До чого сняться комахи: тлумачення сну по різним сонникам для чоловіків і жінок

Якщо ви запам’ятали таку деталь сну, як наявність одного або кількох комах, ви можете розтлумачити його по соннику і отримати підказку на майбутнє. До чого сняться комахи? В цілому такі сни несуть негативне забарвлення. Як говорить сонник, комахи — це хвилювання, тривоги, неспокою про дрібниці, клопоти або навіть хвороби. Щоб зрозуміти, що саме вас очікує, згадайте сюжет сну максимально докладно, для цього ви можете використовувати наші підказки.

Комахи зазвичай сняться до хвороб і неприємностей, але багато чого залежить від виду комахи та інших подробиць сну.

Тлумачення сну про комах з урахуванням подробиць

Щоб точно дізнатися, до чого вам приснилися комахи, потрібно як можна більш докладно згадати ваш сон. Подумайте, які конкретно комахи наснилися, багато чи мало їх було, де вони перебували та якою була ваша реакція. Тлумачення всіх цих моментів містить наш сонник, комахи в якому розглянуто в безлічі аспектів.

До якого виду вони відносилися: жуки, мухи, оси, бджоли, метелики та інші

Жук уві сні виступає символом фінансових труднощів.

Жук у сні – до бідності і дрібним складнощів. Дівчині він пророкує швидке знайомство з багатою, але неприємним чоловіком. До чого сняться жуки і комахи на землі і листках дерев – прагнення до скромності і стабільності в заробітку, спілкуванні, праці. Якщо вони повзуть по тілу – вас очікує низка труднощів і неприємних подій, фінансові труднощі. Жуки бігають по руках – до розкрадань, крадіжок. Це комаха також може означати захист від злих сил. Вбивство жуків – сварка в родині, яка назріла вже давно. Врешті-решт її вдасться вирішити.

Муха – символ нав’язливості, настирливості, лицемірства. Вам належить незабаром зіткнутися з людиною, що володіє такими якостями. Чути, як дзижчать мухи або бути в оточенні роя– проти вас будують підступи, пліткують. Якщо уві сні муха переслідує і в’ється навколо вас – до нехорошим передчуттям, смутку, клопотам. Муха на одязі – до наклеп. Побачити мухоловку – до успішному вирішенню нехорошої ситуації, але в процесі виникнуть деякі ускладнення.

Сни за участю тарганів обіцяють появу в житті неприємностей, турбот, проблем, непорозумінь. Наприклад, такий сон може означати прихід заможної людини, допитливого до дрібниць. Також таргани сняться до змін у житті, наприклад, до переїзду. Для дівчини такий сон пророкує зустріч з другою половинкою.

Домашні мурахи сняться до втрат, крадіжок і дрібних неприємностей. А ось садові, навпаки, до сімейних радощів. Традиційно мурахи асоціюються з працьовитістю і злагодженою роботою. Побачити в сні мурашник — вас чекає безліч невеликих, але морочливих справ, суєта. Мурахи можуть снитися до визнання професійних заслуг. Вбивство муравйов – ви самі рушите своє щастя.

Оса уві сні символізує заздрість і зрада. У вас є вороги, і вони не дрімають. Якщо уві сні ви вбили осу – значить вороги будуть переможені. При цьому доведеться принести деякі жертви.

Сни за участю бджіл обіцяють сприятливі угоди, зростання, багатство. Якщо бджіл багато – вас чекає успіх в публічних виступах. Бджоли уві сні можуть означати також хороші новини про сім’ю, нову роботу і збільшення добробуту. Побачити матку – потреба бути краще за всіх в якій-небудь справі. Якщо бджола жалить – к загрозу для репутації.

Джмелі попереджають, що вам мають життєві труднощі. Запасіться терпінням і мужньо подолавши труднощі. Джміль нападає – до суєті і безладу в майнових питаннях. Якщо цілий рій джмелів, готуйтеся до незабутньої вечірці в колі друзів.

Метелик викликає як світлі і добрі асоціації, так і не дуже хороші, такі, як легковажність, поразки, примарні надії на краще. Більшість сонників все-таки трактують образ метелика як щось легке, незабутнє. Перелітає в променях сонця красуня-метелик – до незабутньої зустрічі. Багато метеликів – життя без обмежень, свободу і задоволення. Сидить на вас метелик – до хорошої несподіваної новини.

Гусениця уві сні обіцяє можливості духовного зростання і розвитку, переродження в щось більш досконале. Дівчина, якій приснилася гусениця, можливо дуже скоро дізнається про вагітність. Можна зустріти і негативні значення снів з гусеницями. Це брехливе оточення, зрада близьких, труднощі, хвороби, невдалий шлюб. Розчавити гусеницю у сні – до благополуччя і удачі.

Побачити в сні бабку – до зустрічі з цікавою жінкою. Якщо їх багато – ваше оточення складається з несерйозних і неуспішних людей. Ловити метеликів – заклопотаність незначними справами. Бабка уві сні також тлумачиться як лінь і пусте проведення часу.

Літає навколо слепень сниться до небезпеки або життєвої складності. Вбити ґедзя – до звільнення від давніх труднощів, боргів. Якщо слепень вкусив, розчарують складності у відносинах з протилежною статтю.

Сон за участю коника може означати, як невинне бажання відпочинку, так і велику небезпеку, обман близької людини і плітки навколо вас. Але найчастіше тлумачать образ коника як символ свободи, легкості, непередбачуваності.

Скільки комах ви бачили – одну або цілий рій

Одне гігантське комаха означає незрозумілу страх небезпеки, а можливо і хвороби. А якщо комаха–мутант нападає – ви, найімовірніше, вже притягли негативна подія своїми страхами. Невелика комаха у сні – до появи приставучего докучливого людини.

До чого сняться комахи у великій кількості? У вас можливі неприємності в сфері здоров’я. Подібний сон говорить і про невирішені питання і про наклеп за спиною. Боролися з комахами і перемогли? Відмінно! Вам пощастить, і складна ситуація вирішиться на Вашу користь.

Де вони знаходилися – вдома, на природі або в міській квартирі

Багато комах у вашому будинку — до конфліктів з домочадцями.

До чого сняться комахи в квартирі або будинку – у стосунках з домашніми є шорсткості і гострі кути. Комахи, які літають і повзають по кімнаті, можуть свідчити про порушення ваших кордонів і вторгнення в особистий простір.

 1. Приснилися комахи в ліжку? Значить є привід придивитися уважніше до близького оточення. Можливо, друзі прагнуть лише отримати вигоду з відносин.
 2. Комахи лізуть в вашу їжу? Очікуються невеликі складнощі при досягненні бажаного. Мета буде досягнута, але при цьому вирішення питань займе багато часу.
 3. Комаха на тілі – за вашою спиною активно ходять плітки. Повзає по голові – до благополуччя в грошовій сфері, заповзає в вухо – чекайте поганих новин. Комахи під шкірою можуть сказати про можливі глибоких розладах психіки. Якщо вони копошаться в волоссі, це може сказати про дисгармоничном спілкуванні в сім’ї і хвилювання за здоров’я рідних людей.
 4. Комахи уві сні були на кухні — хтось хоче очорнити ваше добре ім’я. Будьте уважні до справ, за які збираєтеся брати відповідальність. Відмовляйтеся від небезпечних авантюр.

 

Що вони робили – літали, повзали, плавали, кусали вас

 • Кусають — будьте уважніше до свого оточення. Вас хочуть обдурити.
 • Повзають – вас чекають хвороби, розлади і засмучення;
 • Літають по повітрю — вас очікують несприятливі часи в сфері фінансів;
 • Плавають по воді — скоро у ваше життя прийдуть радість, натхнення, задоволення;
 • Ссуть кров — діти перестануть підкорятися вам, що викличе здивування і навіть фізичне нездужання у вигляді головного болю.

Намагаєтеся розчавити і розмазати комаха по підлозі? Чекайте перемог, нових надихаючих цілей, гармонії в різних життєвих сферах. Неприємні обов’язки, які ви виконували раніше, візьме на себе інша людина.

Трактування в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Тлумачення одного і того ж сну у різних джерелах можуть відрізнятися. Коротко пройдемося по найпопулярнішим на сьогоднішній день сонникам відомих авторів. Так інформація, до чого сняться комахи буде більш ємною. Можна буде зробити висновок і розгадати послання, яке зашифроване для нас у снах.

Сонник Міллера – ви можете захворіти

Можливо, ви турбуватиметеся або захворієте, те ж саме може стосуватися близьких вам людей. Але якщо ви в сні вбили настирливих комах, удача на вашій стороні.

Сонник Ванги – ви втратите багато сил

Ванга в своїх прогнозах і тлумаченнях снів пише про комах небагато. Сон про напад гігантського волохатого павука – погане знамення, яке обіцяє проблеми на робочому місці, інтриги та змови. Якщо комаха уві сні кусає, і цей укус викликає параліч, сновидець втратить багато сил.

Сонник Фрейда – ваше ставлення до дітей

Відомий психолог тлумачить сни за участю комах наступним чином:

 • Комахи, як і багато невеликі створення — символ дитинства та дітей;
 • Фізичне знищення і цькування комах може розповісти про те, що діти вам неприємні.
 • Коли уві сні кусають комахи — ви розчаровані своїм життям, а винні, на вашу думку, діти;
 • Довгий і вдумливе розглядання комах говорить про страх заводити дітей. Їм треба гарантувати та забезпечити світле майбутнє, що ви в даний момент не в змозі зробити.

Сучасний сонник — нездужання і клопоти

В даний час можна абсолютно по-іншому тлумачити сни, ніж це написано в більш древніх джерелах. Якщо раніше, мухи на столі віщували збільшення багатства і прихід гостей, то на сьогоднішній день такий сон розповість швидше про нездужаннях і турботах. А все тому, що раніше вважалося, що багато комах тільки в багатому домі, де їм є, чим поживитися. Але в наші дні кожен знає, що комахи переносять хвороби, тому їх присутність в будь-якому будинку небажано.

Східний сонник — у вас є недоброзичливці

Вас чекають непередбачені турботи і підступи від прихованих недоброзичливців. Можливі фінансові втрати, наклеп, хвороби і неприємності в сім’ї. І тільки бабки обіцяють безтурботність і успіх у справах. Вбити комаха означає позбавлення від зайвих проблем і одержання гарних звісток.

Російський сонник — безліч невеликих прикростей

Кусючі і надокучливі комахи(мошки, комарі, гедзі) віщують безліч невеликих прикростей. Якщо вас оточив рій мух, швидше за все, вам доведеться побувати на гучній вечірці, де буде безліч незнайомих вам людей.

Сонник для всієї родини — шукайте своє призначення

Сфера діяльності, в якій ви працюєте, не відповідає аашим здібностям і можливостям. Ось над цим треба серйозно поміркувати і приймати рішення про зміну. Продовження колишнього роду занять веде в нікуди.

Висновок

Таким чином, тлумачення снів з участю комах досить суперечливі в різних джерелах. Трактування снів з участю одного і того ж комахи може кардинально різнитися. Головне – прислухатися до своєї інтуїції і вірити в щасливий результат. При цьому слід враховувати можливі несприятливі ситуації і підводні камені і бути до них підготовленим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code