До чого сняться ложки: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Цей столовий прилад доречний не тільки за столом, але і в снах. До чого сняться ложки? Як говорить сонник, ложка асоціюється з домашнім затишком, сімейними клопотами, ситістю і достатком. Тому ложки уві сні говорять нам про майбутніх сімейних клопотах або зміни у фінансовому становищі. Деколи побачена ложка уві сні розповідає про гостинність сновидца або швидке запрошення на торжество.

Якщо вам приснилися ложки, сонник каже, що це хороший знак: ложка уві сні символізує достаток у домі і теплі стосунки в родині.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Щоб докладніше пояснити, до чого сниться ложка, потрібно визначити, з якого матеріалу вона була зроблена, скільки їх було, які дії відбувалися у сні. Всі ці подробиці впливають на тлумачення сну і навіть можуть повністю змінити його позитивне значення. Так, позитивне сновидіння набуває негативний сенс, коли ви бачите погнуті і брудні ложки. Це говорить про втрати і огорчениях, або про давні затаєні образи.

 • Чоловікові одна ложка, впала на підлогу, пророкує появу жінки, яка внесе зміни в його життя. Кілька ложок — він постане перед складним вибором між різними жінками.
 • Жінці ложки найчастіше сняться до турботи про родинне вогнище, домашнім клопотам.

Ви бачили столові або чайні ложки?

Столові ложки уві сні вказують на домашні клопоти.

До чого сняться столові ложки — вони пророкують домашні клопоти, побутові негаразди. Вам доведеться серйозно зайнятися побутом і турботою про близьких. Втратити в сні столову ложку – побоюйтеся крадіжки, будьте уважнішими з грошима. Негарна, дешева ложка — вам загрожують тривалі фінансові труднощі.

Якщо ложка приснилася дірява — потрібно не розгубитись у відповідальний момент, коли від вас буде потрібно зважене рішення. Як говорить сонник, столова ложка, яку ви зламали уві сні попереджає, що заради спокою вам доведеться піти на компроміс з малознайомими людьми. Розкладені по столу ложки сняться до приходу гостей.

До чого сниться чайна ложка — у вас є здатність радіти простим дрібницях, а також з толком розпоряджатися навіть малим. Дарувати чайну ложку – ви зробите легковажний вчинок або підлість, що завдасть багато неприємностей оточуючим.

Як говорить сонник, чайна ложка, яку вам подарували, означає, що ви ризикуєте купити дуже дорогий, але зовсім непотрібну річ. Сон, де ви помешиваете чорний чай ложечкою в чашці, вказує на те, що ви несвідомо намагаєтеся тримати себе в руках, передчуваючи непростий період в житті. Читайте також: до чого сняться вилки.

З якого матеріалу був зроблений посуд

Дерев’яна ложка уві сні застерігає вас від завищених очікувань і жадібності, стримайте свої амбіції і реально оцініть свої можливості. Спроба з’їсти все за один присід може обернутися розчаруванням. Якщо ж дерев’яна ложка яскрава і розписна – це дуже сприятливий знак, що говорить про душевної гармонії і сприятливій атмосфері будинку, про світ і згуртованості всередині сім’ї. Ваш дім — фортеця, в якому спокійно і затишно усім його мешканцям.

Як говорить сонник, ложки з металу (алюмінієві, стальні) — означає стабільність і міцність вашого фінансового становища, говорить про те, що найближчим часом ви не будете турбуватися за своє благополуччя. Сон зі сталевий ложкою може порадувати вас – несприятливі події благополучно вирішаться.

До чого сняться вилки і ложки зі срібла — безумовно, це знак успішності в справах і заступництва сильного впливового людини. У важкій ситуації ви зможете розраховувати на підтримку більш досвідченою і впливової персони. Можливо, найближчим часом у вас з’явиться шанс завести корисне знайомство в колі високопоставлених осіб.

Золота ложка – це прагнення до духовних цінностей, вона віщує щастя в різних проявах. Вам буде супроводжувати удача в справах, і всі починання завершаться успіхом. Для сімейної людини сон із золотою ложкою означає дуже міцні і гармонійні стосунки з чоловіком. Маленька золота ложечка – до появи дитини в родині. Якщо діти вже є, вони будуть радувати здоров’ям і послухом. Молодій дівчині дві золоті ложки сняться до щасливого вступу в шлюб.

Які дії ви здійснювали у сні?

 1. Втратити ложку – своїм вчинком ви можете зруйнувати довіру близьких, до вас почнуть ставитися з підозрою і шукати в будь-яких діях, злий намір.
 2. Вкрасти чужу ложку – ви будете багато сваритися з домашніми по дурницях. Подумайте, чи не занадто ви дріб’язкові й прискіпливі до них?
 3. Отримати ложкою по лобі від батька – ця кумедна ситуація у сні, говорить про те, що наяву ваш батько може звернутися до вас з важливою проханням або відповідальним дорученням. Є небезпека , що близькі ополчаться проти вас.
 4. Сидять за столом діти з ложками в руках – до повної самореалізації на життєвому шляху. Якщо цей стіл довгий, і ви ледь йдете до нього від втоми – усі ваші починання завершаться успішно.
 5. Сидіти за багато накритим столом, де немає ложок і виделок – вас обманюють порожніми розмовами, а справ за цим не послідує. З обережністю ставитеся до людей, які багато і легко дають обіцянки. Читайте також: до чого сниться посуд.
 6. Бачити багато брудних ложок — ваше прагнення блищати і справляти враження в очах оточуючих постають в абсолютно іншому світлі. Ви ризикуєте зіткнутися з презирливою холодністю і заздрістю, яка принесе вам чимало неприємностей. Будьте скромніше, і через деякий час ситуація зміниться.
 7. Мити ложки та інший посуд у сні – вам своїми руками доведеться виправляти помилки минулого. А ще не варто старатися, пліткуючи про інших. Це може сильно нашкодити і вам, і тим, про кого йдеться.
 8. Зламати ложку – неприємна подія принесе розлад у вашу сім’ю. Якщо срібна ложка — ви ризикуєте зламати своє щастя власними руками.
 9. Зачерпнути ложкою мед, зіпсований якоюсь гидотою — незнайома людина зі шкіри геть лізе, щоб довести, що для вас готовий на все.
 10. Розмішувати їжу ложкою — вам не дає спокою сімейна проблема, і ви шукаєте шляхи її вирішення.
 11. Ложка падає на підлогу, ретельно приховувана обман може бути виявлений. Виною тому стане несподіваний свідок непорядну вчинку з вашого боку. І цей свідок розповість про нього людині, від якого ви залежите.
 12. Годувати дитину з ложки — попередження про домашніх справах, побутових труднощі, які ви подолаєте. Знак того, що настав час приділити більше уваги близьким і затишку в домі.

Золоті ложки уві сні — дуже хороший знак, який принесе вам добробут і успіх.

 1. Додавати ложку солі у суп — ви можете розраховувати на краще майбутнє, якщо зараз прикладіть для цього всі зусилля.
 2. Натирати ложки до блиску – ви прагнете до нових вершин, до досконалості в задуманому. Але не забувайте, що досягнення цілей будь-якою ціною не завжди виправдано. Зараз більш доречні виваженість і продуманість ваших рішень.
 3. Набирати ложками чай з різних чашок – ви «начерпаете» неприємних новин для всієї родини.
 4. Вас годують з ложки – до щасливого сімейного життя.
 5. Сервірувати стіл брудними ложками – ии в центрі брудних пліток, підривають вашу репутацію.
 6. Перебирати безліч різних ложок – ви стоїте перед вибором, але ідеального для ыас варіанту поки немає.
 7. Їсти ложкою – неуважність може дорого вам обійтися.
 8. Є з одним однією ложкою – спільне з ним справу принесе вам двом радість і відмінний результат.
 9. Купити у сні ложку – до несподіваної прибутку.
 10. Брати чайну ложку цукру — несподівана велика прибуток. В нагороду за працю і турботу ви отримаєте успіх у господарстві і багатий урожай.
 11. Один просить вашу єдину ложку – з’являться розбіжності з тим, кому ви довіряєте.
 12. Розкидані на підлозі ложки – до негараздів і засмученням.

Тлумачення за різними сонниками — Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, ложка в цілому є хорошим знаком, проте в різних обставинах може приймати абсолютно протилежні значення. Щоб не заплутатися у багатьох тлумачень, ви можете вибрати один єдиний сонник, яким ви будете довіряти, і звіряти значення побачених символів за нього. На вибір пропонуємо вашій увазі тлумачення з найпопулярніших сонників сучасності, передбачення авторів яких вважаються найбільш правдивими.

Сонник Міллера — удача в справах

Приснилося чайну ложку психолог асоціює з радістю і успіхом у домашніх справах. Багато маленьких ложок – удача в будь затії. А те, що уві сні ви крадете чиюсь ложку – говорить про вас як про прискіпливого дрібнотному людину, і через це часто виникають сварки з оточуючими.

Сонник Ванги — щаслива сім’я

Провидиця вважала ложку дуже сприятливим знаком, символом добробуту сім’ї. Чим більша ложка уві сні, тим краще. А ось дуже маленька ложечка сигналізує про те, що сплячий сприймає себе скривдженим і обділеним.

Сонник Фрейда — робота над відносинами

Ложки також трактуються як символ домашнього вогнища. Для незаміжньої дівчини це прагнення зустріти чоловіка, з яким вона зможе створити сім’ю. Але якщо ці ложки іржаві і брудні – вона не може пробачити образу з минулих відносин. Якщо чоловікові сниться, що його дівчина миє ложки – він відчуває, що вона намагається оцінити їх відносини з усіх боків. Якщо уві сні ложки миє він сам – він намагається розібратися, яка партнерка йому потрібна і стоїть перед вибором між декількома жінками.

Сучасний сонник — чекайте гостей

Ложки уві сні -символ дому, сім’ї, добробуту. Побачити блискучі, красиві ложки – до прийому гостей, святкового веселощів. Зламані або старі ложки – потрібно кинути всі сили на вирішення сімейних проблем.

Езотеричний сонник — остерігайтеся ворогів

Ложки в сні символізують небезпеку для дому, можливо, навіть псування. Причому не важливо, в будинку або поруч з ним ви бачите ложки – головне, як вони виглядають. Іржаві, зламані ложки – ви в підсвідомості досі несете образу на людей з давнього минулого. А ось розкидані по підлозі символізують потреба вибрати свій основний шлях у житті. Якщо ж вони загорнуті в білу тканину – це початок шляху до наміченої мети, або, в прямому сенсі, подорож, в якому зараз людина потребує.

Висновок

Сон про ложки навряд чи може нести в собі негативний посил. Швидше за все, він передвіщає успіх у повсякденних клопотах, приємні новини і візит бажаних гостей. Якщо ж вас стурбував сон зі зламаною або брудною ложкою – вибачте давнього кривдника і задумайтесь, хто може бути вашим недоброзичливцем, розпускає про вас неприємні плітки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code