До чого сняться годинники: тлумачення з різних сонників

Годинники стали необхідним атрибутом в житті людини тисячоліття тому, за цей час вони пройшли еволюцію від сонячних до атомних. До чого сняться годинники? Наяву люди дивляться на годинник постійно, ритм сучасного життя змушує поспішати і все встигати. Втомлені, вони лягають спати, але і в снах не покидає тема стрімкого плину часу. Навіщо приходять уві сні образи всіляких годин? Про що вони попереджають, що пророкують?

Годинник у сні нагадують про те, що життя коротке, і варто задуматися, чи правильно ви живете, і на що ви витрачаєте свій час.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Як говорить сонник, годинник уві сні відображають ваше занепокоєння про хід подій. Можливо, ви боїтеся чого-то не встигнути або вважаєте, що для реалізації ваших бажань вже занадто пізно. Але це не єдине тлумачення. Сон, годинник в якому вам приснилися, можна розтлумачити по-різному в залежності від подробиць і деталей. Але перш ніж заглиблюватися в сонники, подумайте, може бути, вам просто не вистачає часу настільки, що ви думаєте про це навіть уві сні?

Які вам приснилися годинник: наручні, настінні, підлогові

До чого сняться ручні годинники — вони символізують ваше занепокоєння за термінову роботу або нагадують про важливість розподілу свого часу. Сняться чоловічі годинники – вам прийшла пора серйозно подумати про відпочинок. Жіночі годинники – ви станете мимовільним винуватцем неприємностей іншої людини.

Як говорить сонник годинники на руці іншої людини – це передрікає вашу закоханість саме в цієї людини. Якщо уві сні ваш приятель забув свій годинник у вас, – цей сон знаменує довгі взаємовигідні відносини з цією людиною. До чого сняться годинники на руці у великій кількості, кілька пар, надягнутих одночасно, це означає, що вам знадобиться допомога друзів.

Кишенькові годинники сняться як символ швидкого врегулювання сімейних проблем. Якщо вони були з ланцюжком – це може означати марні надії або вашу пунктуальність.

Якщо приснилися годинник з зозулею, то вас можна привітати – ви потенційний довгожитель. Бачити уві сні годинник з електронним пристроєм на стіні – вам належить спір з друзями. У вашому сновидінні було чути гучний звук цокання настінного годинника – це може передвіщати серйозну хворобу або матеріальні проблеми. Годинник на стіні сняться людині, старающемуся не афішувати власні думки і почуття.

Настільні годинники сняться до розбіжностей в сімейному колі, але вам вдасться згладити ці розбіжності, завдяки власним красномовства. На циферблаті немає стрілок – ви просто закохані, а щасливі, як відомо, годин не спостерігають. Інше значення цього сну – вас чекає безтурботне веселощі.

Підлогові годинники можуть наснитися як попередження про майбутні треволнениях і втрати всіх ілюзій. Бажаного результату вдасться досягти з величезним трудом.

Годинник на будівлі обіцяють вам швидке отримання довгоочікуваної вести або це сигнал про те, що не слід вживати рішучих дій, поспішність може тільки нашкодити. Почути бій курантів – грядуть зміни державного масштабу, що вплине і на ваше життя.

Якщо вам приснилися золоті годинники

До чого сняться золоті годинники – цей сюжет має кілька досить розрізняються тлумачень. Можливо, ви піддаєтеся ризику виявитися жертвою інтриг, і це надовго виведе вас з рівноваги. Також як стверджує сонник, золоті годинники можуть означати, що вам належить пережити зраду людей, досить близьких для вас. Чи це буде крадіжка дорогого вашому серцю предмета.

Також бачити у сні золоті годинники може означати ознака вашого піднесення і заслуженої поваги людей. Ще цей сюжет може снитися як передвісник багатства, здобутого потом і кров’ю. Якщо у вашому сні золотий годинник не показують час – перестаньте займатися нісенітницею, застосувати ваші здібності до чого-небудь стоїть.

Які дії ви робили в сновидінні

Коли уві сні ви постійно дивитеся на годинник, ви відчуваєте брак часу і наяву.

Якщо уві сні ви перевіряєте час – значить, вас не покидає тривога за стан ваших справ, або ви з нетерпінням чекаєте важливої зустрічі. Довелося підводити стрілки – ви заслужити схвалення впливової людини за колись виконану роботу, а якщо ви заводили годинник – чекайте добрих змін.

До чого сниться купувати годинники – це характеризує вас, як легковажну особу, нездатну до прийняття рішення і втілення його в реальність. Час витікає даремно, а життя таке коротке! Куплені годинник майже гарантують отримання подарунка, майже безцінного для вас.

Уві сні вам дарують годинник, а вони вам зовсім не подобаються – це означає знайомство з неприємною людиною. Якщо ж подарунок привів вас у захват – відбудеться швидка зустріч з вашою справжньою любов’ю. Подаровані годинник можуть означати безперспективність ваших нинішніх відносин, а витрачений час не повернути, угасшие почуття не оживити.

Жінка отримала в подарунок годинник з браслетом – вона скоро вийде заміж. Дівчина втратила подаровані годинник – це означає безплідні надії; а якщо вона їх все ж знаходить – ця дівчина з будь-якого становища знайде вихід.

Якщо уві сні ви даруєте комусь годинник, бережіться – сумнівні розваги разом з вашою легковажністю призведуть до проблем зі здоров’ям і фінансами, а також не вдасться уникнути конфліктів з близькими людьми. Інше тлумачення свідчить, що ви недооцінені оточуючими, скільки б ви не робили добра – все сприймається, як належне.

До чого сниться знайти годинник уві сні – це обіцяє приємну новину від ваших рідних. Сталося втратити годинник – це передвістя численних неприємних наслідків вашого необдуманого вчинку.

Ви бачили неправильний або зламаний годинник

Поспішають годинник – вам належить займатися важливою справою, яке слід добре обміркувати. Ще вам пора звернути увагу на здоров’я, що похитнулося. Відстаючі годинник – значить, не можна зволікати, упущену можливість вже не повернути. Інше тлумачення говорить – ваше життя у небезпеці.

До чого сняться зламані годинник уві сні – це попередження про що насувається проблеми, яку потрібно буде вирішувати в терміновому порядку, або до смерті близького родича. Розбиті годинник – безвихідна, на вашу думку, ситуація розв’язана лише ціною значних втрат. До чого сняться розбиті годинник на руку –до непередбачених витрат, настінні – у вас чергові неприємності, підлогові – чекайте поганих звісток. Тріснуте скло – це попередження, ви станете жертвою власної легковажності.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Дівчині сняться годинники з різних причин, одна з них – настав час вирішувати накопичені проблеми. Інша – не варто забувати, що завдяки покладливому характеру, у вас відмінні

Якщо жінці наснився годинник, то у вашому оточенні з’явився чоловік, з яким вас пов’язують виключно ділові інтереси. Але не виключена можливість, що ваші стосунки набудуть романтичне продовження. Іноді жінці сняться годинники як символ того, що вона не стримана мовами – ваші критичні зауваження можуть призвести до конфлікту.

Чоловікові зі сну годинник вказують на вдалий час для вирішення професійних питань. Проявіть свій творчий потенціал і не втрачайте самовладання. Одруженому вони сняться, як обіцянку успіху в справах, але при виникненні конфлікту з колегами постарайтеся відстояти свою думку.

Якщо дитині наснився годинник, швидше за все, це не має пророцького значення. Вашій дитині просто хочеться мати такі годинники. З’ясуйте, яка це була модель, і подаруйте їх на найближче свято.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Годинник у сні – до чого це? Вони можуть наснитися людині, яка не цінує свій час, а також того, кого незабаром чекає різкий поворот долі. Щоб знати, до чого саме варто бути готовим, давайте заглянемо в різні сонники. Ми вибрали для вас тільки ті тлумачі, які вважаються найбільш докладними і правдивими на сьогоднішній день. Тлумачення в них можуть трохи відрізнятися, тому слухайте свою інтуїцію, саме вона підкаже вам правильний відповідь.

Сонник Міллера – життя дуже швидкоплинне

Годинник на стіні сняться як нагадування про тлінність усього сущого – життя проходить дуже швидко, але розумієш це занадто пізно. Приснилися годинник на руці – скоро здійсниться важливу для вас подію. Побачили старовинні годинники – попереду наступ періоду оцінки власної значущості, вас займає думка про те, яку пам’ять про себе ви залишите на землі. Якщо уві сні вам подарували годинник – на вас покладуть відповідальність за сторонню людину, з вашої точки зору досить обтяжливу.

Сонник Ванги – вас чекають випробування

Бачити багато годин у сні — ви хочете щось зробити наяву, але постійно відкладаєте.

Годинник без циферблату, на думку Ванги – це пророчий сон про страшну трагедію, яку вам не пережити без допомоги згори. Вам сниться цокання годинника – це передбачення майбутніх випробувань, які вам доведеться пройти для здобуття щастя і спокою.

Коли наснився годинник на стіні – ви отримали попередження, що витрачаєте своє життя даремно. Настала пора осмислити своє минуле і приступати до активного творення свого майбутнього.

Сонник Фрейда – можливо нове знайомство

Приснилися настінні або підлогові годинники – це пророкування про можливості сексу з особливою зовні холодною, але в стінах будуара чуттєвої і пристрасною. Якщо уві сні ви підводите годинник – за вашу роботу ви отримаєте нематеріальна винагорода. А ось як трактує розбиті годинник сонник: вас чекає неякісний секс. У вас і вашого партнера різні сексуальні звички, але ніхто не хоче піти назустріч іншому. Доведеться вам домовитися, щоб все налагодилося.

Сучасний сонник – пора змінювати своє життя

Сонячні години – пора переглянути свої особисті відносини, що-то пора міняти. Пісочний – вас очікує сварка з коханою людиною. Постарайтеся не захоплюватися, поки справа не дійшла до повного розриву відносин.

Приснилися електронні годинники – вам посміхається удача! Пора втілювати в життя ваші плани, але непогано б знайти однодумців – поодинці вам не впоратися.

Будильник – ви піддастеся безпідставним звинуваченням у чужу помилку. Негативні емоції вам забезпечені. Сниться, що спрацював будильник –ви перебуваєте в стані якихось обмежень, або вами опанувало почуття безвиході і непоправності всього, що відбувається.

Ви вкрали годинник — ваша репутація під загрозою, будь-яке ваше слово ваші вороги намагатимуться обернути проти вас. Продавали годинник – вас можуть обдурити, або вас зрадить ваш друг;

Ремонтувати годинники — доведеться розбиратися з помилками, причому як за власними, так і чужими. Без стрілок Циферблат передвіщає наступ періоду відносного спокою: чи ви підете на пенсію, або вас скоротять на роботі. Зупинилися годинник – у ваших справах давно не відбувалося нічого нового.

Індійський сонник — велика відповідальність

Вам належить керувати людьми, приймати важливе рішення в найближчому майбутньому. Наручний — керівна посада, настінні — справи, пов’язані з веденням господарства, великі підлогові годинники — прийняття життєво важливих рішень.

Російський сонник — порушення планів

Дивитися на годинник у сні — запізнення. Переводити, лагодити — зміна планів, перенесення запланованих термінів, відкладаються важливі справи. Купувати, вішати на стіну, отримувати в подарунок — збіг обставин не дозволить вчасно виконати бажане.

Сонник духовних шукачів — не варто поспішати

Настінні годинники — занадто довгі метушливі збори, запізнення. Великі підлогові годинники — участь у змаганні на час виконання важливого завдання в стислі терміни. Маленькі кишенькові годинники — марно поспішати кудись, прийти заздалегідь. В цю ніч побачене сновидіння рекомендується гарненько обдумати і бути уважним до оточення.

Висновок

Годинник відлічує наш час від народження до смерті, не розрізняючи ні щасливих хвилин, ні тяжких днів. Уві сні час для нас зупиняється, і ми поринаємо у світ мрій. Ми бачимо фантастичний світ, який якоюсь гранню стосується реального світу, і ця грань – наші сновидіння. Сон впливає на реальність, або сон сниться під впливом реальності? Мабуть, обидва твердження вірні. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code