До чого сняться Граблі: тлумачення в різних сонниках

Вам наснилися граблі? Можливо, на вашому життєвому шляху зустрінуться неприємності, пов’язані з незакінченими справами. Подібні сни дають сновидцям можливість виправити помилки життя. Як упевнений сонник, граблі – сон-підказка. І щоб повною мірою скористатися їй, необхідно розтлумачити сновидіння з урахуванням всіх дрібниць.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Працювати граблями уві сні-сновидцу необхідно закінчити свої справи, не варто їх відкладати на потім;
  • Бачити, як працюють інші – друзям або близьким людям посміхнеться успіх;
  • Приснилися зламані граблі? Можливо, зірветься зустріч або заплановану подорож через хворобу або отриману травму;
  • Наступити на граблі уві сні, це знак, що пора змінити роботу, ваші праці не гідно оцінюють;
  • Вибирати в магазині новий інвентар – пошуки нового місця роботи нарешті увінчаються успіхом;
  • Зайнялися ремонтом? Незабаром отримаєте грошову винагороду за свої старання.

Сонник Міллера

За Міллером, граблі в сновидінні обіцяють важку і малооплачувану роботу. Зламаний інвентар пророкує конфліктну атмосферу в робочому колективі. Працювати граблями-ознака наполегливої роботи, яка в підсумку призведе до наміченої мети. Якщо сновидець отримав травму – варто остерігатися колег, є ризик бути обдуреним.

Сонник Ванги

Згідно сонником Ванги, отримати травму від граблів уві сні – значить потрапити в конфліктну ситуацію на роботі. Наслідки такої розбіжності сильно позначаться на вашому здоров’ї і емоційному стані. Ще одне тлумачення подібного сну-початок нового життєвого шляху. Досить робити одні й ті ж помилки.

Сонник Фрейда

Граблі сповіщають сновидіння, що незабаром вдасться вирішити застарілі питання за допомогою друзів. Позбутися тривалої хвороби, яка час від часу доставляла незручності. Працювати граблями-закінчиться застарілий конфлікт і налагодяться відносини з оточуючими.

Висновок

Як можна тлумачити сни, в яких ми бачили граблі? Даний інструмент дуже корисний для домашнього господарства. У наших сновидіннях значення предмета трохи інше. В основному, побачені граблі говорять про незакінчені справи і обов’язки сновидіння в реальному житті. Однак в залежності від деталей сну тлумачення може змінюватися. Допомогти Вам у цьому може будь-який сучасний сонник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code