До чого сниться цілуватися уві сні: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Сон з таким сюжетом є дуже приємним і надовго запам’ятовується. Цілуватися в сні в губи говорить про те, що очікуються інтенсивні життєві зміни. Варто віддавати належне таким снам і як можна швидше приступати до їх тлумачення, бо який сенс вони доносять до вас, є опорним у побудові якісної особистому житті. Якщо вам довелося уві сні цілуватися, сонник може передвіщати довгострокову розлуку або серйозну сварку, в результаті якої можливий остаточний розрив взаємин з близьким серцю, рідною людиною. А може бути знаком нового роману або швидкої весілля. Прояснити тлумачення вам допоможуть деталі і подробиці вашого сновидіння.

Сонник: якщо приснився поцілунок з чоловіком в губи, що це означає?

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Поцілунки – трепетний і в теж час, не піддається логічному опису процес. Найчастіше, сон, цілуватися в якому вам довелося, покликаний донести певну інформацію щодо любовних справ. Часом ми навіть не замислюємося, наскільки важливу роль цей інтимний і ніжний жест грає в нашому повсякденному житті. Без сумніву, поцілунок – вираз щирої любові і прихильності, але виходячи з того факту, ким був здійснений поцілунок і за яких обставин, ми можемо судити про наміри цієї людини і про його істинному відношенні.

Так само і у сні: трактування до чого сниться цілуватися змінюється в залежності від статі і близькості партнера, в залежності від місця, де був здійснений цей інтимний жест і багатьох інших деталей. Якщо вам приснився поцілунок, гарненько згадайте всі деталі, адже від них залежить, наскільки правильно сонник буде трактувати ваше сновидіння.

До чого сниться цілуватися зі знайомим в губи?

Тлумачення для дівчат і жінок

До чого сниться цілуватися уві сні зі знайомим в губи? Якщо ви бачите сон, в якому цілуєтеся зі знайомим чоловіком в губи, при цьому відчуваєте почуття і бажання, це говорить про можливості вашого подальшого, теплого спілкування наяву.

Навпаки, якщо поцілунок не доставляє духовного єднання, і триває тривалий час, такий сон обіцяє вам розлуку з цим хлопцем, в результаті зрадницьких ситуацій або не виконаних обіцянок.

Проблеми у стосунках, а можливо і їх остаточний розрив, повідає одруженої дамі сновидіння, в якому їй довелося цілуватися з чоловіком. Такі сновидіння вимагають особливої уваги з точки зору тлумачення, так як на перший погляд сон нешкідливий, проте сенс, закладений в ньому, часто є несприятливим для сплячої.

Закохані люди деколи роблять вчинки, про які згодом жахливо шкодують. В основному, головною проблемою в конфліктних ситуаціях є гордість, яка заважає піти назустріч, зробивши перші кроки до примирення. Саме в таких ситуаціях, спляча має можливість спостерігати сновидіння, в якому вона, пристрасно цілується зі своєю другою половинкою. Такий сон буде незаперечним знаком того, що парі потрібно переглянути своє ставлення до ситуації, пробачити один одного і більше ніколи не розлучатися.

До чого сниться поцілунок в губи

Як стверджує сонник, цілувати когось в губи означає, що складно похвалитися успіхами в любовних справах з протилежною статтю, а ваша сексуальна життя проходить в гордій самоті. Однак якщо вам довелося спостерігати поцілунки в губи з участю сторонніх людей, то варто очікувати змін в кращу сторону.

Уві сні цілуватися з дівчиною в губи говорить чоловікові про його сексуальне бажання. Якщо дівчина в сні була вам знайома, то ви хочете саме її, якщо не знайома, сон вказує на факт сексуального незадоволення в цілому. Сни з поцілунками в губи на публіці говорять про сумнівну колі спілкування. Імовірно, є люди, які готові піти на зраду в будь-який момент і претендують на ваші матеріальні цінності.

До чого сниться цілуватися з чоловіком, який подобається, в губи? Дане сновидіння передбачить освіта проблем, що торкнулися вас обох, у процесі вирішення яких відбудеться духовне зближення ваших сердець. Дана ситуація закінчиться тим, що ви помиріться і відносини налагодяться.

Якщо ви цілувалися зі своєю другою половинкою

До чого сниться цілуватися з чоловіком або дружиною — це не віщує нічого доброго. Сон стає передвісником довгої розлуки, появи бар’єрів у ваших стосунках, непорозуміння і навіть розставання. Придивіться, раптом ваша друга половинка стурбована чимось, постарайтеся поговорити і вирішити ваші проблеми. Якщо ж у вас залишилися недоговорені думки чи пропозиції щодо поліпшення ваших відносин, сміливо скажіть це дорогій людині. Немає нічого краще щирої розмови по душам.

Вам приснився сон, де ви цілували свого нареченого або наречену? Це, безсумнівно, хороший знак! Романтика у ваших стосунках не згасла, почуття палають вогнем, ніжності і глибокого розуміння один одного хоч відбавляй. У ваших відносинах панує гармонія, постарайтеся не втратити вашу маленьку утопію і продовжити її як можна довше.

Рада тільки один: після пробудження обов’язково здійсните свій сон наяву і проявіть трохи ніжності до свого обранця чи обраниці. Порадуйте його або її простим жестом: купіть квіти, приготуйте смачний сніданок, влаштуйте спільну прогулянку. Ваша половинка не залишиться байдужою, так і вам буде приємно провести вместевремя.

Поцілунок з однією подругою однієї статі говорить про щирість ваших відносин.

Поцілунки з вашими друзями у сні

До чого сниться цілуватися уві сні з другом або подругою — прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, раптом це саме та людина, з яким ви могли б піти з життя разом?

Якщо ж це виключено, приміром, у вас або у вашого друга вже є друга половинка, або ви живете в різних країнах, другові чи подрузі потрібна зараз ваша підтримка. Підтримайте їх у нових починаннях, дайте пораду, якщо у вас є на це свій погляд, будьте поблажливіші до можливих перепадів настрою одного, йому зараз, дійсно, нелегко.

Якщо друг або подруга виявилися однієї з вами статі – це ознака вашої глибокої прихильності і розуміючи один одного. Ви дійсно багато часу проводите разом і можете не побоюватися зради. Цінуйте таку дружбу, підтримуйте і розвивайте її, адже справжні друзі зустрічаються в житті нечасто. І велике щастя, якщо у вашому житті є така людина.

У сні ви побачили поцілунок з боку

Необхідно запам’ятати одну важливу річ, ви спостерігаєте у сні з боку, як цілується хтось інший, не важливо, знайомий чи ні, то це обіцяє дрібні неприємності і клопоти. Можливо, ви будете втягнута в якусь сумнівну справу. Жінка, яка побачила сон, у якому її коханої людини цілує незнайома дама, повинна бути напоготові, тому що її чекає зрада чи авантюра з боку близьких людей.

Сон про поцілунки з незнайомим чоловіком

До чого сниться цілуватися з незнайомою в губи?

Якщо ж розглядати питання, до чого сниться цілуватися уві сні з незнайомцем в губи, то можна впевнено сказати, що такий сон передвіщає жінці нове знайомство з молодою людиною (а чоловікові — з новою дівчиною). Можливо, це знайомство призведе до чогось більш серйозного, аж до вступу в шлюбний союз і народженню дітей.

Іноді такий сон може повідати про майбутній статевий зв’язок із незнайомцем. Однак не варто очікувати якихось любовних передумов від цього зв’язку, бо це спілкування, цієї ж статевої зв’язком і обмежиться.

Як говорить сонник, цілуватися уві сні з незнайомцем набагато старше вас, говорить про те, що ваша репутація незабаром буде неабияк зіпсована. Варто грамотно підходити до вибору людей, яким ви довіряєте, бути акуратніше в робочих питаннях і не говорити зайвого.

Іноді цілуватися уві сні з незнайомим хлопцем або дівчиною може означати, що незабаром ви зробите цінну знахідку. Однак не варто радіти. Також очікуються зміни в житті, які будуть нести несприятливий характер. Ймовірно очікується серйозна сварка з близькою людиною, а також настання важкого життєвого періоду. Варто задуматись над своїми життєвими принципами і взяти під особливий контроль свої емоції, так як позитивний настрій допоможе вам швидше вийти з «чорної смуги».

Якщо поцілунок уві сні був коротким

Один короткий поцілунок, закликає вас змінити ставлення до своїм близьким людям. Зверніть увагу на проблеми своїх близьких, можливо, саме зараз їм потрібна ваша турбота і підтримка. Зберіть вашу родину за одним столом, випийте разом чай, обговоріть накопичилися новини, запропонуйте цікаві варіанти вилазок для всієї родини. Вашу увагу до своїх близьких не залишиться непоміченим і, повірте, буде гідно винагороджено.

Сон, цілувати в якому вас починають без вашої волі, може означати, що і наяву над вами хто-то домінує. Подумайте, чи всі рішення, які ви вважаєте своїми, виходять тільки від вашого бажання? Немає поруч з вами людини, який періодично диктує що вам робити і насаджує свою думку. Якщо ж ви потрапили в полон подібної особистості, проявіть характер і рішучість. Не можна залишатися під гнітом чужих рішень, коли ваше життя знаходиться тільки у ваших руках. Виявляйте сміливість, розвивати лідерські якості і будьте єдиним господарем своєї долі.

Повітряний поцілунок у сні говорить про вашу неготовність до серйозних стосунків. Ви сприймаєте романтику легко, невимушено, для вас стосунки це елемент легкості, розваги, скороминущості. З одного боку, це непогано, у вас є шанс уважніше придивитися до партнера, не обтяжуючи один одного. З іншого боку, не затягуйте з цим, за вашу легковажність, ви можете упустити дійсно хорошої людини.

Вам приснився ваш перший поцілунок? Швидше за все, у вашому житті готуються серйозні зміни. Це може бути закінчення навчання та пошук подальших шляхів для освіти, це може бути нелегке рішення, пов’язане з весіллям або розлученням, можливо, доля приготувала вам переїзд на нове місце. Яку б зміну не подарувала вам доля, будьте морально готові зустріти її з розпростертими обіймами. Чим легше ви воспримите зміни, тим вільніше вам буде дихати на новому місці або в нових умовах. Зміни – не завжди до гіршого, найгіршими їх робить наше невміння їх приймати.

Французький поцілунок у сні віщує зраду з боку партнера. Зрада не обов’язково буде фізична, моральна зрада в сто разів гірше. Будьте уважніше до свого обранця, раптом в його оточенні з’явився чоловік, якому він приділяє багато уваги, у кого питає рада. Якщо така людина є, постарайтеся з’ясувати роль, яку ця людина відіграє в житті вашого коханого. Якщо це друг, наставник, або вчитель, то приводу для занепокоєння немає, але якщо це хто-то ближче, задумайтеся, чи є ще можливість стати для вашого партнера тим єдиним другом, радником і спорідненою душею.

Ви цілували своїх батьків у сні

Якщо поцілунок уві сні був коротким, наяву ви легковажно ставитеся до любовних відносин.

До чого сниться цілувати батьків — це завжди хороший знак. Наші батьки – це підтримка і опора, так і поцілунок батьків у сні обіцяє підтримку в будь-якому починанні, схвалення ваших ідей. Якщо у вас виникли плани щодо зміни свого життя або вашої діяльності, сміливо розраховуйте на підтримку близьких.

Якщо ви поцілували батька у сні, означає, підтримка очікує на вас у матеріальному плані, якщо ж мати, підтримка більше моральна. Якщо ж ви поцілували обох батьків, то підтримку, навпаки, варто надати їм. Запитайте у них, чи не потребують вони матеріальної допомоги, якщо ж ні, то приділіть їм увагу, побудьте поряд, допомогти по господарству.

До чого сниться цілувати дитину уві сні — до покращення вашого душевного стану, заспокоєння і прийняття себе. Можливо, у вашому оточенні перебуває людина, яка незабаром допоможе вам знайти себе, підкаже і дасть потрібну пораду. Не нехтуйте добрим ставленням до людей, будьте привітні та ласкаві, тоді інші люди точно відгукнутися в потрібну хвилину.

Поцілувати чиюсь руку уві сні трактується досить неоднозначно. Все залежить від людини, якій ви цілуєте руку. Якщо це ваш родич або людина, до якої ви відчуваєте прихильність, то сон обіцяє повагу до вас з боку ваших рідних або навіть колег. Якщо людина вам неприємний, значить, швидше за все, ви намагаєтеся комусь догодити, зневажаєте своїми бажаннями на догоду комусь.

Якщо ж руку цілують вам, то у вашому колі спілкування завівся недруг. Це може бути колега з роботи, а може бути один з ваших друзів, який будує щодо вас якісь підступи. Згадайте, не переходили ви кому-небудь дорогу? Не хвалилися чи нещодавно новим придбанням або не залишили кого-небудь без премії? Будьте акуратніше, серйозних проблем ця людина вам не принесе, але розпустити неприємні чутки цілком здатний.

До чого сниться цілувати в сні померлої людини як живого — це вказує на тугу і смуток непоправної по цій людині. Втрата близької завжди виявляється складним випробуванням, єдине, що ми можемо зробити – це любити як можна сильніше людей, які знаходяться з нами поруч. Якщо ж покійний говорить вам щось уві сні, неодмінно прислухайтеся до його слів, можливо, він відкриє вам очі на те, що вам так необхідно зрозуміти.

Місце дії: вдома, на вулиці, в кафе, в кіно

Якщо поцілунок відбувся будинку, вам скоріше варто зайнятися домашніми справами, зробити обстановку більш затишною. Розставте ароматичні свічки, приготуйте смачну вечерю, зробіть довгоочікувану прибирання. Ваші близькі неодмінно скажуть вам спасибі за таку зміну.

Ви цілуєте когось на вулиці? Подумайте, чи не ви проводите більшу частину свого часу поза домом? Постійні справи, робота, навчання, чужі люди, грубі слова, все це підриває наш моральний стан і залишає лише почуття незадоволеності і втоми. Вам не вистачає вашого домашнього вогнища, не вистачає затишку і відчуття безпеки. Постарайтеся хоча б раз в тиждень відкладати свої важливі справи і приділяти час сім’ї. Дізнайтеся, як йдуть їхні справи, заплануйте спільне проведення часу. Немає нічого ближче сім’ї, підказує вам сновидіння.

Якщо під час поцілунку на вулиці темно, значить, вам слід розібратися в своїх відносинах, можливо, ваш партнер від вас щось приховує. Якщо ж поцілунок відбувається в світлий час доби, то ваші відносини розвиваються як потрібно. Ви чітко бачите перспективи і дотримуйтесь наміченим планом. Ви знаєте людину достатньо добре, щоб побудувати з ним надалі прекрасні взаємини. Все ж, будьте завжди напоготові, і не розслабляйтеся, адже будь – які стосунки- це складна і кропітка робота, яку потрібно виконувати кожен день.

Поцілунок в кафе обіцяє непередбачені витрати на що-то не настільки важливе. Поспостерігайте за своєю поведінкою, раптом ви витрачаєте гроші на щось, від чого можна було б утриматися? Заощаджуйте кошти, які обов’язково знадобляться вам в майбутньому. Швидше за все, найближчим часом вам трапиться вдала покупка або вигідну подорож, а коштів на це вистачати не буде.

Цілуватися в сні в кіно – класика жанру. Трактування сну говорить про наступному: вам і вашому партнерові не вистачає спільного проведення часу. Немов уединившаяся пари в кіно, ви з вашим партнером бажаєте провести час наодинці.

Тлумачення з різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Поцілунки – цілком часте, інтимне і приємна подія, саме тому багато авторів у своїх сонники звертаються до цього жесту в надії правильно розтлумачити його значення. Вибір сонника – виключно ваше рішення. Ви можете звернутися до соннику Гюстава Міллера, американського психолога, сонник якого ґрунтується на дослідженнях психіки людини, або ж до соннику Ванги, який вважається найбільш достовірним. Сонник Фрейда може викликати у вас безліч запитань і скептичних поглядів. Він заснований на теорії психоаналізу, яка розкриває підсвідомість і поведінку людини. Сучасний сонник буде більш лояльним, доступно і зрозуміло пояснить своє бачення і своє трактування вашого сновидіння.

Кожна людина знаходить свій сонник, відповідно до свого погляду на світ, темпераментом і характером. Тому, не сумнівайтеся, що один з сонників точно виявиться вам корисним. При цьому читання всіх варіантів і порівняння їх, дасть вам найбільш об’єктивний відповідь на ваше питання — до чого сниться цілуватися уві сні.

Сонник Міллера — зробіть перший крок

Сонник Міллера до чого сниться цілуватися зі знайомим в губи .

До чого сниться цілуватися зі знайомим в губи, сонник Міллера, сонник допоможе знайти відповідь на дане питання. Виходячи з тлумачень психолога і доктора Міллера, поцілунок в губи з чоловіком, до якого спляча відчуває симпатію, натякає дівчині на те, що пора взяти в себе в руки і піти на зустріч своїм почуттям.

Відкиньте всі сумніви, набравшись сміливості, зробіть перший крок, адже сенс такого сну в тому, що ваш обранець виявиться дуже порядною людиною. Зробивши крок назустріч до нього, ви зрозумієте, що він так само готовий зробити не один, а сто кроків назустріч вам.

Критика з боку близьких і відсутність поваги як до особистості, чекають того молодого чоловіка, який уві сні спромігся бачити, як його обраницю цілує іншого. В такому випадку необхідно приділити максимальну увагу своїм принципам, щоб не створити поганих діянь, що порочать вашу честь.

Молоду дівчину, відчула на собі поцілунок молодої людини іншій зовнішності, чекає не здорове життя. Можливе утворення нових хвороб, а можливо, прогрес вже наявних. Негайно зверніться до лікаря і пройдіть клінічні дослідження, так як своєчасне виявлення тільки зароджуються недуг, є гарантія їх негайного лікування, а як результат і здорового життя в цілому.

Сонник Ванги — у вас щаслива сім’я

Болгарська ясновидиця Ванга у своєму соннику трактувала поцілунок, як налагодження відносин між рідними, побачений віщує спокій в домі і стабільне душевний стан. Також не виключається прийняття серйозного рішення, яке буде залежати цілком від вас. Гарненько подумайте, перш ніж вибрати що-то. Ваше рішення матиме безпосередній вплив на подальше життя.

Сонник Фрейда — ви схильні до домінування

Поцілунок в своєму соннику Фрейд розшифровує, як проблеми в сексуальній сфері. Швидше за все, ви прагнете домінувати над своїм партнером. Подумайте над цим. Можливо, ваше домінування не приносить вашій другій половині задоволення, і вам варто пом’якшити свій характер і дозволяти вашому обранцеві самому приймати деякі рішення.

Сучасний сонник — попрацюйте над відносинами

У сучасному соннику поцілунок означає готовність до любовних змін. Це може бути як інший чоловік, з яким ви готові спробувати побудувати відносини з чистого аркуша, так і зміни в самих відносинах з вже наявними людиною. Швидше за все, вам слід урізноманітнити свої відносини. Змініть свій звичний уклад життя з партнером, відвідуйте цікаві місця, змінити свій режим і розпорядок дня, позитивні зміни завжди позитивно позначаються на відносинах.

Висновок

Сновидіння – сама непізнана частина нашої свідомості. Вони можуть трактуватися по-різному, можуть змінювати своє значення в залежності від умов і деталей, можуть здійснюватися відразу, а іноді і зовсім не втілитися в реальне життя, але сновидіння це завжди підказка. Підказка нашої свідомості, в який бік нам потрібно направити свої дії і думки. Тому розшифровувати свої сни можна і потрібно, головне, зуміти побачити цю підказку і правильно нею скористатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *