Як перевірити, чи оформлено на людину кредит

Поряд з кредитними організаціями зростає і обсяг кредитного шахрайства. Справи злочинців спрощують технології: сьогодні простіше вкрасти конфіденційну інформацію і з її допомогою отримати «неправильний» кредит або мікрокредит. При співпраці з «Неокредит» подібні ситуації виключені. МФО діє в рамках законодавства України і використовує спеціальні програми для захисту даних клієнтів.

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія – це фінансове досьє, яке банки складають на всіх громадян і осіб, що мають посвідку на проживання в країні. Містить наступну інформацію:

 • прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані (ідентифікаційний номер, громадянство, посвідка на проживання);
 • суми позик, дати їх укладення, розмір і валюта, термін кредиту;
 • терміни платежів, наявність боргів і прострочень, досвід поруки.

До речі, кредитна історія доступна і тим, хто ніколи не звертався за кредитом (в даному випадку вона називається «нульова»). Всі досьє на українців знаходяться в кредитних бюро БКІ.

Інформація з кредитної історії зберігається протягом 15 років, починаючи з моменту, коли було зроблено останній запис. Кожен громадянин має право отримати доступ до свого досьє: раз на рік безкоштовно, частіше за гроші.

Навіщо використовувати банківську кредитну історію?

Кредитування в Україні набирає обертів. У банки звертаються за кредитними картами, споживчими кредитами, автокредитами та іпотекою, а в МФО – за мікрокредитами. В таких умовах фінансові установи повинні розуміти, хто є їхніми клієнтами: чи є кредити, наскільки дисципліновано вони погашають борг, яке їх поточне кредитне навантаження і чи є боргові зобов’язання. Банки заносять цю інформацію в свою кредитну історію.

Якщо досьє виявиться позитивним, заявка буде швидко схвалена і може запропонувати більш м’які умови для отримання кредиту. Ті, хто впадає в дефолт, занадто часто відмовляються від кредитів або відкривають борги на велику суму, напевно отримають відмову у великих банках. Це пов’язано з ризиками банку: жодна організація не хоче втрачати свої гроші, займаючи їх у ненадійного платника. В такому випадку залишається тільки співпраця з МФО.

Мікрофінансова організація Neocredit пропонує послуги з мікрокредитування. Можна взяти кредит онлайн і на лояльних умовах для клієнтів навіть тим, у кого є зіпсована кредитна історія.

Як я можу перевірити, чи є на мені кредит?

Дізнатися, скільки кредитів у людини, можна різними способами – як онлайн, так і через особистий візит. Але є тільки три варіанти обробки даного запиту:

 • Через банк. Через філію, колл-центр, мобільний або інтернет-банк, термінал, банкомат.
 • У довідковому агентстві. Ви можете почати пошук на сайті держпослуг і банків України або безпосередньо звернутися в БКІ.
 • На сайті судових приставів. Метод працює, коли по кредиту вже утворилася заборгованість.

Щоб отримати відповідь в кожному випадку, необхідно надати персональні дані-ПІБ, номер паспорта, код суб’єкта в БКІ. Але інформація про кредити і боржників, що знаходиться у вільному доступі або за плату є фальсифікованою.

Як перевірити наявність кредитів онлайн?

Дізнайтеся, що ваш борг по кредиту може працювати без особливих проблем, якщо ви будете шукати його в Інтернеті:

 • запитайте КІ в офісі фінансової компанії;
 • зв’яжіться з вашим банком безпосередньо.

В Україні діє кілька БКІ. Кредитна історія може зберігатися в кожному з них.

Для отримання необхідної інформації виконайте наступні дії:

 1. Зареєструйтеся на сайті БКІ.
 2. Ідентифікуйтеся.
 3. Ознайомтеся з інформацією на порталі державних послуг або залиште заявку на отримання відомостей в електронному форматі на e-mail.
 4. Зайдіть в свій Особистий кабінет, де ви зможете подивитися свою кредитну історію.

Звичайно, ви також можете отримати доступ до кредитної історії в автономному режимі, прийти з паспортом в офіс організації і написати відповідну заяву.

МФО Neocredit пропонує взяти кредит онлайн на картку на лояльних умовах. Мікрокредитна організація гарантує високу якість обслуговування і абсолютну безпеку клієнтської інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *