Як правильно робити шугарінг в домашніх умовах: зона бікіні

На сьогоднішній день в арсеналі будь–якої жінки, яка звикла доглядати за собою, є безліч способів депіляції. Одним з найбільш ефективних, які мають пролонгований ефект можна вважати шугарінг. У статті розглянемо, як правильно робити шугарінг в домашніх умовах. Розберемо способи приготування цукрового складу для депіляції, технологію і послідовність дій для самої процедури. Найскладнішою для обробки буде зона бікіні, тому вивчимо покроково саме цей варіант.

Особливості солодкої депіляції

Депіляція цукром проходить досить болісно, але при дотриманні всіх правил можна звести неприємні відчуття до мінімуму. Важливо правильно зробити або вибрати склад для видалення волосся, підготувати шкіру і грамотно провести саму процедуру. Догляд після шугарінга за шкірою області бікіні повинен бути особливим. Ми розглянемо докладно всі моменти, які вплинуть на якість процедури і на відчуття під час і після неї.

Існує безліч різновидів складів для цукрової депіляції. Крім цього, є аналогічні процедури, відмінність яких від шугарінга мінімальна.

Особливості цукрового шугарінга

Наприклад, застосування воску замість цукрової маси. Але в цьому випадку буде різною і технологія обробки шкіри. Тому важливо вміти проводити депіляцію саме цукровою масою, якщо ви зважилися на шугарінг.

Існує два способи цукрової депіляції:

 1. Спосіб, заснований на мануальній техніці.
 2. Спосіб, заснований на бандажній техніці.

Для того, щоб правильно зробити шугарінг зони бікіні в домашніх умовах, потрібно мати уявлення про ці різновиди і вибрати для себе найбільш зручний спосіб. Зазвичай для даної зони використовують мануальний, класичний спосіб.

Мануальна техніка нанесення невеликої кількості цукрової пасти на шкіру шляхом втирання її проти росту волосся. Маса наноситься пальцями і ретельно втирається в шкіру, щоб досягти найбільшого прилягання до коріння волосся.

Іноді саме цей етап процедури викликає хворобливі або неприємні відчуття, ніж наступний, коли відбувається момент депіляції.

Види епіляції зони бікіні

Бандажна техніка передбачає використання спеціальних тканинних смужок, на які наносять депілірующий цукровий склад. Вже після того, як на смужку нанесена цукрова маса, її прикладають до шкіри. Потім смикають за тканину, щоб здійснити видалення волосків, прилиплих до цукру.

Підготовчий етап і етап обробки шкіри після депіляції в обох випадках буде однаковим. Відрізнятися повинен тільки цукровий склад. Для мануального нанесення краще буде більш густа цукрова паста, для бандажного нанесення – більш рідка.

Підготовчий етап

Багато в чому ефективність і відчуття від процедури залежать від правильної підготовки до неї. Цей етап не має ніяких складнощів, важливо просто знати деякі нюанси і врахувати їх перед процедурою цукрової депіляції дома. Ось основні моменти підготовки:

Що потрібно для приготування шугарінга
 1. Якщо ви плануєте вперше провести депіляцію цукром, то необхідно не голити і не видаляти іншими способами волоски до шугарінга за кілька тижнів до запланованої процедури. Волоски повинні мати довжину до 8 мм, щоб зручніше і безболісніше було їх видалення. При повторних депіляціях цукром час між процедурами подовжиться.
 2. Вдома, перед початком процедури слід прийняти теплий, а краще гарячий душ і обробити скрабом шкіру в області бікіні. Це сприятиме більш легкому і ретельному видаленню волосків. Крім того, на розпареній шкірі волоски будуть видалятися легше.
 3. Важливо висушити рушником шкіру оброблюваної області, так як шугарінг повинен проводитися саме на сухій шкірі, щоб паста добре прилипала.
 4. Не використовуйте лосьйони або креми після душа. Винятком може стати спеціальний знеболюючий склад, який наносять на шкіру перед депіляцією, якщо больовий поріг не дозволить провести процедуру без знеболення.
 5. Використовуйте антисептик перед початком депіляції. Обробіть спеціальним складом шкіру всієї області, яку будете депілювати.

Це все, що стосується підготовки шкіри до процедури. Важливо правильно підготувати склад для шугарінга. Його можна придбати в магазинах вже готовий або зробити вдома самостійно.

Як приготувати цукровий шугарінг самостійно

Як самим приготувати склад ми розглянемо трохи пізніше в статті. У будь–якому випадку пасту потрібно підігріти, щоб вона була пластичною і теплою, а вже після цього наносити на шкіру маленькими шматочками.

Техніка виконання шугарінга в домашніх умовах

Коли все готове, можна приступати до відповідальної процедури. Розглянемо, як правильно робити шугарінг в домашніх умовах двома основними способами. При мануальному способі цукрової депіляції робимо все наступним чином:

 1. Відірвіть від підготовленої, розігрітої до потрібної температури цукрової пасти невеликий шматочок. Злегка розімніть його пальцями. Він повинен бути пластичним.
 2. У напрямку проти росту волосся нанесіть цей шматочок на шкіру втирающими рухами. Почніть з області лобка.
 3. Паста повинна покрити невелику ділянку шкіри тонким шаром.
 4. Різким рухом зірвіть пасту з шкіри. Важливо при цьому, щоб рух був паралельно шкірі в напрямку зростання волосків.
 5. Далі повторюйте все точно так само на іншій ділянці шкіри або на цій ж, якщо залишилися невидалені волоски.

Один шматочок цукрової пасти можна використовувати кілька разів, втираючи його в невеликі ділянки шкіри.

Як діє шугарінг

Тут найважливішим моментом є нанесення пасти проти росту волосся і видалення її по зростанню волосків. Крім цього, видалення повинно бути максимально швидким і різким рухом, паралельним шкірі. Саме від цього залежить повне правильне видалення волосся з коренем.

А тепер про те, як правильно робити шугарінг бандажної техніки в домашніх умовах. Хоча фахівці частіше для області бікіні застосовують мануальну техніку, початківцям може бути зручніше використовувати бандажну. Особливо якщо обробляється зона неглибокого бікіні.

Етапи роботи в цьому випадку будуть наступними:

 1. Розігріту цукрову пасту треба нанести тонким шаром на спеціальну тканинну смужку.
 2. Відразу після цього прикладіть смужку до шкіри і пригладьте із зусиллям в напрямку проти росту волосся.
 3. Смикніть смужку за край в напрямку росту волосся

Одну смужку можна прикладати кілька разів, поки вона зберігає свої липкі властивості. Для зони бікіні доцільно використовувати смужки шириною не більше 2 сантиметрів, довжина до 5 сантиметрів. Такі смужки можна купити в магазині у відділі, де продається паста для шугарінга або зробити самим з щільної бавовняної тканини.

Очевидно, що відмінності в способах мінімальні. Зазвичай цукром депилируют зону бікіні за допомогою мануальної техніки. Паста настільки зручна в роботі, що не потребує нанесенні на смужки. Вона досить густа і в’язка, не липне до рук і не тече.

Дуже важливо дотримуватися технологію в точності. Від неправильних дій волоски можуть піти не повністю, і можливі часті випадки врослих волосків.

Як виконується шугарінг

Звичайно, шугарінг в салоні обійдеться досить дорого, але першу процедуру краще зробити там, у фахівця. Повторно вже можна депілювати цукром і вдома. Волосся з часом починають рости рідше, стають більш тонкими. Від цього знижуються неприємні відчуття і процес стає більш простим.

Завершальний етап

Після того, як всі волоски видалені з усієї поверхні шкіри, яку ви депілювали цукровою пастою, слід обробити шкіру будь–яким заспокійливим лосьйоном або легким кремом. Перевагою цукрової депіляції перед аналогічним методом при якому використовується віск є те, що цю пасту не потрібно видаляти з шкіри після процедури, як це робиться з воском. Цукрові частинки не залишаються на шкірі. А віск, навпаки, вимагає видалення маслом, що ще більше дратує шкіру.

Після шугарінга не рекомендується приймати душ протягом кількох годин. Слід в першу добу носити вільну бавовняну білизну, щоб не дратувати ніжну шкіру.

Для того щоб шкіра в області бікіні після шугарінга як можна довше залишалася шовковистою, гладкою і не було врослих волосків, рекомендується два рази в тиждень під час душу обробляти її скрабом.

Крім цього, є спеціальні креми і лосьйони, що уповільнюють ріст волосся або перешкоджають утворенню врослих волосків. Ними можна користуватися щодня і тоді результат від домашнього шугарінга буде радувати вас довго.

Готуємо пасту самостійно

Ми детально описали, як правильно робити шугарінг зони бікіні в домашніх умовах, а тепер розглянемо, яку пасту для цього вибрати і як зробити свою домашню цукрову масу для депіляції.

Для того щоб зробити депіляцію цукром дома, можна придбати в магазині спеціальну пасту. Вона розрізняється по щільності. Іноді можна зустріти пасту саме для зони бікіні. У цьому випадку на упаковці будуть вказані зони, де доцільніше застосовувати пасту. Зазвичай паста розрізняється по щільності та густоті. Для зони бікіні, де депіляцію зазвичай проводять мануальним методом, краще вибрати густу пасту.

Процедура шугарінга користується великою популярністю

Варто зазначити, що професійна паста для шугарінга коштує досить дорого. Звичайно, покупка пасти і домашній шугарінг обійдеться в рази дешевше, ніж процедура, проведена в салоні, але можна звести витрати до мінімуму, приготувавши пасту самостійно.

Такий склад можна легко приготувати самим з простих і доступних інгредієнтів. Можна приготувати відразу досить велику кількість пасти, якої вистачить на кілька процедур.

Перед початком потрібно підготувати все необхідне:

 • Цукор-пісок – 1 кг.
 • Вода – 100 мл
 • Сік половини лимона.
 • Ємність для приготування. Це може бути каструля або металева миска.
 • Ємність для зберігання. Можна взяти пластиковий контейнер з кришкою.

Коли все готово, приступаємо:

 1. Засипте всі інгредієнти в каструлю і поставте на вогонь.
 2. Доведіть до кипіння і варіть суміш на сильному вогні до повного розчинення цукру, постійно розмішуючи його. Це займе 2-3 хвилини.
 3. Далі, закрийте каструлю кришкою, зменшіть вогонь на мінімум і варіть ще 10 хвилин.
 4. За цей час паста повинна досягти потрібної консистенції. Якщо вона все ще занадто рідка, відкрийте кришку і потримайте на вогні до досягнення потрібної густоти, поки зайва волога не випарується.
 5. Вимкніть вогонь і перелийте пасту в контейнер для зберігання.

Така паста повинна бути еластичною, золотистого кольору карамелі. Вона може зберігатися досить довго при кімнатній температурі. З часом паста гусне, але від тепла рук, якщо взяти шматочок і розім’яти його, паста стає еластичною і податливою.

Але можна приготувати пасту на 1 процедуру. Нам знадобиться:

 • Цукровий пісок – 10 ложок.
 • Вода – 2 ложки.
 • Сік 1/3 лимона.

Робимо так:

 1. В пластикову або скляну ємність насипте всі інгредієнти.
 2. Перемішайте суміш і відправте в мікрохвильову піч на слабку потужність на 2,5 хвилини.
 3. Тепер потрібно дістати ємність з печі і перемішати суміш, яка за цей час повинна покритися пухирцями і почати плавитися.
 4. Тепер знову ставимо в мікрохвильовку але на саму сильну потужність на 1 хвилину.
 5. Все, паста готова, розминаємо її, остуджуємо і застосовуємо.
Шугарінг зони бікіні

Для першої процедури доцільно зробити пасту на 1 раз, а після можна спробувати і рецепт про запас. Ви самі потім визначтеся з тим, як вам зручно готувати цукрову пасту для депіляції.

Переваги шугарінга перед восковою депіляцією

Дівчатам, які застосовують депіляцію тим чи іншим методом обов’язково варто спробувати шугарінг. Він має ряд переваг:

 1. Технологія шугарінга сприяє повному видаленню з цибулиною волосини, що дозволяє насолоджуватися м’якою і гладкою шкірою максимально довгий час.
 2. При багаторазовому застосуванні цукрової депіляції неприємні відчуття зводяться до мінімуму і зникають.
 3. Після шугарінга не потрібно обробляти шкіру маслом і знімати залишки пасти, як після воскової депіляції. Шкіра відразу залишається чистою і гладкою.
 4. Шугарінг в домашніх умовах, з пастою, приготовленої самостійно, буде коштувати дуже дешево, допоможе заощадити на догляді за собою.

Навіть така сучасна і ефективна процедура, як шугарінг може бути доступною кожній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *