрізняються від того, що можна побачити в школі. Адже тут використовуються спеціальні інтерактивні платформи і застосовується комунікативна методика викладання.

Більше всього увага приділяється самому мовленню, до того ж завжди можна подивитися програму майбутнього уроку і підготуватися до нього заздалегідь. Такий спосіб допомагає навчатися цікаво і проводити уроки в приємній атмосфері.

Хто може стати учнем EnglishDom

Звісно, такий підхід до вивчення іноземної мови досить універсальний. І його можна застосовувати як зі школярами, так і з студентами чи вже дорослими людьми.

А в залежності від конкретної цілі, яка привела до вивчення англійської мови, можна обрати і саму програму навчання. Це може бути підготовка до іспиту (TOEFL, IELTS), для роботи, для подорожей, для дітей і т.д. А для того, щоб переконатися, що це насправді корисно і зручно, можна взяти перший пробний урок англійської мови як індивідуальний, так і груповий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *