Якого числа День молоді в 2020 році

Свято молоді вже багато років відзначається в Україні. В цей день проходять різноманітні виставки, заходи та концерти. День має свої традиції та особливості. Дізнайтеся про цих важливих моментах, а також про те, якого числа День молоді відзначатимуть в 2020 році.

Історія

Відзначати День молоді почали ще за часів Радянського Союзу. Вперше ідея його створення виникла в 1945 році в Лондоні. У СРСР він був зафіксований у 1958 році Указом Президії Верховної Ради СРСР, а в Україні — розпорядженням президента в 1994 році.

Всі заходи було прийнято проводити в останню неділю першого місяця літа.

Раніше в честь цього дня проводилися різноманітні конкурси, паради, а також молодіжні та спортивні заходи. В клубах і на майданчиках можна було подивитися на виступи артистів.

Також в цей день було прийнято нагороджувати молодих чемпіонів і професіоналів. Для цього свята випускали марки, про нього писали в різних друкованих виданнях.

Все це проводилось для того, щоб привертати увагу до новітніх перспектив і надихати молодих людей, а також розвивати в них почуття патріотизму, творчі та наукові здібності.

До цих пір в Україні цей день продовжує об’єднувати молодь. Вона рада взяти участь у всіляких виставках, відвідати концерти та інші заходи, які організовуються до цього дня.

Якого числа відзначається в 2020 році

Таким чином, тепер зрозуміло, якого числа День молоді відзначатимуть в 2020 році. Він буде святкуватися традиційно 28 червня. При цьому головні заходи, приурочені до цього дня, будуть проводитися у вихідні після 28 червня.

Є й Всесвітній день молоді, який припадає на 10 листопада. Ця дата відповідає закінченню конференції, яка проводилася в 1945 році в Лондоні.

Як святкують

Дізнавшись, якого числа День молоді відзначатимуть у 2020 році, варто ознайомитися з особливостями його святкування. Традиції, пов’язані з датою, були закладені ще в часи Радянського Союзу. Більшість заходів проводиться і по сей день.

Сюди відносяться різноманітні спортивні змагання та концерти. Що стосується фінансового забезпечення всіх подій, то спонсором зазвичай є адміністрація того чи іншого населеного пункту. В це свято до цих пір прийнято нагороджувати молодих людей за їхні особисті досягнення у сфері науки, спорту, технологій і т. д.

За останні роки особливості святкування цього свята змінилися. Так, почали організовуватися велопробіги, забіги для популяризації здорового способу життя. У них зазвичай беруть участь школярі і студенти.

У концертах часто беруть участь не тільки артисти, але самодіяльні молодіжні групи, а також колективи шкіл. Вечорами у багатьох клубах влаштовуються конкурси і вечірки. Що стосується традиційного багаття, то на зміну йому прийшов святковий салют.

До ще одного нововведення можна віднести всілякі благодійні заходи. На виручені кошти організації намагаються допомогти молодим людям, які страждають важкими захворюваннями. Також частина коштів йде на будівництво спортивних центрів.

Часто почали організовувати флешмоби. Це сучасний напрямок дуже популярний серед молодих людей. Вони можуть бути присвячені різним темам, наприклад, алкоголізму, хвороб, що передаються статевим шляхом, сімейному насильству. Є також такі заходи, мета яких полягає в зборі однодумців серед любителів подорожей, воркаута, робототехніки, скейтбордингу і т. д.

Якими б не були всі ці заходи, їх метою все так само залишається розвиток у молоді патріотизму, об’єднання їх навколо однієї мети, розвиток здібностей, турбота про молоді. В цей день молоді люди можуть відчути, що їх завжди люблять і ніколи не кидають, незалежно від їх життєвих проблем.

Цікаві факти

З цим святом пов’язано багато цікавих фактів:

  1. Хоча молоді люди – це громадяни у віці до 20 років, багато 30 – і 40-річні особи також активно беруть участь у всіх заходах. Тому свято відзначається у людей різних вікових категорій, соціальних групах, незалежно від їх професії та освіти.
  2. Ще відзначається католицький Всесвітній день молоді. У цей день проводяться з’їзди представників цієї віри.
  3. День молоді в Україні відзначається у перший літній місяць, в останню неділю. В інших країнах є свої свята для молодих людей.

Підводячи підсумки

  1. День молоді відзначають у Україні щороку в останню неділю червня.
  2. Початок Дня молоді було покладено в Лондоні в 1945 році, а в часи Радянського Союзу був встановлений спеціальний день для його святкування.
  3. З часів СРСР і донині проводяться концерти, спортивні змагання, виставки та інші цікаві заходи, в яких активну участь беруть саме молоді люди країни.
  4. З цим святом пов’язано багато цікавих фактів, один з яких полягає в необмеженій віці учасників торжества.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *