До чого сняться настінні годинники: тлумачення з різних сонників

Незважаючи на широку популярність електронних пристроїв, цей прилад можна знайти в кожному будинку, а іноді і уві сні. До чого сняться настінні годинники уві сні? Як говорить сонник, годинники настінні, так само як і будь-які інші годинники, нагадують про швидкоплинність часу. Можливо, настав час діяти зараз, щоб не довелося шкодувати потім. А може бути, ви шкодуєте про минулі часи. Але щоб зрозуміти, до чого саме вам був посланий такий знак, слід зайнятися тлумаченням сну.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Наснилися годинники настінні — до чого це? Будь сонник починає тлумачення з визначення і деталей, тому для початку потрібно згадати різні подробиці сюжету вашого сну. Ви бачили уві сні великі чи маленькі годинник, голосно вони цокали, зламалися вони або просто встали, бо їх ніхто довгий час не заводив? З нашою допомогою ви зможете легко відновити загальну картину сновидіння, не загубивши жодної важливої ​​деталі.

Де саме ви бачили настінні годинники?

Якщо вам приснилися настінні годинники, це знак, який нагадує про необхідність в терміновому порядку прийняти якесь важливе рішення. У суєті днів ми часом забуваємо про події, важливі дати або просто про заплановані справах. Наша підсвідомість за допомогою сну нагадує про те, що ми забули. Годинники висять на стіні у вашій кімнаті або робочому кабінеті – часу на довгі роздуми більше немає. Приймати рішення з якихось важливих питань потрібно тут і зараз, інакше можна просто спізнитися.

Якщо ви бачите великий годинник на стіні якогось будинку, вам потрібно оцінити ваше становище адекватно. Можливо, у вас завис якийсь важливий проект, який ви не в силах зрушити з місця. Вам необхідно проявити всю свою наполегливість і цілеспрямованість, щоб довести його до кінця і добитися позитивних результатів. У взаєминах з коханою людиною теж варто проявити ініціативу, інакше ви ризикуєте втратити шанс на спільне майбутнє.

Ви бачили старовинний або сучасний аксесуар?

 1. Якщо ви побачили уві сні звичайні сучасні настінні годинники, у вас постійний стрес. Ви боїтеся спізнитися, ваш погляд весь час шукає годинник на стіні, на руці, в екрані мобільного телефону. Зупиніться на хвилину. Подумайте про дійсно важливих для вас речі.
 2. Старовинний годинник у вашому сні повинні навести вам на роздуми про минуле життя. Чи є те, про що вам буде приємно згадати в старості, про що захочеться розповісти свої онукам і правнукам? Якщо ви не можете пригадати жодного значного результату або події, терміново беріть себе в руки і починайте робити великі справи!
 3. Побачили старовинний годинник з курантами на вежі? Будьте готові розплачуватися за скоєні вчинки. Вам потрібно вирішити, на що ви готові піти, заради виправлення власних помилок.
 4. Годинник із зозулею пророкують вам довге життя. Але якщо вони зламалися, вам потрібно звернутися до лікаря. Можливо, якась хвороба починає вас долати. Чим швидше ви відвідаєте фахівця, тим краще!

Які дії ви робили в своєму сновидінні?

Сон, годинники настінні в якому ви купуєте, означає, що ви дуже безтурботний і легковажний чоловік, який втрачається в різних ситуаціях. Вам потрібно провести переоцінку цінностей і спробувати стати більш відповідальним.

Якщо ви отримали настінні годинники в подарунок, то найімовірніше, вас чекає поїздка з сім’єю або на самоті. Тут важливе значення має форма подарованих годин:

 • Круглі – це буде сімейна поїздка куди-небудь на берег моря або в гості до далеких родичів. У будь-якому випадку, поїздка буде вдалою і веселою.
 • Трикутні – вас відправлять в досить тривале відрядження, в якій ви вирішите безліч важливих питань;
 • Квадратні – ви викличе замінити хворого колегу, який повинен був їхати у відрядження. Нічого страшного, для вас вона теж буде успішною. А та людина буде вам дуже вдячний.

Якщо ви заводите годинник або підводите на них стрілки, такий сон обіцяє вам зміни на краще. Вас очікують приємні новини, рішення питань, що накопичилися, успіх у справах. Вішати настінні годинники – брати своє життя під контроль, навчитися приймати рішення самостійно, без чужих підказок.

Вам може приснитися сон, коли саме ви даруєте комусь годинник. Це обіцяє неприємності, пов’язані з будинком. Якісь побутові дрібниці наваляться разом і принесуть вам метушню і неприємні емоції. Якщо ви даруєте годинник своїй другій половинці, то неприємності будуть у неї, але винні будете саме ви. Постарайтеся бути уважнішими до своїх улюблених і підтримувати їх у важкі моменти. Разом можна впоратися з усіма проблемами. Читайте також: до чого сняться годинники наручні.

Якщо настінні годинники розбилися або зламалися

Бачити уві сні годинники настінні, які зламалися, віщує грошові втрати. Можливо, в недалекому майбутньому ви понесете великі збитки. Не переживайте, вони відновляться через деякий час. Якщо ви самі розбили годинник, то ви своїми непродуманими діями заважаєте своєму щастю. Будьте уважні і дуже обережні, і тоді ваша удача залишиться при вас.

Втрата настінного годинника принесе вам розчарування, ваші надії не виправдаються. Це може дуже боляче вдарити по вашій вірі в себе. А ось якщо ви знайшли годинник уві сні, вас чекає щастя в шлюбі. Якщо такий сон сниться незаміжньою дівчині, то незабаром вона знайде собі любов всього свого життя.

Коли ви своїми руками викидаєте старі настінні годинники, це дуже хороший сон. Він означає, що ви звільняєтесь від забобонів і закостенілості, відкриваєтеся назустріч чомусь новому: знань, відносин. Читайте також: до чого сниться годинник.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Коли настінні годинники сняться чоловікові, це найчастіше пов’язано зі справами. Йому належить ухвалити важливе і термінове рішення, яке принесе йому успіх в справах, але тільки якщо це рішення буде прийнято вчасно.
 2. Якщо годинник наснився незаміжній дівчини, то для неї це не дуже хороший знак. Такий сон показує, що дівчина перевтомлений і може серйозно захворіти, їй варто відпочити від суєти і розслабитися.
 3. Жінці сни про годинник пропонують подумати про своє життя, чи всі її влаштовує, не затягнувся чи період тихого спокою. Можливо, прийшов час для прийняття кардинальних рішень. Але якщо годинник поспішають, їй необхідно подумати, чи не приймає вона занадто швидкі рішення. Деякі рішення можуть змінити життя, і часом потрібно більше часу для їх прийняття.
 4. Якщо годинник сниться дитині, значить, його чекає якась екстремальна ситуація. Найголовніше в такій ситуації зберігати спокій і ясну голову.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда і інші

У століття стільникових телефонів і комп’ютерів багато хто відмовляється від настінного годинника. Вони перетворилися скоріше в аксесуар, ніж необхідний атрибут в кожній квартирі. А зустріти старовинні настінні годинники або навіть годинник з зозулею можна тільки у колекціонерів, наших бабусь і, може бути, уві сні. Але за часів, коли писалися більшість популярних сонників, настінні годинники були необхідністю. Тому наведені нижче тлумачення можуть бути злегка застарілими, але ознайомитися з ними все одно цікаво.

Сонник Міллера – доводіть справи до кінця

Коли вам сняться настінні годинники, то знадобиться вся ваша витримка, щоб довести розпочату справу до кінця. Виникнуть деякі складності, доведеться проявити кмітливість, щоб домогтися саме того результату, який ви хотіли з самого початку. Якщо настінні годинники бачить уві сні жінка, їй необхідно якомога швидше зайнятися своїм особистим життям.

Якщо уві сні годинник впали і розбилися, значить, людини чекають великі втрати. Це необов’язково буде якась дорога річ, це можуть бути близькі люди. Але якщо розбилося тільки скло на годиннику, то незабаром відбудуться нові знайомства, які, однак, будуть не найприємнішими і корисними. Почули, як б’ють настінні годинники уві сні – скоро отримаєте неприємні новини.

Сонник Ванги – вчіться цінувати своє життя

Мудра провидиця вважала, що настінний годинник уві сні – поганий знак. Ванга говорила, що такий годинник сняться людям, які зовсім не цінують своє життя. Вони зайняті роботою, дрібними справами, постійно в дорозі, а життя проходить повз. Таких людей чекають самотність і постійні стреси.

Якщо настінні годинники ще й старовинні, то потрібно подумати про своє минуле, постаратися згадати всі важливі події, які відбулися і тільки могли б статися, і зробити висновки, щоб не повторювати помилок у майбутньому.

Бій настінного годинника уві сні підказує, що час для важливих рішень прийшло. Але приймати такі рішення потрібно не на самоті, а тільки разом зі своїми близькими. Тоді ви знайдете відповіді на всі нагальні питання.

Сонник Фрейда – вас чекає хороший відпочинок

У людини, якій наснилися настінні годинники, незабаром буде дивовижна інтимний зв’язок з партнером, який в житті дуже стриманий і скромний. Але на цій зустрічі він розкриє весь свій багатий емоційний внутрішній світ. Якщо годинник уві сні зламалися, значить, вас чекає нудний і нецікавий секс, пов’язаний з нерозумінням і небажанням піти назустріч один одному.

Ви спостерігаєте, як рухаються стрілки – вас не влаштовує ваш нинішній партнер, і ви мрієте знайти людину, який би задовольняв усі ваші потреби. Якщо ж вам сниться гучне цокання механізму настінного годинника, ви хочете залишитися на самоті і тягнете з розмовою зі своєю коханою людиною, тому що єдине, що вас пов’язує це хороші інтимні стосунки.

Сучасний сонник – вчіться добре планувати час

 1. У людини, якому сняться настінні годинники, порушаться всі плани, які він побудував на найближчі півроку. І всьому виною його пристрасть до сумнівних розваг. Такій людині необхідно якнайскоріше переглянути свої життєві пріоритети і цінності, інакше він може втратити все.
 2. Якщо годинник зламався, людину чекає ще й розчарування в особистому житті. Він довгий час не зможе побудувати ні з ким відносин. Така ситуація буде дуже сильно тиснути на нього, і цілком ймовірно він вирішить забутися в чомусь незаконному. Виходить замкнуте коло.
 3. Якщо сниться бій старовинного настінного годинника, людина упустив щось важливе в своєму житті. Слід подумати, що ж таке сталося в минулому, що може вплинути на майбутнє, і постаратися по можливості виправити це.

Ідіоматичний сонник – великий ризик запізнення

Запізнення, вихід з графіка. Ви можете пропустити важливу подію через невдалого збігу обставин, які ви не в силах змінити. Купувати, лагодити, переводити настінні годинники – ви, самі того не знаючи, зробите щось, що потім призведе до проблем з часом.

Сімейний сонник – до спокійного життя

Старий годинник з маятником або з зозулею – життя тече повільно і розмірено, не відбувається нічого несподіваного.

Онлайн сонник – ваші погляди застаріли

Чи не встигати йти в ногу з часом. Повісити годинник на стіну в своєму будинку – не вийде розібратися із сучасною технологією. Електронний годинник-табло на стіні – для своєї спеціальності ви недостатньо компетентні в технічних питаннях. Найімовірніше сновидіння потрібно осмислити і просто насолоджуватися життям.

Висновок

Сни відображають наші переживання, думки і надії. А сни з годинником завжди змушують людину замислитися про час, минуле життя, втрачені можливості. Постарайтеся шукати завжди тільки позитивні моменти, і не зациклюйтеся на неприємних думках, якщо побачили щось погане. Адже думки матеріальні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code