як малювати брови олівцем

Як малювати брови олівцем: покрокова інструкція для початківців

Як би то дивно не звучало, але брови роблять все обличчя. І якщо з ними щось не в порядку, то особа втрачає свою індивідуальність. Але що робити тим, хто не вміє малювати їх симетричними? Як навчитися малювати брови олівцем, розглянемо ескіз поетапно для початківців.

Якщо погано розвинений окомір або зовсім не має уявлення про правильну креслення ескізу, то це не біда. Чим більше практики, тим вище ймовірність швидкого успіху в цій справі.

Правило п’яти точок

Початківцям неможливо намалювати одним рухом симетричні брови, без поправки ескізу. При відображенні слід враховувати головні точки, за якими будується вся брова:

  1. Верхній кут на голівці брови біля перенісся.
  2. Нижній кут на голівці біля перенісся.
  3. Верхня точка на зламі брови (апекс).
  4. Нижня точка на зламі, яка знаходиться під апексом.
  5. Точка закінчення брови на хвостику.

Це основні мітки, яких слід дотримуватися при побудові форми. Сам ескіз — це геометричні фігури: квадрат і трикутник.

як малювати брови простим олівцем
Правило п’яти точок

Розставляємо мітки

Промальовуємо форму за правилом «золотого перетину». Якщо комусь здається, що це занадто складно, повірте це не так. Навчившись відзначати дані точки і з’єднувати їх прямими лініями, ви без праці зможете створювати трендові форми.

Точки 1 і 2

Розглянемо, як правильно малювати брови олівцем поетапно, урок для початківців, засвоївши який ви зможете фарбувати самі за вказаними точками.

Знаходимо точки 1 і 2. Беремо лінійку і олівець для брів (гелеву ручку). Лінійку приставляємо до підкрилки носа у вертикальному положенні, щоб вона проходила біля внутрішнього кута ока і піднімалася вище головки брови. Якщо лінійка стоїть рівно, відзначаємо мітку 1 у верхньому куті головки. Рівно під нею ставимо мітку 2. Таким способом ми позначили початок і ширину всієї брови. За тією ж схемою дані мітки перенесіть на другу голівку.

як гарно намалювати брови олівцем
Три крапки

Точки 3 і 4

Тепер знаходимо апекс (верхній злам). Відмітка буде розташовуватися на верхній волосяній частині брови в самому зламі. Для правильного визначення точки, слід прикласти лінійку до підкрилки носа і прикласти її так, щоб сторона лінійки проходила через край зіниці з зовнішньої сторони і піднімалася вище тіла брови. Місце, де проходить зіткнення лінійки і волосяного покриву на верхній лінії брів, буде називатися верхньою точкою зламу під номером 3. Саме від неї починається кінчик. Під міткою апекса ставимо на нижній лінії мітку 4.

Точка 5

Позначення під номером 5 або закінчення хвостиків брів знаходимо з допомогою тієї ж лінійки, приставленої до ніздрі, проведеної через зовнішній кут ока що перетинає брову. У місці, де проходить лінійка, стикаючись з волосяним покривом, буде розташовуватися закінчення хвостика. Другу брову відмальовуємо за такою ж розміткою.

як намалювати брови олівцем відео
Архітектура брів: схема

З’єднання точок

Коли ескіз виміряний, можна приступати до з’єднання міток. П’ять основних відміток з’єднуються між собою короткими лініями. Почати можна з кінчика: від точки 5 пролягає відрізок до мітки 3, спускаємося до голівки з відміткою 1.

Далі, опускаємося до номера 2, продовжуємо відрізок до точки 4 і закінчуємо ескіз на відправні мітці під номером 5. Ваша ідеальна природна брова готова. Щоб ескіз не виглядав незграбно, можна підправити кути ватною паличкою, роблячи їх більш округлими.

як правильно малювати брови олівцем
Як малювати брови

Перевірка симетрії

Визначення точок та їх з’єднання не гарантують симетрію брів. Мало знати, як малювати однакові брови олівцем, слід поетапно для початківців навчитися їх рівняти. Щоб дізнатися наскільки вони рівні, необхідно провести горизонтальну лінію від апекса зліва до апекса праворуч.

Якщо позначки будуть лежати на рівній прямій, значить, відтворення і висота апексів точна. При асиметрії необхідно вирівнювати брови шляхом зниження або підвищення точок 3 і 4 на обох сторонах.

як фарбувати брови вдома
Красиві брови

Простою лінійкою ви зможете виміряти і порівняти довжину, ширину тіла і головки, довжину хвостиків. Щоб зрозуміти чи на одному рівні знаходяться кінчики, необхідно провести горизонтальний відрізок під бровами, з’єднавши точки 5 з обох сторін. Зробити це можна за допомогою простої нитки.

Такий метод дозволяє вирівнювати кінчики брів і при нерівності «виставляти їх на одну лінію.

як правильно малювати брови олівцем відео
Перевірка симетрії олівцем

Хвостики або куточки повинні дивитися в бік скронь. Розлітаючі кінчики брів роблять обличчя молодшим, віко відкритим і не обтяжують мейкап. Необхідно керуватися правилом, що кінчики брів ніколи не повинні дивитися вниз. При недотриманні цього правила найчастіше на обличчі утворюється намальована «печалька», при якій хвостики опускаються.

Подібний ескіз робить людину нещасною, похмурою, віковою. Всі маніпуляції з лінійкою можна успішно виконати простою зафарбованою ниткою. Попередньо фарбуйте її тінями або тональним кремом, щоб на шкірі залишався слід від малюнка.

як малювати брови олівцем
Поетапне оформлення брів

Гель і пензлик

Якщо попередня схема вам здається складною або у вас є свої природні красиві бровки, але потрібно підкреслити, тоді скористайтеся гелем для брів. Вам знадобиться скошена кисть і сам гель. Займіться відображенням кінчиків брів. Вони повинні бути темніше тіла брови і головки. Відмалюйте нижню лінію брів і надайте їй злам у точці 4.

Слід підсилити тон по низу тіла і розпушити головку, яку при фарбуванні тінями, гелем або хною не зафарбовують. Сухим пензлем натягуйте залишки гелю з боку хвостика, по тілу і до голівки.

як правильно малювати брови олівцем
Оформлення тінями

Не малюйте квадратних головок, інакше ця обставина зробить обличчя похмурим і віковим. Обережно тонким шаром гелю промалюйте волоски на голівці, щоб вони були прозорими. Таким же способом можна фарбувати брови тінями і олівцем.

Форми під типи олиця

При моделюванні брів слід враховувати тип лиця. Облччя всі різні, як і форми. Що підходить одній зовнішності, абсолютно не красить іншу:

  1. Для круглого типу обличчя краще всього підходять форми зі зламом і не занадто довгими кінчиками.
  2. Овальному обличчю може підходити будь–-яка форма брів. Це універсальний тип і однаково добре виглядає на обличчі пряма форма або з легким вигином.
  3. Квадратному лицю не йдуть прямі, округлі, тонкі брови.
  4. Як малювати брови олівцем поетапно, порада для початківців, у кого тип особи ближче до ромбовидного. При даному типі сильно виділені вилиці на обличчі і їм підходять тільки довгі і широкі брови. Обличчя з вилицями чудово обрамляє пряма форма або яскраво виражений вигин.
  5. На витягнутих довгих бровах слід малювати пряму форму, що не дає лобові зорово витягуватися.

Фарбування

як фарбувати брови вдома
як правильно малювати брови олівцем

Якщо є необхідність фарбування брів фарбою або хною, то використовуйте для креслення ескізу спеціальну бровную пасту. З допомогою скошеної тонкої кисті окресліть брови за ескізом білою густою пастою.

По–перше, бровна паста допомагає побачити, де слід коригувати брови пінцетом. По–друге, де нанесена паста, там не буде надлишків фарби чи виступаючою на шкірі хни. Отже, пофарбовані брови будуть рівними.

як правильно малювати брови олівцем ютуб
Брови пофарбовані хною

Хна не псує волосся і шкіру. Навпаки, вона здатна лікувати ушкодження на епідермісі і оздоровлювати структуру волосків. Професійна фарба не несе шкоди бровам.

Є деякі протипоказання для фарбування хною та фарбою: очні захворювання, кон’юнктивіт, алергічні реакції. Обидва склади тримаються на шкірі до 10 днів, а на волосках до трьох тижнів.

Красиві симетричні брови завжди вигідно обрамляють обличчя, відкривають очі і надають шарм всьому образу. З часом побудова ескізу перестане займати багато часу, що дозволить мати ідеальні брови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *