Як правильно наносити хайлайтер на обличчя: поради

Хайлайтер або іллюмінайзер підходить для будь–яких типів шкіри. Він вигідно виділяє достоїнства зовнішності і надає шкірі сяючий вигляд, що важливо для будь–якого макіяжу. Розглянемо як правильно наносити хайлайтер на обличчя, щоб уникнути помилок.

Не рекомендується

  1. Неприпустимо замінити хайлайтер на коректор. Це абсолютно різні засоби. Коректор маскує всі недоліки шкіри, чого не скажеш про другий засіб. Його наносять для того, щоб підкреслити достоїнства зовнішності.
  2. Не рекомендується висвітлювати зони над вилицями. Б’юті-продукт наносять так само як і рум’яну, по тим же лініям.
  3. Іллюмінайзер наносять тільки після змішування пудри або тональника на шкірі. Іншими словами, на шкірі перед висвітленням певних зон повинна лежати попередня база.
  4. Не можна накладати велику кількість засобу на шкіру, тому що його важко правильно розтушувати.
  5. Різна текстура косметичних засобів та нанесення продукту на неправильно підібрану базу дасть ефект бруду і нерівномірного нанесення тіней на обличчі.
як правильно наносити хайлайтер
Правильно нанесений хайлайтер допоможе скорегувати вади обличчя

Цей засіб не є обов’язковим при нанесенні макіяжу, але він дуже популярний. Унікальність полягає в тому, що в даному продукті містяться світловідбиваючі частинки і тому правильний розподіл освітлення по зонам дуже важливий.

У всіх жінок різний тип шкіри, переваги і недоліки, які доводиться коригувати.

Робити це потрібно з урахуванням наявних проблем і в кожному випадку індивідуально.

Як зробити правильний вибір?

В цьому питанні слід враховувати кольоротип шкіри, тому що один і той же косметичний продукт не підійде смаглявій або червонуватій шкірі. Смуглянкам і дівчатам з блідою шкірою рекомендується застосовувати в макіяжі хайлайтер з рожевим подтоном. Він буде виділяти певні зони на шкірі і додасть свіжість лицю.

як правильно нанести хайлайтер
При виборі засобу варто враховувати кольоротип шкіри

Дівчатам, у яких рівний тон обличчя без натяку на смаглявість, почервоніння або блідість можна використовувати лососеві і кремові відтінки цього засобу. Якщо потрібного тону під рукою немає, то рекомендується експериментувати і змішувати пензлем інші відтінки до отримання необхідного результату.

Хайлайтеры поділяються за ступенем вмісту світловідбивних частинок. Перш ніж придбати його проведіть пробу на зап’ясті. Підсівічуючий засіб необхідний для додання обличчю свіжості, а якщо в ньому буде велика кількість частинок, то вони зроблять обличчя блискучим, навіть сальним.

Консистенція продукту

Важливу роль відіграє і консистенція освітлення, а не тільки як правильно наносити хайлайтер на обличчя: крок за кроком фото. Продукт випускається в кремоподібному і рідкому вигляді, а також складом, схожим на пудру. У виборі б’юті–засобу слід відштовхуватися від типу шкіри обличчя.

як нанести хайлайтер
Все більше жінок використовують хайлайтер для створення ідеального образу

Для сухої, приміром, більше підходять рідкі та кремові склади, а на жирній шкірі краще ляже пудроподібний продукт. Якщо зневоднену шкіру покрити сухим засобом зі світловідбиваючими частинками, то вона стане виглядати ще сухіше і навіть з’явиться ефект лущення. Жирна шкіра при правильному виборі даного косметичного продукту краще вбере в себе порошкоподібну масу і обличчф придбає доглянуту матовість.

Якщо шкірні покриви або пошкоджена шкіра вікова, прищава, зморшкувата, то краще не використовувати цей засіб.

У випадку з проблемною шкірою, якщо відмова від іллюмінайзера неприйнятна, рекомендується використовувати дрібнодисперсний продукт.

Неправильний підбір бази і іллюмінайзера може призвести до того, що всі існуючі проблеми будуть підсвічені і виставлені напоказ.

Чи використовувати при нанесенні освітлення?

Б’юті–продукт краще всмоктується і рівномірно розноситься тільки кистями. Саме вони не дають ефект розмазування при роботі з хайлайтером і не залишають смуг на обличчі. Краще мати в арсеналі кілька кистей, щоб можна було якісно розтушовувати великі і маленькі зони.

При роботі із засобом слід використовувати тільки пензлики

Що наноситься в якості бази?

Для нанесення освітлення повинна бути підготовлена база на обличчі. Якщо ви користуєтеся рідким або кремоподібним засобом, то база для нього буде у вигляді тонального крему. Відповідно, пудра стане базою для сухого іллюмінайзера.

Коректуємо зони обличчя

Лоб

Для розширення зони чола іллюмінайзер наносять вертикальним рухом від скронь і до росту волосся по прямій. У кого лоб не занадто великий, його можна збільшити за допомогою висвітлення горизонтальної смуги над бровами і розтушовування її в бік зростання волосся.

як правильно наносити хайлайтер
Правильна техніка нанесення хайлатера залежить від форми обличчя

Вилиці

Якщо є круги або синці під очима, то слід нанести засіб на верхню лінію скул, яка знаходиться практично під очима. Відсутність темних кіл зроблять обличчя свіжим, насиченим вологою. Цим прийомом можна зробити значно обличчя молодшим.

Брови

Якщо потрібна рельєфність брів і ви не знаєте як правильно наносити хайлайтер на обличчя, покроково виконайте наступні дії: проведіть лінію під кожною бровою рухом від перенісся до скронь, ретельно розтушуйте засіб, щоб уникнути ефекту неприродності. Для тих у кого опущені хвостики брів рекомендується висвітлити зону над бровними куточками.

Ніс

Якщо ніс необхідно зробити коротше, то слід висвітлити хайлайтером зону носа від перенісся, не доходячи до його кінчика. Коли ніс короткий або від природи кирпатий, рекомендується нанести тонким шаром б’юті–продукт з боків носа. Рух починається від брови і закінчується підкрилками носа. Зменшити широкий ніс можна також смужкою від перенісся до його кінчика. Чим тонше смужка, тим витонченіши буде виглядати носик.

як правильно наносити хайлайтер
Зменшити широкий ніс можна також смужкою від перенісся до кінчика

Очі

Та чи інша схема нанесення освітлення в області очей залежить від того, як вони розташовані. Для розширення простору між очима при близько посаджених очах слід наносити склад на внутрішні куточки очей. У випадку широко розставлених очей слід покрити засобом перенісся.

Для збільшення очей і додання їм більшої виразності також орієнтуйтеся по певних точках. Задійте зону під бровами і внутрішні кути очей для висветленія. Зорового ефекту збільшення очей можна домогтися за допомогою висвітлення зони тільки під бровами. Це не підходить для категорії осіб, у яких спостерігаються навислі повіки. Висвітлив зону під бровами, нависла повіка зорово ще збільшиться в розмірах.

Глибоко посадженим, вузьким, маленьким очам рекомендується для збільшення розтушовувати невелику ділянку на середині рухомого повіка.

Губи

Для отримання чуттєвих пухких губ необхідно висвітлити середину зони під нижньою губою і бантик на верхній. Хайлайтер повинен бути на пів тони світліше, ніж рідний тон шкіри. Так створюється необхідний обсяг і рельєфність. Зрозумівши як правильно наносити хайлайтер на обличчя, відео–уроки по б’юті майстер класів залишаться в минулому.

Всю зону навколо губ не рекомендується висвітлювати, інакше віковим дамам ця обставина може обернутися збільшенням видимості зморшок навколо рота.

Довгий рот можна зменшити прийомом висветленія куточків рота. Слід поставити лише по куточках рота точки консилера і ретельно розтушувати їх. Цей метод допомагає не тільки стерти кордони і скоригувати розмір рота, але і приховати намітиливші зморшки в куточках.

як правильно наносити рідкий хайлайтер
Іллюмінайзер стане справжнім помічником для кожної жінки

Носогубні складки

У вікових дам є подібні складки біля носа, які роблять обличчя похмурим, втомленим і додають вік. Все можна виправити за допомогою іллюмінайзера. Нанесіть на складки по обидва боки носа косметичний засіб і розтушуйте його. Покрийте ці зони пудрою такого ж кольору, як і шкіра. За допомогою такого методу складки перестануть кидатися в очі.

Рельєф обличчя

Розтушовка освітлення на зоні під очима і в області вилиць зробить зовнішність більш рельєфною. Для вигідного світіння засіб наносять у вигляді трикутника, кути якого розташовуються біля внутрішнього куточка ока, на вилиці та верхньій зоні щоки. Трикутник ретельно розтушовують, щоб залишилася тільки підсвічування на шкірі цієї частини. При овальному типі обличчя хайлайтер рекомендується наносити так само як і в роботі з рум’янами. Якщо ж лице має форму квадрата, тоді рельєф створюється як у першому випадку, тільки трикутник міняємо на прямокутник. У випадку з прямокутним типом зовнішності в зоні створення рельєфу промальовуємо хайлайтером півколо.

Хайлайтер — це той засіб, який допомагає відкрити нові достоїнства зовнішності, дарує свіжість і зволоженість особі. Немає певних універсальних схем для всіх типів особи. Адже кожна зовнішність індивідуальна, яку з допомогою чарівного освітлення можна зробити ідеальною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *