До чого сняться бджоли: тлумачення сну по різним сонникам для чоловіків і жінок

Цю комаху ми звикли асоціювати з працьовитістю і старанністю, недарма поширене вираз «працювати, як ” бджілка». До чого сняться бджоли? З одного боку, бджоли роблять мед і приносять користь людині. Але з іншого, укус бджоли може бути дуже болючим, а іноді і смертельним. Тому якщо вам приснилася бджола, сонник пропонує різні тлумачення, як хороші, так і погані. Зрозуміти, яке з тлумачень відноситься саме до вас, можна проаналізувавши подробиці сну.

До чого сняться бджоли? Сонник пропонує безліч варіантів: клопоти по будинку, фінансове благополуччя, підступи недоброзичливців.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Мед, який роблять бджоли, це не тільки улюблений десерт, але і як ліки від багатьох хвороб. Бджолу ми дякуємо за існування прекрасних квітів, меду і ліків. Але в теж час боїмося її болючих укусів з самого дитинства. Що ж означає сон з участю цього прекрасного створення? Які новини він віщує і які секрети зберігає в собі?

До чого сниться пасіка та вулики?

Бачити пасіку в сні – гарний сон для фермерів, дачників та людей, які мають своє господарство або ділянку. До чого сниться вулик з бджолами — це знак достатку, процвітання, гарного врожаю. Ваші будівлі стоять міцно, ваші посіви обов’язково зійде, заготовок вистачить на всю зиму. Якщо ж ви проживаєте в міській квартирі, то скоро вас чекає ремонт або покупка нових меблів.

Побачити перевернутий вулик, розорену пасіку або самому зламати вулик – до непередбачених витрат. Вас оточують люди, охочі поживитися за ваш рахунок. Або ви станете жертвою кишеньковий крадіжки, тому зараз, як ніколи, важливо стримати свої витрати і стежити за гаманцем. Так само не виключена ситуація, що вас обрахують в магазині або не заплатять всієї суми при розрахунку на роботі. Читайте також: до чого сниться мед.

Вам приснилося дуже багато бджіл

До чого сниться рій бджіл – вам доведеться перебувати в місці великого скупчення людей. Не виключено, що ви відвідаєте масовий захід, концерт, мітинг, спектакль, карнавал. У вузькому сенсі сон також можна тлумачити, як проживання з великою кількістю людей на обмеженій площі. Якщо рій бджіл налаштований вороже до вас, женеться за вами або ви відчуваєте страх, вищезгаданого товариства слід уникати.

Як говорить сонник, рій бджіл, який сниться дівчині перед весіллям, означає, що родичі майбутнього чоловіка недоброзичливо до неї налаштовані, навіть якщо не дозволяють цього помітити. Між собою вони негативно судять про неї, намагаючись відрадити нареченого від майбутнього весілля.

Які дії ви здійснювали у сні?

Сон, бджола в якому опыляет квіти, обіцяє приємні клопоти, покупки, домашні турботи і суєту. Можуть несподівано приїхати родичі здалеку або вас запросять на сімейний захід, у підготовці якого потрібно буде взяти участь. Так само сон може означати одержання невеликого, але приємного подарунка.

Зловити бджолу означає, що незабаром ваші зусилля та праця принесуть бажаний результат. Успіх може бути досягнутий у сфері творчої реалізації, освіти і самоосвіти, в кар’єрі і професійному зростанні. Також може означати успіх в любовних справах. Збирати бджіл означає успішно вирішувати виникаючі проблеми, обрізати незалежність від ситуації, перемагати ворогів і суперників без особливої праці.

Бджола уві сні сіла вам на руку — до великого сюрпризу, пов’язаній з членами вашої родини. Трапиться несподівана подія, яке ніяк не можна було передбачити. Не виключено, що у вашій родині буде поповнення. Також ви можете отримати приємний подарунок або сувенір.

Тікати від бджіл у сні, означає ,рятувати себе або близької людини від небезпеки, шукати вихід із скрутного становища. Знайдете ви цей вихід чи ні, залежить від того, чи вдалося вам сховатися у вашому сновидінні.

Проковтнути бджолу означає, що в найближчому майбутньому вам належить стати об’єктом глузувань. Причини такого ставлення оточуючих несуттєві і не варті вашої уваги, ця ситуація не повинна вивести вас із себе, дотримуйтесь звичним маршрутом.

У сні ви отримали бджолиний укус

Якщо бджола вкусила вас уві сні — це попередження про будь-яку загрозу.

Як говорить сонник, бджола вкусила в обличчя — у вас є недоброзичливець серед сусідів, мотивом такого ставлення є дрібна заздрість, порожні побутові причіпки на вашу адресу або просто особиста незадоволеність цієї персони власним життям. Ситуацію змінити можна тільки одним відсутністю уваги до кривдника. У такому разі йому буде просто не цікаво, і він залишить вас у спокої.

  1. Укус бджоли у вухо — вас можуть неправильно почути і зрозуміти. Намагайтеся бути небагатослівними в суспільстві і висловлювати свої думки ясно, буквально і безвідносно. Не торкайтеся слизьких тем, таких, як політика, релігія, расові та національні відмінності.
  2. Продовжуємо вивчати сонник: бджола вжалила в руку або ногу– вас чекає романтична подія, яка доставить вам багато задоволення. Це буде приємний і несподіваний сюрприз. Вам можуть подарувати квіти, запросити на вечерю, зробити публічний компонент або що завгодно, що ви любите.
  3. Укус бджоли в сідниці або інтимне місце віщує проблеми зі здоров’ям, органами малого тазу, травленням або хребтом. Вам слід пройти обстеження і дбайливо ставитися до свого організму.
  4. Бачити, як бджола кусає іншу людину – це знак, що вам потрібно тримати язик за зубами. Не можна найближчим часом обговорювати справи й особисте життя інших людей в критичних тонах і в їх відсутність. Ви можете накликати на себе проблеми і прославитися пліткарем. Читайте також: до чого сняться комахи.

 

Вам приснилися мертві бджоли

Вбити бджолу уві сні не до добра, — швидше за все, ви зробите вчинок, який буде засуджений суспільством, наслідки зашкодять вашої особистої та ділової репутації. Якщо серед ваших намірів і планів на даний момент є суперечливі, неоднозначні або ризиковані вчинки, краще від них утриматися.

Бачити мертвих бджіл — великий проект, над яким ви давно працюєте, знаходиться під загрозою. І виною цьому не люди, і навіть не ви самі, а об’єктивні обставини, природні катаклізми, суспільні явища, економічні фактори. Проект може бути як у професійній сфері, так і в особистому – виховання підростаючого покоління, купівля житла, придбання іншого великого майна. Не слід нічого робити в цій ситуації, вам слід стійко прийняти мінливості долі і, безсумнівно, відновити роботу над проектом, кінцевий результат вас обов’язково порадує.

Тлумачення сну по різним сонникам: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Бачити уві сні бджіл — до чого це? Як ви бачите, існуючі тлумачення досить різноманітні і суперечливі. Щоб не заплутатися, ви можете вибрати один сонник, яким ви будете довіряти і радитися з ним. Пропонуємо вашій увазі на вибір найпопулярніші сонники сучасності, передбачення авторів яких вважаються самими правдивими

Сонник Міллера — вам доведеться потрудитися

  1. Бачити бджолу уві сні – наяву доведеться неабияк потрудитися для досягнення своїх цілей. Можливо, вас завантажать чужою роботою, не дозволяйте оточуючим перекладати свою відповідальність на вас.
  2. Розорити вулик – знак, застережливий від втручання в чужі родинні і особисті справи. Ваше бажання допомогти всім і скрізь взяти участь, безумовно, благородно і правильно, але не буде оцінено так, як ви цього очікуєте.
  3. Літати, як бджола або разом з бджолами у сні — передвістя далекої і вельми вдалої поїздки. Якщо ви плануєте відпустку, він пройде вдало, якщо в планах відрядження, то ви встигнете зробити все, що запланували. Короткі поїздки в межах вашого населеного пункту також принесуть тільки приємні емоції.

По багатьом сонникам бджола позитивний символ, так як вона збирає мед.

Сонник Ванги — удача на вашій стороні

Відома віщунка вважала бджіл провісниками здоров’я і благополуччя. Тримати в руці бджолу – до великої удачі. Бачити бджолу на квітці – незабаром вас чекає взаємна і міцна любов. Якщо бджола кусає – наяву хтось вас образить словом чи ділом. Не варто засмучуватися, кривдник не мав злого умислу.

Сонник Фрейда — вам пора відпочити

Зигмунд Фрейд вважав, що бджола має подвійне значення в психології. З одного боку – джерело болю, страх перед укусом, перед фізичними ушкодженнями, а в глобальному сенсі – перед кінцем життя. З іншого боку – джерело задоволення – пахучі квіти, мед, відчуття свободи польоту і сімейні узи.

Не виключено, що через повсякденної рутини ви не приділяли час задоволень в житті дуже давно. Ви намагаєтеся брати на себе відповідальність за оточуючих і вирішувати чужі проблеми, але це не корисно ні вам, ні оточуючим. Постарайтеся виділити час на відпочинок та улюблені заняття.

Сучасний сонник — фінансове благополуччя

  1. Якщо людині сняться бджоли в процесі праці або пасіка, це означає, що його справи будуть йти у гору, добробут буде зростати, удача супроводжує йому у всьому. Саме зараз той час, коли варто зважитися на ризикований крок, вкласти кошти в новий проект, покласти початок перспективного партнерства.
  2. Бути укушеним бджолою – до зради одного або партнера, якому ви вірите і розраховуєте на нього. Цей чоловік переконує вас у своїй чистоті і щирості, але, насправді давно задумав погане.
  3. Якщо бджола сідає вам на долоню або плече, це говорить про те, що у вашому оточенні є людина, що виявляє до вас симпатію. Він не схильний виражати свої почуття відкрито і не зробить цього, якщо ви йому не допоможете. Зверніть увагу на жести, вам явно виказують знаки уваги, а ви через власну зайнятість або з інших причин нічого не помічаєте.

Древнеперсидський сонник — міцна дружба

Спостерігати за бджолами або доглядати за пасікою — народження добрих дружніх почуттів, підтримка. Бути покусаним бджолами у сні — сварка з одним. Тікати від бджіл — відчувати почуття провини перед одним, нашкодити кому-то.

Нумерологічний сонник Піфагора — щастя і радість

Бджолиний рій — символ прибутку і радощів життя, справжня біла смуга, яка триватиме досить довго. Однак агресивний рой, нападник на вас, пророкує дрібні, але досить неприємні конфлікти, які обрушаться на вас буквально лавиною.

Сонник Деніз Лінн — сімейне щастя

Кружляють навколо вас — поповнення в доходах, кар’єра піде вгору. Ви збираєте мед в сотах — прийшов час зайнятися своєю освітою. На квітучому лузі — бажати збільшення сім’ї, теплого дому, поваги.

Висновок

Бджіл можна любити, можна боятися, можна захоплюватися ними. У будь-якому випадку життя людини без їх участі уявити складно. Цей образ щільно засів у нашій культурі, свідомості, творчості. Сновидіння використовують символ бджоли як ключ до розгадки пристрою навколишнього світу, як ключ до пошуку істини і дверцята загадкове і манливе майбутнє. Все, що потрібно для здобуття таємного знання, це докладне тлумачення вашого сну за сонником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code