До чого сняться коштовності: тлумачення за різними сонниками для чоловіків і жінок

Предмети розкоші були в ходу ще у людей, що жили за тисячі років до нас. До чого сняться дорогоцінні камені та інші коштовності уві сні? Як стверджує сонник, дорогоцінні камені символізують владу, могутність і славу. Коштовності є предметом жадання, причиною розбратів, драм і любовних зізнань. Якщо вам приснилися дорогоцінні камені, чи обіцяє такий сон багатство, і чи є можливість дістати їх зі сну — давайте розберемося.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Дорогоцінні камені уві сні зазвичай обіцяють радісні вісті, віщують поліпшення матеріального становища. Але правильне розуміння побаченого залежить від безлічі нюансів. Ось чому так важливо до найдрібніших подробиць згадати сюжет сновидіння: де саме ви бачили коштовності, які дії з ними робили, характеристики прикрас та інших предметів. Докладний аналіз сюжету сну допоможе вам зрозуміти, до чого сняться коштовності

Камені: діаманти, рубіни, смарагди, сапфіри

Вироби з дорогоцінним камінням віщують шану, суспільне визнання, успіх у справах. Але водночас попереджають: не дозволяйте собі необдуманих вчинків, наслідком вашої легковажності стане розчарування і почуття порожнечі в душі.

 1. Дивовижний і прекрасний діамант чарує своєю красою, і навіть уві сні віщує удачу в будь-яких починаннях. Ви можете не побоюватися перешкод і складнощів, настає період, коли все у вас буде виходити легко.
 2. Рубін – чудовий камінь, що має різні відтінки. Рожевий рубін, що привидівся уві сні, говорить про вашу зайву боязкість, червоний — обіцяє виконання бажань. Дрібні рубіни віщують відсутність фінансових труднощів, ймовірність отримання грошей з різних джерел.
 3. Смарагд приносить побачишому його уві сні людині позитивні емоції, удачу і любов;
 4. Сапфіри віщують прийдешні радісні події, сімейні урочистості. Також він обіцяє щастя закоханим.

Цінні метали: золото, срібло, платина

Золото, побачене уві сні — хороший знак. Значень у такого сну безліч – вас чекають матеріальні і нематеріальні блага – придбання, вдало завершені проекти по роботі, похвала і заохочення, успішна реалізація своїх здібностей, набуття нових знань, цінних знайомих, підвищення по службі, і багато іншого.

Бачити срібло уві сні — до радості. У самому недалекому майбутньому вас чекає сприятливий період, щасливі новини. Побачена платина обіцяє вам грошові надходження, причому в значному розмірі. Закоханим цей метал говорить про наявність сильних взаємних почуттів.

Якщо ви бачили прикраси з коштовностями

Кільця з дорогоцінними каменями символізують ваш зростаючий авторитет. Каблучка з діамантом віщує щастя в сімейному житті, для холостяків — швидкі заручини, вдалий шлюб. Кільце зі смарагдом – приємне знайомство.

Медальйон, кулон, підвіска у вас на шиї означає перешкоди в реалізації задуманого. Прикраса з сапфіром — сумніви з важливого приводу. Намисто віщує успіх в любовних справах, сексуальну привабливість. Ланцюжки уві сні говорять про те, що ви помиляєтеся щодо обставин важливої справи.

Носити уві сні сережки – до приємних новин, просування по службі, романтичного захоплення. Браслети символізують своєчасне отримання інформації, завдяки якій вам вдасться запобігти обман. Носиться на руці золотий браслет – до грошей, срібний – до сварок. Хрест — заступництво і протекція, що надаються вам. Прикраса, інкрустована рубінами, обіцяє швидке просування по службі. Діадема — майбутнє торжество.

Один або кілька золотих злитків символізує набуття нових знань і умінь, розкриття власних талантів, успіхи в обраній галузі діяльності. Срібні злитки віщують розчарування і сльози. Лежать разом у великій кількості срібні і золоті злитки сняться до отримання значних грошових сум.

Кому належали коштовності: вам або іншій людині

Як говорить сонник, коштовності, якими ви володієте, символізують прекрасні перспективи в житті, можливість домогтися високого положення і поваги оточуючих.

Носити коштовності — здобути популярність. Бачити прикраси уві сні на інших людях — відомим стане хтось із вашого оточення. Слід мати на увазі, що знайдена популярність може вас зовсім не порадувати, будьте розсудливі.

До чого сняться коштовності з камінням в магазині — це означає успіх у справах. Милуватися ними, перебуваючи поруч з вашим обранцем, віщує щасливе сімейне життя, міцне здоров’я, народження дітей. Хтось інший носить ваші зниклі прикраси у сні — до зустрічі з важливою для вас людиною, виникнення романтичних відносин, міцного шлюбу.

Сон, в якому ви в музеї розглядаєте старовинні золоті прикраса і вбрання, попереджає про те, що в недалекому майбутньому вам належить пережити зраду, думка про яку надовго позбавить вас спокою. Вчинити крадіжку цінностей з музею — запобігти можливим неприємностям.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні

 1. Купити дорогоцінні камені уві сні — вас чекає успіх у всіх сферах, особливо-в любові. Славу і почесті віщує покупка дорогоцінних каменів.
 2. Отримувати прикраси в подарунок – вкрай сприятливий знак. Незаміжній дівчині такий сон віщує удачу, прекрасний настрій, швидке заміжжя.
 3. Приміряти прикраси — заздрість до чужого щастя, корисливі мотиви в спілкуванні з обранцями.
 4. Знайти дорогоцінні речі – наяву вас чекає блискуче вирішення поточних справ.

Шукати скарб з коштовностями — свідчення очікують вас труднощів у справах і особистих відносинах. Скарби в скрині віщують серйозні проблеми. Не робіть нічого важливого, період для цього не підходить. Відшукавши скарб уві сні, наяву ви ризикуєте втратити друзів, ваші бажання виявляться нездійсненними, заплановане реалізувати не вдасться. Не зв’язуйтеся з кредитними організаціями, ризик залишитися ні з чим дуже великий. Якщо ж вам пощастило відшукати скриню, повну золотих монет – незабаром грошові операції принесуть більший прибуток, ніж ви очікували.

Втратити коштовності – наяву бути обдуреним. Віддати свої прикраси — ви ризикуєте опинитися в небезпечній ситуації. Уві сні прикраси були викрадені у вас — можливе настання подій, які поставлять під загрозу ваше нинішнє становище. Так, сімейному благополуччю може загрожувати поява суперниці або суперника. Вкрасти у когось дорогоцінний камінь — зробити непристойний вчинок наяву.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Прикраси, що носяться чоловіком уві сні, пов’язані з почуттям власної гідності. Чим більш масивні, що привертають увагу прикраси були на вас надіті, тим менш об’єктивно ви оцінюєте свої особисті якості і можливості. Якщо чоловікові уві сні привиділися прикраси, інкрустовані дорогоцінними каменями, такий сон символізує повагу до нього з боку близьких, високу оцінку його лідерських якостей. Подарувати дівчині прикраси з дорогоцінним камінням уві сні – можливий серйозний перегляд життєвих цілей. Коли чоловік уві сні знаходить золото, це віщує укладення вигідних угод.

Жінкам прикраси віщують хороші перспективи, сприятливі зміни. Незаміжнім дівчатам такий сон віщує симпатії представників протилежної статі, задоволення, пропозиція руки і серця. Жінка, яка отримала в подарунок дорогоцінний камінь уві сні, буде наяву успішна в справах. Якщо жінці сниться, що вона дарує дорогоцінний камінь, наяву можливе вчинення поганого вчинку. Жінці сниться, що вона знайшла золото — до вигідних угод, успішного завершення всіх справ, збагачення.

Дитина побачила коштовності уві сні – у вашої дитини виникнуть захоплення, які допоможуть розкритися його природним задаткам. Бути може, дитина, яка сьогодні із захопленням майструє роботів з дроту, в майбутньому стане інженером – конструктором, блогер – журналістом, і так далі. Підтримуйте благі починання вашої дитини!

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Багатьом популярним на сьогоднішній день сонникам вже більше сотні років, однак, що містяться в них трактування не втрачають своєї актуальності і сьогодні. Також існують сучасні сонники, які описують образи з точки зору людини нового часу. Який сонник вибрати-вирішувати тільки вам, але заради інтересу можна заглянути в кожен і зробити висновки на основі прочитаного.

Сонник Міллера — багатство і щастя

Побачити дорогоцінні прикраси уві сні – до отримання прибутку, задоволення від життя. Коли Вам сниться, що ви носите прикраси – це знаменує швидке кар’єрне зростання, задоволення амбіцій. Якщо у Вашому сні прикраси носить хтось інший, Популярність наздожене когось із вашого оточення. Носити або бачити одяг, розшитий коштовностями — фортуна на вашому боці.

 • Юній особі сон, в якому їй підносять в подарунок прикраси обіцяє багате і щасливе заміжнє життя;
 • Вам подарували прикраси – ви можете позбутися того, чим володієте;
 • Знайти прикраси уві сні – до успіху у важливих справах, підвищенню, поліпшенню матеріального становища;
 • Втратити коштовності – бути обдуреним, упустити хороші можливості, розлучитися з дорогою людиною;
 • Відшукати коштовності – до складного і відповідального завдання;
  Отримали коштовності у спадок? Матеріальне становище істотно покращиться, але виникне почуття тривоги.
 • Купівля прикрас віщує успіх в романтичних відносинах.

Сонник Ванги — цінуйте сімейні відносини

Коштовності, побачені уві сні, віщують сльози, а золото викличе недовіру між членами сім’ї. Такий сон слід сприйняти серйозно і припинити чинити тиск на інших членів сім’ї. Незважаючи на негативне значення побачених прикрас щодо сімейного благополуччя, якщо вам приснилося, що ви знайшли коштовності – це передвіщає успіх, який буде супроводжувати вас у всьому.

Сонник Фрейда — ваше бажання не здійсниться

Бачити дорогоцінні прикраси уві сні означає сильне бажання володіти чимось, що практично недосяжно. Ймовірно, немає і натяку на взаємність з боку людини, до якого ви відчуваєте сильне почуття.

Сучасний сонник — можливо, ви закохані

 • Витончені прикраси, побачені вами уві сні — символ ваших найсильніших почуттів;
 • Обіцяє щастя і успіх у справах знайдене уві сні прикраса;
 • Прикраси, сліпуче блискучі – вас обманюють, керуючись корисливими міркуваннями;
 • У сні ви купили собі прикраси— вас чекають великі витрати наяву;
 • Бачити брошку з сапфірами – ви відчуваєте сильні почуття до когось;
 • Коштовності у волоссі — вас відвідують вдалі думки;
 • Дорогий браслет на руці — символізує щасливе сімейне життя.

Аюрведичний сонник – шкідливі звички

Хворобливі, шкідливі пристрасті. Перебирати і розглядати дорогоцінні камені — бути рабом своїх шкідливих звичок. Красти — інші люди стануть жертвами Ваших уподобань. Дарувати або продавати дорогоцінні камені — позбавлення від поганих нахилів.

Місячний сонник — неправильне рішення

Яскраві та привабливі дорогоцінні камені — символ того, що незабаром у вас виникне спокуса піддатися спокусі, але згодом ви дуже сильно пошкодуєте про це рішення. Тому будьте уважні до всіх пропозицій і підходите до їх оцінки з логічної точки зору.

Символічний сонник — отримання новин

У прикрасах — збирати інформацію про себе з чужих вуст, дізнатися новини здалеку. Розсипані перед вами — залишки колишніх радощів ще дістануться вам. Хтось дарує вам — зрозуміти щось, що відмовлялися бачити раніше.

Висновок

Сновидіння, в якому ви бачите прикраси, віщує вам багатство і успіх. Попереду щасливий період, який обіцяє виконання найзаповітніших бажань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code