До чого сняться гуси: тлумачення сну за різними сонниками

Ці птахи часто асоціюється з негативними емоціями, так як багатьом на розум приходять сільські гуси з дитинства, які викликали трепет і страх своїм шипінням. До чого сниться гусак? Але як говорить сонник, гусак уві сні символізує радісні зміни, новини або ж застереження про можливі неприємності. Тому для того щоб зрозуміти, до чого сняться гуси, важливо згадати деталі сну для точної розшифровки: кількість птахів, їх колір, поведінка гусей, ваші емоції, навколишнє оточення та ін.

Тлумачення сну про гусей з урахуванням подробиць

До чого сняться гуси уві сні? Сучасне трактування образу цієї домашньої птиці говорить про те, що сновидець ризикує потрапити в незручну ситуацію, стати учасником інтриг, вибратися з яких допоможе друг. Також якщо вам приснилися гуси, цей знак може передвіщати появу вірного товариша або зустріч з людиною, яка стане вам спорідненою душею, опорою в житті. Щоб точно розтлумачити сон, гуси в якому були однією з ключових деталей сюжету, постарайтеся згадати якомога більше деталей сновидіння.

Тлумачення в залежності від кількості

Якщо вам приснився гусак, який був один, такий сон символізує отримання премії або нагороди, так і зустріч з важливою, впливовою людиною, яка буде вставляти палиці в колеса, заважати здійсненню планів. Якщо гусак уві сні летів, то вам доведеться випробувати тугу і печаль, яка швидко пройде. Французький сонник також попереджає про низку брудних пліток і чуток.

Один гусак уві сні віщує появу відданого друга, а зграя гусей символізує міцну і дружну сім’ю. Крім того, добрим знаком можна вважати сон, де домашні гуси плавають у водоймі, адже настають зміни на краще і удача в справах. Зграя плаваючих диких гусей знаменує важку працю. Якщо уві сні людина бачила себе господарем зграї, то насправді він завоює повагу впливових персон.

Якого кольору був гусак: білий, сірий, кольоровий, крапчастий

Як говорить сонник, гусак білий є символом щастя і радості. Вас чекає багатство, будь то премія або збільшення окладу, а для молодої жінки сон обіцяє вдале заміжжя. Для дітей є інше тлумачення, до чого сняться білі гуси, такий сон віщує приїзд довгоочікуваних гостей. Можливо, вас скоро відвідають родичі або друзі.

Продовжуємо вивчати сонник: гуси білі у Вашій міській квартирі означають, що ви можете втратити авторитет через свою безпечність і марнотратства. А ось якщо ви годували білого гусака-Вашою довірою зловживають люди. Брудний, але спочатку білий гусак символізує невдачу у фінансовій сфері або втрату великої суми грошей.

Сірий або чорний гусак є уособленням смерті, згасання або хвороби, недовіри у відносинах. Також він може бути символом тривоги, туги або занепокоєння. Побачений сон попереджає про необхідність відпочинку, приділіть увагу духовному і тілесному здоров’ю.

Гуси крапчасті (з різнобарвним забарвленням) говорять про те, що ви метушитеся між добром і злом, ваше життя рясніє злетами і падіннями. Зараз вам потрібно зменшити темпи і обміркувати свої рішення, щоб не погіршити становище. Приділіть увагу своїй другій половині, щоб відчути її підтримку.

Що він робив: мирно поводився або нападав на вас

  1. Летяча вдалину зграя гусей говорить про втрату душевного спокою, прихід меланхолії. Для позбавлення від цього гнітючого стану вам необхідно змінити обстановку, можливо, поїхати у відпустку або відвідати родичів.
  2. Почути гусячий гогот-не до добра, можливо, вас за спиною обговорюють знайомі, розводять плітки. Не варто звертати на це уваги, щоб не втрачати сили і рухатися далі до успіху.
  3. Відчути, як вас кусали або клювали гуси — зрада коханої людини сильно розчарує і відніме багато сил.
  4. Шиплячі гуси говорять про те, що людина болісно сприймає критику, не вміє об’єктивно оцінювати себе і свої вчинки. Краще не вступати в суперечки і не провокувати появу занепокоєння.
  5. Якщо ви тікаєте від гусей, то в реальності вас розчарують, не виправдають ваші надії.
  6. Гуси, які мирно щипають травичку на галявині, є знаком поліпшення фінансової ситуації, набуття друзів і взагалі, в житті настає світла смуга.
  7. Якщо гусак чистить пір’я – до добрих новин. А для дівчини сон обіцяє отримання любовного послання від її коханого, і навіть швидке заміжжя.

Що ви робили в сновидінні?

До чого сниться: гусак нападає на вас, і ви змушені захищатися або тікати. Сон, в якому ви обороняєтеся від агресивно налаштованого гусака, знаменує втрати і розчарування в своєму другові або другій половинці.

Обскубування гусей обіцяє розчарування, обман або крадіжку. Можлива зустріч людини, чия горда вдача і себелюбність будуть провокувати між вами конфліктні ситуації. Будьте спокійні, не піддавайтеся на провокації, а краще спробуйте відновити душевну рівновагу, набудьте впевненості в собі.

Мертвий гусак уві сні пророкує невдачу, яка в подальшому виявиться джерелом доходу. Один з сонників стверджує, що вбивство гусака обіцяє отримання спадщини, а згідно з іншим трактуванням – життя перетвориться на низку неприємностей різного характеру.

Смажити гусака — фінансова ситуація покращиться, будуть з’являтися приводи для радості, до того ж ви зможете стати причиною примирення двох людей. Але також перевірте підшлункову залозу, налягайте на здорову їжу (овочі, зелень, фрукти), виключіть жирну їжу. Їсти уві сні гусака – вас мучать сумніви, просто довіртеся внутрішньому голосу, приймаючи рішення.

Якщо ви уві сні набиваєте подушку гусячим пір’ям, то успіх у справах і приємні сюрпризи вам забезпечені. Даний сон також може стати символом набуття нової нерухомості і зміни місця проживання, а можливо, і подорожі.

А можливо, вам наснилися гусячі яйця? Такий сон сприятливий, якщо яйця були чистими і цілими. Для жінки він обіцяє довгу і приємну подорож, причому, чим більше яйця, тим далі вона відправиться. Добрим знаком є сновидіння і для чоловіка, адже він обіцяє достаток і хорошу посаду.

Інші цікаві тлумачення сну про гусей

Бачити себе малюючим гусей означає, що ви самі створюєте собі проблеми на порожньому місці, марно турбуєтеся і вганяєте себе в складне становище. У вас є сили і потенціал для досягнення успіхів в роботі, але ви не використовуєте їх на всі сто. Вам варто набути впевненості і бути більш активним . Крім цього, сон трактується як знак появи вірних і чуйних друзів, з якими ви зможете збудувати довірчі відносини і навіть побудувати успішний бізнес.

Кришталевий гусак асоціюється з дурними вчинками, необдуманими діями, які “підмочать” вашу репутацію. Поспішне рішення може обернутися катастрофою надій і невиконанням бажань. Ви витаєте в хмарах і не звертаєте уваги на суть речей, через що ризикуєте залишитися на самоті.

Іграшковий гусак вважається сприятливим знаком, особливо для незаміжньої дівчини – такий сон обіцяє їй втілення мрії в реальність, вигідне заміжжя. Для сімейних людей він обіцяє щасливе, гармонійне і довге життя. Той, хто тримає в сні таку іграшку, неодмінно досягне успіхів у кар’єрі.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Сновидіння за участю гусей завжди буде трактуватися неоднозначно. Існує величезна кількість сонників, але що, якщо ми звернемося до найбільш відомих і перевірених джерел? Представляємо вашій увазі трактування з чотирьох найактуальніших і правдивих сонників, коли-небудь написаних. Отже, якщо вам приснилися гуси, до чого це…

Сонник Міллера — великий ризик небезпек і хвороб

Психолог Густав Міллер вважав, гусак що пасеться на лузі є символом сили, достатку і влади. Якщо птах сів вам на голову, то не варто чекати добра, а навпаки – збільшиться ризик аварій, хвороб. Для тих, у кого є діти, сон попереджає про небезпеку їх чаду. Постарайтеся приділити увагу його здоров’ю, колу спілкування — можливо, в його оточенні є погано впливають на нього люди. Також кричущі Птахи – до клопотів і нещастя, а ось вбивство гусей пророкує природні катаклізми і стихійні лиха. Мертвий гусак пророкує втрату близьких людей і неприємності.

Сонник Ванги — вас чекає багатство і везіння

Болгарська ясновидиця вважала, що для жінки сон обіцяє довге, щасливе життя з її обранцем, а для молодої дівчини обіцяє вдале заміжжя. Білі гуси є уособленням багатства і везіння. Також Ванга вважала, що летячі гуси символізують ностальгію за минулими часами і тугу, бажання повернутися в дитинство. А ось годувати гусей є передвісником втрат.

Сонник Фрейда — готуйтеся до приємної зустрічі

Зігмунд Фрейд вважав, що сон символізує зустріч зі старим другом або нове знайомство, яке може перерости в ближчі відносини. Для холостих важливо придивитися до своєї обраниці, яка в майбутньому стане супутницею по життю. Адже велика ймовірність того, що вона виявиться зовсім не тією, за кого видавала до початку сімейного життя…

Сучасний сонник — інтриги, плітки і сварки

Гуси уві сні обіцяють інтриги, плітки і сварки. Не виключені проблеми в роботі, людина втратить довіру начальства. Для молодої жінки сон обіцяє заміжжя, а перед весіллям побачений білий гусак трактується як символ щасливого подружнього життя.

Холостому хлопцеві сновидіння віщує невірний вибір дівчини на роль дружини. Можливо, вона буде лінива, скверна характером. Варто придивитися до інших дівчат, раптом та сама чекає, коли на неї звернуть увагу!

Висновок

Наснилися гуси — до чого це? Як ви бачите, такий сон може бути і позитивним, і негативним знаком. Трактування залежить від безлічі деталей, тому постарайтеся згадати свій сон якомога докладніше. Якщо вам все ж здається, що значення сну виходить негативне, не турбуйтеся і не приймайте тлумачення близько до серця. У вигляді цього сну вам було дано попередження від вищих сил: знаючи, що може статися, ви можете зробити потрібні дії та уникнути негативних подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code