До чого сняться коханці: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Сни з романтичним підтекстом залишають приємні відчуття і добре запам’ятовуються. До чого сниться коханець жінці або коханка чоловіка? Як відображення нашої реальності, тема позашлюбних зв’язків не обійшла стороною і наші сни. Як говорить сонник, коханець або коханка уві сні символізує прагнення розфарбувати емоціями своє життя, а можливо, таємне намір налагодити стосунки зі своєю другою половиною.

Сон, в якому вам приснився коханець або коханка, говорить про вашому внутрішньому світі і сприйнятті відносин.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Мабуть, ні в одному іншому випадку деталі сну не мають такого великого значення. Тлумачення до чого сняться коханці залежить в першу чергу від того, хто побачив сон, чоловік або жінка. Дуже важливо, чи мали ви самі коханця або коханку уві сні або стали свідком зради своєї другої половинки. Мають значення і емоції, які ви відчували в сні — приємні відчуття від зустрічі з коханою людиною або розчарування від того, що ваш роман розкрився.

Якщо чоловік бачив уві сні свою коханку

 1. Образ шикарної коханки в чоловічих сновидіннях може бути пов’язаний з внутрішніми страхами і побоюваннями. Як говорить сонник, коханка може символізувати сплячого до новизні вражень, емоційної відкритості і ретельно приховувану страх публічного осуду.
 2. До чого сниться коханка, яка існує в реальності — цей сон зайвий раз нагадує про таємні бажання. Сон, коханка в якому була вам незнайома, говорить про можливі скандали всередині сім’ї або розборках з сумнівними партнерами по бізнесу.
 3. Остерігайтеся сновидінь в якому коханка вам невірна, це може бути знаком до появи давніх недоброзичливців, ворогів. А якщо її обіймає хтось чужий – можливо незабаром у вас буде конфлікт з друзями і повний розрив відносин з ними.
 4. Частим є питання, до чого сниться колишня коханка. Можливо, в минулому у вас залишилися недомовленості і взаємні претензії, що не дають вам спокою або ж ви пристрасно бажаєте відновлення цих відносин. Читайте також: до чого сниться колишня дівчина.

Вам приснився коханець вашої дружини

Щоб зрозуміти, до чого приснився коханець уві сні треба знати, чи існує такий персонаж насправді. Тому що найчастіше подібний сюжет не має ніякого відношення до реальної зраді. Часто такий варіант розвитку подій виникає в сновидіннях «загуляв» чоловіка, і він проектує цю ситуацію на свою дружину.

Як говорить сонник, коханець у ліжку вашої дружини – ознака серйозного захворювання в майбутньому, а бачити секс у сні – до великого конфлікту з бійкою. Якщо холостяку сниться сон, в якому до його дружині приходить коханець з подарунками і частуванням, наяву слід побоюватися підлабузників. Вони обманом і хитрістю хочуть ввійти до вас у довіру для досягнення підступних задумів. Якщо уві сні ви всі сили б’єте «друга» своєї дружини, та так, що «тріски летять» знайте, що незабаром вас чекає висновок вдалої угоди, вигідне придбання або підвищення на службі. Читайте також: до чого сниться бійка.

Коханець уві сні для заміжньої жінки

Якщо заміжній жінці приснився коханець, це говорить про охолодження почуттів в сім’ї.

Бачити уві сні коханця сигналізує про нестачу уваги чоловіка, або охолодженні почуттів до нього. Якщо у вас в реальності є таємний друг, але у вашому сновидінні він з іншою жінкою — значить, останнім часом ви багато часу витрачаєте даремно на безперспективні справи. Також зрада коханця уві сні може вказувати на ваше прагнення втекти від суворих реалій буднів і, як страус, засунути голову в пісок.

Не дуже хорошим сигналом є сон, коханець в якому був разом зі своєю дружиною. Це може пророкувати вам серйозні грошові труднощі. Наберіться терпіння і відпустіть ситуацію, в найближчому майбутньому все вирішиться само собою. В іншому випадку, це може призвести до нервового виснаження, а здоров’я це не додасть.

Що означає бачити уві сні колишнього коханця, вам підкаже його психологічний портрет. Приділіть особливу увагу рис характеру, притаманних даного персонажу. Цілком можливо, що такі риси можуть знову стати причиною конфліктів у теперішніх відносинах або ж, навпаки, вам підсвідомо їх не вистачає. У сновидінні колишній лається на вас, кричить – будьте готові, що хтось хоче дошкулити вам.

Незнайомий чоловік у снах молодої дівчини віщує приємне знайомство в реальності. Це символізує швидкі зміни в особистому житті і інтимних відносинах. Для заміжньої дами поява в снах імпозантного незнайомця, завів з нею інтрижку, обіцяє приємну зустріч або нові знайомства. Читайте також: до чого сниться колишній коханець.

Якщо вам приснилася зрада вашого чоловіка

Негативні емоції і підозри викликає сновидіння, де фігурує пасія вашого чоловіка. Такий розвиток подій може відображати ваші явні страхи і побоювання. Хоча, це виняток із правил, коли наяву коханка все-таки існує. Щоб дати більш точне тлумачення сну необхідно врахувати деякі нюанси.

 • Якщо ви бачите коханку чоловіка і при цьому мирно з нею розмовляєте, значить, немає приводів для занепокоєння, в реальності ваш чоловік вам вірним;
 • Якщо вам сниться бурхливий скандал з цією дамою, можливі швидкі розбіжності в сім’ї, а можливо і розлучення.
 • Побиття суперниці у сні – поганий знак, він сигналізує про прийдешні протиріччях і розлади в сім’ї і на роботі.

Тлумачення за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Людські відносини багатогранні і складні. Від того, як складаються ваші взаємини з оточуючими людьми характеризує ступінь вашої задоволеності Як правило, якщо у вас не складаються стосунки з колегами, то вас все частіше відвідує думка про зміну місця работѕ, а якщо труднощі і нерозуміння з’являються у відносинах? Величезною спокусою стає підтримка на стороні, легкі і хвилюючі інтрижки, в яких на перших порах є все, що вже згасло в сім’ї. Хтось шукає нових емоцій, хтось рятується від одноманітності, хтось просто хоче уваги і душевного тепла — у кожного своя історія стосунків на стороні. Заборонений плід – він завжди солодший. Якщо приснився коханець — до чого це? Знайти відповідь допоможуть різні сонники.

Якщо вам приснився колишній коханець, це означає вашу ностальгію за минулим часам.

Сонник Міллера — ностальгія про минуле

У Міллера зустріч з колишнім коханцем і інтимний зв’язок з ним – ознака ностальгії за минулими часами, вам не вистачає цих відносин і підспудно, ви шукайте зустрічі з цією людиною. Якщо ви цілуєтеся з колишнім – значить скоро станеться щось таке, що викличе у вас сильне здивування, і можливо, не приємне.

Якщо вам привиділася сварка з коханцем – чекайте позитивних змін в особистому житті. Б’єтеся з коханцем? Очікуйте труднощів наяву. Можливо ваш чоловік почне проявляти замашки власника, і провокувати скандали.

Сон, у якому ви бачите кілька коханців відразу, говорить про вашому моральному і фізичному виснаженні. Вам необхідно подумати про відпочинок і розслабитися, насолоджуватися життям. Якщо в якості коханця виступає неприємна вам людина, остерігайтеся того, що в дійсності ваш потенційний партнер може доставити вам клопоти і неприємності.

Сонник Ванги — вам потрібна увага

До чого сниться коханець у сні? Якщо ви бачите, як у сні ви цілуєтеся з коханцем, причому в людному місці, будьте обережні, тому що все таємне рано чи пізно стає явним. Якщо подібний сон сниться дівчині, у якої зараз немає відносин, їй потрібно просто уважно озирнутися. Можливо поруч є небайдужий до неї чоловік, і, можливо, цей таємничий незнайомець приховує від всіх зароджуються почуття до неї.

Якщо уві сні поруч з вами в ліжку стороння людина – в реальності ви пригнічуєте в собі почуття незадоволеності, що доставляє вам дискомфорт, ви бажаєте змінити своє особисте життя. Жінці, вірною своєму чоловікові, побачений коханець підтверджує її потреба в чоловічому уваги. Нічого розпусного у тлумаченні такого сну ні, їй просто дуже не вистачає душевного тепла, уваги і турботи чоловіка.

Сонник Фрейда — пора урізноманітнити життя

Коханець уві сні ваше приховане бажання урізноманітнити своє життя, наповнити новими емоціями, можливо, вас не влаштовують нинішні інтимні стосунки. Поява в снах таємного одного з минулого говорить про те, що у вас в душі залишилася затаєна на нього образа. Ви можете і не підозрювати про це, але минуле тонкою ниткою досі тягнеться крізь ваше життя.

І ваша підсвідомість періодично нагадує про це, даючи зрозуміти, що ви ще зберігаєте емоційну прив’язаність. Щоб не тягнути за собою по життю вантаж минулих непотрібних образ, вийміть з пам’яті цю тяжкість і уявіть, що ви викидаєте її, як непотрібний мотлох. Можливо, вам варто переглянути своє ставлення до минулого досвіду, позбутися від почуттів і зміцнити відносини з цим коханою людиною.

Сучасний сонник — можливе весілля наяву

 • Для молодої незаміжньої жінки коханець у сні — до насувається весілля. Розмовляти з ним у мріях — до щастя в сімейному житті, взаєморозумінню з коханим, і повною інтимної гармонії.
 • Неважко вгадати, в чому сенс сну з оголеними коханцями в ліжку. Подібний сюжет вказує на чистоту і щирість почуттів обранця;
 • Якщо уві сні одночасно є і чоловік, і коханець – це знак того, що жінка підсвідомо порівнює своїх партнерів;
 • Якщо коханець, з яким ви підтримуєте в даний момент відносини, у сні вмирає — це означає розрив таємницею зв’язку;
 • Сниться, як таємний друг приводить вас в свій будинок? Ймовірно, вам доведеться вибирати між ним і чоловіком, і, швидше за все, вибір цей очевидний;

Приснилася благовірна вашого коханця — явний сигнал про здогадах законної дружини про наявність у чоловіка адюльтеру на стороні. Мирна розмова з нею уві сні обіцяє, що наяву вона не зробить спроб до викриття вашої парочки. А от бійка з нею уві сні попереджає, що ваші незаконні відносини розголосять.

Давньоримський сонник — ви не впевнені в собі

Якщо вам приснилася коханка чоловіка, то ви побачили персоніфікацію власного страху і невпевненості. Якщо вона була надто молода — ви боїтеся старіти, якщо зла і враждбна щодо вас — ви зайве мягкотелы і тому беззахисні у відносинах і так далі.

Мусульманський сонник — сімейна сварка наяву

Бачити коханку чоловіка — до сімейної сварки, причиною якої може стати надмірна ревність. Але мирне спілкування з коханкою, навпаки, означає щасливий шлюб, побудований на довірі і взаємній повазі.

Сонник XXI століття — обережніше з фінансами

Бачити коханку чоловіка — підозри в зраді безпідставні. Бачити чоловіка з коханкою — вас зачепили чиїсь слова. Бачити жінку, про яку чужі люди кажуть, що вона коханка чоловіка — сумніватися у виборі, варто бути обережною з фінансовими справами.

Висновок

Звичайно, ставлення оточуючих людей до подібного насправді буде негативним, і факт позашлюбного зв’язку буде піддаватися критиці. Але що, якщо у вашому житті не вистачає теплоти і розуміння, набридла рутина і сірість буднів? Тоді поява коханця в сновидіннях не злочин, адже сни — це тільки відображення неусвідомлених бажань…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code