модні кільця 2021

Які кільця в моді в 2021 році

Тренди сезону 2021 року наочно показують, що в наступному сезоні будуть модними кільця великі, незвичайної форми, з великою кількістю декору. Новинки і тенденції ювелірної моди зображені на фото відомих модниць і моделей на подіумах: кільця у вигляді птахів, комах, прикраси зі срібла з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням темних відтінків.

Які кільця в моді в 2021 році

Біжутерія відходить на другий план, в колекціях модних брендів знову панують прикраси із золота та інших благородних металів. При цьому найдорожчі — не значить наймодніші. Срібні персні теж дуже ефектні, особливо в поєднанні з перлами, яшмою, бірюзою.

Які кільця в моді в 2021 році? На піку моди нестандартність, причому не тільки в дизайні прикрас, але і в способі їх шкарпетки. Звичайно, обручка — це статусний, традиційний аксесуар, з них особливо ризикувати не варто. А ось повсякденна ювелірна мода відкриває велику свободу для творчості.

Тренди ювелірної моди 2021 року

 • Кільця на різних фалангах. Це витончено і підкреслює витонченість рук.

 • Громіздкі прикраси: як з камінням, так і з гладкого металу.

 • Кільця з розривами.

 • Об’ємні, що займають кілька фаланг відразу, фігурні з безліччю камінчиків, перлинок.

 • Персні подовженою і круглої форми з хижим, агресивним дизайном.

 • Подвійні кільця з перемичкою або невеликий ланцюжком.

Як і з чим носити

Останні новинки — це невеликі, тонкі кільця. Їх можна носити в необмеженій кількості, відразу декілька на одному пальці. Модний принцип 2021 року: один великий перстень або кілька маленьких кілець. При цьому можна вибудувати цілий образ з прикрас, поєднувати тонкі кільця з браслетами, надіваємі як на зап’ясті, так і на саму долоню.

Поєднання масивних перснів з намистом і кольє з однаковими камінням — це класичний варіант. Зараз в моді саме великі прикраси з камінням. Якщо вибір припав на біжутерію, обов’язково наявність стразів, кристалів.

У 2021 році практично всі моделі кілець допускається носити поверх рукавичок.

Новинки дизайну

Красиві і оригінальні моделі сезону 2021 року:

 • Кільце-жаба. Також в моді і інші земноводні: змії, саламандри. Останнє нововведення — створення колечок у формі жаб, змій, обвивають палець.

 • Трансформери, які можуть міняти свою форму і зовнішній вигляд. Наприклад, це перстень, який можна розділити на два, з замінними вставками, елементами. Бувають і кольє, які можуть змінюватися елементами з кільцями.

 • З діамантом або від «Діаманта». Діамант — це стара назва алмазу і ювелірний бренд, славиться якістю продукції та нестандартним підходом до дизайну.

 • Великі емальовані персні простих форм, але найрізноманітніших забарвлень.

 • Великий перстень з одним квадратним каменем темного відтінку.

 • Квіткові мотиви.

Фото модних кілець сезону 2021 року представлені в колекціях самих іменитих дизайнерів. Докладно розглянувши тренди та новинки, тенденції ювелірної моди, справжні модниці можуть сміливо комбінувати найактуальніші золоті прикраси з срібними та біжутерією, адже зараз всі подібні заборони пішли в минуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *