До чого сняться квіти: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Ви прокинулися вранці і згадали, що бачили уві сні красивий букет або строкату клумбу. Квіти — до чого сняться ці прекрасні рослини. Як говорить сонник, квіти у сні — знак сприятливий. Незабаром ви отримаєте задоволення або придбаєте щось нове. Однак можна по-різному тлумачити квіти у сні в залежності від того, живі вони були або штучні в букеті або в горщику і т. д. В залежності від подробиць сну змінюється і трактування до чого сняться квіти. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

Квіти у сні — до чого вони сняться? Дізнатися подробиці вам допоможе сонник.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам довелося бачити уві сні квіти, цей образ не можна розтлумачити однозначно, адже квітів існує безліч. Тлумачення будуть різними, якщо ви бачили живі та штучні квіти, цілі або зламані. Сон, квіти в якому вам дарують, також має особливе тлумачення. Скористайтеся нашими підказками, щоб не упустити жодної важливої деталі, і складіть з нюансів загальну картину сновидіння.

Які саме квіти ви побачили?

Троянди у сні означають велику любов, сімейне щастя і затишок, якщо ж вони зів’яли – вас очікують труднощі в любовних відносинах. Постарайтеся пригадати, від кого ви отримали троянди – цей чоловік відчуває до вас почуття. Якщо ж їх збирали ви – друга половинка лише чекає зустрічі з вами.

Лілії віщують хвороба вашу або близької людини. Помовленным варто уникати конфліктів, інакше весілля може засмутитися. Якщо ж ви будете м’якою і ніжною, відносини тільки зміцніють. Також ця квітка символізує провину за щось, зроблене раніше. Ви можете навіть не пам’ятати це подія, але глибоко всередині переживаєте за нього. Мабуть, за цей вчинок не було отримано прощення.

Айстри показують внутрішню і зовнішню красу, харизму, вміння зачарувати, і в той же час скромність, простоту. Ви відчуваєте щастя з людьми, що відрізняються скромністю і чарівністю, а їх трепетне ставлення до вас і ніжність викликають відповідні почуття з вашого боку. Романтична натура.

Нарциси — символ самомилування, егоїзм і небажання йти на контакт з ким-небудь, даний квітка символізує вашу відстороненість від інших, особливо якщо він гарний і свіжий. Зів’ялі і сірі бутони — це почуття самотності, яке важким тягарем тисне на вас. Рвати в саду – ваша спроба допомогти людині може призвести до близьких стосунків, причому це відбудеться непомітно. Якщо ж ви отримуєте в подарунок букет з нарцисів, то ваш шанувальник вас дуже здивує. Більше того, вам варто звернути на нього увагу, він зробить вас щасливою. Також, можливо, він занадто боязкий по відношенню до вас.

Сон, у якому ви бачите півонії, означає зміни у вашому житті. Можливо, вам зроблять пропозицію. Також це символ чоловічого початку, як відображення духовного стану чоловіка. Ви з легкістю впораєтеся з будь-якою роботою, жінки будуть звертати на вас увагу і прагне зблизитися з вами. Якщо ви хворієте, півонія обіцяє одужання.

Якого кольору були бутони у сні?

Білі квіти у сні можуть провіщати швидке весілля.

До чого сняться білі квіти — білий колір у снах означає смуток, скорботу. Несприятливий період наближається, але після нього настане біла смуга, варто лише перечекати. Також, як каже сонник, білі квіти уві сні постають символом чистоти і оновлення. Можливо, його значення в настання нового етапу в житті, якихось серйозних змін. Для незаміжньої дівчини букет білих квітів у сні – швидка весілля.

Чорні квіти — знак печалі і неприємностей. Дійте максимально продумано, щоб не зганьбитися. В особистих взаєминах застій: постарайтеся перечекати цей час, потім настане біла смуга. До чого сняться чорні квіти заміжнім — вони віщують сварки, аж до розлучення. Сонник попереджає: все у ваших руках. В залежності від ваших дій складуться і наступні події.

Червоні квіти — ви переповнені енергією, почуттями, у яких немає виходу. Можливо, вам варто нарешті випустити їх назовні? Для закоханих такий сон передвіщає швидке весілля або ж зміцнення відносин. Самотнім людям належить зустріти другу половинку. Для жінок такий сон може означати незадоволеність сексуальним життям.

Рожеві квіти — романтика і закоханість чекають на вас найближчим часом. Чим більше кольорів, тим більш насиченим буде романтична складова життя. Навіть якщо відносини зайшли в глухий кут, відкриються нові двері, і почуття знову завирують з колишньою силою. Темний відтінок означає подяку близької людини і бажання допомогти у відповідь.

Продовжуємо вивчати сонник: жовті квіти — провісник зради, ускладнень у стосунках з молодою людиною. Можливо, вас обманюють або недоговорюють. До чого сняться жовті квіти чоловікові = це перешкоди в справах і роботі, але несприятливий період буде коротким, за ним піде успіх і навіть підвищення. Якщо ви довго час хотіли щось зробити, але не вирішувалися, то зараз саме час здійснити задумане.

Сині або блакитні квіти — символ спокою і благородства. Ваші дії викличуть повагу і трепет у оточуючих. З іншого боку, до чого сняться сині квіти може відображати пригнічений стан через нерозділене кохання або образ. Яскраво-синій може означати радість і веселощі, а також гострий розум сновидця. Також як каже сонник, сині квіти можуть означати нові знайомства і вірність старих друзів.

Де саме ви бачили квіти?

Якщо вам довелося рвати квіти в лісі чи на галявині, в найближчому майбутньому на вас чекає успіх у будь-якій справі, за яку б ви не взялися. Польові квіти символізують успіх у справах і в цілому хороший період. Несприятливий знак бачити квіти, які ростуть в лісі, якщо ви до них не торкаєтеся. Можливо сумна подія, яка залишить відбиток у ваших спогадах. З іншого боку, такий сон може означати, що ваше життєрадісне ставлення може допомогти пройти через всі перешкоди і досягти мети.

Коли наснилися квіти, аромат яких наповнює повітря, це віщує початок романтичних відносин, в яких ви розчиніться повністю, віддаючись почуттям. Також це символ надії на сімейне щастя. Якщо ж запах вам не подобається, то чекайте появи нав’язливого шанувальника, який подратує вам нерви. Для чоловіка такий сон передвіщає зустріч з дуже красивою жінкою, яка відповість вам взаємністю. Також це гарний час для того, щоб зробити пропозицію.

Витоптані квіти символізують підступи недоброзичливців, які тільки й чекають, коли ви втратите пильність. Ви щось втрачаєте.

До чого сняться кімнатні квіти? Отримати квітка в горщику в подарунок – ви отримаєте звістку про смерть знайомого. Сон, квіти в горщиках в якому росли на вашому вікні, означає, що ви занадто приховуєте свої почуття, ніж відштовхуєте людей. Вам варто навчитися проявляти свої почуття перед іншими, це допоможе вам зблизитися з хорошими людьми.

Квіти у вазі уособлюють стан вашої душі. В залежності від того, як вона виглядає, можна судити і про внутрішньому світі, конфлікти або ж гармонії. Можливі обіцянки: повна ваза – обіцянки любові, пуста або з однією квіткою – порожні, дріб’язкові розмови. Якщо розбита ваза, а квіти лежать на столі – ваші очікування руйнуватися, залишиться лише неприємний осад.

Коли молодій дівчині дарують квіти у сні — до чого це? Один букет квітів означає багато шанувальників в реальності. Якщо ж букетів багато, то значення протилежне: самотність триватиме довше. Виною цьому ваші завищені вимоги до шанувальникам, що відштовхує людей. А якщо вам подарували штучні квіти уві сні, ваш шанувальник вас обманює.

Від кого саме ви отримали квіти в подарунок

  1. Від хлопця — красиві і свіжі квіти означають ніжність і любов людини, який подарував їх. Якщо ж вони зів’яли, то почуття нещирі, і вам варто задуматися, чи потрібні вам ці відносини. Якщо дівчині сниться, що вона отримує букет різних кольорів, то незабаром вона зустріне чоловіка своєї мрії.
  2. Від чоловіка — такий сон говорить про трепетної ніжності чоловіка. Він хоче піклуватися про вас і оберігати. Якщо ж квіти виглядають некрасивими, мертвими, то у ваших стосунках з’явився третій чоловік, про якого ви незабаром дізнаєтесь. Чим більше кольорів, тим довше ви не дізнаєтеся правди.
  3. Від коханця — ця людина хоче розкрити ваші любовні стосунки іншим. Вам варто поговорити з ним, якщо ви цього не хочете.
  4. Від незнайомця — у вас є таємний шанувальник, який незабаром покаже себе. Він ніжно ставиться до вас, а відносини з ним будуть сповнені романтики. Якщо ж квіти мертві чи ви відмовляєтеся їх приймати, то у вас є ворог, який тільки й чекає, коли ви розслабитеся. Довіртеся інтуїції, вона може вказати на цю людину.
  5. Від колег — вони вас поважають і цінують. В залежності від того, що ви зробите в майбутньому, буде залежати і їх ставлення до вас. Згадайте, який був букет. Залежно від цього можна припустити, як до вас ставляться в колективі.

Якщо ви самі дарували букет уві сні

Улюбленою жінці або коханому чоловікові — ваші почуття міцніють з кожним днем. Збережіть цю любов, вона принесе вам справжнє щастя. Якщо ж ви вкололися, то придивіться до вашій другій половинці: можливо, вам зраджують. Також є ризик великих неприємностей у найближчому майбутньому.

Якщо ж ви даруєте квіти людині, з яким не перебуваєте у трудових відносинах, але дуже хочете це змінити, то можете не турбуватися: ваші почуття взаємні. Сон може символізувати і провину за зраду в реальності.

Якщо уві сні ви даруєте квіти мамі, що ви шукаєте підтримку або ж вас турбують проблеми у відносинах, в яких ви не можете розібратися. Вам потрібна порада від дорослого мудрої людини. З іншого боку, такий сон можна трактувати буквально як вираз любові до матері, навіть якщо зараз ви не спілкуєтеся.

Тлумачення сну, в якому ви доглядаєте за квітами

До чого сниться поливати квіти у сні — вкладені сили виправдають себе, і ви отримаєте довгоочікувану нагороду. Також, як стверджує сонник, поливати квіти означає більший прибуток і задоволення. На роботі вас може чекати підвищення, а в особистому житті довгоочікувана взаємність. Поливати квіти у сні в горщиках — символ турботи про рідних і близьких, бажання допомогти нужденним і співчуття.

Оживаючі на очах і бурхливо ростуть рослини означають пристрасть у відносинах, сильну любов і романтику. Для самотніх – зустріч другої половинки і близькість.

До чого сниться пересаджувати квіти — можливо, ви робите щось марне. Навіть якщо здається, що ви отримаєте вигоду, вона може не виправдати вкладених сил, або і зовсім виявитися невідчутною. Якщо ж ви пересідає засохлі квіти, ваша допомога може дуже сильно вплинути на людину. Є й інше значення – ви знайдете нове заняття, яке внесе у ваше життя яскраві фарби.

Продовжуємо вивчати сонник, садити квіти у сні означає, що вам належить зробити благородний вчинок, завдяки якому станеться щось хороше. Ви не просто допоможете комусь, але і самі отримаєте вигоду, не обов’язково грошову. Є й ще одне тлумачення, садити квіти уві сні, до чого це: можливі нові починання, в яких вас чекає успіх.

Винятком є, якщо земля в’язка і неприємна, тоді у справах чекають непередбачені неприємності, будьте обережні!

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, квіти уві сні мають безліч різних тлумачень, іноді суперечать один одному. Щоб не заплутатися в їх різноманітті, ви можете вибрати один сонник, пророкування якого ви будете повністю довіряти. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними сониками сучасності, передбачення авторів яких вважаються найбільш правдивими.

Сонник Міллера — благополуччя в житті

Свіжі квіти означають благополуччя, засохлі – невдачі в любові. До чого сниться садити квіти в землю — такий сон говорить про неправильному розподілі сил. Можливо, вам варто зайнятися іншою справою, інакше результат може вас не порадувати.

Сонник Ванги — ви потайний чоловік

Велика кількість квітів в будинку вказує на вашу скритність. Прекрасний сад на вулиці обіцяє романтичну зустріч, від якої ви отримаєте багато яскравих вражень. Плести вінок у сні – ви вплетаете в своє життя щастя та любов. Якщо ж вам подарували квітку в горщику, значить, невдовзі ви отримаєте сумні вісті.

Сонник Фрейда — приємне знайомство

  • Запах бузку віщує приємне знайомство, а бачити квітка обіцяє відверту розмову з сексуальним партнером, який відкриє очі на цікаві подробиці, про які ви навіть не замислювалися;
  • Польові квіти натякають на надмірно прості стосунки у ліжку, можливо ,вам варто поговорити з коханим і з’ясувати, чи все вас влаштовує;
  • Нарциси символізують самотність, але від якості квітки залежить і ваше ставлення до цього стану. Якщо вам дарують нарциси, то знайте: вам небайдужі. Можливо, людина, в яку ви закохані, відчуває до вас відповідні почуття. У цьому випадку ініціатива вітається.

Троянди у сні вказують на любов і пристрасть, це може бути знаком нового роману.

Сучасний сонник — різні емоції

Квіти відображають красу і душевний стан, по них можна судити про ставлення людей до вас. Троянди символізують пристрасні емоції. Польові квіти передають ніжність і простоту. Півонії говорять про те, що ви цінуєте людиною. Бузок і лілії віщують хвороба і тривоги. Також бузок може означати отруєння, як фізичне, так і моральне.

Давньоримський сонник — ви привертаєте увагу

Квітучий луг, поляна з квітами — увага з боку інших людей, популярність, симпатії. Великі букети квітів — шанувальники захоплюються вами. Бачити безліч зірваних квітів — ви недостатньо уважні до оточуючих, проявляєте невдячність.

Російський сонник — світла смуга в житті

Красиві і яскраві квіти, у великій кількості — вас чекає хороший період, підйом настрою, успіх у всіх починаннях, а також популярність у протилежної статі. Ви отримаєте нові враження, які допоможуть вам розквітнути в буквальному сенсі слова.

Сонник Артемидора — ворог поруч з вами

Квіти в корзині, букет нареченої або просто букет — дволикий і безпринципний людина отруює ваше життя. Багато білих квітів — бажати одужання самому близькій людині. Багато польових квітів — погані новини про здоров’я близьких.

Американський сонник — родина вас цінує

Квітучі рослини в кімнаті — ваша сім’я буде вам вдячна як ніколи раніше, ви зробите для близьких щось особливе, зробіть їх щасливими. Поливати квіти — будуть помічені й оцінені ваші колишні заслуги.

Психоаналітичний сонник — нові знання

Нові знання, цікава інформація. Для матері сон означає новий важливий крок в розвитку дитини (перше слово, перший день в школі, вступ до вузу тощо) Приміщення, заставлене квітучими рослинами — важливий досвід, нові цінні знання.

Сонник йогів — турбота про дітей

Поливати квіти — піклуватися про дітей (не обов’язково). Кімната, заставлена горщиками з квітами — взяти на себе відповідальність за безліч дітей, дитяча група, екскурсія, свято і т. д. Зірвати або зрізати кімнатний квітка — травма, забій у дитини, за якого ви відповідаєте.

Імператорський сонник — душевний підйом

Дуже сприятливий сон, квіти означають повноту життєвих сил і душевний підйом. Сон про квітучому дереві передбачає прекрасний час в житті сім’ї, згуртування і сімейне щастя, весілля або народження дитини.

Єгипетський сонник — сильний покровитель поряд

Талановита і шанована особистість. Гуляти алеями квітучого саду — особисте знайомство з видатним людиною, знаменитістю. Зривати гілочку квітучого дерева — увага з боку знаменитості, комплімент або подарунок.

Езотеричний сонник — духовна бесіда

Гуляти серед квітучих дерев — піднесений розмову про вічні питання світобудови. Зривати гілочки з квітами — чути мудрі слова. Бачити квітуче дерево у себе в саду або будинку в горщику — навчитися чомусь новому, цінний досвід.

Древнеперсидський сонник — щастя в любові

Бачити квітучі рослини у себе вдома — поліпшення відносин з другою половинкою, романтичні переживання. Поливати кімнатні рослини — серце підкаже правильне рішення у відносинах. Зів’ялі кімнатні квіти — образа коханого на вас.

Новітній сонник достаток і розкіш

Пишні кімнатні рослини у вашому домі достаток, розкіш і затишок, а також хороші стосунки з родиною. Доглядати за кімнатними квітами в сні — ваші близькі цінують те, що ви для них робите, хоча і не завжди озвучують це.

Сонник духовних шукачів — великі витрати

Поливати квіти — безпека вашого будинку під загрозою. Розставляти по будинку — дякувати близьких за великі витрати. Дарувати або вам дарують — дуже скоро доведеться освоїти нову професію, придивіться до того, чим займаються ваші рідні, відкрити сімейну справу.

Індійський сонник — щира любов

Білі квіти у сні — символ невинної і чистої любові. Для жінки може означати, що у неї з’явиться таємний шанувальник, який її обожнює. Зів’ялі білі квіти — розрив відносин, угасшие почуття.

Нумерологічний сонник Піфагора — печаль через почуттів

Бачити білі квіти означає швидку печаль, викликану проблемами у відносинах з партнером або друзями. Білі квіти, побачені уві сні молодою жінкою, також можуть служити натяком про її безладді.

Сонник Гадалкин Будинок — розумні рішення

Букет білих квітів — чистий розум і світла голова в будь-яких ділових питаннях. Білі квіти у кошику — погані новини про здоров’я близьких. Поле білих квіток — перспективний особисту або ділову пропозицію, фінансовий успіх.

Висновок

Квіти у сні — знак сприятливий, але вони також є певним попередженням. Людям, які перебувають у відносинах, такі образи підказують щось виправити, якщо в почуттях розлад. Для людей самотніх вони вказують на проблеми, які заважають знайти другу половинку. Також це провісники сприятливого результату складної ситуації на роботі і в повсякденному житті. Зі сну квіти опишуть вашу ситуацію і допоможуть знайти відповіді на хвилюючі питання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code