До чого сняться Хрестини: тлумачення в різних сонниках

Якщо вам сняться хрестини, врахуйте, над ким вона проводиться, і яку роль ви граєте в сновидінні. Як пояснює сонник, хрестини – це символ того, що не завадило б позбутися власної гордині. В іншому випадку родичі і близькі друзі перестануть вам довіряти найближчим часом.

Спостерігали у сні як хрестять дитину? Наяву ви не вмієте відстоювати своєї думки, з-за чого часто страждаєте.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Хрещення здійснювали над вами, значить, вам належить пройти через ганьба заради вашого близької людини;
  • Спостерігали за малюком, над яким здійснюють дію, наяву ви просто зобов’язані навчитися боротися за власну думку;
  • Якщо самі проводили хрещення, можлива сварка з близьким другом;
  • Бачите хресний хід – вам необхідна людина, надійний товариш, якому ви зможе довіритися повністю;
  • Привидівся уві сні Іоанн Хреститель, значить, всередині вас йде боротьба добра зі злом;
  • Якщо хрестили немовля у власному будинку, радить переглянути свої погляди на життя і звички. Ваші принципи давно вимагають виправлення;
  • Хрещення в сні людини, який не хрещений в реальності, може означати бажання здійснити цей обряд насправді;
  • Присутність на події означає хороші відносини між членами сім’ї.

Сонник Міллера

Густав Міллер говорить про те, що ви будете прилюдно засуджені і принижені. Але зробите подібне виключно заради благополуччя вашого родича. Якщо спостерігали за хрещенням незнайомої людини, прийшов час відстоювати власні інтереси.

Сонник Ванги

Хрещення своєї дитини означає, що вам знадобиться допомога з боку ваших родичів. Не варто нехтувати їй навіть, якщо просити зовсім не хочеться, і ви звикли вирішувати всі питання самостійно. Якщо хрестили чужої дитини, Ванга тлумачить таке сновидіння як прохання про захист у вас від людини, якого ви погано знаєте.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо хрещення відбувається вдома, то в реальному житті ви не готові взяти на себе відповідальність і повністю змінити протягом вашого життя заради любові і створення сім’ї. Власне хрещення означає, що вам доведеться піти на ризик, але він буде виправданий.

Висновок

Якщо вам важко відновити весь сон повністю, то спробуйте проаналізувати окремі його частини. Ви зрозумієте основну суть підказок, даних сновидінням, а з подробицями цілком можна розібратися і по ходу справи. Прислухайтеся до своїх відчуттів в результаті сну. Які почуття наповнюють вас? Так ви зможете зрозуміти, яку забарвлення має ваш сон в реальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code