як прив'язати фейсбук до інстаграму

Як прив’язати Інстаграм до Вконтакте, Однокласникам і Фейсбуку

В наші дні популярні класичні соцмережі – Facebook, Вконтакте і Однокласники йдуть рука об руку з Instagram. З недавнього часу ці сервіси пропонують зручну інтеграцію, яка напевно припаде до душі і вам. Про те, які плюси від цього рішення, і як все швидко налаштувати – в нашому матеріалі.

як прив'язати фейсбук до інстаграму

Навіщо прив’язувати Instagram до Вконтакте, Facebook або Однокласників?

Якщо той же Twitter публікує Instagram–пости тільки у вигляді звичайних веб-посилань, то Facebook, Вконтакте і Однокласники дозволяють поділитися з зображенням «инсти» навіть через фірмовий додаток (результат з’явиться в стрічці новин і в окремому альбомі під назвою Instagram). Якщо ви любите отримувати «лайки» – а хто не любить? – за свої знімки, то зможете робити це і у всіх найбільших соцмережах, звичайно, за умови, якщо ви там зареєстровані.

як прив'язати вк до інстаграму

як прив'язати однокласники до інстаграму

Крім того, Вконтакте, Facebook і Однокласники все-таки відвідують набагато більше людей, ніж Instagram, так що і охоплення у вашій публікації там, цілком ймовірно, буде вище (якщо, звичайно, ваші пости в стрічці доступні всім бажаючим).

Тут же варто відзначити, що найбільш просунуту інтеграцію, звичайно, надає Facebook (компанія є власником сервісу Instagram). Алгоритми стрічки новин для Instagram віддають перевагу постам з більш високою соціальною залученістю, Додаткові лайки можуть допомогти Вам забратися вище в стрічці новин.

Прив’язка Інстаграм до акаунтів Вконтакте, Facebook і однокласників — це спосіб показати фото всім-всім ваших друзям. Адже хтось «живе» виключно в Facebook або Однокласниках, а хтось вже давним-давно відкриває на iPhone тільки Instagram. А так про вашу активність будуть знати всі!

Нарешті, безшовна інтеграція між соцмережами дозволяє копіювати Instagram–пости в Facebook, Вконтакте і Однокласники зі збереженням ключових деталей – даних про місцезнаходження, хештегів і емодзі. Згадані соцмережі опублікують фото або відео з Instagram у своїй стрічці, а також збережуть весь контент в спеціальному альбомі під назвою Instagram, і в результаті вам не складе труднощів відзначити на них ваших друзів.

Як прив’язати Інстаграм до Facebook, Вконтакті або Однокласників

Почнемо з того, що зробити це можливо тільки через мобільний додаток Instagram для iOS або Android – з настільного комп’ютера нічого не вийде.

  1. Відкрийте програму Instagram і натисніть на значок з трьома горизонтальними лініями в правому верхньому куті.
  2. Натисніть на шестірню в нижній частині екрана. як зв'язати сторінку facebook з instagram
  3. Перегорніть список до підрозділу Пов’язані акаунти, і в новому вікні виберіть необхідні соцмережі: Вконтакте, Однокласники або Facebook. Як прив'язати Інстаграм до Facebook, Вконтакте або Однокласників
  4. Для того щоб прив’язати Instagram до обраних соцмереж, авторизуйтесь (введіть логін і пароль для входу в соцмережу). як підв'язати інстаграм до фейсбуку
  5. Ось і все! Тепер ваші акаунти в Instagram пов’язані з соцмережі Facebook, Вконтакте і Однокласники, і вам не доведеться публікувати одні і ті ж фотографії два рази.

як прив'язати однокласники до інстаграму

Як публікувати фото і відео з Instagram в Вконтакте, Однокласниках і Фейсбуці

При публікації нового фото або відео, виберіть соцмережу, в якій необхідно виконати кросспостинг і натисніть поділитися.

як зробити репост з інстаграма в фейсбук

Для того, щоб поділитися в соцмережах будь–яким старими фотографіями чи відео з Instagram, натисніть кнопку у вигляді трьох точок в правому верхньому куті, а потім у спливаючому меню виберіть Поділитися, активуйте перемикачі навпроти необхідних соцмереж і натисніть кнопку Поділитися.

Як публікувати фото і відео з Instagram в фейсбукЯк публікувати фото і відео з Instagram в фейсбук

Як відв’язати Instagram від Вконтакте, Facebook і Однокласників

Зрозуміло, ви в будь-який час можете відмовитися від синхронізації даних в ваших акаунтах. Щоб зробити це, поверніться в розділ налаштувань Пов’язані акаунти, виберіть найменування соцмережі і натисніть на кнопку Скасувати зв’язок з аккаунтом.

як видалити прив'язку facebook до instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *