До чого сняться Калоші: тлумачення в різних сонниках

Повне тлумачення сновидіння залежить про те, чиї були калоші, на що не були надіті: на ноги, або на валянки, брудні вони були або нові, чорні або навіть червоні. Однак, як вважає сонник, калоші, у більшості випадків – символ далекої дороги або подорожі, однак подібний сон обіцяє Вам неприємні новини, але, можливо, і радісні події…

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Приснилися калоші на ногах – чекайте далеку дорогу, яку насилу перенесете, ще є можливість підхопити грибкове захворювання;
  • Одягати старі брудні калоші їх – чекайте невдачу в грошах і бізнесі;
  • Купувати нові калоші-неприємності зміняться дурними вчинками сновидіння;
  • Бачити себе в брудних калошах – варто більше приділяти уваги своїм близьким;
  • Бачити уві сні діряві калоші – чекайте зради з боку близьких. Однак у вас є шанс підготуватися і виправити ситуацію, що склалася;
  • Йти в калошах по дорозі-не варто ні про що турбуватися, все йде своєю чергою;
  • Якщо вам приснилися червоні калоші-варто очікувати неприємну зустріч;
  • Надягати чужі чорні калоші – несприятливий знак;
  • Якщо чоловік побачив себе уві сні в калошах-значить, сновидец зробить все по-своєму, не слухаючи думки оточуючих;
  • Якщо вам приснилося, що ви мили калоші – запланована поїздка, швидше за все, скасується. Також будьте обережні з новими знайомими, є ризик бути обдуреним.

Сонник Міллера

Надягати нові калоші-сновидець повинен задуматися над своєю поведінкою. Можливо, ви поводитеся не дуже делікатно з оточуючими. Одягали калоші на дитячу ногу? В реальному житті ви чудовий батько. Не варто про це турбуватися.

Сонник Ванги

Сонник Ванги трактує сон про калоші в двох напрямках. Якщо сновидець бачив уві сні нові, чисті калоші, значить, його чекають тільки приємні події в житті. Чекайте новини, які принесуть вам тільки позитивні емоції. З іншого боку, рвані або брудні калоші принесуть сновидінню неприємні звістки, можливі невеликі проблеми на роботі або в бізнесі.

Сонник Фрейда

Ходити в калошах, на думку Фрейда – до довгої дороги, яка займе у вас багато часу і сил. Згідно сонником, калоші символізують сновидіння як відповідальної людини. Білі калоші попереджають, що він занадто недовірливий, і всі проблеми в його житті вигадані і безпідставні.

Висновок

Деколи сонники можуть трактувати одні й ті ж сновидіння по-різному, однозначної відповіді немає. Все залежить від обставин і нюансів сновидіння. Хоча в більшості випадків калоші – це символ далекої дороги і подорожі. Однак подібний сон може сновидцу принести як приємні сюрпризи, так і погані новини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code