знаки зодіаку по місяцях

Як дізнатися свій знак зодіаку?

Послідовність, в якій розташовані знаки Зодіаку по числах і місяцях, склалася ще з моменту зародження астрологічної науки і з року в рік залишається практично незмінною. Вона дає повну картину про зодіакальному колі, визначає суміжні (сусідні) знаки зодіаку і допомагає точно дізнатися, який гороскоп відноситься саме до вас. Про те, як обчислити свій знак зодіаку і що для цього знадобиться, читайте в статті.

Знаки Зодіаку по датах: таблиця

Говорячи про те, що таке знаки зодіаку, більшість відразу являє гороскоп. Деякі ставляться до астрологічних прогнозів скептично, вважаючи, що людина творить свою долю сам. Інші, навпаки, жадібно вловлюють кожне слово зі свого тижневого гороскопу, в надії почути про щось хороше.

Незалежно від того, хто і як ставиться до гороскопів, вони відомі вже більше 2-х тис. років. А значить, мають право на існування і сьогодні. Щоб точно дізнатися свій знак зодіаку, знадобляться:

  • дата народження людини (число і місяць);
  • таблиця з виділеними часовими межами, коли конкретний знак зодіаку вступає в силу, а коли складає свої повноваження.

Дата, коли відзначається день народження, відома кожній людині. Таблиця з тимчасовими інтервалами для кожного з 12-ти знаків практично не змінюється по роках.

Єдиним винятком може стати випадок, коли справа стосується високосного року. За рахунок появи додаткового 366-го дня межа кожного знака зодіаку автоматично зсувається на одну позицію.

Знак зодіаку Початок Закінчення
Овен 21 березня 20 квітня
Телець 21 квітня 20 травня
Близнюки 21 травня 20 червня
Рак 22 червня 22 липня
Лев 23 липня 23 серпня
Діви 24 серпня 23 вересня
Терези 24 вересня 23 жовтня
Скорпіон 24 жовтня 22 листопада
Стрілець 23 листопада 21 грудня
Козеріг 22 грудня 20 січня
Водолій 21 січня 18 лютого
Риби 19 лютого 20 березня

Як дізнатися свій знак зодіаку

При визначенні свого місця в гороскопі також потрібно враховувати:

  • Чи збігся день вашої появи на світ з однією з перехідних дат.

В астрології перехідним називається день, коли один знак зодіаку змінюється іншим, що стоїть поруч. У таблиці ними є 21-е Березня, 20-е квітня, 21-е квітня і т. д.

Справа в тому, що Зодіак (зодіакальний круг) являє собою велику небесну сферу, яка об’єднує в собі всі знаки зодіаку. Оскільки їх виділення пов’язане з обертанням Сонця, початок і закінчення кожного з них не завжди доводяться строго на ранкові або вечірні години.

  • Точний час народження.

Зокрема, це стосується попереднього випадку, коли іменини відзначають 21-го березня або в будь-який інший перехідний день.

Вважається, що люди, народжені в другій половині або ввечері 21-го березня, гарантовано відносяться до Овнів, але ранкові іменинники в деяких випадках все ще знаходяться під заступництвом Риб.

Вранці та вдень 22-го листопада найчастіше народжуються Скорпіони, але після обіду і ввечері з високою ймовірністю це вже будуть Стрільці.

знаки зодіаку по місяцях
611882070

Професійні астрологи, складаючи точні гороскопи в індивідуальному порядку, цікавляться у людини ще кількома моментами:

  • точним географічним положенням місця, де він народився, від якого безпосередньо залежить часовий пояс;
  • роком народження.

Згідно зі східним гороскопом, кожному році протегує певна тварина (наприклад, Свиня, кіт, Собака або кінь), яке по-своєму впливає на долю людини. Їх, як і знаків зодіаку, 12, і повторюються вони теж в строгому порядку.

Гороскопи, якими користувалися ще стародавні єгиптяни, дають узагальнені знання про характер людини, його здібності і таланти, відносини з оточуючими, здоров’я, життєвий потенціал, смаки і переваги.

Знаючи свій знак зодіаку, можна правильно спланувати відпустку, вибрати вдалий день для співбесіди, уникнути сварки з одним або наперед передбачити підсумок нових романтичних відносин.

Маючи складену нами таблицю по місяцях і бажання, це зовсім нескладно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *